• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
ja som bola vtedy v porodnici, ked bolo finale a zrovna som krmila...tak som nevidela :grinning:
22. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred dvoma rokmi co boli, tak tam sa mi viaceri pacili.teraz neviem,ci to bolo srbsko alebo cierna hora a potom ten azerbajdzan, aniel s diablom sa mi pacili, hlavne ten aniel tam bohovsky vrestal :grinning: :grinning: a aj ten ukrajinec,co okolo neho pluscenko kruzil bol tiez dobry. len teraz neviem,ci viac ludia hlasovali zanho, alebo za pluscenka, ked vyhral :grinning:
22. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady :grinning:
nika, ja tvarohovo-smotanovu tortu, a prave som citala Stretnutie majoviek ako si tam pisala,ze do leta musis schudnut a ja som tam chcela dopisat, ze aj ja....tak cvicime rukami od taniera k ustam :grinning:
22. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juska :grinning: :grinning: :grinning: ...... no ale ze si mi chutky narobila...no-no-no...to sa nerobi :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta fialova to co bolo za hruzu to sa aj ja tam mozem prihlasit :grinning: :grinning: mm isiel spat tak kukam
22. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby, ja s vami normalne nestiham... drobec sice uz dlho spi, dnes bol mimoriadne unaveny ale ja som este viac, nechapem odkial berie tolko energie. mam cas len vecer a to padam uz od unavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danda, my sme uz vycvicene :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ani ti nejdem pisat akaaa je dobraaa, uz som si druhykrat nalozila, mam normalne krizu, nedostatok cukru, tento tyzden som si nic sladke nekupila a potom takto vymyslam, mala som tvaroh a ze co s nim, tak som zbuchala tu tortu, este je tam aj puding a jahody, no hotova kaloricka bomba
22. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeeee

a idem na moj monolooog :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jamaat...ja som poslusne hned po tebe nahlasila seba :wink: :wink: :wink:

lady uz to zacina...chute :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: juuj ked spomeniem na svoje tehu tak same jahody, melon, pikao atd atd a teraz neviem ako schudnut :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale ty si fifipierko ty mooozes :wink: :wink: :wink:

kosska caaaaaf a co dostanes za odmenu ??

U nas je uz tiiisko, len Mojsejovci nam tu v izbe zneju...nech ich pocuvam ako chcem...ja im vobec nerozumiem co vlastne riesia, lebo sa prekrikuju a trepu z jednej temy na druhu a nestiiiham :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som dnes bola s malym u maminy, bola tam jeho sesternicka Kiarka a strasne to bolo rozkosne ako sa hrajkali ...mam aj fotky, ked toto dopisem hodim ich na FB tak ak budete mat chut popozerajte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Cestou k mamine sa ta zima dala vydrzat, ale spat som uz volala mojmu chlapovi, ze nech pride pre mna, lebo bola uz fakt strasna zima a uz aj sest hodin bolo tak som sa bala aby mi maly este neprechladol...tak som radsej isla domov autom..cesta od maminy mi trva cca 30 minut a rada sa prejdem, ale dnes sa uz nedalo a este moja trojdnova migrena :pensive: :pensive: :pensive: ale kupila som si tie lieky mig 400 a pomohli mi...zatial...a dufam, ze uz sa ta bolest nevrati :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Idem nahadzat tie fotky :wink: :wink: :wink:
22. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka no mi sme sa o nic nestavili len o dobry pocit
22. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juskaaaaaa...tichoooooooo
22. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v pozadi mi idu monsterovci, no des a hruza!!! este stastie ze nemaju dieta lebo to si uz neviem predstavit co by to bol za misung...
22. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juska, sakra, taketo chute mi nerob... :grinning:

a ja kaslem na chudnutie v maji, ja uz budem mat brusisko v tom case :grinning: :grinning: :grinning:
ahojte
no ako sme pri tom tlaceni ja mam tycinku Tatiana ale mam uz nervy asi v haji niekde daleko od nas, Barborka je zase chora od pondelka 39 teploty vcera konecne ustupili ledva lieky do nej dostanem co to vypluva alebo vracia a este k tomu dnes vyhadzana tak zase sme leteli k dokimu a ze to asi tie lieky tak mame davat fenistil a mame akusi HERPETICKU ANGINU kua uz mna to vazne nebavi tieto choroby :frowning2: :frowning2: :frowning2:
juska...tak ja mam krizu uz tiez :grinning: :grinning: ..zozrala som pukance a rozmyslam, co idem poriesit dalej :grinning:
22. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, lady :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
22. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba aj my sme zase chore Marika ma sople tak sa vatesuje, :frowning2: :frowning2: zatial spinka pojdem za nou zachvilku
22. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba, prajem rýchle uzdravenie, o takej angíne som ešte ani nepočula.

Idem ja spať, lebo mám strach, aká bude noc a ako budem zajtra fungovať. Dobrú noc.
22. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuuuuuuu noc
22. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, to som este nepocula, to ma aj herpes ci co
22. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru a hlavne pokojnu noc prajem
22. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamat, inus ani ja som o tom nepocula ale vraj ma akesi vodove pluzgieriky na mandlickach ci co, ja som citala na nete o tom je tam aj debata s MK na fore niekde
22. jan 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby tak vsetkym choruckym rychle uzdravenie!!!
22. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka no ked sa dari, tak sa dari :frowning2: tak dufam, ze to malu coskoro prejde ...

my mame mix tycinky, chrumky, arasidy ... a mm si este doniesol slaninku s klobaskou a horcicou a cibulou ... no chudnite pri tom niekto :confounded:

ja uz druhy den lietam ako pinpong, same vybavovacky, mala bola nastastie u svokry, sme sa smiali dnes s mm, ze ta tam chodi uz ako do skolky az na to, ze stravu jej zabalim :grinning: :grinning: :grinning:

inak my tiez mame za sebou katastrofalnu noc, od jedenastej do takej druhej ani neviem, ci som spala, mozno som medzitym zdriemla, mala vkuse knurala, zubky ju trapia a celkovo nie a nie ju uspat, ked som jej nasilu gel dostala do ust, tak trosku prestala ale to sa rozhodla hrat a rozpravat ... potom mm nespal od tretej do piatej ... no kde su tie casy, ked som sice kojila 3x ale rano som bola svieza ako rybycka :confused:
22. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som zas posledna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri, emode dakujeme a snad uz nebude horsie :slight_smile:
a tie noci poznam ale nastastie nemali sme tajke ze by hned nezaspala ale sa casto budieva a hlavne dve noci ked mala horucky to som tusim ani nespala
22. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PRVÁ, PRVÁ, PRVÁ
no ale ze by ma to nejako tesilo... tak to sa neda povedat
mala je hore od pol7 a teraz ako pomsta mi tu vyzyvuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v noci bola hore o 1 a o4 ale stale sa mrvila, hrozne nekludne spala a ja s nou, mm este spi, on bude mat sluzbu cez den :grinning:

uz som aj sprchu stihla, mala ako pocula vodu tak zase za radostneho vyskania dostvorkovala do kupelne a ked zistila, ze vo vani som ja, tak len ostala na mna nechapavo kukat z dveri :grinning:
23. jan 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj a som este zabudla dodat, ze sa mi snivalo, ze ma vyhodili z roboty, lebo som bola problemovy typ a nezapadla som do kolektivu - no predstavte si to!!!
23. jan 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Druhá.

Za nami zase 2-hodinové nočné cirkusy. Potom som jej už dala kvapky.
No a z raňajšieho kojenia a prezliekania som už zase do krvi doškriabaná, doštípaná, dokopaná, pár desiatok vlasov vytrhaných. Pomedzi to stihla ešte pár krát grcnúť.
Asi ju zanesiem do lesa, nech sa o ňu starajú trpaslíci a donesú mi ju, až keď jej vyjdu všetky zuby.

Na sobáši budem vyzerať úžasne. Ako krepá som si kúpila šaty s holými pleciami, takže ten môj doškriabaný dekolt sa bude vynímať. Nechty som si chcela po dlhšom čase pekne spraviť, lenže keď sme boli na prechádzke so psom a prekladala som si vodítko z jednej ruky do druhej, akurát sa rozbehol za mačkou, vodítko mi z ruky vyšklbol a zlomil mi pri tom necht až do živého. A ešte keď mi topánky z MMB nestihnú dôjsť, tak pôjdem hádam v papučiach. :angry:
23. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale sa mi zdá, že jej už dole niečo presvitá. Teda nie niečo, ale zub.
23. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok