Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
1. feb 2010

rybca objednavala to zuzkad a tie topanocky nie su dekoracia 😀 ten set stoji 12 libier a topanocky zvlast 6 libier. ked kliknes na ten obrazok tak sa ti rozbalia potom ponuky na oba produkty

sssimi
1. feb 2010

Jaj kočky ja že si idem s vami popísmenkovať a ono už toľko hodín? No teda...

dm1
1. feb 2010

ssimi co nemozes spat? ja sa tiez chystam do postele uz asi hodinu...

ludmilabb
2. feb 2010

ahojte, tak my sme boli od pol stvrtej do piatej hore a teraz sa mi zobudila umrncana, no som z nej hotova a unavena 🙄

martinaxyz
2. feb 2010

Dobré ránko,..
ako sa máte po víkende?...my sme boli u rodičov na dedine, taksom nestihla ani písať...malý sa mi dnes ráno sám postavil v postielke 🙂 🙂 🙂

nikanika28
2. feb 2010

cafte...no vcerajsia denna nervozita pokracovala aj v noci 🙄 🙄 🙄 ...Uz ani neviem, kolkokrat som bola hore 😝 . Tak dnes som cerstva ako rybicka..... 😒 idem si uvarit kavu a dufam, ze herecka pojde za chviu spat, uz mi tu mrnkoce zase 😨
No a ako kazde ranecko, aj dnes vas poprosim o hlascocek 😅
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ac...
D.A.K.U.J.E.M. 🙂

ludmilabb
2. feb 2010

nika odkliknute 😉

iinuska
2. feb 2010

dobre ranko 🙂
u nas noc v pohode, kazde 3 hodiny hore, vstavali sme o 7. Teraz sa hraje na deke, som zvedava dokedy tam vydrzi... No este som to ani nedpoisala, uz je pri kabloch

ako tak citam, asi niektore deticky trapia zubky. Adamko je momentalne v pohode, teraz cakame na ocne 😅

martina, tak maly je sikovny. Uz som rozmyslala, ze dame postielku na najnizsie pre istotu 😀

martinaxyz
2. feb 2010

iinuska- my sme dali nižšie už dávno pre istotu...a čo idete na očné?

jamaat
2. feb 2010

ahojte

nika, zahlasované.
martina 😀 ....na očné zuby čakajú 🙂

Tak mne dnes prišli svadobné topánky. 😝 Majú taký vysoký opätok, že by som ledva na obrade vydržala, na plese určite nie. Trochen ma to uspokojuje. 🙂 Inak bola som už viac-menej rozhodnutá, že sa na to vykašlem a skúsim ich predať. Ale keď som ich vybalila, zistila som, že majú pootláčaný a oškretý opätok a sú z vnútornej strany zafarbené nejakou červenou farbou. Ona to v popise vôbec neuviedla. Takže idem pýtať naspäť peniaze, som zvedavá, čo mi povie.

jamaat
2. feb 2010

Emka objavila krabicu s Denyho hračkami, tak to je teraz strašne zaujímavé. A chutné. Asi to aspoň načas odložím. Deny sa aj tak zabáva len so špikovými kosťami.

martinaxyz
2. feb 2010

jamaat-dík za vysvetlenie...mne dnes asi pojde 🤐 🤐

iinuska
2. feb 2010

martina 😀

jamaat, tak to som zvedava ako to dopadne s tymi topankami 🤐

ludmilabb
2. feb 2010

martina ason sranda 😉

som zvedava ako idem uspat to moje mrchave dieta dnes je jej nalada biedna, aspon ze sa najedla

nikanika28
2. feb 2010

baby, dakujem za hlasy...ale sa uz na to asi vyprdnem, mam noveho konkurenta, registrovaneho v nedelu..a cuduj sa svete, uz teraz ma 612 hlasov, len o sto menej ☹ 🙄 🙄 ... osiera to a mna to uz nebavi 🤐 ..
Janka, topanky nech si strici za klobuk...obchodnicka jedna 😠 😠

mimi21
2. feb 2010

raneckoooo 😎 😎 😎

kokso jamaat, ja by som tej babe take hodnotenie napisala, ze uz by si v zivote na mmb ani neskrtla a samozrejme by som chcela prachy naspat

nika zahlasovane 😉

no ja som vlastne zabudla ze plavat vzhladom na moje kvasinky nemozme ist 🤐 takze budeme dnes doma, pojdeme poobede vonku aj ked kosa je asi poriadna, brrrrr

jamaat
2. feb 2010

ludka, dnes pojdem na nákup a po fotky, tak som rozmýšľala, že by sme vás prišli pozrieť aspoň na chvíľku. Čo ty na to?

nika, ja keď som videla, aké fotky vyhrali v tej súťaži Zlatíčko roka, čo sme tu tiež viaceré dávali svojich prckov, tak som si povedala, že už na takéto súťaže kašlem.
Emka si porevala dosť dlho ráno v postieľke a teraz má takú super náladičku! Asi jej to aj prospelo. 🙂

mimi21
2. feb 2010

martina tak darko je sikulka, len ta nechcem strasit, odkedy sa nina vie postavit, tak zaspavanie je katastrofa, lebo ona sa aj spiaca postavi, proste ma akokeby taky reflex, hned na nohy 😅 😅 😅

jamaat
2. feb 2010

mimi, toho vstávania v postieľke sa hrozím! Už s obracaním a sedením je to na prd! ..........A negatívne hodnotenie napíšem.

Emka už začala ukážkovo štvrnožkovať, zanechala svoj brejkáčsky štýl a teraz sa tak rýchlo presúva, že ju nestíham sledovať. Robím si v kuchyni čosi a zrazu sa mi len na nohy vešia, hoci pred chvíľou bola v obývačke. A bojím sa, aby som jej na prsty nestupila, asi si kúpim nejaké mäkké papuče, lebo ak ju clapnem korkáčom na pršteky, to sa smiechu nezdržíme obe. 😕

nikanika28
2. feb 2010

janka, no je to vsetko o vychcanosti ... uz ma len o 70hlasov menej...to ked zamaka, tak ma za 15min naklikane 🤐

martinaxyz
2. feb 2010

mimi tak tosa mám na čo tešiť 😅 ...

nikanika28
2. feb 2010

tak idem stopovat 9:53 a 638 hlasov ...tak uvidime, za aku dobu sa mu to podari naklikat na tom jeho PC. . . 😠

iinuska
2. feb 2010

nikus, ved to je ako so vsetkymi hrami. Uz dopredu je jasne kto vyhra 😕

mimi21
2. feb 2010

nika a ako ze jej to ide z toho jedneho pc, tolko hlasov poslat???

mimi21
2. feb 2010

no nasa ninka ma novu oblubenu polohu: dole hlavou, kde mi sedi na kolenach tvarou ku mne hocikedy sa hodi dozadu a bohovsky sa jej paci, ked jej hlava visi dole 😀 😀 😀

kamoskin maly, aky vlasaty 😀
http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid...

rybca
2. feb 2010

dm - dik za odpoved, to je potom riadna palka, ale jedno bez druheho hadam nejde, no asi to ozeliem..🙂budem cakat na zlavy v HaM (kamenny obchod), uz tam maju krasne kratasky s tigrikom..🙂 ja som sa do tigra z Macka Pu zamilovala..🙂 vcera som malemu v akcii kupila uz natelnik s tigrom na buducu zimu..🙂

nikanika28
2. feb 2010

mimii, pravdepodobne ma typek menitelu IP adresu, tak si len resetuje PC a moze klikat na novo 😝 😝 😝

A Klarka tiez miluje tu polohu, ale uz davno ... hlava zaklonena pomaly az po zem 😀

nikanika28
2. feb 2010

teda nie PC, ale router .. 😝

rybca
2. feb 2010

jammat - s tymi topankami by ma porazilo, tiez by som chcela peniaze naspat

ja som prvykrat drazila tu v NL, som zvedava kedy mi to pride..🙂

magda29
2. feb 2010

Ahojte maminy prepacte ze som vam sem tak vtrhla do diskusie ale chcela by som sa vas spytat nieco. Ja mam malu ma 7mes. prikrmujem rano ovocie alebo presnidavka, potom obed a na vecer kasu. Len poslednu dobu par dni dozadu my zacala sat len 1min. a ked som ju dala na 2prsnik tak to iste. Volala som s detskym a ten mi dal aby som jej skusila na vecer Nutrilon 1 HA. Vcera ked som jej ju dala tak vypila z 230ml iba 40ml. Ked som to ochutnala tak bolo to horke. Fuj. Mne mala od zaciatku tak malo papala najprv 5min a potom uz ani to nie ani nie 2minuty a teraz zase tu minutu.

Nemali ste niektora tiez taketo kojenie ak ano tak ako ste natom teraz?

A este ak davate niektore Nutrilon Ha tak ako chceli to vase deticky? Moc vam dakujem ak date odpoved. Magda a mala Magdallenka 😉