• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
taaak, u nas sa uz spinka... :slight_smile:
1. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi a to ti o kolkej rano vstava?
1. feb 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes vstala asi 7:45, spala ale iba raz za den, je to malo, lebo potom je uz podvecer zla a takto rychlo zaspi
cez den dnes spala od 11 do pol 1 - no a potom uz nic, po 4 sme ju uz neukladali, lebo to by tu zase vykrikovala aj do 10
1. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi: mne dnes podobne ... vstala 8,00 .. potom spala 11,15-12,45 ... a teraz spi asi 10min ...
1. feb 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som sa ju snazila asi do 16,30 aj ulozit este na spanok, ale nechcela ....
1. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Adamko uz spinka, on spava doobeda tak 30 min az hodinku a poobede tak 2 hodinky, ale to chodime kazdy den von, lebo v postielke by tolko nespinkal
1. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuska: a nas Adamko rovnako :grinning:
1. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ja som skúsila večer fľašu. A pomohlo to veľký trt! Presne tak isto ako s prsníkom - trochu potiahla a potom už bolo všetko iné zaujímavé, vykrúcala sa, zabávala. A to sa zobudila pred štvrtou, naposledy jedla o piatej, keď som ju kojila. Teraz vypila 80ml.
Ešte skúsim kašu pred spaním lyžičkou. Ale fajne mi lezie na nervy toto jej špekulovanie, večne musí niečo vymýšľať a meniť. A ja len skúšam všetky možné finty ako blázon a aj tak to väčšinou prdlajz pomôže! A len stále rozmýšľam, čo robím zle. :angry: :angry: :frowning2:
1. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od jej narodenia stále rozmýšľam, čo a ako robiť a akú fintu vymyslieť, aby milostivá bola spokojná. No keby Monika bola takáto v tej situácii, v akej som bola, keď sa narodila, tak si to asi rovno hodím. :zipper_mouth:
1. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, a skusila si ju ulozit? Mozno nie je hladna, alebo si vypyta neskor :dizzy_face: . Nic nerobis zle
1. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinus, v postieľke už na noc uloženej som jej dala piť.
1. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no a nechce sa jej spinkat?
1. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani a na kašu čo povedala?
1. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chce sa jej spať, ale ona neje preto, že by zaspávala. Ona sa začne zabávať a pretáčať. A do cumla na fľaši potom už len hrýzla. Namiesto toho, aby sa najedla a zaspala, tak ona sa nenaje a hrá sa. A keby som pri nej zostala, tak sa hrá doteraz. Ale už pri nej nezostávam, chvíľu revčí a potom zaspí.

ludka, kašu vyslovene pred spaním som jej nedávala, zajtra skúsim.
1. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, ja davam kasu lyzickou tesne pred spanim. Okupeme sa, prezlecieme, dam kasu a sup do postielky. Pred tym teda este cecok, ale uz ani to nema velky uspech, tak potom este dam flasu a sup do postielky. Vacsinou zaspi do dvoch minut...teda dnes zrovna nie, dnes tam rucala asi 15min..tak som len chodila hore dolu...caj, mlieko, dudel....pomojkanie...dudel, mlieko...dudel... :unamused: ..no a uz je tam asi minutu ticho, radsej ani nejdem na nu pozerat :sweat_smile: :sweat_smile:
A konecne dnes davaju panelak, tak pozeram :dizzy_face:
1. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi uz spinkame ale 40 minut som ju uspavala hruuuuza ale uz mam pokoj cicik som si odsala mala som tam 125ml a 100 vypila musim odsavat inac umrem
1. feb 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu panelak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si myslela ze spime ale asi nie ... posadila sa teraz este obzuva tavu ... kompletne sa odkopala tak ju musim ist zakryt ... :confounded:

by som este nieco zjedla :confused: ... zapekana brokolica velmi nezasyti :unamused:

ja davam vacsinou kasu pred kupanim a potom dokojim ale to vytiahne obidva prsniky potom :sweat_smile:

inak som taka rada ze sme sa naucili zaspavat v postielke :grinning:
1. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam kasu lyzickou tak cca o pol 7 a o pol 8 kojenie a sup do postielky. :pensive:

v tej telke aj tak nic poriadne nedavaju. My mame pusteny panelak
1. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer kocky...

maly bol cestou domov od maminy v polospanku a vyzeralo to tak, ze ho len prelozim a pojde spinkat, ale kdeeee prebral sa a este mi spieva v postielke :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

mimi ty si sa tusim pytala co som robila vo VUB banke,....ja som tam robila ..teda dufam, ze sa tam vratim :wink: :wink: :wink:

aj u nas sa krmime kasou pred spanim ale potom sa u nas uz nekoji ...len cajik si potiahne troska a potom papa az rano okolo siestej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence. Mozte mi poradit ako mam naucit pit z flase moje dieta, lebo uz tyzden sa trapim krmenim s lyzickou a teraz uz rovno jej striekam s odmerkou od sirupu.
1. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty, tak v tomto ti neporadim, ja este kojim a maly pije vodu z poharika. On mi nechce ani dudel

zuzi, tak to ti krasne vydrzi :slight_smile:
1. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinus jj vydrzi ...teraz mi uz kooonecne zaspinkal...tak by mal vstavat okolo tej siedmej ...uvidime, ci ma neprekvapi :wink: :wink:

naty ja som skusala flasky rozne a maly nevedel poriadne pit ...az na "MAM" flasku tak je dudel lepsi a jedine s nim sa naucil pekne pit....u nas flasku pouzivame dlhsie, cize od "MAM" mam vsetky dudle na flasky...1 je pre novorodencom 2 je na caj a vodu 3 je na mliecko pre deticky od 6 mesiacov a este je cumel oznaceny X a to je na kasu :wink: :wink: tie flasky sa osvecili aj u kamosiek, co mali problem s babatkami, co nechceli pit z flase tak mozno aj u teba by to pomohlo :wink: :wink:
toto je ta flaska http://www.mambaby.com/vrobky-dojenie-0_mesiacov,11118,RefStoryID__1.html
1. feb 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzkad ja uz mam asi tri flase, tri cumle,a ona ich len zuje ale netaha ani caj ani mlieko. Este ju kojim ale len v noci
1. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty, ja som mala presne tento isty problem, uplne mi ignorovala flasu..tiez som nakupila x flias a x dudlov...ale nakoniec sa nucila pit popri papani..cize som jej dala par lyziciek a potom zapit cajik...zo zaciatku sa s tym len hrala, ale po case sa naucila pekne pit..tak skus pri papani ponukat stale flasu..u nas to zabralo :wink:
1. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je to v pitli :frowning2: 2 tyzdne sme krasne zaspavali a aj relativne dobre v noci spali 3-4x bol hore a teraz je tu opat zaspavanie a noci na prd..... 2 dni posebe je hore kazdu hodinu, zaspi len na prsniku alebo na rukach a casto sa budi aj medzi tym :confused:
1. feb 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm spomenul si ako mu bolo dobre u maminky pri zaspavani :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...maly zaspava sam uz od 5 mesiacov...ale cez den si ho dam na velku postel a spinkame spolu a mojkame sa pri tom, ale bojim sa, ze takto ho pokazim a tiez mmi nebude chciet zaspavat sam...mozno ma len take obdobie, ze nevie zaspinkat a casom sa zas nausi sam zaspavat.
Ozaj naahodou next nebudes objednavat ?? Uz mam nejake tie vecicky vybrate :wink: :wink: :wink:
1. feb 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad sak dufam ze ho to prejde. krasne uz zaspaval sam len ked mrncal tak som prisla pohladkala po chrbatiku a zachvilu zaspal.... no co uz treba vydrzat

next som chcela objednat aby to svagor poslal ale vraj by to bolo drahe a neoplatilo by sa to poslat tak solo. musime cakat kym pojde v aprily domov. potom dam vediet. len dufam ze dovtedy nahodia letnu kolekciu
1. feb 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite to bude zas ok...asi len ma nejake obdobie...ako ten moj cervik...aj ten sem tam spekuluje :sweat_smile: :sweat_smile:
na next sa moooc tesim, jasne, ze ak sa to neoplati tak radsej sa pocka ...juuuj ani nehovor o letnej kolekcii, lebo to aby som uz teraz setrit zacala...inak nasla si si info, ked som ti pisala o tych nohaviciach na traky ?? ze teraz ich ma maly ako dlhe nohavice ...a na leto budu prave akuraat :wink: :wink: ak budes chciet odmeram ti ich...aj topanocky budu prave zaciatkom leta akurat...teraz je tam len kusok rozdiel...nejak mi ten chlapisko rastie :wink: :wink: :wink:
1. feb 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, objednavali ste niektora z nextu tie zelene kratasky na traky, triko a na fotke su aj topanky? chcem vediet ci tie topanky su v cene, ci len ako dokoracia?
2. feb 2010 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok