Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
20. jan 2010

cafte vidim ze zaspavate nie velmi dobre moj na fit lopte zaspinka ale musim skaskat a spievat mu od dne mi strajkuje s jedlom ranajky zjedol abed takpolovicu a od vtedy len mliecko chce tak neviem co je snim

ladyto ti dobre mliecko vydrzi mne tak na 3 dni za tych 10eu takze ani nepocitam kolko na mesiac;))

Vcera som mu objednala auticko akoboby car a dnes rano postar to uz doniesol len to treba poskladat a maly sa mize vozit tak sa tesil ked vydel skatulu len kukal a ked osm vytiahla auto a posadila som ho na nom tak hotovy bol plakal ked som ho davala prec

ladywitch26
20. jan 2010

zuzka, to mam 900g krabicu a vyjde z toho cca 25davok. inak v tom materskom centre kolko bolo hraciek, stanka len kukala. to sa jej tam nezunuje ani za rok ked tam budeme chodit 😀

iinuska
20. jan 2010

ahojte

lady, no super, aj ja rozmyslam, ze zacneme chodit do centra 🙂

ladywitch26
20. jan 2010

inus, vrelo odporucam. podla mna sa tam aj rychlejsie nauci lozit. doma ju to nebavi moc, nema motivaciu. ale tam ked pozerala na tie deti, tak normalne skusala, aj sa jej trikrat podarilo prelozit nohu, kym padla na brusko znovu

mimi21
20. jan 2010

no pomoooooc, mala sa nejako zle poobede zobudila a za vsetko len revci, mm ma uz nervy v koncoch a ja tiez pomaly... vrrrrrrrr

mimi21
20. jan 2010

juuuj, vecerje Bestiař, sa tesiiiiiim 😵

dm1
20. jan 2010

emode my sme boli akurat dnes na kontrole u neurologa a uz nemusime cvicit 😵 😵 😵 😵 juj taka som rada!!!! Napisal to karty ze nalez v norme a len povedal ze je to OK a aby sme to nepokazili choditkom alebo vodenim za rucicky. ze chodit ma az sam zacne... A nas sa stale len plazi dopredu rychlostou blesku a lozi za mnou po celom byte kade idem zlaty je. Na 4 sa dava ale len sa rozhupe a nist. este to stale nepochopil 😉

vcera sme boli v MC tu bolo super sme boli s inymi dubnicankami tu z MK

vcera sme boli vecer pre mm na letisko aj Ikeu som stihla tak som rada. Baby co mate veci z toho nextu je vsetko, poslite mi adresu do IP

dm1
20. jan 2010

lady nas bol v tom centre zlaty. jedno dievcatko chodilo dokola s kocarikom a on sprintoval celu dobu do kolecka za nou 😀

dm1
20. jan 2010

maly tu prave vedla mna trieska o zem s nocnikom 😀

dm1
20. jan 2010

dnes som bola aj na urade pre tlaciva na vyssi rodicak a my musime tu v dca ist dat aj zamestnavatelovi papier podpisat 😖

baby a nezabudnite si na vratenie dani manzelovych vypytat na socialke a na urade prace papier ze ste poberali davky v roku 2009

iinuska
20. jan 2010

dm, ty uz davas maleho na nocnik? Ci to ma zatial len na hranie?

dm1
20. jan 2010

inuska neeee nedavam len som ho vcera v Ikei kupila - no nekup to za 20,-Sk 😀 a ho tu vylasoval tak sa s nim hra

iinuska
20. jan 2010

dm, ja by som chcela ist buduci tyzden do ikea pozriet. Chcem kupit nejaky box na hracky a kuknem aj ten nocnik 🙂

ladywitch26
20. jan 2010

dm, no ten chlapcek, co tam bol, tak bol tiez zlaty. sa tam dve take dievcata bicyklovali a tahali za sebou lopticky na snurke a on za nimi. ale takou rychlostou lozil, ze normalne stihal za nimi 😀 a nasa stanka uz spravila aj tri "kroky" vpred, doteraz liezla iba dozadu, tak hadam si konecne uvedomila, ked videla toho chlapca, ze ako sa ma spravne lozit 😀

inak ako muz na futbale? zasa prehrali,co? 😀

dm1
20. jan 2010

inuska ja som tam kupila len zopar drobnosti a nechala som tam 50,- Eur..... ale som rada lebo som kupila podbradnicky tie igelitaky take aj s rukavmi a maly v tom papal a nevadilo mu to!!! predtym s tym len vymyslal a bolo po papani. a prave sme jedli repu tak sa to velmi hodilo 😀

dm1
20. jan 2010

malemu som vcera dala prvykrat pohanku k zelenine a normalne to zjedol az som sa mu divila 😀 vypadalo to hrozne......zdravo 😎

iinuska
20. jan 2010

dm, inak k tej repe sa neviem nejako dotlacit. Dnes som bola v hypernove, aj som na nu pozerala, ale nekupila som. Matejkovi chuti?

dm1
20. jan 2010

lady neee vyhrali 3:0. Bol uplne nadseny. aj pamatny salik manchestru vyfasoval, svagor kupil malemu trigovicu aj bodynka Manchester U.! len tie bodynka budu tomu nasmu drobcovi v lete asi velke

dm1
20. jan 2010

inuska matkovi veeelmi chuti preto som mu dala k pohanke repu aby to vobec zjedol. Repu a spenat ma najradsej.

dm1
20. jan 2010

boze drobec tu prave olizuje trubku od radiatora... no hroza. hraciek kopu a on chce trubku...

ladywitch26
20. jan 2010

dm, jaaj, tak to bol potom iny zapas. lebo vcera davali v telke nejaky a tam prehrali. inak aj my mame ten sal. muz donho zakrutil stanku a odfotil, ze najmladsi fanusik manchestru 😀

inak nasa ma tiez rada repu, aj tekvicu, aj brokolicu...a vlastne ona ma rada vsetko... 😀 dnes sme papali tuniaka s cestovinou a len sa tak zaprasilo po nom

iinuska
20. jan 2010

Adamka zase teraz najviac zaujima drevo v kosiku pri krbe 😵

jamaat
20. jan 2010

Trochu srandy:
Chlapské konštatovanie...
V mladosti som mal 4 ohybné údy a 1 pevný, dnes mám pevné údy 4 a ohybný 1.

mimi21
20. jan 2010

dm Nina oblizuje uchytky v kuchyni 😅

no na nextik sa tesiiiiiiiiiiiim, pisem IP 😵 😵 😵

ja som dnes odniesla ten papier na ten rodicovsky a tete som sa podakovala, ze to poslala, ona ze to je samozrejme, ze si pamata ako to bolo ked ona mala male babo, a vsetko mi sama od seba povysvetlovala ohladom toho noveho zakona, aj mi sama povedala, ze mm bude potrebovat ten papier, na odpocet dani, no zlata,strasne, normalne som odpadavala
a este na margo tych papierov povedala, ze jej kolegyne povazuju za samozrejme ze mamicka si pre to pride, ale on nam chcela usetrit jednu cestu 😎 😎 😎

iinuska
20. jan 2010

jamaat 😀

ludmilabb
20. jan 2010

aj Emka uz ma osem mesiacov 😉 no ide to, ide hlavne nech jej zubale vyjdu aby si mama mohla oddychnut

dm pisem adresu a ty pis cislo uctu 😀

Sofia je uz aj v latkovke ohybna zadok ma sice ako slimak domcek aj si ho pekne nesie
dnes bola poobede umrachtana... no a uz je cas kupat

mimi21
20. jan 2010

no my uz sme okupane, napapane a uz sa u nas aj spi 😵 😵 😵 comu sa ja nesmierne tesim 😀 😀 😀

mystery7
20. jan 2010

no, milacik konecne spinka a ja si snad oddychnem, pospim. ↲Zavidim vam, ze si mozete ist hocikedy do ikey.

jamaat
20. jan 2010

Do IKEA by som aj ja šla, ale len kvôli tomu sa tam trepať sa neoplatí. Iba ak by som kamaráta zneužila, keď tam bude mať služobku. 🙂

Aj my už okúpané a spinká. Začali sme zase častejšie kúpať, ekzém jej už úplne zmizol, no a po kúpaní zaspáva oveľa lepšie.

ludka, veru máme dnes 8 mesiacov, ale nejako mi to ani neprišlo. Už tie výmesačníky nie sú až taká sláva 🙂

iinuska
20. jan 2010

aj Adamo uz spinka. Ledva som ho stihla zazipsovat do vaku,hned sa otocil na bok. 😔

jamaat,malemu sa obcas objavi fliacik na licku, ale ked natriem, tak je dobe.A este obcas mava cercene zapastia

v maji to bude slava 🙂