Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
21. jan 2010

zuzkad ako ti je super je vstavam k malemu min 3 krat a to pocitam od polnoci do 8rana ale uz spinka so mnou tak tuto noc to bolo len 4 krat co som bola hore ale niekedy je to aj 6 krat 😀

unas hlasia dazd tak rozmyslam ci ist vonku ale noe lebo tak je hnusne sychravo ze s mi vlemi nechce istle maly od rana mrnci tak asi si dam iba teplycka a povozim ho v kociariku okolo domu po ulici 🙄

dualcore
21. jan 2010

tak baby ja som mala dnes hroznu noc.maly bol 8x hore a zakazdym palkal idu mu 4 zuby naraz...stale je teraz uplakany ☹

ludmilabb
21. jan 2010

zuzkad v kociku polhodinu, ja neviem mne je niekedy do placu z toho jej spania-nespania, za cely den mi niekedy spi hodinu, v noci buntosi preco je taka nekludna? lenze toto trva uz od narodenia, nikdy dobre nespavala

a inak po 10 minutach sa mi prebrala, tak som ju na fitlopte 15 minut uspavala, spotena noc, nervy v tahu

nikanika28
21. jan 2010

joj ...baby... ☹ ...presne viem, o com pisete... 😔

dualcore
21. jan 2010

ludmilabb tak to mame to iste.moj maly je taky tiez od narodenia...a na fitlopte skaceme aj my ☹

iinuska
21. jan 2010

ja som objavila Adamkovi 8-mi zubok. 😀 A neviem, ci sa mu neprerezavaju dalsie, lebo pusu nechce otvorit, len sa vykruca, asi to ma citlive...Vcera vecer si nedal ani potriet dasienka. 😖

nikanika28
21. jan 2010

jeeej, inuska, ze osem 😀 ..my este fuuuurt nic 😕 😕 😕

ludmilabb
21. jan 2010

ja si tiez myslim, ze jej idu zuby ale tym ze je taka zla stale tak ked vysli prve to nebol velmi rozdiel v spravani az na tie noci no a zacina sa to opakovat
dualcore ja uspavam Sofiu v satke, ale ked sa prebudi takto necakane musim rychlo konat inak sa mi preberie uz uplne a je o zabavu postarane

nika cakas na zuby ako na Godota 😀 😀 😀 no musim zaspasovat aby som si naladu zlepsila

nikanika28
21. jan 2010

ludka 😀 😀 😀 😀 ...no ja ani moc necakam...pocitam, ze jej vydu az po roku, ako lukaskovi 😅 😅

dupinka
21. jan 2010

Ahojte!

toto je moje dielko: nám to už síce nie je potrebné, ale ak máte kamarátky, ktoré to ešte len čaká...

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1994/pa...

dualcore
21. jan 2010

ja mam to iste.ja ho tiez musim hned zacat na rukach uspavat inak by sa prebral uplne a fungoval by dalsie 2hod,

beljanka
21. jan 2010

nika, mne mojej Emke vždy zaberie na kašeľ. sirupček z cibule a cukru. som sa bála, že mi to nebude chcieť ani vidieť, no chutilo jej to normálne.
to som malú cibuľku nakrájala najemno a do toho dala cukor a nechala pár hodín, kým cibuľka pustí šťavu. no a iba tú šťavu jedla 1-2 lyžičky 3x do dňa. a kašeľ hneď povolil.
tak skús

sirinka
21. jan 2010

dupinka dobreee 🙂

sirinka
21. jan 2010

juj ako sa teesim, ze nam tak krasne snezi...vsetko je biele...kocik mozeme odlozit a konecne budeme chvilku ficat iba na sankach 🙂

ludmilabb
21. jan 2010

siri my si na sane hadam pockame na buduce Vianoce

jamaat
21. jan 2010

No už ma to seriká! Na západe furt sneží a nám sa tu skoro nič neujde!!!

jamaat
21. jan 2010

Práve som zistila, že Emka má o týždeň v sobotu meniny a to ideme akurát aj na ples, aj sa sobášiť 😀

nikanika28
21. jan 2010

u nas svieti slnko a snezi 😅 😕 😕 😕

nikanika28
21. jan 2010

beljanka...no skusim, dakujem za tip 😉 ... on ma taky hnusny hrugy hrncovy kasel... 😒 a to som sa prave vytesovala, ze nebol davno chory..hold..keby niektore mamicky nedavali do skolky chore deti.. 😠 😠 😠 😠 . Tak ale este ze nema hrdlo chytene, to bol vzdy nas problem, dokedy mu dr. nepredpisala lieky na imunitu, kt. sa beru pol roka

ludmilabb
21. jan 2010

nika no si viem predstavit tu radost ked das zdrave dieta do skolky a nakazi sa tam od ineho choreho a to iste ma mm v robote, kedze je PN slabo platena ludia chodia do roboty aj chori 😕

Janka 3 in 1 😀

jamaat
21. jan 2010

Dajte vedieť do stretkovskej témy, kto by prišiel už od piatka. A odsúhlasme termín.

emode
21. jan 2010

jamaat ty tajnostkarka ... esteze si par dni dopredu dala vediet 😀 to ma nieco do seba nerobit hostinu a ist na ples 😅 😅 😅

vsetko naj prajem 😀

mimi21
21. jan 2010

jani, no co to tu citam, tak aj ja sa pripajam ku gratulacii 😉 😉 😉 vsetko dobre prajeme 😵 😵 😵

nikanika28
21. jan 2010

no fasa...tak Lukasko ma uz horucku, 38,2...asi ma slahne 😢 😢

ladywitch26
21. jan 2010

jamaat, sobas? nieco mi uslo? 😅

nika, tak nech sa lukasko rychlo vylieci, ked to take blbe pocasie, raz snezi, raz prsi, tak sa len tie virusy siria. 😠

a uz nie sme v bezpeci...dnes rano sa stanka vybrala z obyvacky do kuchyne kolenacky 😀 😀 😀 asi jej pomohlo vcera to materske centrum. ten maly chlapcek co tam lozil, tak asi odkukala techniku od neho, namotivovalo ju to a dnes uz vyskusala 😀 😀 😀

iinuska
21. jan 2010

jamaat, gratulujem 🙂

ninka, to je blbe, tak nech sa Lukasko rychlo vyzdravie

lady, mala sikulka je ta Stanka

sssimi
21. jan 2010

Jamat gratulko ku sobášu-som rada, že som nezostala sama prekvapená 😀 Si sa mohla aj skôr pochváliť. Čo budeš mať na sebe?

Nika tie trojkolky to sú tie Leonardo? 35€ je neskutočná cena.... Ja som si myslela ako dobre som kúpila. V TO ich nemali ani pred zlavou 😀

Dupi aj si za to niečo vykešovala? Musím hodiť link švagrine. Je to super

hoogy
21. jan 2010

caite kocky dlho som tu nebola a vselico nove 🙂
jamaat gratulujem
lady ty hladas tera kocik pre dve deticky? a pozerala si phil and teds?ja ho mam a je uzasny mam ten Vibe. mrkni nan.
nas maly odkedy sa mu jazyk troska rozmotal tak len vsade pocuje ako na mna krici mamamama a stale dookola,ked ho pomali krmim, ked ho prebalujem proste stale....ale aspo uz nieco zo seba vypustil.a naucil sa chodit po schodoch takze musim davat strasne bacha inak je hned hore 🙂

zuzkaprofant
21. jan 2010

CAFTE ako sa mate
jamat gratulko🙂))

malicky sa mi tu vedla hra tak mozem tukat lebo inac sa neda lebo mi tu spomedzi moje ruky tuka 😀

dako mi strajkuje s papanim a spanim palcka ked si lahnem aj poobedeku nemu je tisko ale ja ked spinka vyuzivam cas na domace prace lebo inac u nas bomba spadla same hracky v obyvacke 😀 a najnovsie jedol pecivo tak si viete predstavit dobre ze mame kozenu sedacky ze sa da lahko poumyvat

hoogy
21. jan 2010

zuzi aj ja v tomto case veeeeeeeeelmi ocenujem,ze mame kozenu sedacku.maly minule keksikom ponatieralcelu sedacku a to som sedela vedla neho vobec som si to nevsimla,az ked sme vstali 🙂 nemozu mu ist zuby? ako nas maly tiez teraz strajkuje so spanim skor spava poobede co je na figu lebo potom vecer nevie zaspat.