Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
29. dec 2009

ved aj ja tak pocujte keby som vam natocila co maly vystraja tak popukate s miechom muz skoo ohlukol on si tak vykecava skusa nove slova opakuje co mu muz povie ja uz jem 2 cokaladu s nervoch skoro 22hod a moj maly sviezi ako rybicka a to dnes toho nenaspal 😅

monkap
autor
29. dec 2009

lenka ma tiez napuchnute horne dasienka, tak sa "tesim" kedy pride umrncane obdobie 😝

zuzkaprofant
29. dec 2009

monkap tak drzim palce aby neprislo lebo mne sa zda ze najhorsie su predne zuby lebo tak ak teraz vresti a je nervny asi nikdy nebol a to uz mame 4 zuby a tie 2 predne idu teraz uz sa tesim na ocne

monkap
autor
29. dec 2009

mne ma lenka len 2 zubky zatial ... hovori sa, ze ocne su najhorsie ... ja si to uz ani nepamatam, ako to bolo u patka ... asi to teda nebolo az take hrozne 😅

kosska3003
29. dec 2009

no my sme mali umrncany minul tyzden ale zatial som nic nenasla nove ked si neda kuknut ale sa mi zda ze hore sa jej tlacia neviem ako sa volaju ci su to ocne hned vedla jednotiek

sssimi
29. dec 2009

Kosska očné su tuším tie špičáky. Čiže o 1 ďalej od jednotky.
A ten kontakt som už nenašla. Skúšala som ju nájsť aj na mmb, ale, už tam nie je. Kuknem ešte maily, ale ja to zväčša hneď mažem.

sssimi
29. dec 2009

Tak už ho nemám nikde ani na maily.

kosska3003
30. dec 2009

dobre ranecko prvaaaaaaaaaa

siiimi diky aj ja som ju hladala a som ju nenasla tak neviem uvidim skusim kuknut nieco ine

dupinka
30. dec 2009

Ahojte!

My sme boli v noci každé 2 hodky hore. Neviem, či je to zubami, lebo už druhý týždeň sa mu derú von prvé dva a ešte stále nič. Keď to takto pôjde ďalej, tak do dvoch rokov pôjde stále nejaký von a bude umrnčaný a v noci vzrúšo (?!) 😖

Napadal sneh, no je pomerne teplo, tak premýšľam, či do tej čľapkanice vytiahnuť kočík alebo sánky, čo bude menej vtipné.

iinuska
30. dec 2009

dobre ranko,

dupi, aj my sme boli kazde 2 hodky hore 😒

kosska, ocne su vlastne horne trojky 😉 😉

monkap
autor
30. dec 2009

dupi, nasmu patkovi vysli posledne stolicky len prednedavnom - okolo dva a pol roku ...takze niekedy sa prerazavaju aj dlhsie ako len do dvoch rokov ....
ozaj, pozerali ste tu stolicku v Ikea?

ludmilabb
30. dec 2009

ahojte my sme od siedmej hore,v noci len 3krat bola hore, takze pohoda som bola celkom rada lebo sme pozerali Foresta Gumpa do polnoci 😝

dupinka
30. dec 2009

Monka, my tu stolicku uz mame doma, Adamko v nej papka uz 2 tyzdne a sme spokojni.
Jednak super cena, ale tiez lahka skladovatelnost a nezabera vela miesta ani rozlozena v nasej malej kuchyni 😉

monkap
autor
30. dec 2009

dupi: tak super 😵 mne lenka este nesedi, takze stale papame v lehatku ....

dupinka
30. dec 2009

Nas Adamko sa naucil sediet na dovolenke v Tatrach. Tam sa jednoducho nedalo, aby mi vysedaval na kolenach pri jedle, personal nam hned pri prvom stolovani priniesol detsku stolicku. Sice v tom bol parkrat pokruteny ako paragraf, stale sme ho narovnavali, ale potom mu to islo fajn a pomohlo mu to v sedeni. 😉

Juj, pred hodinkou bol taky nervacisko. Ani sediet ani lezat, ked som odisla na chvilku z jeho dohladu, tak vrestal, az nas pocul cely panelak. Neviem, co sa dialo. Este aj pri obede rumazgal,. Teraz je pokojny, uvidim dokedy.

iinuska
30. dec 2009

no Adamko prave dopapal obedik /ryz, mrkva, brokolica/, spapal toho dost. On stale otvara tu pusinku, potom sa bojim, aby nevrackal.

u nas sa trosku vycasilo, doobeda bola hmla, tak pojdeme na prechadzku, vtedy najlepsie spinka.

ladywitch26
30. dec 2009

aj my uz sme po obede. dnes vynimocne rychlo, lebo v polke jedenia mi prevratila misku. sikovnica sikovna, teplaky rovno do pracky a potom sa este pozerala,ze co by spapala. no co, dostane vcassie mlieko...

ludmilabb
30. dec 2009

hej dnes som nas musela hladat na druhej strane diskusie, fuuu zeby pripravy na zajtra?

iinuska
30. dec 2009

no, dnes sa tu toho ale popisalo.... 😀

Adamko uz spinka, zaspinkal pekne sam v postielke. Ani nemrnkol. 😵

ludmilabb
30. dec 2009

iinuska tak pekny den za vami 😉

ladywitch26
30. dec 2009

no ja tu nakukam cely den a nikoho nikde... zajtra robim az do stvrtej a o siestej sme pozvani na veceru k susedom. takze vsetko bez starosti, ani nevarime. priam ukazkovy silvester 😀

ludmilabb
30. dec 2009

my silvestrujeme doma vo stvorici 😉

kosska3003
30. dec 2009

my tiez silvestrujeme doma pride mama s ocom a svagor s frajerkou tak hadam bude veselo este ocakavam svokru z dola ale nemusela by prist 😀

iinuska
30. dec 2009

my mame papucovu kulturu 😀 Mozno dobehnu susedia. Ja moc silvester nemusim...

iinuska
30. dec 2009

ludka, dnes sme mali pohodku.Adamko mal dobru naladu, uz aj Petkovi je dobre, tak som spokojna 🙂

mystery7
30. dec 2009

ahojte kocky,tak nam idu spodne 2 zuby. naraz. Jeden je uz prerezany a druhy sa dozajtra isto prereze. Takze vieme preco sme posledne 2tt tak vyvadzali.

ladywitch26
30. dec 2009

my sme mali papucovu kulturu na vianoce, len v trojici. a potom na skype s nasimi. a silvester by sme mali tiez, ale ked uz nas susedia pozvali, tak si tu pecenu kacicu a kapustnicu nenecham ujst 😀
aj tak hned po veceri pojdeme domov, mala bude chciet spinkat. mozno muz este zostane, ale ja budem pravdepodobne sediet za pc a davat pozor, ci mala spi.

jamaat
30. dec 2009

My sme Silvestra nikdy nejako neoslavovali, väčšinou sme boli doma a sami.

monkap
autor
30. dec 2009

nasa tema posledna na prvej strane .. a sups s nou dopredu 😀

dupinka
31. dec 2009

Ahojte!

Prajeme Vám pohodového Silvestra a v roku 2010 veľa krásnych chvíl a dôvodov pre radosť.!!