• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
Ani neviem, či v BB máme také niečo. Ale hádam aj hej.
22. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ste toho popisali som to len tak zbezne pocitala
jamaat gratulko k svadbe a uz sa bezim aj prihlasit ja idem isto :grinning: mm este nevie
22. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat uz som sa aj vcera prihlasila, teda som napisala, ze idem a aj termin vyhovuje...viac teda tam :wink:
22. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooo a kde ste tak konecne som tu a tu nikoho nikde
22. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu, a stale mam pocit, ze ked som tu, tak nikto na mna nereaguje :fearful:
22. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu :wink:
22. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tuuuuuu.....pozeram euroviziu...
22. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mojsejovcov :grinning: :grinning: :grinning: trapaaaaaaaaaaaas
22. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo ja by som ju tiez kukala ale kedze mam mm doma a mi sa nevieme spolu divat lebo jeho byvi ine a mna ine tak mam po eurovizii ale uz ide v utorok do roboty tak budem mat 3 tyzdne aj telku aj pocitac naraz :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mojsejovcov uz by duplom nezapol diva sa na madagaskar na nove davaju no to aj ja mozem kukat aspon ze ho rozpravky bavia to je jedine spolocne a kriminalky
22. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tito su dobriiiii... Hrdza, ci ako sa volaju :confused: ....velmi podobne Cechomoru
22. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska, no take ani mna nezaujima, o manzelovi ani nehovorim :grinning:
22. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm nie je doma, tak mozem kukat, co chceeem :grinning:
22. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikus :grinning: . A ako sa ma Lukasko?
22. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hrdza je OK, boli aj na Pohode, aj u nás v Klube. Ale celkove je táto súťaž trápna, ja nechápem, prečo sa tam hlásia už zabehnutí speváci.
22. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja fakt musim furt volaco tlacit, :angry: :angry: :angry: teraz ale aspon hrozno :wink:
22. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika :grinning:

dani, ja som sa tiez chystala na zumbu, minuly tyzden som sa akurat o tom bavila s kamoskou, ze zacnem chodit, tot mm v nemocnici, tak som aj dosla :unamused: ... potom daj vediet ako bolo
22. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juska ozaj ako mm? potvrdila sa zltacka?
22. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, stanuska uz spi, tak mam konecne veget. dnes bola mimoriadne aktivna :grinning: inak clovek by si nepomyslel, ake su tie decka uz v tomto veku rozumne. len som jej povedala, ze ideme volat babke, tak uz sa preplazila k pocitacu a zacala sa usmievat na obrazovku. len nabuduce jej to poviem asi ovela neskor, lebo nasi nemali zapnuty skype, tak som im musela najskor mobilom brnknut a kym to zapli, tak stanka uz dost nervozne stepovala pred tou obrazovkou :grinning:

inak som dostala nenormalnu chut na hamburger a muz sa bez slova zdvihol, ze mi ho ide kupit. no obcas to ma aj vyhody, byt tehotna :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm, ma hepatitidu, nastastie nie infekcnu, dufam, ze ho uz v pondelok pustia domov
22. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, lebo v zahranici sa vacsinou hlasia uz zabehnuti. to len u nas musia vymyslat take traposiny, ako napr. minuly rok, ze musi byt v slovencine a musela byt napisana po oktobri 2008. mne sa ratali iri pred rokom, zasa recesisti najvacsi. vyhral to moriak dustin. tu je to cosi take ako bol u nas kedysi ratafak plachta, len to tu funguje uz 20rokov, ma aj vlastne cd, kedysi maval show raz do tyzdna atd.
22. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inus, Luky uz relatiiiivne..v pohode..horucka naposledy rano, cez den nic a teraz vecer 37,3..coz je u nas pohodickaaa :dizzy_face: Kasel sa uz tiez trosku pohol, z toho hrncoveho presiel na taky ten vykasliavaci..tak to uz je dobry signal.. DUFAM :sweat_smile: Ale dnes som bola jak vygrcnuty sliz...celu noc som sledovala lukasa, ci dycha...hrozne kaslal..a potom sa aj klarka zobudila a za slaka nechcela zaspat :rolling_eyes: ...
22. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, veď práve, že je to taká súťaž, že vyhrá Raťafák Plachta. Katastrofa!!! My sme si práve zapli na ČT2 koncert Erika Truffaza.
22. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, no ja to tiez neberiem ako nejaky trhak, co sa tej sutaze tyka....
tak a preco nie aj zabenuti spevaci? ved to nie je sutaz pre novacikov..ci?
22. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, ale to uz tam fakt nemali koho dat. ale par krat tam mali the corrs, ti myslim aj vyhrali a ti rozhodne nie su novacikovia.

nika, tak uz nastastie luky ok. no esteze to nebolo nic velmi vazne.
22. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, tak ok, dobre, za to mala nedostala
22. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, no nechcem to zakriknut...ale snad hej...som happy...tretikrat po sebe sme zvladli chorobu bez ANTB.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...KLOP-KLOP...aby som to este nezakrikla :sweat_smile:
22. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz dlabem ten burger do seba. az mi je tak dobreeee :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady :grinning: :grinning: :grinning: ja pukance :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused:
22. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, ja by som sa hanbila do takej súťaže prihlásiť. Veď to finále bolo hrôza hrôzovitá. Čo tam povyberali....čo postúpili....a čo vyhral... Videla som len pár súťažiacich, ale stačilo mi. Ein Kessel Buntes, ak si to ešte pamätáte.
22. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok