Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
5. jan 2010

lady zlata taka unavena aj tak sa napapala 🙂
no som zvedava kedy nam vyjde ten zub ja som uz z toho unavena lebo nam za 3 tyzdne 2 vysli a teraz dalsi,chudacik strasne ho lutujem...

ladywitch26
5. jan 2010

inus, uz raz tak muzovi zaspavala, ale ja to nikdy nevidim, lebo som akurat v robote ☹

akurat pozeram dokument "poltonovy otec" o chlapovi,ktory sa vzral na pol tony. nebol schopny sa uz potom hybat a posledne dva roky uz len lezal v izbe na zemi. dva roky ziadna sprcha, nic, ani len otocit na bok sa nevladal. nakoniec ho hasici museli dotrepat do nemocnice. nechapem, jak sa ti ludia dokazu tak prezrat... 😝

jamaat
5. jan 2010

lady, to sral a šťal pod seba? ........pardon za výrazy, ale tu mi inak nedalo.

ladywitch26
5. jan 2010

jamaat, no tak nejako. vsak ked ho v nemocnici umyvali prvykrat, tak 5 osetrovatelov a pilnikom mu tu kozu s ostatnym svinstvom davali dole. teraz akurat sledujem, jak mu odoperovavaju tie stehniska, aby si chudak mohol dat nohy k sebe. z kazdeho stehna 15kil masa mu dali dolu. 😝

a este ukazuju aj najtucnejsieho teenagera na svete, ale to by som tu jeho mater dala zavriet. ze chudacik, ked on ma tak rad hamburgery, hot dogy, atd, tak mu nosila kazdy den, a nie obycajne, ale tie big macy, s troma masami. vykrmila si ho jak prasa a potom mu pri posteli sedela a ze chudacik moj, nikdy si nezatancoval, nebicykloval atd. no truba, vsak ho tak vyzrala ona. 😠

jamaat
5. jan 2010

drbnutí američania

hoogy
5. jan 2010

lady na akom programe to pozeras?

dm1
5. jan 2010

ja u nas o rezime uz nemozem ani hovorit. v noci bol hore asi 9x - uz sa to neoplati ani pocitat ☹ . cez den bol zase cely nevrly, presnidavku samozrejme vobec nechcel, na obed zjedol spenatu s vypatim vsetkych mojich sil 110g ale spenat bol aj vsade naokolo. ani som nemala chut ist plavat zacinal nam dnes kurz som myslela ze maly to tam preplace. ale nakoniec sme isli a dobre sme urobili to bola najlepsia cast dna malemu sa pacilo a boli sme tam len 2 takze pohoda

vecer sa podarilo do neho dostat par lyziciek kase ale fakt len par 😖

a este cez den spal 2x po 10min., 30min. v kocari. az potom po plavani my tam zaspal pri kojeni tak som si tam dala kavicku nech sa vyspi a spal asi 3/4 hodky....

dnes mm na plavani zahlasil tim co tam boli ze som maleho naucila vecer na fitloptu 😠 . tak som zahlasila ze od dnes uspava on ked je taky mudry

dm1
5. jan 2010

inak mame novu polohu pri kojeni - ja klasika naboku v lahu a maly pri mne lezi na bruchu hlava otocena k prsu a zadok vyspuleny dohora 😀 . niekedy sa normalne este aj na kolienka pritom da a hlava zaborena v ciciku

ladywitch26
5. jan 2010

hoogy, to pozeram v irsku 🙂

no, tak uz sa dokazal postavit na nohy chlap. po styroch rokoch. schudol 200kil za 5 mesiacov.

dm, mne tiez muz frflal,ze som ju naucila na fitloptu, ale odkedy je s nou doma on, tak ani nepipol. parkrat zazil uspavanie, ked som bola v robote, tak potom bol ticho.

ladywitch26
5. jan 2010

dm, to musi byt sranda, ked tak papa 😀

ladywitch26
5. jan 2010

tak mam soky...chlap po operacii zaludka a prisla ho pozriet dcera s miminom. a krava tupa, 5mesacne decko napchava hamburgerom!!! ja by jej ho odobrala na mieste. 😠 😠 😠

mimi21
5. jan 2010

juuuj, na vikend ideme do Tatier, sa tesííííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀
to ja len tak od veci 😅 a tu budeme byvat : http://www.benango.szm.com/fotogaleria_benango.htm

dufam, ze aj zalyzujeme... vo stvrtok chceme ist skusit tu novu zjazdovku do stiavnic, co kanik postavil ...

dm na mna minule mala vyliezla, ja som lezala na chrbte a ona na mne na brusku a tak si cickala 😀

zlata je, lebo ked mam koselu rozopnutu, tak ona dolezie ku mne najde si cicik a hned chce cickat 😵

baby kolkokrat za den uz dokrmujete???

dm1
5. jan 2010

lady sa mm sa rychlo zbadal ked som na neho vyletela a uz to chcel vziat spat

mimi aj tak papa ze sa ku mne doplazi na brusku a chce prso ale tak sa mi zle krmi tak ho vzdy radsej otocim

a ktomu dokrmovaniu - ked nestrajkoval tak 3x - na desiatu ovocie, zelenina + maso na obed a vecer kasa ale s MM a po nej vzdy kojenie na zaspanie ..................... ale teraz hrooooza

hoogy
5. jan 2010

lady akurat som to nasla na youtube bolo to na ch4.ty brdo ved ta matko ho uplne vyzrala naco mu tolko jedla davala,krava a este sa bude stazovat,ze ho musi umyvat.

dm1
5. jan 2010

mimi inak cista provokacia od teba tie tatry.... aj my by sme chceli ist ale asi az na jar alebo v lete

dm1
5. jan 2010

mimi to vypada super tie tatry. aj na koniky pojdete? maju tam aj detsku postielku?

jamaat
5. jan 2010

dm, aj Emka to začína robiť. Vykrúca sa hrozne pri papaní, furt by teraz len na kolienkach bola. A už sa začala dvíhať aj z kolienok, proste je na štyroch, ale priamo na nôžkach, nie na kolenách. Aj tak ich má riadne červené a ošúchané.

mimi, ja len dvakrát.

mimi21
5. jan 2010

dm no toto prislo tak neplanovane, tak sme si povedali, ze v lete sme nikde neboli, tak ideme, zavolal nas kamos co to ma vybavene, ze ma jednu izbu volnu a ze 2 baby tehotne, jedno dieta 7 mesiacov a jedno rocne, takze partia pre mna ako vysita 😀 😀 😀
tehotne budu strazit deti a my mamicky pojdeme na lyze 😀

dm1
5. jan 2010

mimi tak to mate super vymyslene s tym strazenim 😉 . a da sa tam aj strava zaplatit? lebo varit sa da tusim len v tych domoch nie v penzione

mimi21
5. jan 2010

baby mne by Nina uz len stala... prvykrat sa sama postavila pred 23. dec a od vtedy je uz najlepsia poloha len statie, presne tak ako ked zistila, ze sa da sediet
dnes som uz bola zhanat take tpanocky, na chodenie, nech ma uz teraz nozku v pevnom, nechcem aby si ich vycaptala

jamaat
5. jan 2010

Mne sa nejako nikam nechce chodiť. Aj som plánovala, že cez sviatky pôjdeme do Štiavnice pozrieť vyrezávaný betlehem, ale nedopracovali sme sa k tomu. Ja mám teraz doma dovolenku, lebo chlapa mám doma od 22.12 a on varí väčšinou, aj na nákup ide, aj s Emkou na prechádzku, tak mám veget. Uspávanie je síce katastrofa, ale inak je Emka zlatá, stále sa škerí, tak ani s ňou nemám starosti.

dm1
5. jan 2010

mimi tak to mas riadnu sikovnicu doma nas sa este ani neposadi sam. zato lozi - plazi sa jedna radost a najrychlejsie k stromceku po gulky 😉

mimi21
5. jan 2010

dm sme bez stravy, ranajky to si donesieme nieco... obed bude asi na svahu improvizacia a na vecer sa pojdeme niekam najest, budeme tam len dve noci, takze sa to da zvladnut

a k tomu dokrmovaniu, ja tiez zatial len 2krat, ale tiez uz som rozmyslala, ze doobeda zavediem ovocie

mimi21
5. jan 2010

jamaat, zlaty chlap 😉 aj moj ma dovolenku, ale az taky aktivny nie je ...

nemate niekto tip na dobru a nie moc drahu cestovnu postielku??? chceme si kupit...
a zacali sme setrit na letnu dovcu, som zvedava dokedy nam to vydrzi 😀 😀 😀

ladywitch26
5. jan 2010

ja tiez dokrmujem len dvakrat zatial. rano 2x mlieko, potom obed zelenina s maskom, ale to mi uz spapa 180g pravidelne. potom mlieko, olovrant ovocie a na noc zasa mlieko. a zatial jej to staci, aj ked ak rano vstane pred siedmou, tak ma este jedno mlieko navyse rano.

jamaat
5. jan 2010

dm, Emka tak isto, ešte ani nesedí, ale krúti sa, plazí. Stromček ju veľmi nezaujíma, ale pod stromčekom sú knihy, čo sme dostali, tak tie ju fascinujú. Aj ona, čo dostala knižku, tak ju stále otvára a "listuje" a búcha stranami. 🙂 ....bude z nej asi knihomoľ...veď má po kom. 🙂

jamaat
5. jan 2010

lady, ja presne tak isto kŕmim. Pár krát som jej dala namiesto ovocia kašu.

hoogy
5. jan 2010

mimi to znie dobre , dobra partia ste sa aj nasli. my sme boli vlete v tatrach a bolo to super ale teraz nam to nejak nevyslo mm ma vela roboty ☹ tak snad na velku noc sa niekam dostaneme.
lady ja viem,ze v irsku len som chcela kanal aby som pozrela na nete. ale naslo som to na youtube katastrofa ako ja mojmun malemu nedam hambac ani ked bude mat 5 rokov a nie to 5 mesiacov. niektore zeny nemaju sudnost.
idem spat kocky lebo rano nevstanem a manzel este robi tak ho idem nejak zlakat nech ide so mnou 😀

mimi21
5. jan 2010

no ja na obed zelenina masko a podvecer - okolo 6 bud ovocie, alebo zeleninka masko, lebo kase mi stale nechce...

jamaat a co ten ekzem???
a vy lady ako, zabral fenistil?

jamaat
5. jan 2010

mimi, ekzém OK, ale musím dávať pozor. Teraz sa jej tiež porobili vyrážky nad zadočkom, dnes som dala inú plienku a zmizli.