• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
jamaat vdaka za gratulaciu...sa tesiim ..ked mi nelozi aspon si sam uz sada :slight_smile: :slight_smile: len niekedy sa hodi do zadu do lahu a to su ine rany, tak radsej este istim vankusom :wink: :wink: lebo to by na zemi dost bolelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja si tiez myslim, ze asi zubok konecne nejaky pojde...ved este nemame ani jeden :confounded: :confounded:

no ja som veeelmi zvedava kedy nam maly dnes pojde spat...veselo tu krici smeje sa ..no vidim to na taku polnocnu vecierku :sweat_smile: :sweat_smile:
2. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V týchto našich bytoch nieto kam kočík dať, chodba je taká malá, že sa tam ledva nejaká skrinka a topánky zmestia. No a ani výťah nemáme. Preto máme všetky kočíky dole. Ale je to na prd, keď si musíš dole znášať všetky veci do kočára a nemôžeš si to pekne doma nachystať a aj malú hneď do kočíka nainštalovať.
2. feb 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne kocik tiez dost zavadzia v chodbe, no teda teraz je uz castejsie vonku, ale aj to je blbe, ze ako Ludka pise, tak mi Nina chodi kolieska oblizovat a to teda nie je bohvieco...
ufff, este ze mi vytah mame, lebo na 6 poschodie by som peso chodit asi dlho nevydrzala
ale zes na druhej strane to by bola postavicka !!! :grinning:
2. feb 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad lenze nas papa vsetko ostatne len to ovocie rano nie.... tak neviem mozno mu proste nechuti :wink:

my mame kocar cez den pred dverami na chodbe nech trochu sneh z toho stece a na noc ho davame do izby jednej.... inak aj maly ked je kocik v byte ide po kolieskach dokonca by ich rad olizoval.... a tiez kocikuje! pride ku kociku chyti tycku dole a hore dole vozi :grinning:
2. feb 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, slovencina mi uz dako nejde, to hore, malo byt mY, s ypsilonom :sweat_smile:
2. feb 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
tak som konecne v obyvke na gauci, ale este musim mm ozehlit aspon tri kosele akoze do piatku :sweat_smile: a dat robit chlebik do pekarne lebo nemame uz ani omrvinku ... vsetko sofina pojedla :sweat_smile: ale nie ...

boli sme vecer na pizzu v erurope SC, nastastie si mala predtym zdriemla v aute tak vydrzala a take usmevy tam hadzala na vsetkych :grinning: no zlate dievcatko, cely cas vydrzala krasne v stolicke, dostala aj vareny zemiačik :grinning: :grinning: :grinning: a s casnickami sa normalne vykecavala, dokonca aj jedalny listok si prezerala ... :grinning:

zuzkad
sofia sa tiez najprv posadila a potom zacala lozit, na styri sa davala aj predtym ale vtedy z toho nic nebolo ... a to bude zub ... nam sa teraz zubky ukludnili, vsak ich uz mame 6, tak sa riadne rozjedla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. feb 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm no tak to asi len nema chut na to ten vas Matko :sweat_smile: :sweat_smile: nam maly stratil chut do jedla uplne ..len mlieko a kasu...a to on je papkacik ..tak dufam, ze to naozaj v zubkoch bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my mame velkuuu chodbu v byte, cize momentalne tu mam dva kociky :grinning: :grinning: ..ale prave dnes som ten jeden zlozila aby zbytocne nespatil chodbu..lebo potom to vypada akoby som stale neporiadok mala :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode, no dufam, ze nebude lenivcek a bude lozit, lebo on sa radsej gula po celom byte na 4 sa da ...pohojda sa a koniec...lahni si vegetak zas a gula sa :grinning: :grinning: :grinning: ale aj ja si myslim, ze zacne lozit...
2. feb 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad - aj nas bol lenivec, len lezal, ruky pouzivat nehrozilo..:slight_smile: a dnes uz zacal stvornozkovat a aj sa vytiahol popri gauci..:slight_smile:
2. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam, ze sa rozbehne :sweat_smile: :sweat_smile:

inak vsade ticho len nasho maleho je pocut ako si krici od radosti z klavira...cervik jeden spat by mal, ale je vyspaty tak sa jasi a ja cakam kym sa vycerpa a pojde spinkat...ale asi naozaj az okolo polnoci co vidim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ci ten nas zacne stvornozkovat.... on sa len plazi a myslim ze mu to staci. ked lezim na zemi tak vylezie na mna a vtedy sa aj posadi ked sa o mna opiera ale inak nie. a ked je o mna oprety tak sa stale na nohy stavia
2. feb 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, Klarka zase janci ...uz je asi hodinu hore a bola som za nou asi tak 50x :confounded: :confounded: .. ...dufam, ze budeme zase do tretej hore...sa uz tesim :frowning2: . A ma zase sopel :zipper_mouth:
2. feb 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode :grinning: zlata Sofinka

mimi, ja nosim kocik do bytu na 4.poschodie a nemozem ani zdaleka povedat, ze mam postavicku jak lusk :dizzy_face: :sunglasses:
preto nechodim kazdy den von lebo staci, ze jeden den ideme von a ja potom nadavam jak pohan a nenavidim tento dom, ze nema vytah, minuly tyzden sme sli dva dni po sebe von a pod rebrami som mal treti den modriny lebo kocik je tazky jak svina

vcera sa Alex prvykrat sam posadil a dnes sa sam postavil, sice to bolo take sekundove, ale bolo :wink:
2. feb 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi - my sme byvali na piatom bez vytahu a zeby to bolo na mne vidno sa neda povedat, dokonca aj ked som maleho nosila hore dolu, som neschudla..:slight_smile:
2. feb 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomooooc...nechceme spat :frowning2:
2. feb 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nika nezavidim ti... a nemoze to byt preto ze sa jej zle dycha ked ma soplik? Skus ju dat do kocara a tak vozit to je u nas krajne riesenie ked nic nezabera na spanok
2. feb 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika-drzim palceky my sme sa trapili zo soplikmy donedavna... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A inak Domino asi sucití akurat sa zobudil s placom,stiahol polku flasky caju a hadam buva dalej ked je tam ticho... :sweat_smile:

Ozaj aj my sme zatial bezzuby...nemame este ani jeden ale zato slintame statocne,nestiham cez den podbradníky menit,a veru Domi ma podobne príznaky ako Zuzkyn Nicolasko.... :unamused: Tiez bol velky jedak a teraz mu veru tak nechuti..... :frowning2:
2. feb 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepomaha ani nosenie na rukach? u mna je to posledne riesenie, ked uz nic ine nezabera
2. feb 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa tyka kocika tiez ho mame v byte a Dominik chodí kolesa oblapavat :grinning: :grinning: :grinning: ,neviem co toe deti na nich vidia....bojim sa nechat kocar na chodbe lebo nikdy nevies...pred rokom nam s chodby zmyzla moja oblubena vypestovana vlastnorucne kvetinka tak odvtedy tam nic nedavam,iba ak letaky a smeti :grinning: :grinning: tie nech si zoberie kto chce :grinning: :wink:
a ked je taketo pocasie tak necham kociar vonku na chodbe odtiect a potom si ho dam do vnutra do bytu.... :wink:
2. feb 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze tusim som aj chyby narobila to bude tou nocnou hodinkou uz ani neviem co pisem..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. feb 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ona sa tvari, ze je vsetko v najlepsom poriadku, vykecava si tu...vykrika...daaadeededeee..sranda ohromna :rolling_eyes: . Nosenie u nas nikdy nefungovalo, ona vzdy zaspava sama...uvidim, skusim dat mlieko, co to spravi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kocar spaci mam na balkone..pri najhorsom supnem do nutra...
A som rada, ze nie sme jedini bezzubi :sweat_smile: :sweat_smile:
2. feb 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika no bezzubych je nas tu hdam viac ci len mi 3?ty ja a zuzkad?
2. feb 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika keby daco budem este chvilku na FB idem si aspon darceky poprebreberat z FV :wink:
2. feb 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem prave...
Akcia FLASKA bola neuspesna, ani neochutnala ... :rolling_eyes: dala som ju do postielky, zatial neplace..vykecava..tak uvidim, do kedy...uz by som aj spat isla...
NO, uz startuje...keby som tak vedela, co jej JE???
2. feb 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany..a sak ta tam nevidiiim, ci som slepa? :confused:
2. feb 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo koonecne mi maly zaspinkal...tak som si aj dobre celkom odhadla maleho..tipovala som, zezaspinka o polonoci presne..a zaspinkal mi teraz pred 10min. cize celkom dobra trefa :wink: :wink: ...dost mi plackal...bol uz aj unaveny dost..dala som mu aj gel na dasienka, mam pocit, ze vidim ocne zubky ale dole :confused: :confused: ale necitim na dotyk nic..tak neviem, ale ako som mu dala gel tak sa aj ukludnil a stiahol mi asi 180ml kase tak sa aj spokojne napapal a uz aj popritom zaspinkal tak som spokojna aj ja, ze nebudem uspavat do rana :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

danny noo asi sa koonecne dockame zubkov :wink: :wink: :wink: aj ked najradsej by som chcela aby to islo vsetko bezbolestne :sweat_smile: :sweat_smile:

nika dzim paste, aby coskoro babulka zaspinkala...mozno je len uz tak unavena, ze nevie zaspat, to je u nas najcastejsi problem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
psssssst...uz spinkaaaa :dizzy_face: ..nakoniec zaspala so mnou na posteli...bubacik moj maly...snad nebude chora :confused: ..vyzeralo to aj na kasel...
3. feb 2010 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikanika-tu som este som behala po susedoch a tak som zase zabila moore casu.... :sweat_smile:

zuzkad-no veru aj my natierame gelikom a aj kasicku davam vecer. :wink:

idem uz vazne do hajan pa pa a bru :pensive:
3. feb 2010 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...
baby ja vás obdivujem, že vydržíte byť tak dlho hore...ja už s malým spím o 20.00, ale potom je už niekedy hore o 5.00 ako napr. dnes...
3. feb 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee
martina nic si z toho nerob, ja z tyzdna 7 krat zaspim pred telkou :grinning:

u nas sypeee a je hnusne pocasie, mm isiel na cesty, tak super, chudak este sa len obliekal a mala mu uz davala pa-pa
3. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok