Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

beljanka
25. jan 2010

danda, viem o čom hovoríš a to som kojila aspoň toho pol roka.

jamaat
25. jan 2010

beljanka, už som bola. Emku strážil Deny 🙂.......... Už si dávam na to pozor po skúsenosti pri Monike.

rybca
25. jan 2010

my sme boli v obchode, tak som este nestihla, ale musim napisat, ze krasne noci nam skoncili, maly sa o pol druhej v noci zobudil a tvaril sa, ze je vyspaty, na rukach mi driemal, ale akonahle som sa len postavila, tak oci dokoran a uz cakal, ze ho idem dat do postielky, tak sme si apon lahli do velkej postele a asi hodinu sme sa hrali s ruckami a rozpravali si....🙂

iinuska
25. jan 2010

no my sme po obede, malemu chutilo, mal morcacie masko, cestovinky , mrkvu a cuketu.

ludmilabb
25. jan 2010

mne Sofia spala 15 minut az! samozrejme sa prebrala s placom ale na prsniku sa ukludnila, zachvilu aj obedovat bude

martinaxyz
25. jan 2010

no už sme hore...zúbky mu nedovolia poriadne pospať 😠 😠 😠
jamaat- aj ja som dala malému nurofen od bolesti, lebo si nechce dať natrieť dasienko gelom...

rybca
25. jan 2010

jamaat - ja tiez davam syrup ked uz nezabera gelik a uz ani masirovat si nechce dat, vsak na co je to dobre, trapit dieta bolestami a nedavame to denne, ba ani tyzdenne, takze si myslim, ze sa nic nemoze stat..🙂

rybca
25. jan 2010

boze, teraz si citam co som napisala a ze syrup s Y...🙂))) hamba mi..🙂)))

martinaxyz
25. jan 2010

povedzte mi čo to majú za číslovanie v Nexte?!?! 😨 malému som objednala overal velkosti 74 a v skutočnosti je to asi 86...

mystery7
25. jan 2010

ahojte kocky, cez vikend som tu nebola, musim docitat novinky. Dnes bojujeme proti spanku. Vstal o 6 a zaspal o 13 na 40 minut. Boli sme aj na baby telocviku a teraz ideme opat vonku. Ja som hotova v noci som ho hodinu nosila

rybca
25. jan 2010

martina - to fakt? ste ma tak nakazili s tym nextom, ze som si spravila konto a idem si co to objednat, ale nastastie maju nejaku chybu pri pridavani do kosika, tak si pockam na recenzie od ostatnych bab a potom objednam..🙂

martinaxyz
25. jan 2010

rybca- ja si objednavam cez mimibazar...a nextacke veci sú super a za dobrú cenu...

rybca
25. jan 2010

martina - ale ja som v NL, pre mna uz mimibazar a aj mimiaukcie su nedostupne, lebo postovne zo SK do NL je nehorazne,

a velkosti ti sedia?

ludmilabb
25. jan 2010

akurat pozeram, ze v sobotu na Emku je spln, bauuu

rybca
25. jan 2010

Tak mame za sebou prvy jogurtik, kupila som bananovy nebol ani velmi sladky, od Nutricie, ti vyrabaju aj Nutrilon, tu maju biele jogurty len velke pollitrove a to sa mi zda velke na zaciatok, by boli dlho otvorene. No a tento nas prvy jogurtik nam tak chutil, ze ked spapal 125 ml kelimok sa Matko na mna kukol, ze kde mu to beriem..🙂 tak mu skusam davat ryzove kolaciky, tiez od Nutricie od 8. mesiaca, to sa uz netvari tak chutne..🙂 ale ani to neodmieta..🙂

jamaat
25. jan 2010

ludka, no tak tú sobotu sa toho voľáko veľa zbiera! 🙂
Emka spí a ja idem obedovať druhý chod.

Ženy, prihlasujte sa na to stretko do témy!! .........Ludka, ty napríklad ešte nie si.

mystery7
25. jan 2010

ake stretko? Ja som mimo

zuzkaprofant
25. jan 2010

cafte ja som malemu davala akuat od hipp jogut a zjedol cely 160ml som kukala ako to papa lebo pred tym asi 6 min vypil 80ml mliecka dako sa mi rozjedol od soboty aj na obedik mi spapal cele papanie mohlo to byt okolo 120ml tak neviem neviem 😀

rybca
25. jan 2010

zuzka - to je super..🙂)))))

jamaat - ja by som sa aj prihlasila, ale ked je to tak dalekooooooooooooooooooooooo.....:(

zuzkaprofant
25. jan 2010

Rybca sa tesim lebo mi tak papal ze 5 lyz a koniec len mliecko chcel tak nech sa rozpapa nech troska mu nozky zmocniiu

inac ako som pisla na fb maly ma vkuse hryzie chodi okolo mna a vkuse ma kusne niekam najcastejsie do sadla na bruchu 😀

rybca
25. jan 2010

zuzka - cak bude o chvilu chodit, tak ma hadam nozky silne, nie?..🙂 ked sa uz stavia a pekne stoji..🙂

zuzkaprofant
25. jan 2010

ma take modelkovske ked kukam niektore vase foto babys tak nas je asi najchudsi 😀 len javascript:addEmoticon('😀','vBody')ma tvaricku okuhlu a pekne sa postavi cely den okolo gaucovky kruzi ale sa este trasie teaz akurat spievame pesnicky od podhradsjke tuki tuki tukalo tak sa tu rehoce

mimi21
25. jan 2010

cawteeeeeee

juj, uz prisiel nextik od dm1, tak sa vytesujem ako mala

baby prihodte mi sem na tuto aukciu, nech sa to trochen rozbehne...
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1729647

inak o siestej idem cvict zumbu, tak ak sa neohlasim, tak som skapala 😝 😝 😝

zuzkaprofant
25. jan 2010

mimi ja idem o 19hod jest pizzu ja mam dnes hrozne chute by som zrala vsetko uz som aj bompare vyjedala co nik neje 😀 😀

martinaxyz
25. jan 2010

rybca- velkost sú nejaké divné, lebo som objednávala 74(9-12mes.) a je to velké ako 80.

nikanika28
25. jan 2010

mimi, prihodila som..snad niekto prebije este, ja saty nesteeem 😀

rybca
25. jan 2010

martina - tak na to si dam pozor..🙂

sirinka
25. jan 2010

cauteee....tak uz aj nasa magdalenka sa pohla dopredu, velmi srandovne sa plazi az pololezie 😝

mimi uf ja uz som na bazari nebola par mesiacov...ale toto tam nie je dovolene, daj si pozor, aby ti neblokli pristup 😉

mimi21
25. jan 2010

martina ale 74 je velkost 6-9, preto ti to nesedi a nam nextove velkosti vzdy vydrzia dlhsie ako je napisane...

mimi21
25. jan 2010

siri uuups, tak uz to viac robit nebudem 🤐 🤐 🤐