Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
1. jan 2010

ludka som zas svokrovcov 😝 vobec netusim kedy bude doma net
lady Nina to ma najviac na chrbatiku, tiez som nic nemenila, len sa to proste objavilo 😠 😠 😠
bohuzial ti neviem napisat tu ucinnu laku, lebo en krem mam doma...

no nic baby, idem ja zase domov, tak sa tu pekne mavajte 😉

ladywitch26
1. jan 2010

akurat som natrafila na zlavy, maju odsavacku avent rucnu, akurat ze nie su tam 2flasky ako byva zvycajne v krabici, ale len jedna. a stoji 20€ vacsina mamiciek si to aj tak kupuje kvoli tej odsavacke, nie kvoli flaskam, tak asi sa tam vyberiem na nakup. bude na kseft 😀

iinuska
1. jan 2010

ahojte, u nas bolo dnes nadherne, ako na jar, slniecko svietilo, tak sme boli cela rodina na dvojhodinovej prechadzke

dupi, Adamko sa budi cca 2 hodiny. Podla mna je to uz zo zvyku. Nechce dudel, tak si musi tochu cucnut

ja kupem maleho v Balneum hermal plus

mony, ja mam miesane maste, takze neiem co obsahuju, ale maly ma atopicky ekzem, tak to bude asi nieco ine...

mystery7
1. jan 2010

ahojte,necitala som vsetko. Mojmu sa robi okolo krku taky cerveny kruh. Je to aj zdurene a robia sa na tom supinky. Ja na to davam tekuty puder 3x denne a kvapky fenistil

mystery7
1. jan 2010

kde ste kto? Ja mam konecne cas a nemam s kym pokecat

iinuska
1. jan 2010

mys, ahoj

ludmilabb
1. jan 2010

my ahoj, no kecaj kecaj 😉

ludmilabb
1. jan 2010

inak SOfia ma od zaciatku na krku take fliaciky som si myslela, ze sa jej robia v lete potnicky ale ma to stale 😒

ladywitch26
1. jan 2010

no uz som malu ulozila. potvora, len co som vysla z izby tak jakooot. nechala som ju chvilu, vacsinou do par minut zaspi, ale teraz vyzerala,ze je odhodlana ziapat veeelmi dlho. tak som sla k nej, a ona hned stichla, prestrcila rucku pomedzi tycky, chytila ma za vlasy, hodila taky vitazoslavny usmev a zavrela oci. po par minutach uz odfukovala 😀

inak dnes sme pozerali knizku, co nam babca na slovensku kupila a ked sa jej spytam, kde je macka, tak ju uz vie prstekom ukazat.

a mam na nu novu fintu pri krmeni, ked nechce otvarat usta. mame takeho lisiaka, maskota stavebnej sporitelne a stanke sa strasne paci, hlavne tie jeho okuliare.ja sa jej vzdy takym zmenenym hlasom hram divadielko s nim, vzdy poviem "ahoj, ja som oto oskar liska" a ona sa na tom rehoceeee. no a dnes pri tom krmeni som tym zmenenym hlasom povedala len to "ahoj" a mala hned v pozore a uz pozerala na vsetky strany, ze kde je lisiak. a ked som jej ho ukazala, tak by si tie lyzicky hadam aj sama pchala do ust, len aby sa s nim mohla hrat 😀

iinuska
1. jan 2010

aj Adamko mal riadne cerveny krk, ale uz je dobre. Obcas sa mu ukaze maly fliacik, natreme a je dobre

lady, tak to je sikovnica. Adamko vie kde je ziza, tik-tak, obrazky na stene,no a samozrejme teraz stromcek.
Adamkovi sa strasne paci ked u nazorne ukazujem pesnicku Hlava, ramena, kolena....no tak sa smeje, ze az stikutku dostava

ludmilabb
1. jan 2010

lady my mame Maca Brum Brum 😀

ladywitch26
1. jan 2010

inus, uz toho strasne vela vnimaju. az sa divim. napr. sa jej strasne pacil kalendar, co mame na kuchynskych dverach. no a vcera vecer muz stary zvesil a dal tam uz novy. a stanka dnes behala po kuchyni v choditku a zrazu zabrzdila a az s otvorenymi ustami tak udivene hladela na ten novy. a potom sa zacala smiat a tlieskat ruckami. no zlata bola. 😀 a je hotova zo susedovho 6rocneho syna, vcera sa tak rehotala na nom, ze az cervena bola. ale vlastne jej sa celkovo chlapi pacia. sme boli nedavno na navsteve u muzovho kamarata, no a jeho frajerku si absolutne nevsimala, ale z neho nespustila oci. ten uz ani nevedel, ze ako sa ma tvarit, lebo ho doslova hltala ocami. a aj v telke doobeda bezi taky program pre deti a zakazdym,ked je tam taky mlady moderator, tak prestane robit to,comu sa dovtedy venovala a nahodi taky krasny az skoro zalubeny usmev... 😀 no asi bude musiet ocko nejaku flintu porichtovat a chlapov odhanat z domu 😀

ladywitch26
1. jan 2010

ludka, no my mame doslovne originalne nazvy plysakov, jeden je "macusko,co ma sustave usko", potom "tukan-kukan" zirafa "zofa", kacka "kacura", len co ma asi tri plysove macky, tak tie sa volaju jednoduch "macka" a hotovo 😀

iinuska
1. jan 2010

lady, tak to muselo byt zlate. Normalne si ju viem predstavit v tom choditku 😀 😀

Adamkovi strasne vadia ludia v okuliaroch. Dnes prisla svagrina a taky rev spustil, normalne sa jej zlakol. Mala take vyrazne cierne ramy. Hned si ich dala dole a potom uz bolo dobre

ladywitch26
1. jan 2010

inus, ja niekedy nechapem, mne stanka spusti, ked pridu susedia.vidi ich skoro kazdy den, ked su u nas dlhsie, tak sa rehoce na nich, ale ked pride napr.sused cosi pozicat a len pride ku nej, usmiaty od ucha k uchu a povie ahoj stanka, tak taaaaky rev spusti... a pritom ked ideme po meste,tak usmevy na vsetky strany aj na cudzich. v pondelok sme boli prvykrat bez kocika na nakupe a posadila som ju do vozika, no tak sa jej to ratalo ze si mohla nohami hompalat, vsetko dookola obzerala, na kazdeho usmevy a stretli sme susedu a uz vykrivila peru, ze ide plakat.

sssimi
1. jan 2010

Ahojte.
My máme 3 obrazi na chodbe-svadobný, z tehotenstva a Sárku... Tak vždy na ne pozerá a už je naučená-mama, tata a Sárka-presne vie kde sa má pozrieť aj keď idem na preskačku... No a už sa učíme na no-no nesmieš. Inak nemá nejaké výhradne obľúbené hračky skôr musíme obmieňať, lebo ju dlho nebavia... Najviac sa rehoce keď sa schovávam a vybbafnem na ňu alebo jej hodím plienku na tvár-ona si ju strhne a ja spravím kuku...

A dnes celý deň breptala teta, teta.... Aj keď to slovo sa u nás nepoužíva. Možno chcela povedať tata

emode
2. jan 2010

Ahojte, no aspon raz som ja prva 😉 Asi ste vsetky niekde na lyziach alebo sankach 😅 Som teraz malu ulozila spinkat, noc sa dala a hlasim, ze si po dvoch dnoch dnes rano konecne zobrala prsnik 😀 Mozno este nemame vyhrate, ale urcite je to uspech ...

lady Stanka je fakt rozumna, budete mat co robit 😀 celkovo tie deti nas velmi rychlo tromfnu, podla mna, nasa mala presne vie, kde je touchpad na laptope a vie, ze tam musi behat rucickou aby jej kurzor behal 😕

rozumie cink cink a daj 😉

iinuska
2. jan 2010

ahojte
Adamko zaspinkal, tak kukuckujem

emode, tak to je dobre, ono sa to vrati do starych kolaji 😉

juska3
2. jan 2010

ahojte 🙂

emode, v topolcanoch asi tazko na sankach, tu nie je ani stopa po snehu ☹ pozerala som si tu vasu stranku a pekne ste spravili tu chatu 🙂 drzim palce pri papani, nech sa vsetko vrati do starych kolaji 😉

Alex uz tyzden mrnci, ked nie je na rukach a dokonca teraz ked zaspava a polozim ho do postielky, tak reeeev,to ho musim znova na ruky vziat, tam zaspi a mam stastie, ked ho polozim znova do postielky a nezacne plakat...asi uz zacina to obdobie,ked sa deticky zacinaju bat,ked nevidia svojich rodicov

iinuska
2. jan 2010

u nas tak pred hodinou zacal padat sneh, tak dufam, ze sa aj udrzi. Ale na sanky ani zdaleka 😨

juska, je to mozne, ja som citala, ze okolo 8 mesica byvaju deticky take. Aj ked sa maly hraje, stale sleduje, ci je niekto pri nom, a ked nikoho nevidi, tak sa zacne hlasit 😀

ludmilabb
2. jan 2010

Erika no nasa Sofia este velmi slovnym spojeniam nerozumie. Zatial reaguje skor ked ju oslovime, ukazeme atd
ale zeby aktivne nieco ukazala ona ako pisala mys, ze Stanka jej ukaze ta zvieratko tak to nie.
Neviem kedy pochopi vyznam slov, zatial si spaja cinnosti so slovami....v tomto asi prebornici nebudeme 😀

ludmilabb
2. jan 2010

juska u nas to obdobim ani nemozem nazvat, Sofia si vyzaduje nasu pritomnost stale a uz sleduje ci jej neujdeme...na rukach sa nanasame tiez veeelmi dlho aj ked teraz sa nejako rozhybala, zacala sa plazit ale neprevracia sa, preruckuje si kde chce, poposuva sa a ked uz na bruchu byt nechce jednoducho zacne revat a je vybavene

zuzkaprofant
2. jan 2010

ahojte mi mame zase blbu noc za sebou maly ma soplik od vecera mu tecie tak palckal nemohol dychat a este do toho dnes kkasel teplotka ta som muza poslaal do lekarne nakupit dake lieciky co mu neuskodia a aj do uska tepolomerik lebo do ritky sa mu neda merat lebo to nema velmi rad

od kedy spaciruje tak aj ochorel bo vkuse na chadnej podlahe lezka stale mimo podlozky si lahne a este aj predne zubky idu bo uz tam je to take opuchnute tak ani papat nechce a dnes ma ktomu 8 mesiacikov 😒

emode
2. jan 2010

zuzka presne sme na tom rovnako, zubky su casto spojene s chorobou, len ta kombinacia je zabijacka ... 😖 tak sa drzte, lebo my odsavame, striekame, mojkame a zle spime ...

ludka sofia sice prstekom neukaze, ale jasne sa na to pozera 😅

a dnes sme sa uplne sami posadili na zemi 😅 😅

zuzkaprofant
2. jan 2010

emode to vyzne ze to moze byt aj zo szubkov ze idu
ja som dnes hotov a ahlava ma boli som zle spala tak s krcnej chrbtice to asi mam a aj krize bo osm bola odkopana aby som maleho v noci s perinom nezadusila bo sa tak chudatko vrtel ze mi spal pri ritke 😀 a nozky mal na mojej h

jamaat
2. jan 2010

Tak s ukazovaním sme my pozadu, o také sa ešte ani nesnažím.

monkap
autor
2. jan 2010

my od vcera vecera bojujeme s teplotou ☹ snad je to "len" zo zubov 😖

hoogy
2. jan 2010

caute kocky, no nas maly dnes spravil asi 5 krokov sam sice sa potom zbruchotal,ale zacina sa pustat.
inak aj my mam teraz take obdobie,ze chce najviac len mna...u ostatnych vydrzi,ale kede uvidi mna hned sa zacne za mnou tahat. muz ho v noci krmil lebo mne bolo zle a normlane som ho musela ja uspat lebo nechcel ani zaspat. tiez som citala to s tym obdobim okolo 8 mesiaca tak asi sme tam.

kosska3003
2. jan 2010

ahojte kto je na FB pakan tara ci ako sa to vola
hoogy co kroky a ty si rodila v january ci v maji moja sa stale ani na brusko neotoci aj by chcela ale sadielko nedovoli asi

mystery7
2. jan 2010

ahojte, vcera som potom vypla net. Moja mama naucila maleho za 2 dni,kde je cert-taka ozdoba na okne. My sme majstri sveta v gulani.kam chce,tam sa dostane gulanim. Dnes mal prve pokusy sadnut si.je to sice nadlhsie,ale uz sa zacina snazit.