Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
11. jan 2010

A doktorka teda určila koľký týždeň?

ladywitch26
11. jan 2010

jamaat,podla mrchy pozajtra zacinam 8tt. ale to budem presne vediet az podla sona o mesiac.

jamaat
11. jan 2010

Tak som zvedavá 🙂

dupinka
11. jan 2010

Ahojte!

ja malému nemixujem od začiatku. Najprv som pučila úplne na kašu, teraz už nechávam malinké kúsočky, mäsko som tiež vôbec nemixovala, len to nechám rozvariť a narežem doslova na nitky, alebo rozoberiem prstami.
Dnes spal Adam popoludní 3 hodky, tak uvidíme, čo bude v noci.
Už vie urobiť sám "papa" a konečne chápe, keď mu povieme "nie, nesmieš, nemôžeš". Teda, dnes sa tváril uvedomelo, chichi.

Ozaj, nechcem robiť reklamu, ale Katka Koščová má pekné uspávanky. Klik na www.uspavanky.sk, alebo na FB si dajte stránku uspavanky.

jamaat
11. jan 2010

dupinka, už som sem dávala link, kde sa dajú tie uspávanky stiahnuť.

ladywitch26
11. jan 2010

dupi, tak to si uz "za vodou". mne ked stanke poviem nie,nesmies, tak sa zacne rehotat na mna...

ludmilabb
11. jan 2010

dupi ziadna reklama 😉

jamaat
11. jan 2010

Emka tiež rozumie, keď jej poviem nono!.

zuzkaprofant
11. jan 2010

tie uspavanky su krasne ja mam cd doma mi stale pri nich zaspavame ja mu ich spievam inac nezapime 😀

napisete mi kolko stoji balenie pampes na sk ?????

ladywitch26
11. jan 2010

njahorsie je, ze ja si myslim, ze stanka tiez rozumie, ale proste je taka prespekulovana, ze to na mna skusa tak, ze vycari usmev od ucha k uchu, akoze, ale mami, vsak pozri, aka som ja zlataaa. alebo zacne tlieskat ruckami, lebo vie, ze sa nam to paci...

inak som ju akurat natocila na video, co doraba cely den. o dve hodky to dotaha, tak mrknite.

emode
11. jan 2010

Este som zabudla, tiez jej davam surove jablcka, banan zboznuje, hrusku som jej nedavala, a striedam to s roznymi vyzivami aby to nemala stale rovnake ...

nono tiez rozumie, len jej to kratko vydrzi 😅 a papa sa jej tiez obcas podari dat, ale sama nie, iba ked nas vidi 😀

lady tak to mas za par 😀 😀 😀

rybca
11. jan 2010

Ahojte, ja davam surove jablcko so susienkou a aj hrusku a banan, obcas dam nejaku vyzivu z obchodu s marhulou, malinou a tak, kusky uz gniavime, len niekedy sa Matko pozabudne, prehltne a potom mrnci, asi ho to boli v takom kuse.

Lady - Matko tiez, ked od neho nieco chcem, tak sa zacne skerit a schovavat ako keby sa hanbil, alebo si myslel, ze co to bude robit, ked mu to ja poviem..🙂 Ale uz vie dat pusinku, aj sam od seba..🙂

A v postielke sa uz dal na lakte a kolienka, len mu to dlho nevydrzalo..🙂

zuzkaprofant
11. jan 2010

moj maly si zuby narazil teraz lebo spacituje hore dole a sa mu rucky smykla aspadol krv tiekla a on vreskot ale nedal si povedat zas lezsie hore dole ja uz ma na dnes dost on neobsedi minutu

dualcore
11. jan 2010

ahoj maminky 🙂
no moj maly tiez uz chape slovicku nie a nono..ale jeho reakcia je ze spozornie a pokracuje ale velmi pomaly ako keby zistoval ci fakt nesmie. 🙂 mame veselo lebo stale lieta po byte ako šarkan v choditku a miluje otvarat mi trubu.
tiez uz znakujeme,robime papa,bac bac,dava pusu a ked chce papat tak si povie mnam.
tiez uz vrim ale maly cez tieto sviatky skusil uz kadeco(medove rezy,mandarinku,chlebik vo vajicku 😅 ) a zatial vsetko bez nasledkov.

iinuska
11. jan 2010

ahojte,

Adamko uz tiez rozumie na nie, nesmies, no-no, a ja k tomu este aj vystrazny prst zdvihnem 😵

iinuska
11. jan 2010

dualcore, tak maly si uz vselico popapal 😅

dm1
11. jan 2010

no nas si myslim tiez rozumie no-no a nesmies ale vzdy sa na mna pozrie a urobi to znova a znova....

ja robim kasu tiez len tak zo 100 ml MM ale ked tam dam ovocie a tu kasu tak to ma normalne 160ml. Dnes som tam dala polku bananu a spapal. samotny ho nechce tak aspon takto spapa

dnes sme boli na poradni - maly ma 71cm a len 6600g. pribral za mesiac az 10g. teda pribral je silno slovo vlastne stoji na vahe. doki povedal ze to neva lebo on je moc pohyblivy tak ani nema kedy moc priberat a naviac ked tyzden vlastne skoro nejedol.... ale aspon neschudol. Maly aj trochu kasle a ma ten sopel ale doki povedal ze dychanie ma ciste aj hrdielko ze to je len z ustredneho kurenia - nam hrozne prekuruju 😠 tak nam ani nic nedal na to.

monkap
autor
11. jan 2010

dm - lenku vazila dr. vo stvrtok ... 7200g .. za mesiac 100g ... takze tiez sme taki drobnejsi 😔

dm1
11. jan 2010

monkap ale mna doki stale presviedca ze to vobec nevadi ze je sumerny, ciperny a tak. Ale viem ze proste nic nespravim lebo s vynimkou tych par dni co nechcel papat papa krasne a aj viac ako vacsie deticky. napr. dnes zjedol zase moju vyzivku "az" 130g /tolko ani kupenej predtym nepapal tak som rada/, na obed 200g zeleniny a teraz vecer kasa 160g takze papat papa len je proste stihlejsi

dualcore
11. jan 2010

iinuska no veru najradsej by jedol s kazdym koho vidi nieco jest.hned zacne premlaskavat a robit mnam -mnam. 😀

iinuska
11. jan 2010

dm, dobre mu spaluje 😉 .Aspon nemusis tolko vlacit> Adamko mal v polke decembra 71 cm a 8860 g. Chrbat uz citim riadne

iinuska
11. jan 2010

dualcore, kolko ma zubkov?

beljanka
11. jan 2010

ahojte, tak ako čítam tieto posledné dva príspevky, tá moja je riadna buchtička. váži 8800g.

ladywitch26
11. jan 2010

dm, tak to sa nediv, ze menej vazi, je drobnejsieho vzrastu oproti nasej stanke. dnes som ju merala, tak uz ma 78cm. vy ste obidvaja s muzom nizsi, tak aj matko je mensi a tym padom nemoze vyzit hned 8kil. podla mna je este ok s tou vahou. vsak aku ste mali porodnu vahu?

monkap
autor
11. jan 2010

dm - moja dr. z toho tiez nic nerobi ... predtym sme chodievali castejsie na prevazenie, ale teraz uz nie .... priberat pribera, papat papa .... tak co 🙂

dm1
11. jan 2010

lady tak to mate krasne cm!!! ale myslim ze nie je maly na dlzku ved aj inuska maju 71cm ale 8860g 😉 . Porodna vaha bola normalna - 3300g. Sak ano je po nas tak preto je taky len aby si to potom nedobiehal ako jeho mama 😀

zuzkad
11. jan 2010

cafte,

lady tak to mas potvrdene 😉 😉 😉 drziiim paste 😉 😉 😉 , tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂

ja nejak neviem ci maly uz pozna ..nono, nesmies, lebo zatial to nejak nemam dovod pouzivat 😅 😅 😅 uvidime neskor 😉 😉 😉

teraz nejak tazko zaspava...mrnka si v postielke asi desat minut uz tak uvidime kedy ho to vycerpa a zalomi ale uz tichne tak coskoro bude spinkat...pojdem nan mrknut nenapadko 😉 😉 😉

ludmilabb
11. jan 2010

my neznakujeme a ked jej poviem nieee tak sa zarazi lebo to ma iny prizvuk ale inak si robi co chce 😝 v ramci urcitych hranic 😀

zuzkad
11. jan 2010

jamaat prosiiim pisala si, ze mas linky na to CD - uspavanky...pozerala som ale nenasla som, mozem mi to prosim poslat este raz ?? prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😅 😅 😅

ludmilka, ja neznakujem...teda my znakujeme podla seba ako sa nam chce a co nas bavi 😀 😀 😀 ked ma silno kope tak nan zvysim hlasm ze aaaauuu maminku to boli, nemozes ma kopat tak sa zhaci ale pri dalsom prebalovani sa kopeme zase 😉 😉 😉 😉 😉

tichoooooo maly spinkaaaaa 😅 😅 😅 😅

kosska3003
11. jan 2010

Marike dneska krvacali dasienka ale tam kde uz ma zubky okolo prednych hore neviem preco pri tom jej idu zubky uplne inde som s toho uz jelen uvidime na poradni mame v stredu