Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
28. jan 2010

inak my sa na rukach nanasame, vobec ju nic nebavi a pustam ju Kristinu na Horehroni 😝

monkap
autor
28. jan 2010

ludka: mm jej davam, ked ma v nose sopliky, ale teraz ich tam nema ... ma ich kdesi hlbsie 😝

ludmilabb
28. jan 2010

monkap hmm 😒

zuzkad
28. jan 2010

dobre raaaanko 🙂 🙂

no my sme dnes vstali o tretej ranko a potom o siedmej, ale som na prevapenie nejaka svieze 😅 😅 😅
monkap ja som sa radila s mojou doki, kedze pre sopliky sa mi naozaj nechcelo utekat k nej do ambulancie a vystavit maleho v cakarni inej chorobe nahodou 😝 😝 tak mi povedala, ze kludne vzdy mozem dat malemu fenistil kvapky 3xdenne 7 kvapiek a ked som prisla do poradne mi dala aj recept, aby som ho mala doma ...ak ho mas tak skus...u nas zabral vzdy, aj ked u nas na stastie som ho pouzila asi len 3x 😝 😝

noo s tym snehom som sa dooobre nasr...la ...pozriem von oknom a sneeeeeh fuuuuj uz ho mam dost tuto zimu 😠 😠 😠 😠 😠 a cez noc nam napadol zase kooopec !!!! aaaach to zas bude kocikovanie 😠 😠 😠 a vela "super" soferov a chodcov 😠 😠 ja chcem uz jaaaaaaaaaaaaaar !!!!

nikanika28
28. jan 2010

Ahojte, dobre ranko..
my sme mali dnes noc bez prerusenia 😵 , ale kedze som sla spat az po polnooci, tak az tak super vyspata, ako by som mohla byt, nie som 😝
AAAle....uz mam prvenstvo, tak sa tesiim 😵 😵 😵 , len to udrzat 😨
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ac...

sirinka
28. jan 2010

jupiiii, novy sneh..... 🙂
zuzkad mno, ja som vcera skoro zrazila dochodcu na prechode, ale skocil do cesty fakt na poslednu chvilu a spoza auta a este na mna zazrel, preco prudko kvoli nemu nebrzdim 😠

nika mne dnes nechce pridavat hlasy...pise mi, ze uz som hlasovala 🙄

ale pre istotu xixi... http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=68...

mimi21
28. jan 2010

pekne ranko, zasnezene 😵 😵 😵
no tak takuto noc sme uz dlho nemali,spali sme do 5, kojila som, ale trochu sa prebrala ale o pol 6 uz zase spala a do pol 9
no a to mlieko z Biodermy je asi zazracne, lebo na jedno natretie, nam ekzem skoro uplne zmizol tak sa tesiiiiim, lebo od utorka mame plavnie

ludmilabb
28. jan 2010

ja si neprerusovanu noc nepamatam ☹ preco to my tak nemame??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzkad
28. jan 2010

sirinka to poznam aj ja take "prijemne" zazitky...ale ja som skor myslela na soferov co zaparkuju na odhrabanom chodniku a ja s kocikom ich mam obchadzat 😠 😠 😠 to by som vradzilaaaa 😠 😠 😠 myslim, ze urcite lahsie je s autom sa postavit bokom ako s kocikom prechadzat cez pozhrnany sneh 😠 😠 😠

mimi ja som tu biodermu pozerala a asi si ju kupim pre seba na tu moju ruku, lebo ja mam ekzem a nemozem sa ho zbavit uz dobre dlhuuu dobu ☹ ☹ ☹ tak asi ju skusim 😉 😉

ludmilabb
28. jan 2010

baby Sofuia mi zuzle tiu kovovu pripinacku na cumel a reve ked jej ju zoberiem ale vsak si na tom zuby pokazi, preco chce take veci obzuvat, este si s tym aj ublizit moze, kebyze chape ze j to pre nu zle 😢

zuzkad
28. jan 2010

ludka tak jej supni nieco ine na zuzlanie, napriklad umelu lyzicku, to moj maly zboznuje 🙂 🙂

sirinka
28. jan 2010

ludka s tym spankom sme na tom podobne...aspon 4-5x musi byt v noci hore....

jamaat
28. jan 2010

Ahojte, dobré ráno. U nás sa už spinká zas od deviatej.

Musím postupne čítať a prebežne-pozdĺžne písať, lebo zabudnem, na čo som chcela reagovať.

Monkap, ak má soplíky v dutinách, na to pomáha Sinupret kvapky.
ludka, Horehronie je nebezpečné, ja keď to počujem, tak potom to spievam dva dni 😀
sirinka, ani mne sa nedalo hlasovať znovu, už včera ma to nepustilo, ale teraz som sa prihlásila cez Internet explorer a už mi to šlo.
Čo sa týka šoférov, my sme tu na strednom Slovensku asi slušní, nemám zlé skúsenosti. A na prechode tak ľudí púšťajú, že som až prekvapená.

jamaat
28. jan 2010

A dôchodcovia - to je špeciálna kategória, či už sú na ceste, v nákupnom centre alebo kdekoľvek. 😠

mimi21
28. jan 2010

juuuj, prave mi prisla sms od kamosky z USA, ze sa jej narodil pred par hodinami syncek - 4kg a 55cm, chlap ako hora 😀

siri mna dnes rano pustilo za teba hlasovat 😉 vecer som za niku, idem este najst link od lady 😉

sirinka
28. jan 2010

jamaat dobry tip 🙂

mimi21
28. jan 2010

zuzkad skus pokukat este v lekarnach mozno este najdes to dvojbalenie tej biodermy,
lebo ja ked som napriklad rozmyslala, ze 200ml excipialu stoji cca 5e, tak toto je liter za 18e, tak sa to velmi oplati
no len do lekarni sa to dodavalo len do vianoc, ale mozno este najdes taku kde to nevypredali - ako ja 😉

martinaxyz
28. jan 2010

Ahojte 😎
my sme si dnes trošku prispali, keď nás zuby netrápia tak aj dobre spíme...
mám už aj zahlasované za Vás 😉 😉 😉
u nás tiež sneži, aspoň sa budeme mať na čo v sobotu sánkovať, len ľad si budeme musieť poodhŕňať 😖

ludmilabb
28. jan 2010

mne sa za niku uz tiez neda hlasovat 😒
booze vsetci tu dobre spia a my tak naprd ja a sirinka

dupinka
28. jan 2010

Ahojte!

baby, nam predpisuje Excipial dokyna na recept, doplacame ani nie 1 Euro. Teraz mi napisala rovno dva. Ja ho pouzivam ako masazny olej, kazdy den po kupani, aj na plavani nam ho odporucala, ak nechceme pouzivat olivovy olej krem.

u nas snezi strasne husto, tak s kocikom sa ist von neda a na saniach by bol maly uz na konci ulice zasypany. Trcime teda doma, Adamko uz hodil dopoludny spanok. Dnes v noci spinkal celkom fajn, klop-klop-

emode
28. jan 2010

davam hlasy kde mozem 😀

ahojte ... ja som dnes od mm dostala zakaz niekam autom ist ... cestari uz maju asi jar 😠 katastrofa na cestach

sme od siedmej hore 😒 v noci niekolkokrat, co sme aj my komu urobili???

mimi dobry macko 😀

sirinka
28. jan 2010

tak na tej milke to ide iba raz za 24 hod...takze do vecera musim pockat a potom zase poprihadzujem 😉

iinuska
28. jan 2010

dobre ranko, u nas noc klasika, kazde 2 hodiny hore ☹ .

u nas navalalo strasne vela snehu a stale aj pada, tak naviem, ci sa dostaneme von. 🙂

baby, dik, ze aj mne posielate hlasyyyy 🙂

ludmilabb
28. jan 2010

poslem hlasy csetkym co daju link to je jasne 😀

ja musim ist dnes na urad kvoli daniam ale pride k malej mama lebo v tomto pocasi nehrozi ist s kocikom von

nikanika28
28. jan 2010

dakujem za hlasy, komu sa dalo 😵
MM siel s Lukaskom do TN, tak tu mam chvilku ticho po tyzdni 😵 ..Klarka zalomila, tak dufam, ze este chvilku potiahne...
CO dnes varite? ja sa chystam na granatir 😝 ci ako sa to pise??? 😕 😅 😅 😀 😀

monkap
autor
28. jan 2010

jamaat: sinupret som dala, snad pomoze 😔

dupinka
28. jan 2010

Nika, moj muz si rozkazal spenat s volskym okom, tak urobim aj Adamkovi so zltkom 😉 a chystam sa urobit muffiny.

sirinka
28. jan 2010

este k tym sedackam...my mame bez isofixu, ale v case, ked som ich kupovala, v aute som ho nemala...dnes ich uprednostnujem, lahsie sa v aute pripevnuju a v tej najvyssej kategorii, co idem kupovat pre klarku je to podla mna ovela bezpecnejsie ako bez....

juska3
28. jan 2010

caute baby

siri, si ma predbehla s tym hlasovanim raz za 24h, sme na to dosli s nikou vcera, ze sa to neda hned na druhy den rano, ale priblizne v tu hodinu, ktoru sme hlasovali 😒

my spavame dobre, az na nejake vynimky, ked nam idu zuby, ale aj to sa len vacsinou raz zobudi, napapa sa a spi dalej...a tuto noc, krpec, asi si uz zvykol, ze ho nadranom v poslednom case beriem k sebe do postele, tak sa zobudil o 2 a nechcel ani jest, len asi spat medzi nami potom spal az do pol8....neviem, preco, ale zase sa v noci prevracia na brusko, uz to davno nerobil, a tuto noc som sa zobudila a on spal na tvari, 😨

sirinka
28. jan 2010

dupi to sme mali predvcerom 🙂 aky mas recept na muffiny? ja chcem skusit, ale este som to nerobila...