Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

bambi7
25. jún 2009

lady zalezi ako ho znasa no nasa chuda ho velmi zle znasala ....ale kazde babo je ine.....ale co sme skusali bebu aj hypoalergennu aj protirefluxnu obe boli ok

monkap
autor
25. jún 2009

mimi tak to mna by asi porazilo 😝

ladywitch26
25. jún 2009

inak moje krasne dievcatko je dnes ako anielik. vstala o deviatej, prebalili sme, nakrmila som ju a od desiatej do pol druhej mi spinkala vonku v kociku.potom sme zasa papali a od druhej zas spinka vonku. no len uz asi dlho nebude,lebo susedov syn skreci vonku, tak sa mi prebera. 😠 😠 😠

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi7
25. jún 2009

no idem babulky tak sa drzkajteeeeee

ladywitch26
25. jún 2009

monka, ale v tom antirefluxnom nutrilone bude asi to iste zahustovadlo ako v nutritone 😖

inak ten sopliak odvedla mi uz malu zobudil. 😠 strasne nevychovane decko. teraz nadava svojej mame, lebo mu povedala,aby prestal tak ziapat. no ako si kto vychova, tak ma....ked sme si pred dvoma rokmi kupili psa, tak ziarlil a povedal mi, ze chce, aby som zomrela, lebo potom by si toho psa mohol zobrat on.

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sssimi
25. jún 2009

Lady tak to máš super suseda 😠 😠 😠 Nakopať do tej malej riti...

Ja mám tiež klobúčiky od Medeli a sú fajn. Sarah si už na ne zvykla. A klop-klop-klop našťastie som ešte nič nechytila a to ich ani veľmi nesterilizujem len vyumývam jarovou vodou a vyoplachujem.

Dnes som sa normááálne stihla osprchovať a aj hlavu umyť pri malinkej. Dala som si ju do lehátka do kúpelne a tak som na ňu aj pekne videla a ona aj zaspinkala. No pohodáááá.

zuzkad
25. jún 2009

prave som sa zobudila, dobre som si pospala a velmi mi to pomohlo. Svokra si zobrala maleho k sebe a ja som si mohla lahnut, lebo sa mi cely svet tocil. Aj som stiahla teplotu, tak sa hned lepsie citim 🙂 🙂 Dufam, ze sa mi to na vecer nezhorsi, lebo vecer byva najhorsi, ked je clovek chory.

lady citam, ze mas riadne divokeho suseda...ja nenavidim take hnusne drze deti...ked pocuvam ako dokazu drzo povedat rodicom ....ja by som dobre capla takemu drzemu chlapciskovi 😠 😠 😠

ja klobuciky na stastie nemusim pouzivaj...ja mam dost ploche bradavky, ale maly ked sa prisaje, pekne si ju vyformuje 😉 😉

sssimi tak to mas fajn, ze ti mala tak pekne lezka v lehatku, mne maly moc nechce takto lezat...ked ma dobru naladu je v postielke a usmieva sa na kolotocik a tesi sa so slonikov 😅 😅 😅

inak aj vam deticky zacinaju uz brblotat ? Mne maly sem tam pusti hlasok ale este malo...ale snaha tam je 😉 😉 ozaj ako to je s vyvojom babatka, nemate niekto stranku kde by som sa docitala ked dietatko zacina na kolienka staviat, kedy stvornozkovat....atd rada by som vedela o tom nieco...
mna caka buduci tt uz prve rehabilitacne cvicenie, tak som zvedava ako maly bude na to reagovat, pytala som sa teraz v poradni nasej doki, ci to bude ta Vojtova metoda, ale zevraj nie...ze toto bude len cvicenie s hlavickou...tak dufam, ze nic drsne nas necaka 😉 😉

mimi21
25. jún 2009

no a ked som sa osprchovala po tom vykone s kocikom, tak sa samozrejme mala zacala budit, ja som len tak vybehla dat jej dudku a samozrajme mi zacalo tiect mlieko tak som mala polku bytu zakvapkanu od mlieka, tak som rovno aj pozmývala 😀 😀 😀
ked sa darí, tak sa darí

tu je riadne dusno, uz aj hrmelo, asi bude burka, mohlo by trochu cez noc sprchnut a zajtra nech je zase pekne 😎 😎 😎

mimi21
25. jún 2009

zuzka aj moja uz zacina pomaly brblat, vidno na nej ako skusa a hlada ako sa jej to podarilo, je pri tom strasne zlata
aj vecer ked ju ulozim do postielky a odidem tak neplace, len vykrikuje

a hlavne to robi ked je rozbalena

drzim palce nech si co najskor OK 😉

zuzkad
25. jún 2009

mimi 😀 😀 😀 to kvapkanie mliecka...to poznam...i ked mne tecie najviac ranko, ale hlavne, ze je mliecko 😉 😉 😉 ...mne uz zacalo tiect aj vonku...na poste ...mala som krasne dva flaky na prsnikoch a chlapi na mna cumeli ako by som spadla z oblakov 😀 😀 😀 ale esteze bolo teplo, vonku pekne rychlo mliecko uschlo 😉 😉

dupinka
25. jún 2009

Ahojte!

davno som sem nenakukla....

Nas Adamko uz otaca hlavku, pekne sa rozkecal - brble, usmieva sa.. Momentalne sa mu meni system spania - papania, tak uvidime, lebo doteraz to bolo doslova ukazkove.

ladywitch26
25. jún 2009

mimi, tak to ja zasadne musim odstriekavat pred sprchovanim, inak by som potom uz nemala co odstriekavat a mohla by som sa sprchovat znova. raz som to tak spravila,a len co som sa doutierala uterakom, tak som sa len nahla nad umyvadlo,lebo to zacalo tiect ako potok.a to ked vytecie dva deci mlieka, tak to uz je riadne jazero 😀

nasa mala sa rozkecala minuly tyzden. a hlavne ked ju prebalujem, to mi riadne brblota. no a vcera sa hodinu v kuse vykecavala s kolotocom. taka bola zlatucka, ale velmi som si to neuzivala ten pohlad, nakolko sa rozhodla na ten pokec o polnoci 😀

mimi21
25. jún 2009

lady moja takto kecala dnes rano o piatej
mm hovori ze ju nemam davat k nam do postele, ze on ju uspavat nebude a nakoniec to nyvydrzal a otocil sa k nej a kecal s nou, taka bola zlatucka

ladywitch26
25. jún 2009

mimi, no raz darmo, su to zenske, ked sa im chce kecat, tak ich len tak nezastavis 😀

sssimi
25. jún 2009

Mne sa ešte malá moc nerozbieha hovoriť, ale snaži sa. Hlavne keď si ju vezme mm tak sa snaží mu niečo vysvetlovať, ale málokedy sa jej podarí vydať hlások.. No pusinku otvára ako on 😀 😀 😀 Jaj je to taká sranda ako sa tie detičky menia zo dňa na deň.

mystery7
25. jún 2009

ahojte
moj maly najradsej okukava strop a zaclony, kolotoc ho nejako nevie zaujat

mystery7
25. jún 2009

a z komunikacie vie povedat tak E 😀

dm1
25. jún 2009

zuzkad - ak to nebude vojtovka ale len cvicenie tak mi mame nieco podobne uz od porodnice. Hned mi tam doktorka povedala ze maly otaca hlavku viac do jednej strany a ze mam masirovat a cvicit. To vobec nie je nic hrozne, len otacas hlavicku do stran rozne a masirujes krcne svalstvo pri hlavicke.

ladywitch26
25. jún 2009

mys, moju tiez najskor nezaujimal, ale potom som ju nasla vykecavat s papagajom na kolotoci 😀 a uz vie povedat AAAA, UUU a dokonca uz aj cele vety AUUU, ABUUU 😀

dm1
25. jún 2009

my sme dnes dostali deku s hrazdickou od kolegov z prace a malemu sa moc paci zatial len tak okukuje ale zachvilu uz bude urcite aj chytat 😉

emode
25. jún 2009

pridam zvuky, najoblubenejsie je take tahave aaa, potom ked je zle tak beee ... a rozne skrekoty 😀

jamaat
25. jún 2009

Ahojte. Aj moja si gagoce už pár dní, doktorka povedala, že kecá ako trojmesačná. 🙂 A krásne otáča hlávku za hrkálkou. Na brušku udrží zodvihnutú hlávku aj pol minúty. Šikovná je. A už aj trošku menej zúri. 🙂

mimi21
25. jún 2009

jamaat tak to je hlavne ze menej zuri 😵
moja uz tak pred 2tt ked bola na brusku otocila hlavku z jednej strany na druhyu, bolo to sice roboty ale zvladla to, sikulka moja 😵 😵 😵
ale o vtedy sa nam to uz nepodarilo
ale zda sa mi ze uz velmi pekne drzi hlavicku, som na nu pysna 😀

zuzkad
25. jún 2009

tak to moj maly este babam nemoze konkurovat 😉 😉 snazi sa ako mala Sarah otvara ustocka akoby chcel strasne nieco povedat, ale este mu to nejde moc..ale ked ho rozbalim tak spokojne sa usmieva a vtedy aj nieco brbloce troska 😅 😅 😅

Cervik moj tiez uz na brusku krasne drzi hlavku hore aj doki ho chvalila, ze uz tak netaha hlavicku...tak som rada, uvidime ako dlho budeme musiet chodit na rehabilitaciu

jamaat
25. jún 2009

Dnes som bola v Tescu, majú 50%-né zľavy na detské oblečenie, tak som tam nechala 50 euri. Ale nakúpili sme toho habakuuuk!

sirinka
25. jún 2009

jamaat chcela som sa ta opytat, ake pouzivas vrchne nohavicky ked malu balis do latkovych plienok?

jamaat
25. jún 2009

siri - Kikko hlavne, takej krémovej farby. Ešte jedny mám, ale značku si nepamätám.

sirinka
25. jún 2009

jamaat diky...ja som zatial spokojna s popolini...ale musim pomaly kupit vacsie cislo, tak zistujem ktore su ok...