Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
1. júl 2009

las: od siestej??? 😨 to som ja mala este hlboku noc 😀

ladywitch26
1. júl 2009

dobre ranko, tak mala konecne zasa spi. vstala o stvrtej,tak som ju nakrmila, lenze zacala sa smiat na muzovi, a ten ju tak rozbesnil, ze mi potom nechcela spat do siestej. 😠 stale sa len smiala, potom som ju dala do postielky a zapla kolotoc, lenze hodinku sa s nim vykecavala a potom zistilla,ze je zas hladna. tak som mala pauzu v spanku do siestej a potom sa zas zobudila o osmej. tak mam oci ako angorak...

inak my ideme o dva tyzdne tiez na ockovanie, 6 v 1 a este dalsia injekcia proti pneumokokom. tak som zvedava,ako to zvladneme. ☹

mystery7
1. júl 2009

ahojte kocky
ja k vam nestiham ani prist pocitat. maaly teraz 2 dni veselo vystrajal, zamestnaval ma ako keby sme mali dvojcata 😅
odkedy zacnete pridavat do jedla aj ine potraviny? mam chut na vyprazany karfiol 😉 a zapekanu brokolicu a aspon uhorku, ked uz nie paradajku.

sirinka
1. júl 2009

ahojte...my mame oblecene tielkove body a tenke ponozky...cez kocik este davam plienku, aby slniecko na nu nesvietilo...

zuzkaprofant na to ockovanie sa poriadne informuj, lebo ak sa mienite s malym vratit zit natrvalo na sk a vybujete mu sk rodny list a slov. obcianstvo, tak u nas je niektore ockovanie povinne a v podstate aj vy by ste sa tym padom mali riadit nasou schemou...ale to sa skus popytat v niektorej teme o ockovani...

sssimi
1. júl 2009

Mys ak kojíš mala by si sa vyhnúť zelenine na K -tá vraj spôsobuje koliky.

Inak ja jem všetko čo mám rada... Ale až také pestré to zase nie je. Vždy som jedla takú nepestrú stravu... Len rajčiny som zatiaľ neskúšala... ale ani mi momentálne nechýba. Teraz skôr frčím na malóne a broskyniach...

Las o 6tej sa ešte len otáčam na druhý bok. Ale zase my chodíme spať o polnoci... v nedelu sme potiahli do 1:30 a predvčerom do 1nej 😅

sirinka
1. júl 2009

tak ja jem uplne vsetko...teraz som dala varenu kukurocu...a paradajky uz mi dozrievaju v zahradke...no nejedz to... 😝

lasenka
1. júl 2009

monka, sssimi - my sme tuto noc vstavali len raz, a to o pol noci 😉 ked Kubko zapistal o pol siestej, uz som bola dobre vyspata..., hmmm, kiez by bolo takych noci viac 😎

lasenka
1. júl 2009

siri - aj ja uz jem uuuplne vsetko 😉

mystery7
1. júl 2009

jete uz uplne vsetko??? super, dnes skusim uhorky 🙂 a jete aj udene syry???

sirinka
1. júl 2009

🙂 mys ja ano.

lasenka dnes sme mali aj my dobru noc...my mame vlastne vacsinou dobre, ale tuto sa aj magdalenka zobudila iba raz o stvrtej a potom nas zobudila az klarka...

cukruska1920
1. júl 2009

Ahojte maminky...tak ako miminka posluchaju??? juj ale vam je dobre..vy uz mate batozky pri sebe 😉

emode
1. júl 2009

ahojte 😉 aj my sme mali celkom dobru noc, uz len kazde 4 hodiny 😀 😀 to je pre nas uspech ...

inak ja nejem mliecne vyrobky a strukoviny, jahody a rajčiny inak skoro všetko, dva dni som si dala syr a mala uz ma zas vyrazky na tvaricke a v kombinacii s tymi hlienovitymi stolicami a hlienikmi v krku nam z toho vychadza asi alergia na mliecnu bielkovinu ... nemame to potvrdene ale vsetko sa nam zlepsilo ako som vysadila vsetko z kravskeho mlieka
ale udeninam sa stale vyhybam ...
mala dnes od rana vystraja, neda sa jej zaspinkat z toho dusna, teraz sice spinka vo svojej postielke ale to bol des uspat ju a zas len na brusku 😖

las o siestej sa aj my len otacame na druhy bok 😀

dm1
1. júl 2009

ja postupne pridavam a skusam vzdy zjest nieco nove a zatial len s dobrym vysledkom tak uvidime dalej. Dnes sme boli vonku a ledva sme dobehli domov co zacalo prsat. Skoda lebo bolo v parku tak prijemne...

dm1
1. júl 2009

ozaj dnes som bola v DM-ke a maju tam ten HIPP caj na mliecko tak ho skusam. aj zlava bola nan na kupony.

sssimi
1. júl 2009

Emode aká je to tá hlienovitá stolica? Mne sa nemohlá malá 3 dni vykakať a mala potom taku hstu mazglavú stolicu-ledva to vykakala chúďa... A tiež mám pocit, že Sarah máva veľké problémy keď vypijem mlieko-vtedy večer strašne plakáva...

emode
1. júl 2009

sssimi tazko opisat su tam hlieny take mazlave to moze byt ale vidis tam hlieny ... a nasa mala aj take frcky krvicky v nej dva razy takze tak ...

no skus si to odsledovat a vynechat mliecne vyrobky, citala som ze maslo v malom mnozstve a kyslomliecne sa moze inak nic ani jogurty

bambi7
1. júl 2009

cafte babulky tak ja davam v tomto teple len body kr.rukav ponozky a plienku aby nesvietilo na nasu princeznu 😉

zuzkaprof ja davam fenyk.caj 😉

a babule dnes idem cvicittttt to bude srandaaaaaa 😀 ta pani co tam cvici sa ma pytala odkial mam energiu ze ona pri malej nevladala nic 😀 no uvidime ako to zvladnem ale co aspon sa nasmejem

mimi21
1. júl 2009

ahojte kocky

emode uz si bola vo ZV?
ja som sa tu 2 dni neukazala, nestihala som, stale sme niekde boli, potom navstevy a tak...

monkap
autor
1. júl 2009

emode: lenka je tiez uz zase vyhadzana 😝

sirinka
1. júl 2009

monkap a emode...nasa ma teraz tiez na tvaricke malu krupicku...tak uvidim ako sa to bude vyvijat.

monkap
autor
1. júl 2009

siri: vitajte v klube 😝
dnes mi dosiel ten nosic ... ale zda sa mi lenka donho este malilinka ...tlaci ju na nozickach (akoby kratke stehienka este) ☹

sirinka
1. júl 2009

monkap a co je pri nom napisane? od akeho veku je vhodny?

monkap
autor
1. júl 2009

siri: mal by byt od narodenia ... k tym nozickam - asi som ju tam nespravne davala ... teraz som jej viac podsadila zadocek nech ma vyssie kolienka a bolo to OK, uz ju to netlacilo na lytkach - ale aj tak po chvilke zacala plakat ... uz ma toho asi dost 😔 musim sa naucit ako ju tam spravne dat - no hold, nemam s tym vobec ziadne skusenosti 😝

sssimi
1. júl 2009

Bambi super aj ja by som chcela, ale pri mojich kojacich obrovských cicikoch si to neviem predstaviť.

sirinka
1. júl 2009

monkap hej, pri tychto ergo nosicoch maju deticky viacmenej sediet na ritke a nie visiet. a s tym, ze plakala, tiez si musi zvyknut, treba davat kazdy den napr na 10 minut a predlzovat cas...
magdalenka dnes v meste, ked som ju tam dala, tak najprv plakala asi 5min a potom sa postupne utisila a zaspinkala. ale ona potrebuje aby som chodila, proste sa musim pohupovat a prestupovat min. z nohy na nohu kym zaspi... 😝 to jej este stale ostalo z maternice...

sssimi
1. júl 2009

Siri spáva ešte Magdalénka s vami v posteli? Kedy ju začneš dávať do postieľky a akým spôsobom ju odnaučíš od postele?

nikanika28
1. júl 2009

Caute kocky, davno som sa neozvala, i ked som vas skoro kazdy den citala, ale akosi nebolo casu....Mame sa docela fajn, Klarka sa posledne dni budi az nad ranom okolo 4,30hod. Samozrejme, ze je vyhadzana na tvaricke. Boli sme na krv, kvoli zltacke a z krvneho obrazu jej zistili,ze bude asi alergicka.. ☹ Este cakame na nejaky druhy vysledok, ale uz sa to moc asi nezmeni...Baby, aj vy mate taku strasnu chut na sladke??? Ja by som len zrala a zrala....nechapem to 😝 .
Ako je to s cvicenim, moze sa aj pri kojeni uz cvicit? Mam doma orbitrek, tak preto sa pytam, uz by som potrebovala cosi so sebou robit, lebo naberem dalsich desat kilov.. 😅

kosska3003
1. júl 2009

ahpjte
monka no ja preto na chrpte lebo keby om ju mala na prsiach tak ma asi viac bude boliet ten chrbat musim ist nieco kuknut do obchodov alebo na nete uvidim a zajtra mi ma ist sokra poziciat biopron to je taka lampa a budem si svietit na chrbat dufam ze to pomoze lebo uz sa nemozem ani poriadne zohnut tak ma to boli no hruza

a inac aj ja vsetko jem normalne neobmedzujem nic a ked sa mi mala vyhadze tak to jest nebudem inac tie vyrazky na tvary to sme mali aj mi a to je z tepla potnicky lebo ked sa ochladilo tak jej to zmyzlo

pekny vecer

sirinka
1. júl 2009

sssimi spava s nami, zatial to neriesim, ze kedy a ako. pre babo je to dobre, tak uvidime ako sa situacia u nas vyvinie a keby bolo najhorsie, tak nastudujem prekopovu 😉

atima
1. júl 2009

ahojte aj ja jem všetko iba som trocha obmedzila mlieko, dokonca aj čokoladu som včera zbaštila celu 😲 , skušam všetko postupne a potrocha, zatial som nezbadala žiadnu zmenu na malom.