Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
26. jan 2010

siri, nie u nas Senkviciach 🙂

zuzkad
26. jan 2010

ahojte,

tak som koonecne pri pc...
poradna s malym vsetko ok...8500g a 73cm a zevraj mu nejak hrudnik narastol ...doki povedala, ze bude taky chlapisko urasteny tak som rada 🙂 🙂

u neurologa som dostala nejake lieky na migrenu a budeme sledovat...a magnezium tabletky...tie mi nejak su sudene, lebo aj cele tehu som ich musela brat 🙂 🙂

dnes na chvilku ked som bola prec dala svokra maleho do choditka, paaaaani ten v nom beha po celom byte ako besny, tesi sa a vobec nechce lezat, len chodit...no to sme ho mali co naucit 😝 😝 😝

dm dnes mi prisiel next...dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem som rada, veci su super, krasne a velkosti som dobre odhadla na leto mu to vsetko bude akurat..teraz ma tie kratasky ako dlhe nohavice a na leto ich bude mat 100% 😉 😉 no faakt sa vytesujem a aj svokre sa strasne pacilo a povedala mi, ze mu mam objednat aj mikinu, ryfle, siltovku atd ...nadsena bola ake krasne veci 😉 😉 😉 😉 tak ak by sa objednavalo tak mi prosim daj vediet a rada ak by som mohla este by som objednala 🙂 🙂

mimi21
26. jan 2010

no ja som zvedava kedy mi mala zaspi, uz je v postielke ale na spanok to zatial nevyzera a mm je na tenise, tazke sa s nou dnes vecr budem trapit asi sama 😝

ludmilabb
26. jan 2010

mne tiez trosku mala pred spankom spekulovala ale dnes bola s naladou nic moc, ked ona vseeeetko chce to je hrozne 😠 chce byt na rukach, zaroven sa dotykat vsetkeho naokolo, cize sa cezo mna driape ako blazniva a vyrevuje za vsetko no budem mat co robit najblizsie dva tyzdne bez mm ☹

mimi21
26. jan 2010

no na moje prekvapenie uz spi
vzdy ked je mm prec tak zaspi v pohode a on vzdy odchadza s tym, ze mi tak rychlo nezaspi 😀

kosska3003
26. jan 2010

ahojte tak mne uz mala koneeeeeeeeeeeeecne spinka lebo dneska sa rozhodla ze si hodi strajk a spala len raz takze bola hore od jednej som zvedava aka bude noc idem hodit sprchu a som tu 😀

iinuska
26. jan 2010

ludka, my ta podporime, aspon takto cez net 🙂 🙂

dupinka
26. jan 2010

nas Adam spi uz od 19:15. Popoludni sme boli vonku a spinkal sotva pol hodku, v tej zime ani velmi nechcel hlavu z kocika vystrcit.

Ludka, hlavu hore. Deti su zvedave. Kym sa ti necape ako diva hlava - nehlava do prazdna, tak to mas este dobre.

danda25
26. jan 2010

ahojte, tak aj my uz spime asi hodinu, poobede nas zobudili pracovity susedia. No potesi.
baby, chcem sa vas opytat, kolko vam a ako casto papaju vasi drobci? My ideme vo stvrtok do poradne a uz sa tesim na poznamku sestricky ze co mu to davame jest ked je taky macko. To si nikdy neodpusti 😠 a doktorka len kruti hlavou, ale vobec nemam pocit ze by som ho prekrmovala

ludmilabb
26. jan 2010

dupi minule sa mi rozbehla hlavou oproti stene a v poslednej chvili som ju zachytila, ona niekedy vobec nerozmysla len vsetko chytro, chytro bez rozmyslu

iinuska dakujem 🙂

mne Sofia spi cez den dokopy max, dve hodiny 😒

kosska3003
26. jan 2010

danda moja mala je cez den 5 krat a v noci asi 3 krat kojim a prikrmy mi moc nechce len presnidavky by jedla opica jedna a mame 10kg a kedze kojim tak mi dr nikdy nedala iba si srandu roby ze aka buchta a ze co to mam za mlieko a tak 😉

iinuska
26. jan 2010

danda, Adamko papa v podate kazde 2 hodiny.
8. 30 kojenie, 10. 00 kojenie, spanok, 12.30 obed, 14. 00 kojenie spanok/prechadzka, 17. 00 ovocie, 18. 30 kasa, 19. 30 kojenie, spanok. Asi tak. A sestricku si nevsimaj 🙂

jamaat
26. jan 2010

Ahojtee!

Tak aj my sme boli dnes na poradni. Emka sa rozhodla, že bude u doktorky hrať mŕtvolu. Snažila sa aj sestrička, aj doktorka, ale Emka sa neusmiala, ani okom slovka nepreriekla, len na nich bez výrazu hľadela. Keď som ju položila na chrbát, ani sa nehla, mohli jej do úst pozerať, brucho klopkať, prihovárať sa - nič. Potom ju ťahala doktorka za ruky do sedu a Emka hlavu odkväcnutú ako novorodenec. Hlavne že som sa chválila, že už lozí, sedí a že sa mi sama aj postavila. Skúšala ju za hračkou nalákať, Emka nič. Tak som ju ja položila na brucho, zodvihla sa na štyri a tak tam bez pohnutia 3 minúty hľadela na hračku. Pýtala sa, či už rozpráva slabiky, tak reku jasné, urečnená je riadne. Ale tam ani hláska nevydala. Až keď prišli s ďalším dieťatkom, tak sa trochu k životu prebrala. 😅
A má 72cm a 7915g.

No a ja mám nové vlasy. Akurát že tam nebola moja kaderníčka, lebo jej bolo zle, tak šla domov. Lenže ja už nemôžem čakať, nemôžem v sobotu ísť s takými katastrofálnymi vlasmi, tak som sa nechala urobiť druhej. Ale tá nie je taká dobrá.

jamaat
26. jan 2010

iinus, riadne často papá. To Emka oveľa menej. Ona až po 3 hodinách pýta.

mimi21
26. jan 2010

ludka moja si dnes bila hlavu o umyvacku a potom o ruru, takze to co robi Sofia, nie je az take divne 😀

iinuska
26. jan 2010

jamaat, tak Emka je pekna heeerecka 😀
a topanky uz mas?

iinuska
26. jan 2010

jamaat, ale to kojenie je tak 2,3 minutove, niekedy ani to nie. Viacmenej od smadu, lebo nic ine nepije. Mozno tak 20 ml vody za cely den

mimi21
26. jan 2010

danda mi papame v podstate tak ako iinuska pise, len kasu vynechavame a niekedy su poobede 2 kojenia

danda25
26. jan 2010

no tak my papame:
7.30 120ml mlieko, 9.30 ovocie, 12.00 obed, niekedy po 2 hod. pokial ide spat tak 90ml mlieka, 16.30-17.00 kasa, 18.30 150 ml mlieka a spanok. No a v noci nikekedy raz a niekedy 2x este mlieko. Je to vela? ked on stale pribera... ☹

danda25
26. jan 2010

vy mate asi vyhodu aj v tom ze kojite, to UM je predsa len ine...

mimi21
26. jan 2010

danda a kolko ma maly kil???
nasa Ninka ma 8300 - pred tyzdnom sme boli v poradni

ludmilabb
26. jan 2010

Danda ja Sofii tiez davam aj kazde dve hodiny...rano kojenie medzi piatou, siestou, siedmou ako sa slecna prebudi, potom
o deviatej vyziva (100 az 200ml podla nalady), kojenie na zapitie do hodiny, o 10tej spanie, po prebrati kojenie, o 13tej obed (150 ml niekedy aj viac), do hodiny kojenie, o 15tej spanie, po prebrati kojenie, o 18tej kasa (do 200 ml) a o pol osmej kojenie a v noci cca 4 kojenia a v prsnikoch cim dalej tym menej mlieka 😒

Jani Emka vie hrat mrtveho chrobaka 😀 😀 😀 , vsak naposledy u nas sa tiez dlhsie do formy davala
ja ako poznam Sofiu bude zajtra hystericky revat, sestricku dako nemusi, a hned ako sa jej prihovori ahoj Sofiii tak mala spravi tento vyraz 😢 a je to jasne

a tesim sa na sobotu!!!!

mimi a neplakala? nasej sa nesmies ani stebielkom travy dotknut

jamaat
26. jan 2010

iinuska, topánky ešte nemám, len peniaze za ne som poslala a dúfam, že do konca týždňa dojdu. Ak neprídu do štvrtka, začnem sa modliť 🙂

danda25
26. jan 2010

uz bude mat nejakych 12 kg 😝 😝 😝 to ho uz takmer nevladzem nosit na rukach a v poslednej dobe sa mu zapacilo robit vratnika - stale len za kluckami a otvarat dvere 😀

mimi21
26. jan 2010

ludka mrncala pri tom , ale stale si tam tu hlavicku buchala...

jamaat, Emka je hereckaaaa 😀
Nina tak revala v poradni ako besna, pred dverami dzavotala, v ordinacii brutalny reeeeev a ked sme vysli, tak zase ako mavnutim prutika bolo vsetko OK

iinuska
26. jan 2010

ludka, ved my mame sobotu vlastne kazdu noc, ked myslis ten spln 😀

monkap
autor
26. jan 2010

mne papa asi tak ako inuske

ludmilabb
26. jan 2010

iinuska to som ale myslela na Jankinu svadbu 😀

ludmilabb
26. jan 2010

a ja neviem ci moja papa vela ci malo, chuda uz nie je po prikrmoch fakt zhrubla

ladywitch26
26. jan 2010

sakra ale som dnes vytocena. asi zazvonim u susedov a vymlatim im pred ocami syna. 😠 on nemoze chodit normalne po tych schodoch. on musi dupat jak blaznivy. uz som bola trikrat stanku tisit, co ju zobudil. a dverami tak trieska, ze sa nam az stena trasie. minule muz sedel na zachode, ten sopliak tresol u nich na zachode dverami a muz dostal riadnu supu. normalne nanho spadol obraz, co sme mali zaveseny na stene. aj sa muz stazoval susede, dva dni bol klud a dnes uz zasa ako stado slonov.
ale nech len pockaju, aj oni planuju babo teraz, vsak nech sa im len zadari.naucim aj ja stanku dupat po schodoch a nech mi len skusia nieco povedat. 😠 😠 😠