• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
nika :frowning2: :frowning2: chuuda Lukasko ...aj sa zle citi asi :frowning2: :frowning2: :frowning2: drzim paste aby bol v poriadku coskoro...a co doktor povedal ?? Co mu je ??
21. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som kedysi este robila asistentku v jednej firme, tak sme mali volat klientom s dotaznikom a davat im otazky. a jeden chlap bol bohovsky, no som sa rehotala pol dna na nom. najskor len, ze jaaaaj srdiecko moje zlate, ja teraz akurat sedim v autobuse, veziem turistov na oravsky zamok, zavolaj o desat minut. no a potom som si normalne ciarky robila, tak to bolo zo 10x srdiecko, 6x zlaticko, 15x moja, a 2x dokonca laska. no ujo bol dobryyyy :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mne teda "moja" hovorí len kamoška. A to v dobrom. :grinning:
21. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, no praveze uz je to docela fajn, uz vyse dvoch mesiacov bol OK...jasne ze zo skolky...mam z toho pekne nervy, das po dvoch tyzdnoch vyliecene dieta do skolky a o tri dni je nanovo chore...keby si videla, v akom stave chodia niektore deti do skolky :rolling_eyes: ......a zase doma..tak takto to vyzeralo pred polrokom :unamused: :unamused: .
Teraz som zvedava, aky to bude mat priebeh, zda sa mi ze mu tie lieky na imunitu pomaly zaberaju, za normalnych okolnosti by mal uz rano 39horucku a nasadene antibiotika...tak len optimisticky dufam teraz, ze telo bojuje proti virusu horuckou a bude za dva dni v pohode...si verim, co? :sweat_smile:
21. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lady ja som pred materskou robila telefonistku pre Home Credit-pôžičky a tiež som sa dobre narehotala.Občas som to nezvládla a musela som vypnúť odposluch z mojej strany aby nepočuli ako sa rehocem.
21. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika tak to dúfam, že bude ochvíľu fit... Ja som práve kvôli tejto chorlavosti uvažovala, že začnem chodiť s malou od 2och rokov na angličtinu k nám do škôlky, aby si aj zvykala na kolektív, ale aj baktérie.
21. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi, odpoviem ti za Niku: Ano, je to trojkolka Leonardo.
21. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, nám sa na kašeľ dobre osvedčil Stodal sirup.
Zuzka, no u doktorky to dopadlo asi tak, ze mu dala sirup od kaslu..hrdlo ciste, dychanie ciste...my sme mavali pred tym, ako zacal tie lieky brat vzdy problemy z hrdlom, cize zapalene, vzdy nejaky KOK..streptokok, stafilokok a co ja viem aky kok... tak teraz ked je nejaky problem, tak idem hned na druhy den k dr, nech pozrie hrdlo...a to uz bolo 3mesiace bez KOKa...tak aspon nieco :fearful: Lukasko je docela v pohode, to az ked mava nad 39, vtedy je taky volne pohodeny...deti zvladaju lepsie horucku ako dospeli
Simi, no na krabici je napisane Smart Trike DX, tak skus vyguglit :slight_smile:
nika a ake lieky davas malemu na podporu imunity?
21. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky už je na FB video ako mala brbloce ak máte chuť, tak kuknite
21. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, ja som tak neznasala to telefonovanie. tyzdenne som mala 15tim zavolat. tak som niekedy povyplnala sama tie ankety. ale co bola pobocka v blave, tam boli jak vadni, oni to vsetko brali smrtelne vazne. som tam bola na tyzdnovke raz a stacilo mi. to keby na centrale vedeli, co my v martine na pobocke robime, tak by nas z fleku zavreli.
v lete sme zamkli kancelariu, vyvesili telefony a pozerali filmy na pc s nohami na stoloch. a raz prisiel fax od veducej z centraly, ze co sa deje, nemoze sa dovolat. tak sme jej len odfaxovali nazad, ze asi mame cosi s linkami, lebo v budove nieco robia telekomunikacie. no my sme sa nasli s kolegami. mala som veduceho len tam a informatika. a obidvaja stresteni, tak sa hocikedy vybrali cez pracovnu dobu do tesca, ze ked budes cosi potrebovat, len nam zavolaj. a obcas uz ani nedosli do roboty... :grinning:
21. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika a v akej farbe?
No je to presne to čo som si aj ja objednala. No tak to ste bohovskú cenu na tom mali. Super.
21. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee Luci, ahooj :dizzy_face: ...
Berieme Ribumonil..snad som to dobre napisala, nechce sa mi ist hladat :grinning: ...berieme to asi 5-ty mesiac, prvy mesiac sme brali kazdy tyzden 4dni v tyzdni a potom prve 4dni v mesiaci..teda pauza asi 3tyzdne, 4dni tabl...a tak dokola...o mesiac mame poslednu davku
21. jan 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, ta prva co je, oranzova
21. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika to mas na predpis? ja som klarke zatial iba imunnal davala...som zvedava, ako bude, ked nastupi do skolky... :confounded:
21. jan 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri, ano, na predpis
21. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lady ja som našťastie len zdvíhala telefóny-pasívna linka, aktivku by som nezvládla-to by ma drblo obvolávať ľudí a otravovať ich. Mne pekne zavolali a ja už som ich len jemne psychologicky naviedla až k uzavretiu zmluvi aj keď sa len niečo chceli spýtať :grinning: A celkom mi to išlo :grinning: Denne som spravila cca 50 zmlúv. No a keďže tá linka je zadara volalo nám neskutočné množstvo malých cigáňov-no šoky.... Ja som mávala až slzy v očich čo som dusila smiech. Jeden ma tam aj na rande pozýval, ďalší ma chcel pomilovať-no a povedz mu s vážnym hlasom, že ak nemá vážny záujem, tak nech neblokuje linku :grinning:
21. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som objednala tú ružovu s kvetinkami
21. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi a ty mas aku farbu? Tak to sme uz tri majovky s rovnakymi trojkolkami :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ...historia sa opakuje, zacalo to so psom FP..teraz trojkolka...co bude dalej? :grinning: odrazadlo ? :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si odpovedala skor ako som sa opytala :grinning:
21. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi a co ty vies, ci on nemal vazny zaujem :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, ved poznas podla hlasu, nie? :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika a to este teraz v tescu je ta akcia alebo to uz bolo davnejsie? a kolko stala v akcii?
21. jan 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi a kde je to video ?? Pozerala som na FB, ale nic som nenasla :frowning2: :frowning2: :frowning2:

o akej trojkolke to stale pisete ?? Ja ...teda maly dostal odrazadlo od svokry od chicco v draciku sme ho kupovali a velmi sa mi paci...maly zatial vyuziva ten klavirik a casom vsetko akurat na toto leto bude uz akurat :wink: :wink: :wink: taketo http://www.babytrend.sk/chicco-odrazadlo-chicco-quattro-p-3374.html?zenid=759bf8bcf399f050b846919ad2d6981f
21. jan 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja uz zalomit, zajtra si dodavku musim sama povykladat, tak nech mam vobec silu..dobru noc
21. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jan 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, no bolo to v tescu, ale uz je beznadejne vypredana, bola tam 50%-na zlava..1050korun stala..alebo 1100..uz neviem..
Zuzi, tato http://www.pricemania.sk/katalog/detsky-tovar-trojkolky/trojkolka-smart-trike-dx-3-v-1-leonardo-711-716471.html
21. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi je to tam-pozri si približne pre 28 minútami
21. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok