Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
13. jan 2010

inus, mne tiez stanka kaka rano. sa na to zobudi. len teraz neviem, ci na pocit plnej plienky, alebo na ten smradek. lebo mna ten smradek zobudi 😀

jamaat
13. jan 2010

rybca, no to kakanie do lavóra začala ludka - teda so sofiou 🙂 - a ja som to od nej odkukala. Už polohu neviem, či máme takú istú, ale myšlienka je od ludky.

A bohová sranda je, ako si Emka sama na ritku pozerá, čo a ako jej odtiaľ ide 😀

sirinka
13. jan 2010

jamaat tak som zvedava, ci sa neobjavi na fejsbuku video s touto tematikou hehe

silviamt
13. jan 2010

lady aj ja mam pre malu to iste choditko a mne nedociahne na zem a to je dost dlha, od kedy davas malu do choditka, mne sa zda, ze to nase je chybne, ked budes mat cas mohla by si mi odmerat kolko je od zeme po sedacik velmi by si mi pomohla.

jamaat
13. jan 2010

emode, teutonia, čo kúpila zuzkad, vyzerá dobre. Ale naživo som nevidela. No ale za tie peniaze musí byť dokonalý! 🙂

iinuska, aj mne Emka kakala ráno do plienky, kým som ja ešte spala. Potom sa raz stalo, že nebolo nakladené, tak som skúsila ten lavór. A podarilo sa. No a ona si to potom sama nejako tak posunula, že už v plienke ráno nebýva.

rybca
13. jan 2010

Matko kaka s takmer 100 % istotou prave cez obed ked papa, asi chape, ze si musi urobit miesto v brusku...🙂

jamaat
13. jan 2010

siri, veru ma to už napadlo. Zatiaľ máme iba fotku a asi bez konečného produktu 😀

sirinka
13. jan 2010

silviamt to choditko je polohovatelne vyskovo nastavitelne, take mam aj ja doma...

ladywitch26
13. jan 2010

silvia, ja to mam praveze uz na najvyssom, lebo uz mala stale pokrcene nohy v tom. ale nam meria stanka 77cm, cize je dost vysoka a nohy ma dlhe asi po mne 😀

sirinka
13. jan 2010

jamaat 😀 sa bude tesit, ked to raz budes premietat jej napadnikom....

rybca
13. jan 2010

jamaat - a to ju chytis pod kolienka a drzis ju taku scupenu?

rybca
13. jan 2010

jamaat - ale rozmyslam, ze ako s cikanim, ked pri cikani sa mu cvirik vzpriami...🙂 to neviem ci zvladnem aj drzat jeho aj cvirika smerovat..🙂

sirinka
13. jan 2010

rybca tu je o tom viac http://www.mokosha.info/

rybca
13. jan 2010

siri, ano viem, ze na pare je najzdravsie, ale kym robim polievky, tak to varim so zeleninkou, aj tak tu vodu potom nevylievam, ale davam aj s kuskami malemu, parit budem asi od toho 9. ci 10. mesiaca ked sa ma zacat davat aj polievka aj druhe, aspon podla Mama a ja, co sme dostali v nemocnici

silviamt
13. jan 2010

baby dali sme jej na to najnizsie a je na spickach a ma tiez okolo 73 cm, 8 kg drobunka nie je, je v nom utopena

dm1
13. jan 2010

rybca dobreeee s tym cvirikom 😀

my horor zaspavanie - od pol 7 do pol 10 😖 . O pol 7 sa ku mne priplazil v obyvacke ze chce cickat tak som mu dala a zaspal pritom ja ze budeme teda bez kase ale akonahle som ho prelozila do postielky - po 30 min.spanku na prsniku tak spustil place tak zase prso dalsiu pol hodinu a tak sa to opakovalo az do pol 10. vzdy spinkal a dudkal si a ked som ho prelozila do postielky bolo zle.... to mi robil aj v noci 2x sa sice len zobudil ale vzdy bol hodinu na mne 😖 . bojim sa s nim spat lebo on sa strasne vrti a urcite by zase padol...

sirinka
13. jan 2010

rybca jasne...v polievke je to najlepsie...ja dodnes milujem vyvary 🙂

dm1
13. jan 2010

siri ja tiez sice varim ale ten vyvar bud pouzijem cely hned alebo mrazim a pridavam potom po kockach na zriedenie jedla. ale mam aj parak ale akosi sa neviem k tomu odhodlat. pride mi ze to musi strasne dlho trvat vsetko v tom

jamaat
13. jan 2010

rybca, presne tak ju držím, ale ohľadom čvirika ti neviem povedať. 🙂

siri, sľubujem, že to Emke nespravím! 😉

ladywitch26
13. jan 2010

silvia, zmerala som to po tu sedaciu cast, od zeme po rozkrok to je 22cm. ale stanke by sa kludne aj vyssie zislo, lebo ked sedi, tak uz sucha nohy za sebou. preto uz vacsinou len stoji v tom. no ale vyssie uz nejde, ma to na najvyssej polohe. tak neviem, ci mas ine, ale nasa stanka je dost vysoka si myslim.

hoogy
13. jan 2010

no nas maly kaka rano do nocnika.... ja ho davam uz asi od 6 mesiacov kedye on uy dlho sedi. ja uz zacinam rozmyslat,ze malemu budem davat aj troska vacsie kusky. nikdz sme nemixovali a stale len magam vzdlickou a malz zvlada. a minule som mu dale kusok jablka a on ho normalne schrumal. 🙂
a maly uz sa normalne v stoji pusta do priestoru urobi dva tri kroky potom zamava rucickami a padne. normalne nam za chvilku zadne chodit.
Zuzakprofant to som ja Martina P 🙂

sirinka
13. jan 2010

jamaat jaaaj, co ty mi mozes slubit, nikto mi neda...ze....pockaj, ked o 20 rokov uz budeme senilniet, ake veci navystrajame....heheheh

dm1
13. jan 2010

hoogy tak to mas ineho sikovnicka doma

iinuska
13. jan 2010

hogy, kokso, ja nechapem, Adamko este ani nelozi ani nesedi a tvoj Matko uz zacina chodit 😕

jamaat
13. jan 2010

siri, ja sa o 20 rokov nechystám senilnieť, ja budem ešte mladá 🙂

hoogy
13. jan 2010

baby neberte to,ze sa chvalim,ja len sa chcem s niekym podelit o radost. 🙂
a nebojte deti maju na to este cas nas je v tomto daaaaaaaaaaaaleko dopredu,proste to bol jeho ciel od kedy sa narodil
inak maly mi skoro vobec uz nepribera,lebo stale je v pohybe, a pritom ma dni ked zje hadam aj mna. 😀

ladywitch26
13. jan 2010

jamaat, vsak chystat sa nemusis, ale ci nam zostane este stipka zdraveho rozumu pri tych nasich detvakoch po 20tich rokoch 😀 😀 😀 (vid to moje video)

sirinka
13. jan 2010

jamaat ta ved to...vsetkym budes tvrdit, ze si v najlepsich rokoch.... 😉

zuzkad
13. jan 2010

ja mam soook...mne este teraz len maly zaspava...do teraz sa hrajkal a jasil s nami...certik moj 😅 😅 😅 ale uz je v postilke vedla v izbe, pustila som mu uspavanky od koscovej a je tam tichooo takze asi spinka uz...dopisem tu a idem na kontrolu 😅 😅 😅

citala som ako davat ppapat detom ...ja som jedlo prisposobila podla toho ako a kedy je maly najviac hladny...rano teda skoro rano ked ma prve budenie davam malemu len mliecko, druhe oficialne vstavanie dam malemu kasu s mlieckom a to ked spapa ide spinkat este najedeny a spinka mi tak hodku niekedy az dve, potom dam ovocie, alebo nejaky dezert ...puding atd a neskor masko, alebo zeleniku nejaky obed a potom do vecera uz len mliecko a nejake doplnky, chrumky, keks atd no a tesne pred spanim robim malemu hustu kasu a krmim ho lyzickou a dam zapit cajik a to ide najedeny spinkat a spin kaaaaa az do rana 😉 😉 😉 cize ziadne nocne krmenie, maximalne ked v noci by sa zobudil len cajik a dudlik 😉 😉 😉

jamaat
13. jan 2010

lady, siri, ja som a budem stále v najlepších rokoch. A čím ďalej, tým lepších 🙂