• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
zuzkad ako ti je super je vstavam k malemu min 3 krat a to pocitam od polnoci do 8rana ale uz spinka so mnou tak tuto noc to bolo len 4 krat co som bola hore ale niekedy je to aj 6 krat :grinning:

unas hlasia dazd tak rozmyslam ci ist vonku ale noe lebo tak je hnusne sychravo ze s mi vlemi nechce istle maly od rana mrnci tak asi si dam iba teplycka a povozim ho v kociariku okolo domu po ulici :rolling_eyes:
21. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby ja som mala dnes hroznu noc.maly bol 8x hore a zakazdym palkal idu mu 4 zuby naraz...stale je teraz uplakany :frowning2:
21. jan 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad v kociku polhodinu, ja neviem mne je niekedy do placu z toho jej spania-nespania, za cely den mi niekedy spi hodinu, v noci buntosi preco je taka nekludna? lenze toto trva uz od narodenia, nikdy dobre nespavala

a inak po 10 minutach sa mi prebrala, tak som ju na fitlopte 15 minut uspavala, spotena noc, nervy v tahu
21. jan 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ...baby... :frowning2: ...presne viem, o com pisete... :pensive:
21. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludmilabb tak to mame to iste.moj maly je taky tiez od narodenia...a na fitlopte skaceme aj my :frowning2:
21. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som objavila Adamkovi 8-mi zubok. :grinning: A neviem, ci sa mu neprerezavaju dalsie, lebo pusu nechce otvorit, len sa vykruca, asi to ma citlive...Vcera vecer si nedal ani potriet dasienka. :confounded:
21. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, inuska, ze osem :grinning: ..my este fuuuurt nic :confused: :confused: :confused:
21. jan 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez myslim, ze jej idu zuby ale tym ze je taka zla stale tak ked vysli prve to nebol velmi rozdiel v spravani az na tie noci no a zacina sa to opakovat
dualcore ja uspavam Sofiu v satke, ale ked sa prebudi takto necakane musim rychlo konat inak sa mi preberie uz uplne a je o zabavu postarane

nika cakas na zuby ako na Godota :grinning: :grinning: :grinning: no musim zaspasovat aby som si naladu zlepsila
21. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no ja ani moc necakam...pocitam, ze jej vydu az po roku, ako lukaskovi :sweat_smile: :sweat_smile:
21. jan 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

toto je moje dielko: nám to už síce nie je potrebné, ale ak máte kamarátky, ktoré to ešte len čaká...

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1994/papierovacky_po_narodeni_dietata.html
21. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam to iste.ja ho tiez musim hned zacat na rukach uspavat inak by sa prebral uplne a fungoval by dalsie 2hod,
21. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, mne mojej Emke vždy zaberie na kašeľ. sirupček z cibule a cukru. som sa bála, že mi to nebude chcieť ani vidieť, no chutilo jej to normálne.
to som malú cibuľku nakrájala najemno a do toho dala cukor a nechala pár hodín, kým cibuľka pustí šťavu. no a iba tú šťavu jedla 1-2 lyžičky 3x do dňa. a kašeľ hneď povolil.
tak skús
21. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka dobreee :slight_smile:
21. jan 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ako sa teesim, ze nam tak krasne snezi...vsetko je biele...kocik mozeme odlozit a konecne budeme chvilku ficat iba na sankach :slight_smile:
21. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri my si na sane hadam pockame na buduce Vianoce
21. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už ma to seriká! Na západe furt sneží a nám sa tu skoro nič neujde!!!
21. jan 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve som zistila, že Emka má o týždeň v sobotu meniny a to ideme akurát aj na ples, aj sa sobášiť :grinning:
21. jan 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas svieti slnko a snezi :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
21. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beljanka...no skusim, dakujem za tip :wink: ... on ma taky hnusny hrugy hrncovy kasel... :unamused: a to som sa prave vytesovala, ze nebol davno chory..hold..keby niektore mamicky nedavali do skolky chore deti.. :angry: :angry: :angry: :angry: . Tak ale este ze nema hrdlo chytene, to bol vzdy nas problem, dokedy mu dr. nepredpisala lieky na imunitu, kt. sa beru pol roka
21. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika no si viem predstavit tu radost ked das zdrave dieta do skolky a nakazi sa tam od ineho choreho a to iste ma mm v robote, kedze je PN slabo platena ludia chodia do roboty aj chori :confused:

Janka 3 in 1 :grinning:
21. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dajte vedieť do stretkovskej témy, kto by prišiel už od piatka. A odsúhlasme termín.
21. jan 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat ty tajnostkarka ... esteze si par dni dopredu dala vediet :grinning: to ma nieco do seba nerobit hostinu a ist na ples :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

vsetko naj prajem :grinning:
21. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, no co to tu citam, tak aj ja sa pripajam ku gratulacii :wink: :wink: :wink: vsetko dobre prajeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fasa...tak Lukasko ma uz horucku, 38,2...asi ma slahne :cry: :cry:
21. jan 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, sobas? nieco mi uslo? :sweat_smile:

nika, tak nech sa lukasko rychlo vylieci, ked to take blbe pocasie, raz snezi, raz prsi, tak sa len tie virusy siria. :angry:

a uz nie sme v bezpeci...dnes rano sa stanka vybrala z obyvacky do kuchyne kolenacky :grinning: :grinning: :grinning: asi jej pomohlo vcera to materske centrum. ten maly chlapcek co tam lozil, tak asi odkukala techniku od neho, namotivovalo ju to a dnes uz vyskusala :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, gratulujem :slight_smile:

ninka, to je blbe, tak nech sa Lukasko rychlo vyzdravie

lady, mala sikulka je ta Stanka
21. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jamat gratulko ku sobášu-som rada, že som nezostala sama prekvapená :grinning: Si sa mohla aj skôr pochváliť. Čo budeš mať na sebe?

Nika tie trojkolky to sú tie Leonardo? 35€ je neskutočná cena.... Ja som si myslela ako dobre som kúpila. V TO ich nemali ani pred zlavou :grinning:

Dupi aj si za to niečo vykešovala? Musím hodiť link švagrine. Je to super
21. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caite kocky dlho som tu nebola a vselico nove :slight_smile:
jamaat gratulujem
lady ty hladas tera kocik pre dve deticky? a pozerala si phil and teds?ja ho mam a je uzasny mam ten Vibe. mrkni nan.
nas maly odkedy sa mu jazyk troska rozmotal tak len vsade pocuje ako na mna krici mamamama a stale dookola,ked ho pomali krmim, ked ho prebalujem proste stale....ale aspo uz nieco zo seba vypustil.a naucil sa chodit po schodoch takze musim davat strasne bacha inak je hned hore :slight_smile:
21. jan 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAFTE ako sa mate
jamat gratulko:slight_smile:))

malicky sa mi tu vedla hra tak mozem tukat lebo inac sa neda lebo mi tu spomedzi moje ruky tuka :grinning:

dako mi strajkuje s papanim a spanim palcka ked si lahnem aj poobedeku nemu je tisko ale ja ked spinka vyuzivam cas na domace prace lebo inac u nas bomba spadla same hracky v obyvacke :grinning: a najnovsie jedol pecivo tak si viete predstavit dobre ze mame kozenu sedacky ze sa da lahko poumyvat
21. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aj ja v tomto case veeeeeeeeelmi ocenujem,ze mame kozenu sedacku.maly minule keksikom ponatieralcelu sedacku a to som sedela vedla neho vobec som si to nevsimla,az ked sme vstali :slight_smile: nemozu mu ist zuby? ako nas maly tiez teraz strajkuje so spanim skor spava poobede co je na figu lebo potom vecer nevie zaspat.
21. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok