Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
9. jan 2010

lady, ja mam pocit, ze teraz vo vseobecnosti su tie deti take nejake zivsie 😀

ladywitch26
9. jan 2010

no tak mam sok dobry teraz. poslala som kupit muza ten specialny tehu test do mesta a kukam nan, a ze 5+. to znamena, ze som tehu uz 6 a mozno aj viac tyzdnov. maximalne ukaze 5+, viac uz jedine u lekara zistim. tak fajn, to znamena, ze drobec dostal za cele vianoce nejakych 6 baileysov. esteze som nepila slivovicu. a sakra, este tri bacardi som zabudla, to mohol mat tak tyzden....

jamaat
9. jan 2010

lady, týždeň tehotenstva sa ráta, keď ešte ani zarobené nebolo. Alebo test ráta inakšie?

Ja som Emke robila čistú brokolicu, tak mala takú úžasne zelenú kašu 🙂

ladywitch26
9. jan 2010

a to som este ten predvianocny tyzden vlacila denne 10kilove moriaky, ho hadam aj zo sto som ich poprenasala a zopar desiatok 18 kilovych prepraviek so sunkami. no ak toto malemu neuskodilo, tak uz hadam nic...

ladywitch26
9. jan 2010

jamaat, no na teste bolo 3+, a na teste je tabulka, ze podla lekara to znamena 5+. lebo test rata odvtedy, ked uz zarobene je...a 4+ uz na teste nie je, takze to kludne moze byt aj viac. mrchu som mala 19.novembra, akurat na muzove narodky, tak sa asi hned na prvy sup po mrche zadarilo...ani neviem, a prvy mesiac uz mam davno za sebou...

jamaat
9. jan 2010

lady, tak to je ono, čo vravím. Lekár to ráta od prvého dňa PM. A reálne otehotnieť môžeš o zhruba 2 týždne neskôr. Takže ešte si ho zalievať alkoholom nemusela.

A ak je to tehotenstvo zatiaľ iné, tak možno budeš mať chlapca, alebo aj dievča, ale iné povahou. To ti môžem podľa seba povedať. 🙂

jamaat
9. jan 2010

Inak mňa zase bolí lonová kosť a slabiny ako v tehotenstve. Len nie až tak veľmi. Tak neviem, či sa mi to ešte teraz posúva a či čo.

mystery7
9. jan 2010

ahojte kocky, my sme mali strasny den stredu, stvrtok a dnes.↲Vo stvrtok neviem z coho zil, lebo jedlo vsetko vyplul. Poobede v po dojedeni 1/2 sklicka vyzivy vsetko vyvracal - akurat bola svokra na navsteve, tak som vyzerala super neschopne.↲Piatok bol ok, stihla som UPSVaR a vypisala som tlacivo na zvyseny rodicovsky.↲A dnes opat otrasna noc- x krat sme boli hore. Vstali sme pred 6 s krikom a odvtedy furt krik, ale brutalny. Nic ho nebavi, hracky rozhadzuje a aj na rukach krici. Uspech dna je, ze zjedol sklicko zeleninovo-kuracej polievky. Ja som hotova. Neviem si ani predstavit mat teraz este jedno take deculko. A ticho zavidim tym, co maju kludne dieta.

jamaat
9. jan 2010

Mys, vy ste ako na tom so zúbkami? ..........Skúsila si mu dať gel na ďasná?

ladywitch26
9. jan 2010

mys, ak gel na dasna nezabera, tak daj paralenovy sirup. mne co vcera stvarala, tak to bolo tiez hrozne. musi ich to strasne boliet, ked tak jacia.

jamaat, mna ta kost bolievala este donedavna. tak teraz sa zasa bude natahovat, tak sa mam na co tesit...

jamaat
9. jan 2010

lady, no čo, aspoň je kosť nacvičená. To moja po 13 rokoch dostala záhul 😀

ladywitch26
9. jan 2010

jamaat, no hej, mohla rovno roztiahnuta zostat, sa jej neoplatilo nazad davat 😀

inak mi to vychadza tak na prvy septembrovy tyzden. takze vsetky tie horucavy si pekne uzijem v lete 😝

sssimi
9. jan 2010

Lady a dokedy chceš byť v robote? Zase až do konca tehu? Moja mama rodila 11. septembra a teda nadšená nebola..

ludmilabb
9. jan 2010

ahojte,

mys tak mas perne dni ☹ MIrko este tiez nema zubok von?

mne dnes Sofia spala dokopy 20 minut, zaspala mi v satke ale nejako uz vcera sa prebrala po prekladani a dnes to iste, po mesiaci taketo ukladania sme s tym asi skoncili, pretoze slecna uz vie ked ju vytahujem a spusti rev no a kruzit hodinu so satkou nebudem to je blbost, tak neviem ako ideme uspavat, nejaku novu fintu vymysliet....poobede nam zaspala v aute vo vajci takze cca nejakých 10-15 minut boli sme u kamosky na kapustnici
vecer zalomi na stopro skor, uz teraz je taka polobdela

iinuska
9. jan 2010

ahojte, my sme boli vonku, poriadne lialo, no co uz, Adamko si dobre pospal.

ladywitch26
9. jan 2010

simi, no mozem si zobrat matersku najskor 4 tyzdne pred terminom. ale chcem co najneskor, takze 2 tyzdne pred. ale musim si docerpat este dovcu, este pred materskou. chceme ist v maji na svk nejako na dva tyzdne, tak mi zostanu este dva. tie si zoberiem pred materskou, takze august uz budem doma

kosska3003
9. jan 2010

ahojte tak aj nas trapia zubky v noci katastrofa o 5 sa zobidila a jacala ako besna ale pomaha jej gel cim jej to potrem a potom uz dobre ticho a spinka dalej ale aj cez den je nervozna no musime to vydrzat niako uz ale uz nech su vonku

iinuska
9. jan 2010

kosska, aky gel davas?

jamaat
9. jan 2010

ludka, možno horné zúbky?

Emka keď vidí, že beriem gel do ruky, tak hneď úsmev od ucha k uchu, veľmi jej to chutí. 🙂

ludmilabb
9. jan 2010

ja som zatial nic nedavala tak uvidime, ci to "prezijeme" aj bez 😒

iinuska
9. jan 2010

jamaat, aj Adamkovi chuti, a pritom ma vzdy pekne pokuse

ludmilabb
9. jan 2010

Sofia sa este drzi, sice uz len tak pasivne na mne sedi ale chcem ju podrzat do siedmej 😝

ludmilabb
9. jan 2010

iinuska mna kazdy den pohryzie a strasne to boli do kelu

jamaat
9. jan 2010

ludka, tak to máš čo robiť. Do siedmej ďaleko. Aj Emka je už urevaná, ale už je neskoro dávať ju tretí krát spať.

iinuska, ktorý dávaš? Ja mám Dentinox a Dologel. Dentinox jej chutí viac a aj zaberá samozrejme lepšie, keďže je tam lidokaín.

iinuska
9. jan 2010

jamaat, Dentinox. Ale neviem, ci stihne aj ucinkovat 😀

jamaat
9. jan 2010

iinuska, stihne. Skúsila som si raz ožužlaný prst oliznúť a hneď mi jazyk tŕpol.

Tak Emka už spí....večer sa teda pôjde neskoršie. Aj tak keď som ju ukladala o siedmej ako doteraz, tak som ju posledné 2 týždne hodinu potom musela uspávať.

iinuska
9. jan 2010

jamaat, tak to by ma nenapadlo vyskusat 😀

jamaat
9. jan 2010

Žienky, máte ručný vysávač? Čo presne znamená mokré vysávanie? Využívate to?

iinuska
9. jan 2010

jamaat, nemam, takze neporadim. Ale obcas by sa aj zisiel

zuzkaprofant
9. jan 2010

jamat ja mam rucny vysavac ked myslis taky mini na omrvinky a pod ale nemam mokre vysavanie