Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
18. jan 2010

nika: tiez by som sa nemala ako dopravit 😝

nikanika28
18. jan 2010

ludka 😀

dm1
18. jan 2010

ja som tiez asi aj za prislusnikov hlavne kvoli tej doprave a tak. aj tak by sme asi same priplacali ze sme na izbe 1 kus /drobcov asi ratat nebudu/...

ludka no vidis to ma nenapadlo 😀

jamaat
18. jan 2010

Môj by asi tiež nešiel, ale ak tam nejakí chlapi budú, mne to vadiť nebude.

monkap
autor
18. jan 2010

toto som okukala od marcoviek 2009 http://www.penzionsustiak.sk/

nikanika28
18. jan 2010

monka, to by slo, v D.Kubine mam svokru, tak mm by nas tam hodil a moze ist potom do Kubina 😀 ..teda az by tam ozaj neboli ziadny mangelovia 🙂 ...a vyzera to tam super 😵

monkap
autor
18. jan 2010

nika: ja nepoznam ani jedno ani druhe, to som skopirovala od marcoviek .... z temy stretnutia ...

kosska3003
18. jan 2010

monka to si dobre nasla mne sa to lubi to sa tam aj sama zavezem autom 😀 😀

emode
18. jan 2010

iinus to si trafila vila betula, tam som s mojim mm 1x ... 😀 😀 😀

http://www.sojka.eu/ toto je fakt dobré, síce drahšie, ale myslím, že by sa dala odkomunikovať nejaká zlava pri hromadnom obsadení izieb ...

inak dajme dokopy nejaké návrhy a zahlasujeme ...

dnes bola mala uzasna 😅 doobeda zaspala len s 10 minutovym placom, poobede sme boli von, som natiahla na kocik foliu a mala sa na tom neskutocne zabavala 😀 v poslednom case sa rehoce na vsetkom, na zaluziach, na mne, ked si dam ciapku, sneh ju fasicnuje 😀

dm1
18. jan 2010

monkap pekne oboje. to druhe je ale mensie. ono by sme mali zistit kolko by nas asi islo a podla toho hladat ci vacsie alebo mensie

monkap
autor
18. jan 2010

dm - akurat pozeram, ze tam je len 8 izbieb

dm1
18. jan 2010

emode to su teda riadne ceny uffff 😝

nikanika28
18. jan 2010

no ani ja, ale podla fotiek to vyzera celkom fajn...aj ked si neviem dost dobre predstavit, akoby to vyzeralo vecer..opekacka asi v zabudnuti a kazdy na svojej izbe s dietatom... Neviem, keby bola daka velka chata, kde je vo vnutri velka spolocenska miestnost..u nas na Dubniku jedna taka je..ta je perfektna..prizemie velka spol. miestnost, kuchyna, bar, poschodie su izby s postelami...take nieco by bolo fajn... A hned vedla je tiez dobra chata aj s bazenom 🙂 To ja len tak pre inspiraciu 😀

monkap
autor
18. jan 2010

kosska: to by si tam aj peso dosla 😀

kosska3003
18. jan 2010

emode ta sojka je pridraha aspon mne sa zda

kosska3003
18. jan 2010

monka no za hodinku by som tam bola 😀

dm1
18. jan 2010

Mne sa paci ta Terchova od Monky!!!!! NIka a je tam aj spolocenska miestost s krbom a aj kuchyne na poschodi keby bolo treba nieco drobcom ukuchtit

kosska3003
18. jan 2010

moj ujo mal taku chatu ako nika pise ale uz je nema ale to by nebola vhodna s detmi bolo to dost na kopci

kosska3003
18. jan 2010

baby v Terchovej je krasne a tam je chat aj viac

monkap
autor
18. jan 2010

vyzeraju tam byt aj fajn preliezky a tak - to by bolo pre starsie deticky, aby sa tam nenudili

nikanika28
18. jan 2010

dani, to je fakt..to som si az teraz vsimla... no, ta je fajna ..a kusok od tial, v D.Kubine je novy Aquapark, paradny 😵

monkap
autor
18. jan 2010

asi by bolo najlepsie zalozit novu temu v stretnutiach, nech je diskusia pokope aj pre tych, co tu prave nie su ... nech to potom nemusia hladat ....

dm1
18. jan 2010

a tie marcovky uz tam boli? by sme sa ich spytali ako boli spokojne

monkap
autor
18. jan 2010

tu som okukala tu terchovu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... ... oni tam nakoniec aj idu

dm1
18. jan 2010

monkap tak sa toho chop aj tuto temu si zalozila ty nech to mas komplet 😀

monkap
autor
18. jan 2010

dm - ja radsej nejdem zakladat ... bo neviem , ci budeme moct prist 😖 ci sa zrovna vtedy nebudeme stahovat 😝

rybca
18. jan 2010

kosska - skus vymenit lyzicku, my niekedy vystriedame aj tri kym si najde tu pravu na ten konkretny obed..🙂 a ked mu isli zubky, tak chcel vylucne len kovovu a dnes mi odmietol vydlicku pri bananiku, co predtym nemal problem, tak som musela zobrat lyzicku umelohmotnu..🙂 s tou to zpraskal len taky fukot, len mne sa tie kusky horsie davali na lyzicku..🙂

monkap
autor
18. jan 2010

nika - hod link na tu chatu v dubniku ci kde

emode
18. jan 2010

ceny su fajne 😀 ale je to all inclusive, je tam aj wellness a je to riadne vybavene, s detskym ihriskom a tak ... ved dajme dokopy nejakych 5 navrhov a odhlasujeme ???