Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
20. dec 2009

dm normalne z pol klitra mlieka...puding s tymi salkami tvoria tu hustejsiu cast, lebo polliter rumu to dost zriedi zase...

kosska3003
20. dec 2009

ahojte tak mala mi uz spinka tak vegetim pri superstare dneska bude dlho trvat dneska mala mala uz len do 38 teplotu tak som rada dufam ze bude zajtra uz uplne ok

ludmilabb
20. dec 2009

siri daj receptik, pls 😀

dm1
20. dec 2009

ludka o stranu dozadu je 😉

dm1
20. dec 2009

sirinka ma predbehla

jamaat
20. dec 2009

ludka, s vianočnými stromčekmi je to presne tak ako s kvetmi. Pestujú ich na túto príležitosť, takže nemám morálny problém capnúť si ho do obývačky. Veď je to len raz za rok. Ale kvety mám radšej tie lúčne a na lúke ako veľké bukréty vo váze.

dm, u nás už handry na trhoch vôbec nie sú, ani na jarmoku. Býva tradičný.

jamaat
20. dec 2009

Likér mám nejaký citrónový ešte spred tehu, to mi bude stačiť. 🙂

iinuska
20. dec 2009

ahojte, mi mame zivy stromcek, tusim danska jedla to je, vraj tak rychlo neopada...Ale ozdobovat budeme az 23. Teraz sme si zapalili sviecky na andventnom venci a zapalili v krbe. Joj, aka romantika

dm1
20. dec 2009

jamaat u nas bolo aj zopar tradicnych stankov ale aj tak prevladali handry. najkrajsi trh bol vo valaskych klobukoch tam nebol ani jeden stanok s handrami

sirinka
20. dec 2009

jaaaaj baby, ta superstar ma bavi... 😀

jamaat
20. dec 2009

dm, u nás bol jeden so záclonami a jednu som si aj kúpila 🙂

hoogy
20. dec 2009

caute baby, tak ja som dnes konecne dokupila darceky tak uz ma caka len to prijemne ako pecenie a zdobenie stomceka a vyvaranie 😀
my mame stale zivy stromcek ved aj tak ich pestuju v skolkach len pre to.ale zdobit budeme az 23 vecer ked maly zaspi sa tesim aky bude prekvapeny rano 🙂

sirinka
20. dec 2009

hoogy tak mna uz caka iba prijemne cakanie na jeziska....vsetko ostatne uz maaaaam.... 😵

dm1
20. dec 2009

hoogy my tiez budeme zdobit az 23 vecer a rano bude mat maly prekvapko - teda dufam ze bude prekvapeny 😉

monkap
autor
20. dec 2009

aj my sme dnes robili stromcek 😵

kosska3003
20. dec 2009

no ja som robila stromcek vcera ale mala nebola z neho niaka vyvalena ju fascinuje skor ta zaclona co je za stromcekom 😀 😀 a ja uz mam vsetko uz len salat spravit v stredu a mam pokoj

ludmilabb
20. dec 2009

ja idem spat, Sofia sa dako casto budi 😒

dm1
20. dec 2009

ludka nas byva teraz hore kazdu hodinu a dnes nie je vynimka 😒

jamaat
20. dec 2009

Jeeeejda, len nech Emča tohto vášho budiaceho bacila nechytí! Cez deň je síce nervná, ale v noci pekne spí, iba raz sa zobudí na papanie. A v tých horších obdobiach to tiež nie je každú hodinu. 😕

dm1
20. dec 2009

jamaat po polnoci sa tie intervaly predlzuju na 2 hodiny.... si pripadam niekedy jak pako ked kazdu hodinu skacem na fitke alebo cecikujeme nuz co uz hadam ho to rychlo prejde treba len vydrzat. som si myslela ze to robi nova kasa vecer tak sme dali povodnu a rovnako, potom som mysllela ze ovocie co do kase pridavam ale aj bez neho sa budil stale....

jamaat
20. dec 2009

Inak Emka teraz tak ťahá pri papaní, že ma až bradavky bolia. Tak to keby malo byť každú hodinu, spánombohom!

dm1
20. dec 2009

jamaat on ked cicikuje tak casto tak to ani netaha len dudluje. keby chcel cumel bolo by vsetko inak dala by som ten a hotovo ale takto hold len fitka alebo cicik

jamaat
20. dec 2009

dm, a neskúšala si rôzne cumle? Emka do silikónového len hryzie, to má vyslovene ako hryzadlo. A gumený cumle.

sirinka
20. dec 2009

dm ja vacsinou okolo polnoci rezignujem a beriem si ju do postele...aj tam sa sice casto budi, ale ja sa aspon nemusim prebrat uplne...

dm1
20. dec 2009

siri to uz nerobim odkedy spadol sa strasne bojim aj ze zaspim pri kojeni ☹ . ja totiz kojim len z jedneho prsa a to mam maleho akurat na tu stranu ze by mohol spadnut

emode
20. dec 2009

zdravim babule 😉
konecne zas tu, vikend narocny, dnes sme dokonca piekli oblatky ... take fajne hrube domace 😀
vy ste hviezdy, ja tradicne nic nestiham ... ale to patri asi ku mne ...

nam sa tlaci druha horna jednotka takze noci su des a inak sme sa vekmi rozkecali 😅

jamaat chcela som ti odfotit kvietky na skle ale nestihla som ☹

jamaat
20. dec 2009

emode, si zlatá, aj snaha sa cení 🙂 .....práve dnes som si stiahla fotku takých kvetov

Joooj.....a keď sme pri tých oknách, ďakujem ti za pripomenutie, že som chcela pleseň postriekať, keď pôjdeme spať! Dnes sme v rohu objavili, no ale katastrofálnu! Celý roh čierny!!! 😠

dm1
20. dec 2009

no my asi preto nemame plesne lebo nam straaasne v bytoch prekuruju a nemame merace a ventily mame este z prvej svetovej takze mame vkuse okna na mikrovetranie... v ramci setrenia nuz co uz ked sa nevieme v baraku dohodnut a ludia nechcu merace 😠

jamaat
20. dec 2009

Ako vidíš, všetko zlé je na niečo dobré.