• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
dm, co mi mama vravela, tak ja som mala sice porodnu vahu 3650g, ale na pol roka som mala len 6000g a vobec to doktorka neriesila. a ked povies, ze 3300g je normalna porodna vaha, tak mne sa to zda malo :grinning: stanka mala 4170g, kolegynina dcera 4200g, susedin syn 4400g a kamoskin syn 4450g. ja neviem, tu v irsku sa v poslednej dobe asi nejake dobre zivene deti rodia. asi tu mame vydatnejsi morsky vzduch :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady tak potom moj maly bol asi chuda vychudnuty ...ked sa narodil ma 2970g :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale on to velmi rychlo dobehol teraz ma cez 8kg a nieco cez 73cm :wink: :wink: :wink: :wink:
11. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skladame akurat sportovy kocik, to je ale cudo :grinning:

zuzkad mna tiez Sofia kope a na rukach sa mi hadze ako ryba na suchu, ruky nohy lietaju a ked sa ma dotknut niecoho noveho tak sa veeelmo opatrne dotyka, priam hladka taka je pritom podarena, mna velmi dobre pozna tak ma kvace ako besna
11. jan 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, tak to bol ozaj drobcek oproti stanke. inak sranda, ja som si stale myslela, ze budem mat male mimco, lebo som mala male brucho :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamko mal porodnu vahu 3020 g a tiez to uz dobehol :slight_smile: :slight_smile:
11. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj Ludka ja som ako boxovaci mech a idealne je moje brucho velke do toho sa kope najlepsie :grinning: :grinning: :grinning:

lady vidis, ty si mala male brucho a velke babo a ja som mala velke brucho a male babo :grinning: :grinning: :grinning: menila by som s tebou rada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inuska Adamko mal peknu vahu...to mna sa v porodnici pytali, ze o kolko som predcasne porodila..ze je taky maly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a on mal len 48cm ...bolo to take male kuriatko moje...a teraz je z neho chlapiskooo velkeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, to uz ani pavda nie je. Ked som este bola tehotna, tak som bola zvedava, ako asi vyzera a teraz uz ma 8 mesiacov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mozeme rovno do fusaka diery robit na pasy, do kelu lebo je iny system v kociku ako vo vajci :unamused:
11. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, tak uz presedlavate ?My sme este stale vo vanicke :confused:
11. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez pred dvoma tyzdnami uz kupili novu autosedacku, lebo vo vajci jacala ako besna.normalne zurila, az zachvaty dostavala, lebo sa v tom nemohla priamo posadit. a bola jej uz mala, mi tam tak stiesnene pripadala. teraz ma komfort, sedi vzpriamene, co sa jej strasne paci a je aj tak vyvysena, takze moze kukat z okna.
11. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte...co sa tyka slovicok nono a nesmies tak ta nasa opicka im istotne zatial nerozumie...a dat papa ci urobit tap tap tapusky mame zrejme zatial tiez v nedohladne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dualcore fiiiha, taketo dobroty dostala nasa klarka az ako dvojrocna :sunglasses:
11. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, my máme športovú verziu už vyše mesiaca, inak by mu s fusakom bolo riadne tesno, lebo my sme mali tú plastovú vaničku...

Náš Adamko meria 71cm a váži vyše 9 kg. A to sa narodil ako špuntík: 3000g a 49cm :sweat_smile:
11. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, jej 8 tt :wink:
11. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj sportovy kocik ja vyuzivam uz doooost dlhooo da sa povedat, ze uz v lete som menila za sportak, lebo bo vzdusnejsi, ale ked sa ochladilo este som nejaku tu dobu pouzivala vanicku a potom som uplne presla len na sportak, maly bol spokojnejsi, lebo vidi na svet :wink: :wink: :wink: :wink:

sirinka podobne sme na tom :wink: :wink: :wink: tapusky a ostatne veci u nas moc neficia...niekedy ked ma naladu a ja mu spievam tapusky tak mi tapka po rukach, ale to chce naladu :wink: :wink: a ked mu spievam pesnicku tuki tuki tukalo, tak sa chyta za hlavicku, lebo co mu spievam to na nom napodobnujem a ked spievam......pre hlavicku, nema miesto vo vajicku tak mu jeho ruckami chytim jeho hlavicku a to si oblubil a teraz ked zacne notit tuto piesen uz sa chmata za hlavku :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez uz mam par mesiacov sportak...kvoli fusaku je to praktickejsie...
11. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malej spievam skoro stale. a ona si do toho zacne tapkat alebo zdvihne rucky a akoze tancuje :grinning: a papa zatial len mne a muzovi dava, cudzim este nie. inak normalne uz vie, ked zapnem skype, ze idem volat s nasimi. dobehne v pavuku, postavi sa pred laptop a uz caka, ze kedy sa ozve babka s dedom a rehoceeee sa na nich.

ja som vanicku nemala vobec. od zaciatku mam sportiak, ktory sa dal sklopit na lezato a mala som v nom nanoznik, tak v tom jej bolo dobre. aj tak mi uz od septembra nechcela vobec lezat v nom, tak by som tu vanicku ani nevyuzila. ani teraz nerozmyslam kupit iny, hadam buduca zima nebude taka extremna ako tato, tak malemu dam len deku naspodok a bude. s vanickou by bol ten kocik aj tak tazky, a to si neviem predstavit, ako by som do tych schodov pred domom teperila ten kocik. teraz mam tento 7kilovy a ked je v nom aj stanka, tak mam dost. suseda si to velke hovado ani nedokaze odtisnut. vzdy ho necha dolu na parkovisku a musi jej ho muz vyniest hore.

inus, no nakoniec ze 26. august mam termin :grinning:
11. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady presne, podla mna vanicka ani nie je nejako extremne treba...
11. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani nemam kocik s vanickou je k nemu len take ako taska sa to nosi take makke je to a to som pouzivala mesiac ked bolo chladnejsie a potom len sportak mala tam veget a vela miesta

a idem ja spat lebo neviem cim ma prekvapka Marika tuto noc
11. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja Emke spievam, ale väčšinou blbiny, čo ma práve napadnú: Hej vy tam na Balkáne, Aká by to hanba bola keby žena muža bila...a tak podobne :slight_smile:

zuzkad, ten link už nemám. Musela by som tiež hľadať.
11. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat si poklaaaad :wink: :wink: :wink: :wink:
11. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malemu tiez stale spievam ale vacsinou ako jamaat pise same blbiny - vlastna tvorba bez hlavy a paty :grinning:

jamaat a link na toho Canakyho nemas? ja som vygooglila cosi ale odtial mi to nejde stiahnut. A texty na to nahodou niekdo nema?
11. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kuknite tuto temu ci nahodou aj vy taky nemate. ja pozriet rano lebo tam maly spinka http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=122576&vGroupOffset=0
11. jan 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm, neviem, či ešte funguje. http://www.best4you.sk/post202226.html
11. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
texty skús pozriet na www.supermusic.sk
11. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik skusim pozriet. na SM su vacsinou krestanske texty od neho
11. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm idem to hodit na FB o tom sirupe, lebo mam kamosky co ho pouzivaju :confused: :confused: :confused: snad ho doma nemam...idem pozriet to cislo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my pouzivame pomarancovy nurofen
12. jan 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, noc o nicom :rolling_eyes: nurofen nemam vobec iba paralen cipky a ani tie som zatial nepouzila, Sofia sa tu uz vyskiera na Blaziku a ide ju pohostit svojou navstevou
12. jan 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
my noc ok az na to ze som nemohla zaspat. este o 01:00 som kukala do stropu a maly je hore od 6 :rolling_eyes: my mame doma len cipky panadol a nurofen. maly mi kusok spi, som zvedava dokedy.
idem skusit kuknut na nete sportovy kocik. poradte nejaky, aky mate vy?
tu sneziiiiiii
12. jan 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok