Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
23. jan 2010

ahojte, no uz som aj ja tu 😉
tiez sme boli vonku, bolo kráááááááááásne, chcela som v Lidli kupit jablka a banany, ze urobim vyzivu, lebo uz mame len posledne 2 pohariky ale nic tam poriadne nemali 😝 😝 😝
potom som sa rozhodla upiect syrove pagace, do toho sa ohlasila navsteva a skoro vsetyk mi zjedli 😅

mimi21
23. jan 2010

no asi vybehneme v noci vonku, u nas ma byt + 17 stupnov 😀 😀 😀
(na markize im z mapky zmizlo asi minus ) 😀 😀 😀

iinuska
23. jan 2010

mimi, 😀 som si ani nevsimla, ja som pozerala na to jej brusko 😀 😀

dm1
23. jan 2010

ten zvolensky jogurt aky davate biely smotanovy?

ludmilabb
23. jan 2010

boze ja chcem aby zajtra bolo take dobre pocasie ako dnes!!! idem sa lyzovat

emode
23. jan 2010

ludka asi ta pocasie nepotesi 😢

zuzkad
23. jan 2010

mimi a ty kde byvas niekde pri mori 😀 😀 😀 +17 stupnou hmmmmmm sa mate 😉 😉 😉

ludka o obliekani a vyzliekani ani nehovor...ja som mokra ako mys, kym pripravim kocik, veci do tasky, maleho...overal, ciapka, rukavice, fusak nanoznik....a seba 😝 😝 😝 😝 idem von spotena ako slak 😝 😝 😝

ja som malemu dala tami milacik uz ...aj vanilkovy puding to srdiecko a hlavne od nestle papame tie vanilkove dezerty...to zje aj dva za sebou 😅 😅 😅

dm ja uz sa taaaak tesiiim na veci 😅 😅 😅 😅 normalne si stale pozeram na next stranke co som objednala a vytesujem sa z toho 🙂 🙂 🙂

iinuska
23. jan 2010

dm, ano, biely

iinuska
23. jan 2010

ja mam to obliekanie a potenie sa ulahcene. Ja najprv vychystam Adamka a Petko alebo manzelik mi ho postrazia uz vonku, kym sa ja zrychtujem 🙂

mimi21
23. jan 2010

dm ja som davala minule marhulova, zbastila ho za 5 minut 😝 😝 😝
a vcera vecer 2 tie nestle, no ale ono je to len po 100ml, a ona zvykne aj vyzivu s keksom tak cez 200 spapat

ludka kam ides lyzovat???

ludmilabb
23. jan 2010

baby aky mate rezim jedenia pre drobcov?
mne napr. na desiatu zje aj 200 ml vyzivy, na obed 120 ml zeleniny a na vecer zase okolo 150 ml kase s ovocim, medzitym kojim, pecivo davate len tak na zahryznutie, roztek do ruky alebo susienku...
mozem jej dat biele aj celozrnne pecivo?

Erika idete zajtra na Kraliky? aj tak beriem fotak, som myslela ze budu pekne fotky takto budu len dokumentacne

dm1
23. jan 2010

zuzkad chcela som ta poprosit keby si mi potom premerala tie kratase z nextu aby som vedela ake mam objednat pre drobca

ja este jogurty nedavam ale maly sa posledne 2tyzdne akosi rozjedol. Ovocie, obed aj vecer kasu papa uz 200g a ja som nebola zvyknuta si tolko mlieka odstriekat na kasu tak papa 100ml MM + 100g presnidavka mala a kasa. Neviem kde to ten drobec dava ked je take tintitko.

iinuska
23. jan 2010

ludka, ja davam v podstate ako ty, az na to, ze ovocie davam poobede. Ja davam chlieb, alebo biele pecivo. Celozrnne je tazsie stravitelne, to nedavam.

ludmilabb
23. jan 2010

nak baby co domace vyzivy robite, mne sa vela vyziv pokazilo, nedavala som cukor do hrusiek lebo boli velmi sladke iba trosku kys. citronovej a skvasili sa mi, nesterilizovala som vicka asi nechytili som davala do vyzivovych bez zavitu

dm aku presnidavku pridavas do kase? surove ovocie do toho nedavas?

jamaat
23. jan 2010

Čaute.

Tak my sme sa dnes vzápätí aj pohádali. Dozvedela som sa, že mám popôrodnú depresiu, že po nich len húkam a že sa tvárim, ako by mi celý svet ubližoval. A nemám zabudnúť hneď sadnúť k PC a všetkým sa posťažovať, aké mám hrozné dieťa a muža.

Hlavu mi ide rozdrapiť, idem spať. Dobrú noc.

emode, skúšala som ju aj nechať vyrevať. Teraz to nepomáha, lebo je nervóznejšia zo zubov. Len keď dokáže byť 10 minút v postieľke spokojná, tak nechápem, prečo keď už zaspáva, musí zrazu chytiť nervy.

zuzkaprofant
23. jan 2010

Cafte moj strajkuje zase s jedenim kupujem a varim mu lahodky a on nie dnes som mu dala obliznut od mekaca hanolku lebo tak pozeral ako somv aute jedla a nechcel svoji baby piskotku 😀

zuzkad ty nedrz dietku ked ti je zle a mas migrenu daku iny dietu si nahod
mne odporucili taku ze mas jes malo sacharidou( Ci ako sa to vola) to je pecivo , zemaky , cestoviny jest 3 krat do dna kazdych 5 hod denne musim vypit 3litre vody cistej jest ranajky pecivo s niecim obed meso a salat , vecera ryba a salat a pod moja znama tak 12kg schudla tak funguje

ja nedrzim dietku ale jem malo a asi 5 krat do dna len malo vody pijem tak to nejde tak rychlo dole lebo potom ked pijem vodu tak nemozem ist s malym von 😀

uz som schudla dost vela uz len 6kg musim zo skoro 30kg 😅 🙄 😀

mimi21
23. jan 2010

ludka, ja som robila cisto hruskovu a nedala som tam vobec nic, ani cukor ani kyselinu...
a do akych poharov davas??? lebo vraj teraz tieto vyzivove maju take vicka co druhykrat nechytia
ja pouzivam od horcice, uhoriek takych kupovanych alebo majonezy

dm1
23. jan 2010

ludka ja davam do kase tie 100g od hami alebo sunarky 100% ovocie alebo svoju vyzivu. Zo suroveho ovocia mi spapa len banan a to len takto v kasi tak aj ten niekedy davam

ja co som robila domace vyzivy tak uplne bez cukru aj bez kys.citronovej a vydrzali. dokonca tiez som to robila do tych malych poharikov od vyzivy a nestrelizovala som vicka zvlast

a co sa tyka papania tak u nas: desiata 200g vyzivy, obed 200g zelenina+maso, a vecer 200g kase. Medzitym davam pecivo ale to len tak na zuzlanie z toho sa nenaje moc a kukuricne chrumky obcas

zuzkad
23. jan 2010

jamaat ☹ ☹ ☹ drz sa, verim, ze zajtra nam napise zase nasa vesela a usmiata Janka 😅 😅 😅

zuzkap kazdy mi hovori, ze nemam ju drzat ked mam taky problem, ale potom sa trapim, ako vyzeram ☹ ☹ ale tiez som rozmyslala, ze si zmeni uplne stravovanie a hlavne jest dietne, resp. zdravo a minimum sladkeho a hlavne nocne jedenie obmedzit...len ta moja pevna vola je slaba ☹ ☹ ☹

zuzkaprofant
23. jan 2010

zuzkad vazne nedrz ju lebo ti nerobi dobe este dakde ododnes co papac normalne ked nedrzis dietku napis mi a ja ti poradim ja som tak pochudla ze som si pozmenila jedenie a ti poviem ze sa mi zaludok stiahol a uz vsetko obeciem jasne este kg su na zadku ale uz je to lespie ako bolo 😀 a to necvicim ked zacnem cvicit tak to bude lepsie

zuzkad
23. jan 2010

dm jasne, ze odmeriam, ale kludne si to mohla otvorit, ak to bolo zabalene a popozerat si to 🙂 🙂 som strasne zvedava na vsetko 😉 😉

dm1
23. jan 2010

zuzkad no nechcela som ti to otvarat ked to bolo este v takom sacku priesvitnom dane. ale vypada to super. Ja sa na letne veci este vyblaznim ked svagor pojde domov v aprily vtedy objednam na leto

mimi21
23. jan 2010

jamaat no ako sa hovori, ked sa dari, tak sa dari... ale moze ta tesit, ze po takomto na hovno dni pride urcite lepsi 😉

ludmilabb
23. jan 2010

mimi no ved presne robila som z tych vyzivovych co sa aj trosku pretacaju ked ich vickujes
dm tak ja nechapem kde som chybu urobila, ale nabuduce uz do takeho nedam taka skoda, domace hrusky :

Janka ja si tiez vypocujem kadeco, ze a zase je MK otvoreny a co tam tolko vysedavas atd a no a co

zuzkaprofant
23. jan 2010

ja ze len moj mm ma pripomienky na mk🙂)

mimi21
23. jan 2010

dani no super su tia maleho fotky v "anglickom" oblecku 😉 😉 😉

zuzkad
23. jan 2010

tak v tomto ja mam pokoj, moj Peto vober neriesi ci som na MK, alebo kde...on ma svoj PC a tiez je na tom podobne...cize mi nic nepovie, lebo by som povedala aj ja jemu 😀 😀 ale celkovo nikdy nemal nic proti tomu ked sedim pri PC...dokonca mi kupil notebook aby som mala vlastny PC a nemuseli sa delit o jeden PC 😀 😀 ...samozrejme, ze ked je maly hore tak si uzivam krpecka a PC si uzivam ked spinka, alebo ked sa tato venuje malemu...

kocky 14.2. mame vyrocnik s mojim chlopom co sme 6 rokov spolu....co by som mu mala kupit nepoznate nejaky pekny darcek ?? Lebo oblecenie atd si najradsej kupuje sam ...a rada by som nasla nieco specialne ...necakane a nie moc drahe 😅 😅 😅

dm1
23. jan 2010

mimi diky! este ma aj biele to bodynko ale uz sme ho nechceli trapit s obliekanim. Aj tieto paradne rifle ma ale to je mu este velke http://www.next.co.uk/shopping/boys/youngerboys...

ludmilabb
23. jan 2010

zuzkad vsak mi mame dva pocitace inak by sme sa aj pobili 😀

dm1
23. jan 2010

inak baby mne dnes maly zaspal vecer sam po 100 rokoch snad 😨 😨 😨 nechapem!!!!