• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
dupinka, tak som si po tvojom prispevku pozrela mobil a nasla som tam neprijaty hovor z uradu prace :wink: len mi to nikto nedviha, asi sli na obed
3. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne normalny neeeeet :grinning:

mna z toho mojho mm porazi, tak ja sa starchujem, ze ake on ma cesty, tak mu volam, ze ako a on ze je vo zvolene u kamosa na kave, ze nikam nesiel, lebo sa nikam nevedel dovolat :pensive: no typicky chlap :grinning: :grinning: :grinning:

mala sa fajne napapala, cestoviny, zltok, cuketa, mrkva a brokolia a trosku masielka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat v tomto pocasi si netrufam na cesty, dnes sme boli doobeda plavat a cesta naspat z Dixonu bola hroza ... ak sa to zajtra umudri, tak ja nemam nic proti :sweat_smile: ... este mozem dohodnut s mm nech mi necha svoje auto je predsa vacsie ...

my este len ideme obedovat, teraz sa zobudila a tvari sa velmi happy :sweat_smile:
3. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

asi sa naozaj dockame zubkou, lebo aj dnes maly nejako nechcel spinkat...teda v noci spal, ale vzdy okolo desiatej ho v pohode uspim ale dnes uz druhy den nechcel nejak zaspinkat..az teraz asi pred 10 min. konecne zaspal.

Ozaj chcem sa opytat, ci nemate nejaky dobry tip na dobru tortu..taku nejaku s pudingom...lebo na Valentina chcem upiect srdieckovu tortu pre mojho Petka a do stredu by som chcela dat fotku maleho...nestihnem uz dat spravit z marcipanu fotku, tak ju tam len ako atrapu nastoknem :wink: :wink: moj Peto ma rad strasne puding a pudingove kremy ...tak aj ta torta by mala byt pudingova s jahodami ....ak mate nejaky dobry pudingovy krem tak dajte receptik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, od ako vysokej horucky davate lieky? Klarka ma 38,4..tak rozmyslam, ze jej dam nurofen... :frowning2:
3. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nika ja od 38,0 ... po odpocitani ...
3. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ja davam ked ma maly 38 a viac...cize by som asi dala a samozrejme ak ju nieco boli, alebo sa citi zle ( preto mozno aj taka nekludna je ) ...tak jej to pomoze, ved nedavame lieciky stale...dufam, ze budete v poriadku :confused: :confused: drzim paste

hod link na milku...nech klikame :wink: :wink: :wink:
3. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ma 38,4 po odpocitani, u Lukaska davam od teploty, ked ma nad 38,5, ale Klarke som uz dala nurofen.
Zuzi, na milku som sa uz vykaslala, nema to zmysel, on si tam klika tie hlasy z pocitaca..zaokruhli si to na 1001... potom nic..potom zase naklika na 1050.. a teraz ma 1303...serem na to..som napalena na celu sutaz... :frowning2: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
3. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda, ze sa neda nahlasit, ze podvadza :angry: :angry: alebo mu napisat osobnu spravu, ze nech si strci svoj odkaz do zadnice a nech ide do ritiiii :unamused: :angry: :angry: :angry: :angry: ale by som mu dala sviniarovi jednemu..alebo jednej :angry: :angry: :angry: nemam rada taketo svinstva

Klarka nech je v poriadku...drzim paste :wink: :wink: :wink:
3. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mame 4zub! dne sa rano predral :grinning: je krasny..vyzera ako morca :slight_smile:
3. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dualcore: gratulko!!

nam sa crtaju ocne, ale uvidime... Zatial mame len kopu soplikov a mam obavy, ze tie nie su len zo zubkov, tak asi zajtra pojdeme k doky. Uz som sa chystala vcera, no vyzeralo to, ze preslo, ale ee.

Adamko uz taha druhu hodinku spanku, hm. :slight_smile:
3. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas sa dnes na pocudovanie velmi dobre spi, doobeda 2 hodiny a teraz skoro 1,5 hodiny :dizzy_face:
spinkala cela zababusena v deke, ani hlavka jej netrcala, ked sa zobudila, bola uplne teplucka :dizzy_face:
3. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vytiahla kocik na balkon, po 45min. som vzala Adamka dnu, ale nechala som pootvorene balkonove dvere, aby sa nespotil...

Uvidime, ako bude spat v noci.
3. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, od 38 mozes dat kludne lieky, skore uzdravenie Klarke :unamused:

dual gratulko k zubku :grinning:

ja som si trochu pospala, manzel bol s Adamkom na prechadzke, prisiel ako snehuliak. Maly bol v kociku a dal mu igelit, pekne spinkal 2 hodinky
3. feb 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak na 99% svagor pride uz teraz 18.2 tak sa bude dat objednat NEXT s dodavkou este teraz v 2/10. V piatok to budem vediet isto tak dam vediet potom

inak maly sa uz umudril rano spapal celu presnidavku

zachvilku idem hrat squas!!!!
3. feb 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm, ty si sa nejako rozbehla, zumba, squas, no mne sa nechce nic
3. feb 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj do kelu, so m prave zitila, ze si nemam co obliect na tu svadbu co ideme, je to sice este mesiac, ale aj tak, neviem co idem na tu moju super poporodnu postavu zhanat :sweat_smile:
3. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, aspon mas dovod kupit si nieco nove :grinning:
3. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak som konečne dala zamraziť mäskové porcie pre Emku. Najskôr som špekulovala, že to dám do formy na ľadové kocky. Hľadala som ju, vyhádzala kompletne 2 police a tým pádom aj neplánovane poriadila, ale nenašla. Tak som vyšpekulovala niečo iné. Kuknite foto na FB :slight_smile:
3. feb 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no iinuska, ked si to zase zratam, saty, kadernik, dar, kvety, vykrucanka..... ale je to posledna svadba z takej najuzsej a najlepsej partie takze ....
no jamaat nabuduce ked budes upratovat, sup, sup do auta a dobehni aj k nam, nemas to daleko :wink:
3. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás sa už 1/4 hodiny spinká. A bez nervov. Juchú! :slight_smile:
3. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja tlačím pečené krumple s kyslou kapustou. :slight_smile:
3. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat nedrazdiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
ani s tym spankom, ani s tym jedlom :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dnes mal moj sen rekordv spani cez den...zaspal mi okolo 12,30 a zobudil sa o 16,15 :confused: :confused: :confused: som ho chodila pozerat, ci je ok...ked tak dlho spinkal....bol sice sikmo ulozeny ale nepretacala som ho, aby som ho nezobudila...tak spinkal mis mas...ale spokojne a dlhoooo :confused: :confused: :confused:

baby psickarky..co davate psikovi, ked je poprechladany ?? Ja som svojou vinnou zanedbala mojho psika a ked sme prisli z vencenia, tak chuda mala mokru srst a ja som ju nepoutierala...a vcera som ju este aj kupala a aj ked som ju ofenovala, ale potom som s nou isla von vencit a chuda poprechladala mi...normalne kasle a kycha .... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tak to ti dobre dlho spinkal :slight_smile:

my sme si robili na veceru nezdrave hrianky s volskym okom a so syrom.....a teraz dojedam
3. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad, nikdy som nemala prechladnutého psa, tak neviem. Toho môjho nefénujem, lebo by sa zjančil. On sa poutiera potom ešte sám o koberec :grinning: ........a minule sa v tejto zime aj v potoku mágal :sweat_smile:
3. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne za chvilu dojde kamoska, tiez musi este deti ulozit, dame decko vinka :slight_smile:

zuzka ja nie som psickarka :frowning2:

zhanam saty na tu svadbu:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7103925
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5081577
3. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, mne sa pacia tie cierne :wink:
3. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, šaty sú krásne, tie sivé sa mi páčia viac.
3. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi :grinning: tak si vyber
jamaat, tie sive su skoro ako tvoje svadobne :slight_smile:
3. feb 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok