Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
28. dec 2009

mys ja ma na vetrofke uzke rukavceky to vresti to bola v tescu kupena inac je super len tie rukavceky 😖

iinuska
28. dec 2009

mys, lady, ja som malemu kupila super miinku a mal ju len par krat oblecenu prave kvoli uzkym patento na rukavoch. Odvtedy si davam na to pozor.

mystery7
28. dec 2009

ja uz tiez cakam menzes kazdu chvilu.na ksichte 2 hnusne hnisave vyrazky a dnes ma boli brucho,mam krce.

ladywitch26
28. dec 2009

mys, ja tak cakam uz tyzden. brucho pomaly dvojnasobne, dokonca este aj herpes na nose sa mi vyhodil a stale nic. uz som si aj tehu test kupila, ze ked tak dlho nic, ale iba jedna palicka tam bola...tak neviem, cakam dalej...

mystery7
28. dec 2009

no,zacali sme prikrmy,menej kojime,tak musime znasat nasledky... menzes :-/

jamaat
28. dec 2009

Mne robila lekárka sono a vraj mám ešte tenkú výstelku maternice, tak ani neotehotniem, aj keby som chcela. 🙂 ........Ani na menzes to zatiaľ nevyzerá. ........Po prvom pôrode som mala slabšie, tak som dosť zvedavá, čo bude teraz.

iinuska
28. dec 2009

mys ja uz mam dlho menzes, aj ked som len kojila 😕

emode
28. dec 2009

mys my tiez zjeme max 100 ... ale pekne si odgrgne tak jej nedavam nasilu a uz ani tak nekojim po prikrme lebo sa mi parkrat pozvracala ☹

u nas rozdiel ked je v pohode a ked idu zuby citit poriadne 😖

ladywitch26
28. dec 2009

no ja som uz mala v novembri, ale skoro dva tyzdne a taky, ako uz dlho nie. tak mi ani nechyba teraz. 😝

ladywitch26
28. dec 2009

no, majte sa, idem ja uz zaliezt do pelechu, zajtra do roboty a po tych par dnoch volna tam bude tolko roboty, ze zdiviem.

mystery7
28. dec 2009

jamaat: chod na cas.sk tam pisu o vypredajoch aj o bb

zuzkaprofant
28. dec 2009

ja som mala uz od porodu 3 krat a poviem vam ze ma dost bolelo brucho a to ze mi kazdy od decka vravel ze po porode ma uz brucho nebude bolet prd este viacej si myslim ze ma boli tak uvidime teraz

moj maly nespi skackala som snim na fit lopte muz ho uspaval a on je ako rybicka fresh 😀 vresti s postielky mama mama a sa rehoce asi ma ma u riti dnes cely den sa mi normanle vysmieva a jazyk vyplazuje som ho mala co naucit 😀

jamaat
28. dec 2009

mys, tak aspoň vidíš, že neklamem 🙂

zuzkaprofant
28. dec 2009

dievcata pozerate relaciu na stv mama to vie najlepsie ?
Neviete kde sa to da pozriet na nete v archive?

iinuska
28. dec 2009

no Adamko sa pred chvilkou prebral, tak som h nakojila. To je uspech, ze vydrzal od pol 8.

ja mavam menzes uz od augusta a dost dlho, co predtym len max 4 dni

uz aj manz. povinnosti som si stihla splnit.xixi 😵

ludmilabb
29. dec 2009

dobre rano, iinuska nem povinnost ale radost aj ked po porode ubolena o radosti som mohla len snivat
ja som menzes nemala rok aj 4 mesiace uz ani neviem co to je (akoze) 😉

emode
29. dec 2009

ahojte 😀
ja som mala sice sekciu ale aj tak to radost potom nebola, teraz uz ok,
mrchu som mala raz ale slabsiu ako predtym ... celkom v poho ...

ludmilabb
29. dec 2009

no Sofia zaspinkala v satke, dnes som studovala navod k vajcu ale katastrofa, tak debilne napisane clovek sa z toho nevie vysomarit, som zvedava ako ju ideme zakladat do auta...taliansky kocik tak aj navod ako pre "taliana"

emode
29. dec 2009

ludka doteraz ste ju v com vozili?

ludmilabb
29. dec 2009

vo vanicke predsa 😀

ludmilabb
29. dec 2009

ona v tom vobec nechcela byt, vseobecne vo zvislej polohe sme ju ani nemali, revala par minut a dost
az teraz posledne mesiace jej to prestalo vadit, na rukach bola vzdy len v klbku a v satke ako v koliske
opak ostatnych deti

sssimi
29. dec 2009

Ahojtééé!
Ludka vo vaničke? To máte tak za 2 litriky od policajtov... Ja som len z pôrodnice brala malú vo vaničke a aj to mi lepilo a pôrodnicu máme 5 minút od domu autom.

Ja som ešte menzes nemala a tajne dúfam, že sa ani tak skoro nedostavý. Je to pohodlíčko 🙂

ludmilabb
29. dec 2009

sssimi preco by sme zacvakali? vsak to je vanicka s bezpecnostnymi pasmi na to urcena a polisi nas zastavili viackrat a calovali sme za nieco uplne ine

iinuska
29. dec 2009

ludka, ja uz prave vyberam autosedacku 9-18. Adamovi je z vajco male 🙂

tak teda povinnosti v uvodzovkach 😀 😀

ludmilabb
29. dec 2009

iinuska aj to som dumala, ze vy ste tu uz davno riesili autosedacky a to o vajci pisu ze do dvoch rokov
uvidime, vyskusame dnes ideme k mojim rodicom na obed tak 5 minut cesty autom tak ak by bol aj rev nejako vydrzime

saskarisko
29. dec 2009

Ahojte,
baby mam v albume jeden set pre chlapca - rifle, kosela, tricko za 7 eur, velkost je 80. je to v super stave (tricko je rovne, len sa mi to blbo nafotilo). a tiez tam mam este jedny rifle 80 za 4 eura, tak aby ste mali zaujem kuknite. mozeme sa aj dohodnut.

saskarisko
29. dec 2009

teda nie v albume, v inzeratoch 😅

juska3
29. dec 2009

caute kocky 🙂

my sme boli cez vikend u mojich rodicov a Alex sa prvykrat viezol v sedacke a keby viem, aky bude spokojny, tak ho tam uz dam skor, uz ma cez 9 kil 😉 celu cestu bol ticho, cumakoval na stierace 🙂 v piatok lialo ako z krhy, stale pozoroval cestu, uplna parada.

ozaj, uz mame dalsie dva zuby 😅, este pred vianocami som ich objavila,ale ziadny klud nenastal, teraz si stale dava prsteky dozadu ust ☹ zeby stolicky?
a zacal cuvat a dviha sa na styri, tak sa tesim 🙂 ale to len ked je kludny, tieto dva dni by len na rukach bol, o chvilu budem mat ruky ako rambo 😅

monkap
autor
29. dec 2009

ahojte,
lenka ma stale len 2 zubky ... aj ked vrchne uz ma naliate, ale zatial su este asi daleko .....

dm1
29. dec 2009

zdravim po dlhsej dobe!!! sme boli najskor u svokry a teraz sme u nasich a budeme tam az do 3. mama isla doktorovi sem do mesta tak sme sa zviezli.

ja po 2 prikrmoch ani moc nekojim uz dlho a menzes stale nemam 😨 a ani mi nechyba