• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
27. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tam su rozdiely treba si dobre pozriet ci je to Maxi - Cosi priori Fix, alebo SPS... lebo nieco je z isofixom

mimi aj nas maly ma na rucikach pri ramienku take fliaciky a ma to tam zhruba odkedy plavame. zajtra mame poslednu lekciu tak ak to nezmizne potom tak pojdeme k dokimu s tym
27. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad si ma predbehla sa pozri blizsie ta druha je s isofixom :wink:
27. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa aj tato paci http://www.babytrend.sk/kiddy-autosedacka-kiddy-infinity-pro-p-1236.html aj ta mala dobre vysledky testov. mne ta maxi - cosi pride ze nema ziadnu oporu na hlavicku a ani sa vlastne neda zvacsit za hlavou ked bude dietko vyssie a bude mu trcat hlavicka tak uz tam nemoze byt. na tej kiddy sa mi paci ze sa to tam posuva a dieta tam ma taku oporu
27. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm a ten isofix je ten "podstavec" ?? ja som s toho jelen...nejak vela info je to na mna :grinning: :grinning: len ci to sedi na vsetky auta ??
27. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ja som zo zvolena :sweat_smile: ale cez net som objednavala kocika a osobne sme boli pre neho, lebo mm chodi casto do BA sluzobne a ked sme odtial isli tak ja som niesla vajce a spadla som na tych schodoch - v 8 mesiaci :sweat_smile:
27. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad len niektore auta maju isofix to je vlastne ze pripevnis sedacku aj ku konstrukcii vozidla a tym sa zabranuje pohybu sedacky pri naraze. my ho nemame v aute takze nemusim riesit :wink:
27. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi jaaaaj ...aj ma mohlo napadnut pozriet sa ti na tvoj pas :grinning: :grinning: ale nejak mi to dnes nefunguje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no pekne tie schody su dooost dlhe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavne, ze ste boli obe v poriadku :slight_smile:
27. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm ahaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: zacina mi to zapinat :grinning: :grinning: :grinning: pisem, ze dnes som mimo :grinning: :grinning: no na nasom aute to asi nebude my mame fabiu :unamused: :unamused: cize asi tiez vyrieseny problem...ale v bezpecnosti to snad nie je velky rozdiel nie ??
27. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isofixove vykazuju ako najbezpecnejsie sedacky aj v testoch ale uz som citala aj clanok o novych testoch ze zase nie kazdy isofix = bezpecnost a ze aj tam su zle sedacky takze treba vyberat aj tam
27. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my v aute iso fix mame, ale asi budeme kupovat sedacku bez...
inac to je sila, ze v aute to mas, ale aj tak este k tomu musis prikupit tu zakladnu, ktora stoji tak 150e :sweat_smile:
27. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je rozhodnute...maxi cosi ale bez isofix :wink: :wink: :wink:
27. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad a ktoru maxi cosi? priori, tobi, priori XP...

my bud kiddy alebo tu recaro aby bol drobec v makuckom :wink:
27. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ako som tu pisala ze mam kramy tak asi nic.... chvilu krvacanie a teraz uplne bez :astonished: nechapem. asi skocim k dokine buduci tyzden ked bude mat mm poobednu
27. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame isofix, autosedacky su s tym drahsie
27. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm ja som po dlheeeej dobe dostala tiez mrchu a uuuplne ako za starych cias....presne prve dni silnejsie...na konci slabsie...a trvanie cca 5 dni ako po starom :grinning: jedine co sa zmenilo, ze nemam vobec bolesti..ale nechcem to prekricat...klop klop klop :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi aj moja ma trosku oranzovy nostek :grinning: akurat kukam na fotkach
27. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludkaaaaaaaaaaaa, ved vy mate dnes vymesacnik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vsetko najlepsie malej Sofinke zelame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, baby ja mam dost bolesti ked si davm tampon, nic prijemne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ludka :grinning: :grinning: :grinning: vitaj v klube :grinning: :grinning: :grinning: ja uz som inac dost dlho mrkvu nedavala a nostek je furt oranzovy...
a teraz vajicko si mala s isofixom, alebo bez???
27. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vajco bez, my sme kupili auto az po kociku
27. jan 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :slight_smile:

My pouzivame sedacky bez isofixu uz asi 5 rokov a neni v tom ziadny rozdiel , no teda ak nmeratam cenovy, takze zbytocne peniaze navyse podla mna :wink: :wink:
27. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz idete kupovat s, alebo bez isofixu?
27. jan 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme uvazovali ze by sme to vyuzili pre Sofiinu maximalnu bezpecnost :unamused:
27. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste v tom nejake zbehle :grinning:

stvornozkujeme ostosest :slight_smile: uz mame aj modrinu na kolienku a naucili sme sa cmukat akoze mi dava pusu :sweat_smile: a tiez ma krmi jablkom :sweat_smile:

ja som dnes musela na gyndu ... po antibiotikach ... ved si domyslite :frowning2:

ved ja som myslela kukuricnu alebo pohankovu krupicu nie obycajnu ...
27. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode to poznam.... a nemusela som ani antibiotika brat...mne stacila antikoncepcia a zostala som prehnane nachylna na bakterie :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale teraz po porode mam pokoj...teda zatial :wink: :wink: :wink:
27. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktora ste este nike neposlali hlas, tak rychlo poslite, chyba jej uz len jediny na prve miesto. a mne este 86, tak zajtra pokracujeme. ale uz som tretia :grinning: :grinning:

a idem uz spat, lebo stanka sa kazdu chvilu budi a mrnci, ked ma nevidi v posteli.dobruuu
27. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, tak my sme uz hodinu hore, Sofia sa prebrala nakojila som ju ale uz nezaspala a ked som ju po mrncani vytiahla z vaku tak mala trosku z plienky pretecene na pyzamku ale nie vela no muselo jej to velmi vadit ked zaspat nevedela, no a teraz je okrepena a ja s nou :rolling_eyes:

a vonku snezi ale riadne husto
28. jan 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
lenka ma zase sopliky ... ale nostek ma cisty ... nejdu jej ani odsat ... asi su niekde hlbsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... ale ked ju kojim, nemoze dychat, ani ked ma cumlik ... uplne sa zadusa a chrapci .... neviem, co jej mam dat ......
28. jan 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap to neviem ani ja a MM dat do nozteka by nezabralo?
28. jan 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nosteka :grinning:
28. jan 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok