Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
17. jan 2010

mna uz z tych zubov triafa slak...zasa sme davali sirup. ako dlho este? nemozem ju drzat mesiac na tom sirupe 😖

menzes? to co je? ja som od porodu mala len dva a dalsi cakam az nejako buduci rok 😀 😀 😀

mimi21
17. jan 2010

no ja som tu, uz je upratane, navarene, aj napecene 😝 take syrove pagace, jednoduche, a strasne dobre 😝 😝 😝

mne mala nechce spat, uz len to by mi chybalo k nedelnej pohode 😀 😀 😀

mimi21
17. jan 2010

baby ako udrziavate penove puzzle??? ja som doteraz zmyvala horucou cistou vodou ale som zistile ze je to asi zbytocne, kedze zvysok zmyvam so saponatom a mala mi uz lozi po celom byte...
a ako casto teraz zmyvate??? ja asi budem musiet kazdy den 😝

jamaat
17. jan 2010

Aj mne už dnes došla do kuchyne, takže budeme musieť vymyslieť niečo aj so psími miskami a častejšie umývať dlážku.

ladywitch26
17. jan 2010

akurat som malej vopchala plnu lyzicku do pusy a ona si kychla........nechcite vediet, ako obidve vyzerame 😀 😀

ladywitch26
17. jan 2010

baby, tak akurat som malu prebalovala a kukam, ze cele telicko ma vysypane takymi malymi cervenymi fliacikmi. tak teraz neviem, ci to ma z tych zubov tiez, alebo este cosi ine... ☹

jamaat
17. jan 2010

lady, asi bude najlepšie, keď zájdeš za lekárkou.

ludmilabb
17. jan 2010

no ja neviem ci si mozem dat nieco na to brucho ☹ inak mi Sofia vrieskala v satke, prisli sme z navstevy tam ako inak zlate dieta, lozila po plavajucej podlahe odusu, len mi zaspala vo vajci tento pred vchodom, vybrala som ju vyzliekla sup do satky a uz bol pruser...takze fitlopta ale na tej ja teraz skakat nejdem ani bohovi vyslala som mm som zvedava, ten Sofiu neuspal ani nepamatam tak mozno sa mu podari

lady asi ozaj lepsie skocit k doktorke

my sme uz riesili aj psie misky a cistenie podlahy, zotieram kazdy den ale aj tak pride Blazika raz sa otrasie a mam secke chlpy naspak 😖 a vycesavam ju kazdy den, strasne to zboznuje 😝

zuzkad
17. jan 2010

lady a nemoze mat mala tu siestu chorobu ? Vtedy su take priznaky.

ladywitch26
17. jan 2010

zuzka, akurat som to citala. pri tych chorobach su horucky a stanka nema. a vyrazky nie su na celom trupe a vacsinou su po rukach a nohach. no a stanka ma trochu na cele a na celom trupe a chrbatiku. ale nesvrbi ju to, lebo si to neskriabe

kosska3003
17. jan 2010

ahojte tak my sme boli vonku ale hruza zima fuka tam joj mala uz spinka tak mam veget chvílku
zuzkad a co je to ta 6 choroba
my este nelozime tak ani nemusime zmyvat kazdy den ale uz sa tesim lebo ma to bude cakat ☹ ☹ dalsie robota navyse

iinuska
17. jan 2010

ahojte, my sme boli vonku s kamoskou, detusky spali celu dobu, a my sme pekne vymrzli 😅 . Adamko este stale spinka v kociku. Zaspal o 14.00.Varim mu jablcko s hruskou.

ludka, podla mna si mozes dat nejaky ibalgin

mimi21
17. jan 2010

iinus, tak ten tvoj Adamko je riadny spac 😵

lady podla mna kludne moze mat tu siestu chorobu, ked to mala Ninka tak ziadne teploty nemala a najprv sa jej to spravilo vo vlaskoch a potom jej to zliezlo na cele telo - ja som len s vyrazkami isla k dr a ona mi povedala, ze mala tu 6. chorobu, ze ci som si nic nevsimla, a ja ze E-e 😝

iinuska
17. jan 2010

mimi, ale tolko vydrzi len v kociku. Doobeda v postielke len pol hodku. Tak potom dospava poobede. 😵

sssimi
17. jan 2010

Mimi ja mám všade koberce. Už som chcela riešiť podlahu, ale nechám to asi až na rok kým bude malá riadne chodiť, nech teda nemusím stále zmývať... 😀 No a Sarah sa ešte neplazí, tak je furt na puzzloch.

Zajtra oslavujeme 8 mesiačikov a v utorok prvééééé meninkýýýý 😀 ... Malej spravím aj takú mimi piškótovú tortu. Objavila som jogurt od Humany-od 6 mesiacov. Dnes som spravila test a veľmi jej to chutilo. Tak namiesto smotany tam šmyknem ten jogurt a banány a piškóty so safary keksami-no som zvedavá čo na to povie 😀

Lady a nemôžu to byť osípky?

iinuska
17. jan 2010

simi, ovcie kiahne by aj svrbeli 😕

jej, tak bambulka bude mat super torticku 😉

dualcore
17. jan 2010

ahojte...
sssimi ja som taku podobnu robila malemu ked mal pol roka..piskotky,hruskovu dren a ten tami milacik...a teda chutila korimu veeelmi 😝

ladywitch26
17. jan 2010

simi, proti osypkam sa ockuje tu a to uz sme mali aj tretiu davku pred mesiacom, tak by uz mala byt plne imunna. a kiahne tiez vylucujem, lebo za posledne tyzdne sme kvoli pocasiu ani poriadne s malou vonku neboli.

kosska3003
17. jan 2010

no to moja stale moc prikrmi nechce vcera zjedla presnidavku a dneska mi uz zase nechce moc ja uz neviem skusim jej dneska kasu este spravit vecer

mimi21
17. jan 2010

kosska aco ti papa, len mliecko???

dm1
17. jan 2010

hlasim sa z domu! maly mi teraz zaspal tak som zvedava ako bude spat vecer...

mne zacal lepsie papat ovocie - uz spapa z mojej vyzivi aj 160-180 tak som rada.

mimi21
17. jan 2010

no my s papanim ovocia vobec nemame problem, to nestiham lyzickou davat 😝 😝 😝

inak ako mi tak teraz lozi do kuchyne, tak sa bojim, aby mi nieco na nu nespadlo, aj dnes sa mi tmolila pomedzi nohy kym som varila ...

iinuska
17. jan 2010

no nas Adamko zje vsetko. Iba zltko mu akosi nejde odkedy sa povrackal. Tento tyzden som mu ho ani nedala

ludmilabb
17. jan 2010

aj vam deti skriabu po puzzle, Sofia nenormalne

mimi21
17. jan 2010

ludka mne ho mala obzuva, vydava to hrozne zvuky 😖

ludmilabb
17. jan 2010

zatial len skraboce ale ako kocuuur a dufam, ze ju nenapadne to jest 😀

ludmilabb
17. jan 2010

mne Sofia zje kupenej vyzivy na desiatu okolo 150 ml, domacu vyzivu uz nemam 😒 a vecer sa jej snazim dat cerstve ovocie (banan, jablko) striedam a pridavam bud susienku alebo ovsene vlocky, dnes som skusala spaldove ale napinalo ju a ro som ich aj rozmixovala, asi nabuduce skusim ryzu

jamaat
17. jan 2010

ludka, môžeš si byť istá, že ju to napadne 🙂

Ja som dnes robila Emke ryžu s králikom, pórom a cuketou. A chutilo jej riadne.

Boli sme s Monikou trochu kosti natiahnuť na squashi. Vždy, keď sa trochu pohýbem, tak si uvedomím, ako dobre mi to robí na tele aj na duši. Tak si zakaždým poviem, že už musím začať niečo poriadnejšie, ale furt nič. Keď chodila Emka spávať o siedmej a stíhala by som aerobic, tak som sa k tomu nedokopala. A teraz už spáva o ôsmej.

mimi21
17. jan 2010

boze, pomooooooooooooc, mne sa mala vkusa stavia v postielke, behame tam kazde 2 minuty, uz aj parkrat fajne padla, ale je to dieta nepoucitelne, aj tak stale vstava 😠 😠 😠

zuzkad
17. jan 2010

mimi jedine zviat malu v postielke 😀 😀 😀 😀

mne maly prave mrnka, ale uz je total unaveny...uz je len otazka casu kedy zaspinka, uz som mu aj spievala a teraz je sam v izbe a brbloce si ..sem tam zamrnka...no uvidime ako dlho dnes bude trvat zaspavanie 😉 😉 😉