Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
30. jan 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂

jamaat myslim na tebaaaaa 😉 😉 😉 😉 tesim sa na fotky...a posli nejake zakusky do BA 😅 😅 😅 😅

u nas v poho noc prvy krat sa mi zobudil o siestej a potom o pol deviatej sme oficialne vstavali 😉 😉 teraz mi zase spinka 🙂 🙂

prave ranajkujem krupicnnu kasu, lebo som zistila, ze doma nemame ziadne cerstve pecivo 😠 😠 tak aspon kasicka ...

iinuska
30. jan 2010

jaaaaaj, babyyyy, musim sa pozalovat. Ja tu moju svokru neaznaaaasam 😠 😠 😠 😠 😠 Ta ked je tu len samy bozenecko, jezisinko svata a neviem este kto, stale ho len roznasa na rukach, cmuga, nech sa od neho kusat, mna ide roztrhnut. Ked ho potom chytim, normalne na nom citim jej smrad. Teda, nie ze by smrdela, ale vlastne mne smrdiiiii. Vtedy by som Adamka najradsej rovno dala do vane 😠 Ona si mysli, ze mi tak pomaha, keby ho radsej von na prechadzku niekedy zobrala. To by bola pomoc. Jaj, vo mne vsetko vrie, ale za chvilku jej ho vezmem, idem ho nakojit a ide sa von.

mimi21
30. jan 2010

tak my sme sa prave vratili z prechadzky, boli sme na sankach 🙂 ale este to nie je ono, lebo mala sa stale suchala dole a potom bola v takej divnej polohe 😅
dnes zacala tak blabotat ako keby niekoho hresila, no bohovska je

iinuska, story svokra je podobna aj u nas, ani moja sa s malou nevie hrat, tiez ju v kuse nanasa, ked mala zamrnci, tak tam hned bezi, dava jej blbosti do ruky, mna sa ani neopyta ci moze, proste katastrofa, takze uplne chapem tvoje pocity
a este vkuse malej bozkava ruky, ved ona ruky dava stale do pusy a v ustach je najviac bacilov 😠 😠 😠

mimi21
30. jan 2010

baby mozem ibuprofen ked kojim???

iinuska
30. jan 2010

mimi, no ja so este k tomu nekonfliktny tip, vsetko v sebe dusim, ani nemam silu jej nieco povedat 🤐 aaaaano nemame to lahke, len predychavat 😀

mimi, kludne si daj, mne sa zda, ze baby si davaju ked maju zapal prsnika, a to aj annag odporuca

dualcore
30. jan 2010

mimi21 no neviem neviem ja som to pocas kojenia neriskovala...kazdy mi vravel ze nie... 😒

dualcore
30. jan 2010

no baby vy mozete na svoje svokry aspon nadavat ...,za mnou sa ani neukaze len ked my prideme na navstevu ku nej a aj to maleho nezoberie ani na ruky lebo sa boji.takze tazko povedat co je horsie...ci taka otravna pomoc ako mate vy 🙂 alebo ziadna ako mam ja 😒 Este aj moju rodinu mam1820km odomna a muza stale od rana do vecera v praci.Mne by sa tu veru niekto zisiel ☹

dualcore
30. jan 2010

oprava ...to malo byt 180km 😀 preklep

borocka
30. jan 2010

ahoj maminy, tak po strááášne dlllhom čase opat pár viac riadkov pridávam aj ja. nechce sa mi to vsetko citat a hladat, takze mozno svoje otazky budem opakovat.

nas patrik na vianoce zacal lozit a tyzden pred tym sa sam postavil o gauc.uz sa vie posadit, trenuje chodenie a konecne sa v najblizsiech dnoch dockame PRVEHO ZUBKU!!! dasienko ma celkom navrete,cervene takze som plna nadeji. Kojenie sme stopli asi pred mesiacom...proste tam raz v noci nebolo uz ani glgu mlieka🙂. a odvtedy mi prespi celu noc, vecer o osmej sa napapa, pri vela stasti do deviatej zaspi a ranajkujeme az rano o pol deviatej!!! konecne v noci mozem spat!!

pred mesiacom sme boli v poradni a vazil 7,5 kila a meral 70 centi. takze aj to priberanie sa mu zastavilo, vdaka bohu lebo uz je nad moje sily.pretoze tak rychlo ako on priberal, takisto som ja chudla.
tieto dni intenzivne rozmyslam o zmene doktora, lebo ten nas debil bol hrat futbal a roztrhol si achylovku. aj tak som s nim vobec nebola spokojna, nikdy mi nepovedal co uz malemu mozem dat jest. vzdy vsetko zakazoval. jedina jeho vyhoda bola, ze ordinuje u nas v dedine, takze som sa nemusela s malym trepat do mesta. ale keby malemu uz daco ozaj bolo, aj tak by som sla najprv na pohotovost.

lady, uz som halsovala, skusim zajtra na to nezabudnut. aj ked ja teda valentina priam nenavidim. tento rok budem mat prve vyrocie svadby...a budem ho slavit sama:(

kosska3003
30. jan 2010

mimi mna ked strasne bolelo hrdlo tak som sa dala paralen ten mozes jeden den brat po kojeni

mimi21
30. jan 2010

no uz som si dala ibuprofen, zda sa ze zabera, hadam sa nic nestane, ked si dam jeden...
a tak ako iinuska pisala, aj mne sa cosi mari, ze annag odporuca ibuprofen pri zapale prsnika a aj v nurofene sirupe su podobne latky a mala uz zase nie je taka malicka

no jamaat sa prave vydava 🙂

zuzkad
30. jan 2010

mimi nedavno tu kocky riesili ibobrufen ci ako sa to pise a dosli k zaveru, ze raz za cas si ho mozes dat...ja uz nekojim, cize ja nemam take starosti 😝 😝

maly mi zase spinka...tak sa pohravam s myslienkou, ze idem do tesca kupit nejake pecivko atd...lebo niic tu doma nie je 😝 😝 😝

iinuska
30. jan 2010

zuzi, no to ti pekne spinka, potom kedy pojde vecer ?

iinuska
30. jan 2010

dual, ak ja by som brala radsej tu tvoju alternativu. Berie mi to strasne vela energie ☹

zuzkad
30. jan 2010

iinus maly mi spinka za den este 2 - 3x po 2 hodinkach vzdy co som rada, lebo potom je aj on spokojnesi. Spinkat mi pojde teraz okolo osmej - pol deviatej...aj ked dnes je extra vesely a smeje sa mi tak dnes to vidim na neskor asi na deviatu 😅 😅 ale vobec neriesim ci mame nejaky rezim...nam je takto fajn a maly je kludny a spokojny 😉 😉 😉 a tym padom aj ja 🙂 🙂 🙂 🙂

iinuska
30. jan 2010

zienky, kde ste vsetkyyyy, teda jamaat a ludka maju priepustku 😀

Adamko uz spinuska, dnes spal dokopy len 2 hodiny, tak sme ho okupali uz skor

zuzkad
30. jan 2010

iinus mne tu maly prave taha mys a podlozku od PC 😀 😀 cize spat sa pojde dnes neskor ...sidlo je to nase 🙂 🙂

hmmm bohvie ako sa maju hviezdy jamaat a ludka ...ja myslim na tie zakusky co majuuuu 😝 😝 😝

iinuska
30. jan 2010

zuzi, taky dobry kremes by som si veru dala
inak prvy marcovy tyzden budem v BA, mozeme dat stretko, ak by si chcela. Teda nechcem sa vtierat 😵

mimi21
30. jan 2010

no ahojte, ibuprofen zabral !!! hned sa citim lepsie 😉

ja som tu mala segru, tak som sa nehlasila, uz odisla k nasim, ostal u nas spat synovec
no dufam, ze zajtra nam to vyjde s tym lyzovanim, ked ma bude boliet chrbat, pomoze ruzova kamoska 😀

mimi21
30. jan 2010

kolacikyyyyyyyyyyyyyyy, mnaaaaaaaaaaaaaaam 😝 😝 😝

sirinka
30. jan 2010

ahojte...u nas magdalenka zacala soplit...tak som zvedava, ako sa to vyvinie...

a dufam, ze jamaat vsetko vyslo a ze sa uz dobre zabavaju... 😵 svadba je supeeeer....

ludmilabb
30. jan 2010

konecne sa ozyvam po celom dni 😉
uz aj fotky zo svadby som zakvacila na FB tak si kuknite akaaa bola Janka fesnaaa nevesta 😵 😵 😵

iinuska
30. jan 2010

siri, tak nech to je len soplik, aby sa to malej nezhorsilo, inak mas na dns zahlasovane

mimi, tak je dobre 🙂 Podla mna ti to a teda ani malej nemoze nejako ublizit.

Inak my popijame vinko a nacali sme olivyyy. to mam namiesto tych kolacikov 😀

sirinka
30. jan 2010

iinuska 😀 a ja davam na jankinu pocest sampano...lancelot-bla bla bla...neviem ako dalej....ale je chutnucke

sirinka
30. jan 2010

a idem so do neho priliat creme de casis... 😝 nech je kralovske...

zuzkad
30. jan 2010

sirinka mas super sikovnu plavkynu doma 😉 😉 ...drzim paste aby bola malicka coskoro fit

iinus jasne, ze mozeme dat stretko budem rada ...a mozeme ist niekam na zakusok 😉 😉 😉 😝 😝 😝

ludka idem to hned ceknut tesiiiim ...a to, ze Janka bola pekna nevesta nepochybujeeeeeeem 😅 😅 😅

mimi super, ze sa ti ulavilo 😉 😉

zuzkad
30. jan 2010

heh ...keby mi este tak FB chcel fungovat 😠 😠 😠 to preto, ze sa tak tesim na foto zo svadby 😠 😠

ladywitch26
30. jan 2010

ludka, dakujeme za expresne dodanie fotografii. 😀
my dnes ceeely den nervny. doobeda spala pol hodiny a poobede tiez len tolko. a len mrncala a mrncala. asi jej ide dalsi zub.uz mam toho po krk. a navyse tymi troma co ma, zacala neuveritelne skripat. az nam s muzom ziimomriavky naskakuju. 😖

ludmilabb
30. jan 2010

lady 😉
inak ma ani nestras tym skripanim zubov ja to neznasam, mne husia koza uz naskakuje ako to citam, pomooooc

monkap
autor
30. jan 2010

tak to vam drobci pekne spia cez den ... mne dnes len 2 krat po 30 min ... a vcera len raz hodinu a stvrt 😝