Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

beljanka
4. feb 2010

zuzi, toho prachu sa veeru nezbavíme nikdy a nijako. ale veď nech si drobce zvakajú.

mystery7
4. feb 2010

ja si nemyslim, ze deoma musi byt brutalna cistota. deti nech si zvykaju aj na prach. aspon potom nebudu z toho prekvapene 😝

my mame zatial 2 zuby a cakam na dalsi, to zase nebude spat 😅

jamaat
4. feb 2010

A Emka furt len jeden.

mystery7
4. feb 2010

minule som robila palacinky a moj mm ma taky zvyk ze dava malemu vsetko ovonat a ked moze tak mu da aj olizat. a dal mu olizat palacinku a on z nej kus odhryzol a zjedol 😀

beljanka
4. feb 2010

jamat, keˇsom rada, že mám takú akú mám. tu je dosť problém s dok. každá je v čomsi lepšia v čomsi horšia...

beljanka
4. feb 2010

mys. to ten moj mm tak isto len provokuje malú a tá sa potom ide od jedu rozpučiť keď nedostane nič.

mimi21
4. feb 2010

no cawte, som doma zo zuuurky 😅 som si bola aj zacvicit, aj plavat s malou, narocny den sme dnes mali 😀

aj my mame len jeden zub, druhy uz je ale na ceste, u nas tie zubky zatial nemali taky dramaticky priebeh, len bol mala trochu umrncana, ale inac v medziach normy 😅

zuzkad
4. feb 2010

...noo vase deturence maju aspon nejaky zubok, ale ten moj nema este ani jeden 😝 😝 ..asi naozaj bude ako ja...ziadne zubky az v 13 mesiacoh 😀 😀 😀

noo ja ani nejak nemam cas aby som mala doma tip top cisto...nie je sanca...to by som asi upratovala nonstop, lebo stale je niekde nieco rozhadzane a po pravde ked mi maly zaspinka, som rada, ze mam cas aj na seba a nie ze utekam upratovat 😝 😝 😝

mimi21
4. feb 2010

zuzka ani ja sa nejako netrham s upratovanim, len na dlazku si potrpim asi najviac, lebo ma slak triafa, ked zmyva a vysavam kazdy druhy den a mala ma furt kolienka ako keby po blate lozila 😝

mimi21
4. feb 2010

idem spat, bru nocku 😉

jamaat
4. feb 2010

Tak aj my sa pripájame k zobúdzavcom. Už polhodinu sa snažím Emku uspať, teraz som ju nechala trochu porevčať, lebo už začala mať riadne nervy. A už aj stíchava. Idem teda do postele, ak ide byť náročná noc. Dobrú noc.

dm1
4. feb 2010

jamaat nas je hore uz 2 hodiny!!!!! a pritom normalne zaspal. teraz sa tvari ze je rano tak neviem co bude ☹

zuzkad
4. feb 2010

noo tak u nas sa spinkaaa, len dufam, ze sa nezobudi skor ako okolo piatej ranko 😉 😉 😉

sssimi
4. feb 2010

Zase som tu neskoro ☹

dannynka
4. feb 2010

sssimi niesi ja som este u 🙂

sssimi
4. feb 2010

Jeeej 😀

emode
4. feb 2010

aj ja som teraz bola sofinku uspat ... mam taky dojem, ze zas zuby

dobru nocku 😔

zuzkad
4. feb 2010

ved aj ja som tuuu 😉 😉 😉 ale asi nie na dlho, lebo nejak ma lame uz ...a to som celkom dlho spala tuto noc..teda uz minulu noc 😉 😉

dannynka
4. feb 2010

baby asi sa na nas tie nase detuchy dohodli,aj moj sa predchvilkou ozvl tak som mu dala cucnut cajiku a snad uz zaspal...... 😅 Tiez ho tuším stale bantuju zubky,vsetko si pcha do ust,je umrncany a tutulkavy a ked ma nema na dohlad tak placeeee ☹

dm1
4. feb 2010

boze mna slahne z toho..... stale je hore a nie a nie spat. uz som ho aj v kociku mala, v lehatku hontrlala a samozrejme aj na prse cez hodinu a nic....

martinaxyz
5. feb 2010

Ahojte babulky 🙂 🙂 🙂
my sme mali včera deň....skoro celý sme ho presedeli u dr....najprv od 7.00 na kontrole na gastroendokr. vo Zvolene a potom u našej pediatričke...máme kašlík a od dnes rána aj slabé soplíky...takže pekný víkend pred nami...chorá celá rodina ☹ ☹ ☹

beljanka
5. feb 2010

ahojte. takže u nás katastrofálna noc od 1.00, bola hore každú hod. A o 3do4.00 sa mrvila v postielke a vrčala. vtali sme o pol osmej. a teraz sleduje Emku ako ukladá hračky.
k doktorke nejdem. neteplotujeme, a skúsim dávať ten kalciový sirup, včera som jej dala. chúďa bola z neho hotová. dúfam, že jej tie hlasivky povolia a neprejde to do horšieho.

a stým upratovaním ani nehovorte. mne sa zdá, že nič iné nerobím, len umývam, vysávam a varím dokola....

nikanika28
5. feb 2010

Dobre ranko...ja som sa po troch dnoch ako tak vyspala, ked neratam drobne chybicky krasy, ako vypadnuty dudel, odkopanie...tak do pol piatej sme spali, potom som ju mala v posteli a asi aj zaspala, to uz neviem 😅
No...a co sa upratovanie tyka....tak momentalne mierny vybuch u nas...joj baby, uzivajte si tu matersku, kym to mate prve dieta...potom to uz take jednoduche nebude 😉 ...
Za chvilku idem s Klarkou na kontrolu..tak som zvedava, stale mame kasel

mimi21
5. feb 2010

ahojte
no keby boli vsetky noci ako posledné 3, tak by som sa vobec nenahnevala
mala spala do 5:15, vobec som sa dovtedy nezobudila na zoadne mrvenie ani nic take a po napapani spala este do 7:15

doobeda ideme do BB, na MMB som si nasla pekne saty na tu svadbu a maju obchod v BB, tak si ich radsej pojdem vyskusat

emode
5. feb 2010

Dobre ranko,
coze tu nie je jamaat este ... 😀
Nika ani mi nehovor s tym druhym ja uz maximalne nestiham teraz ...

dako vela drobcov je chorych, no esteze sme majovky, keby sa mame stretnut teraz tak to asi nepojde ...
nika u vas pojdu zubky, u nas sa to tiez takto skomplikovalo kaslom a nakoniec sme uz museli dat aj ATB

mimi21
5. feb 2010

zeby jamaat este spala ??? 😀 😀 😀

martinaxyz
5. feb 2010

mimi odfoť sa vnich a hos na FB ohodnotíme 😉

nikanika28
5. feb 2010

Erika, neviem, ci to bude zubkami, ved ziadny iny naznak na zuby nie je 😕 ..dasna su v norme..podla mna teda 😀 . Tak ale mozno sa deru pomaly von a ma oslabeny organizmus z toho..a Lukasko bol chory, tak to mozno od neho teraz lahsie chytila... No a u dr. v norme...mame dalej brat solmucol a kontrola podla potreby..
Klarka uz chudatko ocka prevracala pred cinziakom, tak strasne sa jej chcelo spinkat, tak som rychlo utekala domov, nech mi nezaspi 20m od baraku...no a spotila som sa jak hovado...tak mi je horko.. 😝 😝 😝 . A teraz som jej dala cajiku a v postielke v momente zaspinkala 😵

iinuska
5. feb 2010

ahojte

no tak ja som dnes poriadne unavenaaaa, Adamko bol hore tusim 7x, no katastrofa, este som aj menzes dostala, tak som akasi nervozna, zlizol si to chudak manzel 😒 .

jamaat
5. feb 2010

Nespíííím, tu som. Ale priznám sa, že som na gauči zadriemala medzi siedmou a ôsmou. Emka bola od šiestej hore, pred siedmou už aj pri mne v posteli revala, tak som ju šibla do obývačky, že chlap - teda mm 🙂 - na ňu dohliadne, kým pôjde do roboty, a ja som si ľahla na gauč pod deku. Ibaže on aj odišiel a ja som ďalej spala, Emka sa hrala, povyťahovala a čítala zase časopisy, obžula mi papuču, ukradla Denymu z pelechu vankúšik... 🙂

Pred polnocou bola tiež hodinu hore, zaspala asi 10x, zakaždým sa zobudila, ani gel nezabral, keď som jej ho dávala, tak som zistila, že ho má riadne opuchnuté. Tak som jej dala fenistil, z toho jej aj ďasno odpuchne, aj lepšie spí. Pospala do štvrtej, najedla sa a ešte do šiestej spala.