• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
danda, viem o čom hovoríš a to som kojila aspoň toho pol roka.
25. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beljanka, už som bola. Emku strážil Deny :slight_smile:.......... Už si dávam na to pozor po skúsenosti pri Monike.
25. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v obchode, tak som este nestihla, ale musim napisat, ze krasne noci nam skoncili, maly sa o pol druhej v noci zobudil a tvaril sa, ze je vyspaty, na rukach mi driemal, ale akonahle som sa len postavila, tak oci dokoran a uz cakal, ze ho idem dat do postielky, tak sme si apon lahli do velkej postele a asi hodinu sme sa hrali s ruckami a rozpravali si....:slight_smile:
25. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme po obede, malemu chutilo, mal morcacie masko, cestovinky , mrkvu a cuketu.
25. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne Sofia spala 15 minut az! samozrejme sa prebrala s placom ale na prsniku sa ukludnila, zachvilu aj obedovat bude
25. jan 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už sme hore...zúbky mu nedovolia poriadne pospať :angry: :angry: :angry:
jamaat- aj ja som dala malému nurofen od bolesti, lebo si nechce dať natrieť dasienko gelom...
25. jan 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat - ja tiez davam syrup ked uz nezabera gelik a uz ani masirovat si nechce dat, vsak na co je to dobre, trapit dieta bolestami a nedavame to denne, ba ani tyzdenne, takze si myslim, ze sa nic nemoze stat..:slight_smile:
25. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, teraz si citam co som napisala a ze syrup s Y...:slight_smile:))) hamba mi..:slight_smile:)))
25. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povedzte mi čo to majú za číslovanie v Nexte?!?! :fearful: malému som objednala overal velkosti 74 a v skutočnosti je to asi 86...
25. jan 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, cez vikend som tu nebola, musim docitat novinky. Dnes bojujeme proti spanku. Vstal o 6 a zaspal o 13 na 40 minut. Boli sme aj na baby telocviku a teraz ideme opat vonku. Ja som hotova v noci som ho hodinu nosila
25. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina - to fakt? ste ma tak nakazili s tym nextom, ze som si spravila konto a idem si co to objednat, ale nastastie maju nejaku chybu pri pridavani do kosika, tak si pockam na recenzie od ostatnych bab a potom objednam..:slight_smile:
25. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybca- ja si objednavam cez mimibazar...a nextacke veci sú super a za dobrú cenu...
25. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina - ale ja som v NL, pre mna uz mimibazar a aj mimiaukcie su nedostupne, lebo postovne zo SK do NL je nehorazne,

a velkosti ti sedia?
25. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat pozeram, ze v sobotu na Emku je spln, bauuu
25. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mame za sebou prvy jogurtik, kupila som bananovy nebol ani velmi sladky, od Nutricie, ti vyrabaju aj Nutrilon, tu maju biele jogurty len velke pollitrove a to sa mi zda velke na zaciatok, by boli dlho otvorene. No a tento nas prvy jogurtik nam tak chutil, ze ked spapal 125 ml kelimok sa Matko na mna kukol, ze kde mu to beriem..:slight_smile: tak mu skusam davat ryzove kolaciky, tiez od Nutricie od 8. mesiaca, to sa uz netvari tak chutne..:slight_smile: ale ani to neodmieta..:slight_smile:
25. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, no tak tú sobotu sa toho voľáko veľa zbiera! :slight_smile:
Emka spí a ja idem obedovať druhý chod.

Ženy, prihlasujte sa na to stretko do témy!! .........Ludka, ty napríklad ešte nie si.
25. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake stretko? Ja som mimo
25. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ja som malemu davala akuat od hipp jogut a zjedol cely 160ml som kukala ako to papa lebo pred tym asi 6 min vypil 80ml mliecka dako sa mi rozjedol od soboty aj na obedik mi spapal cele papanie mohlo to byt okolo 120ml tak neviem neviem :grinning:
25. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - to je super..:slight_smile:)))))

jamaat - ja by som sa aj prihlasila, ale ked je to tak dalekooooooooooooooooooooooo.....:(
25. jan 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rybca sa tesim lebo mi tak papal ze 5 lyz a koniec len mliecko chcel tak nech sa rozpapa nech troska mu nozky zmocniiu

inac ako som pisla na fb maly ma vkuse hryzie chodi okolo mna a vkuse ma kusne niekam najcastejsie do sadla na bruchu :grinning:
25. jan 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - cak bude o chvilu chodit, tak ma hadam nozky silne, nie?..:slight_smile: ked sa uz stavia a pekne stoji..:slight_smile:
25. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma take modelkovske ked kukam niektore vase foto babys tak nas je asi najchudsi :grinning: len javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')ma tvaricku okuhlu a pekne sa postavi cely den okolo gaucovky kruzi ale sa este trasie teaz akurat spievame pesnicky od podhradsjke tuki tuki tukalo tak sa tu rehoce
25. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawteeeeeee

juj, uz prisiel nextik od dm1, tak sa vytesujem ako mala

baby prihodte mi sem na tuto aukciu, nech sa to trochen rozbehne...
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1729647

inak o siestej idem cvict zumbu, tak ak sa neohlasim, tak som skapala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ja idem o 19hod jest pizzu ja mam dnes hrozne chute by som zrala vsetko uz som aj bompare vyjedala co nik neje :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybca- velkost sú nejaké divné, lebo som objednávala 74(9-12mes.) a je to velké ako 80.
25. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, prihodila som..snad niekto prebije este, ja saty nesteeem :grinning:
25. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina - tak na to si dam pozor..:slight_smile:
25. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteee....tak uz aj nasa magdalenka sa pohla dopredu, velmi srandovne sa plazi az pololezie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mimi uf ja uz som na bazari nebola par mesiacov...ale toto tam nie je dovolene, daj si pozor, aby ti neblokli pristup :wink:
25. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina ale 74 je velkost 6-9, preto ti to nesedi a nam nextove velkosti vzdy vydrzia dlhsie ako je napisane...
25. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri uuups, tak uz to viac robit nebudem :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
25. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok