Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
7. feb 2010

ahojteeeee 🙂

dnes som tu nebola, ste mi chybali 😀

sme mali taku predcasnu Petkovu narodeninovu oslavu, tak nas tu bolo ako hadov. Adamko bol krotky, ani nevymyslal, tichucko ani slabiku nevydal, akonahle vsetci odisli, tak sa rozbehol 😀 😀

jamaat
7. feb 2010

Teda tu je ticho! Asi všetky spievate eurosongy 🙂

ludmilabb
7. feb 2010

aku kacabajdu si vyhrala 😀 velmi slusna cena 😉

iinuska
7. feb 2010

ja cakam na particku 😵

ludmilabb
7. feb 2010

dnes je particka?

jamaat
7. feb 2010

práve ide

Máme potvrdené ubytko. Chce 50% zálohu.

ludmilabb
7. feb 2010

dokedy?

mystery7
8. feb 2010

ahojky kocky,
tak u nas bol desny vikend. od piatku nervozita a krik. v nedelu sme to uz nevydrzali a odniesli sme ho svokre a isli sme na avatara. Ja som bola uz hotova ist na psychiatriu. cez vikend maloco spal a zo soboty na nedelu bol hore od 00:45 do 2:20 😨
vcera som mu dala 2x nurofen sirup

mystery7
8. feb 2010

a dnes sme hore od 5:30 tak uz 15 minut spi, ale budi sa ☹

jamaat
8. feb 2010

Ahojte.
mystery, aspoň pomohol Avatar? Vedia nás tie detváky riadne rozhodiť.
Ja si púšťam hudbu Buena Vista Social Club, tak ma vlní. 🙂 .....a Emka je nejaká umrnčaná už, tak asi ju tiež čo nevidieť do postieľky šupnem.

zálohu chce do konca februára.

jamaat
8. feb 2010

No a už zase riadne nerváči v postieľke, moja prítomnosť nepomáha, tak som odišla. Asi som ju mala uložiť skôr. Ale nebola ešte ani 2 hodiny hore. A hlavne by som asi nemala rozmýšľať, čo som mala a čo nemala urobiť, lebo ona si aj tak urobí po svojom.

jamaat
8. feb 2010

Bolo dosť dlho ticho, tak som myslela, že už zaspala, ale ona sa zase postavila, šlohla si lyžičku z poličky a bavenká sa. 🙂
Ale už by mohla odkväcnúť, lebo chcem ísť do vane.

A ako si ja tu pekne sama monológujem.

nikanika28
8. feb 2010

Cafte...
Jani, no si si pokecala 😀 😀 ..nic si z toho nerob, ja sa tu tiez obcas rozpravam sama so sebou 😅 . Ja som popratala kuchynu, obyvacku...a cakam, kedy pride z bytoveho pozriet ten nas stupidny radiator..zase tu mame zimu jak v ruskom filme, nechapem, co je stale s tym radiatorom, skoro uplne studeny 😠 😠
Klarka zaspala o pol deviatej, taksom zvedava, do kedy bude spat a uz tu aj postarka bola...a ona normaaaalne ze zaklopala 😕 . Priniesla mi rozhodnutie ohladom zvyseneho rod. prispevku...no ten chalanisko je dobryyy...min. tyzden som to vybavovala a dnes uz mam aj rozhodnutie 😵

jamaat
8. feb 2010

Ja som to ešte stále nevybavovala.
No a Emku som konečne uspala, ale ťažko zaspávala. Tak pálim do vane. Už mi aj nohy odmrzli, lebo som furt v pyžame 🙂

ludmilabb
8. feb 2010

ahojte, my sme boli v noci 6x hore, z toho 5x kojenie, svokor doviezol Blaziku tak Sofia chytila paniku az sa jej srd ce rozbusilo a cela sa triasla. No az taky sok som u nej necakala. Takze sa musia spoznavat, no krasa. U nas sme sa nanasali na rukach kym nezaspala.

mys joj verim ti, ze mas take pocity

nika to maju posielat aj nejake rozhodnutia?

iinuska
8. feb 2010

dobre ranko

Adamko nezvycajne skoro zaspinkal, tak som nieco porobila a uvarila som si kavicku, teraz citam casopisy a popritom kukuckujem sem, lebo mi ide strasne pomaly internet.Tarze kym mi nacita stranku, tak mam aj coto precitane 😀

nika, tak super. Inak teraz sa mi zda, ze na tych uradoch to funguje lepsie, aj tety uradnicky su milsie 😵

juska3
8. feb 2010

ahojte, ja som si uz vybavila ten prispevok a ked som to bola podpisat na urade, tak pani uradnicka, ked mi podavala ten papier, po ktory som si tam bola, mi povedala, ze si tam s malym mozme kreslit, ze je vlastne na dve veci 😵

Alex sa minulu noc zase zobudil asi o pol2, uz sa asi mesiac budi, ale len preto, ze sa prevrati na brusko a potom sa nevie prevratit naspat, asi nevie, kde je sever v tu chvilu a potom zacne mrncat a ja ho hned vyberiem z postielky a dam mu jest a tuto noc som ho prevratila naspat, zacal mrncat, ale uz som k nemu nesla, ze co bude robit a on zaspal 🙂 znova sa zobudil az o pol6 a to som mu uz dala jest....takze vyskusam aj dalsiu noc ak sa zobudi 🙂

nikanika28
8. feb 2010

inus, ja som bola prekvapena, ako to tentokrat vsetko v pohode prebehlo, vybavena som bola rychlostou blesku zakazdym, ked som tam nieco vybavovala ohladom klarky..a ochota nad ochotu..dokonca si prefotil aj rodny list Klarkin, ked som ho druhykrat zabudla... 😕 😵

ludmilabb
8. feb 2010

mne sa Sofia budi v noci stale rovnako, s velkym placom a ked uz pocuje ze jej prikladam prsnik tak sa nan reflexivne hodi a taha a tahaaa

iinuska
8. feb 2010

ludka, s tym budenim v noci je to u nas podobne. Vcera mi svagrinka poradila, aby som raz vyskusala, ze nebudem spat pri malom, vraj u jej kamosky to tak zafungovalo, ze sa nebudi tak casto. No neviem, ale za pokus to asi stoji.

jamaat
8. feb 2010

Joooj, som si vyše hodiny vo vani lebedila a Emka ešte stále spí 😀 ...No aká zlatá vie byť, keď sa jej chce! 🙂

ludka, a netriasla sa Sofia od radosti? 🙂

ludmilabb
8. feb 2010

Jani nestihne sa tak rychlo jej prsnik dam 😀 ale predtym ked bola mensia a videla ze ju idem prikladat tak robila he-hehe-he

jamaat
8. feb 2010

ludka, myslela som ohľadom Blaziky, nie prsníka 😀

ludmilabb
8. feb 2010

ahaaaa 😀
ale kde bala sa jej, radost bude ked pochopi ze je to nie je nic nove

ludmilabb
8. feb 2010

a pisem ako talian 😉

ludmilabb
8. feb 2010

Sofia spi hodinu a pol 😕 nejaka unavena je v poslednej dobe ale ja som rada, aspon budem kratsiu dobu pocuvat jej rev ona aj ked spi takto dlho sa budi umrncana 🙄

jamaat
8. feb 2010

Zuby ich asi unavujú. Emka je už hore a nejak sa mi tu otrávene váľa po zemi. Ja musím rýchlo vlasy vyfénovať a s Denym ísť. Nechce sa miiii!
A teraz strúha úchvatné pózy pri kresielku, čo sa na nohy dvíha. Ale ak sa zodvihnem po foťák, tak prestane.

jamaat
8. feb 2010

Inak už sa jej podarilo pred pár dňami aj notebook stiahnuť zo stola. Pár cm nad zemou som ho chytila. A ešte predtým som pár cm nad zemou chytila Emku, keď sa preklopila z postele zo sedu chrbtom dozadu. Síce krepnem, ale postreh budem mať vytrénovaný 🙂

kosska3003
8. feb 2010

ahojte tak my sme zase chory mala ma taky hnusny kasel dusivy ze az v noci som kolo nej behala len aby ju nedusilo morkre plienky aj vodu som jej dala varit nech ma vlhsi vzduch aj morsku sol som jej tam dala dneska sme boli u dr ta jej dala sirup a teraz spinka a dusi ju stale kasel chudatko moje kojena je a stale chora hruza a este aby mi luto nebolo ze mam toho malo som krami dostala po roku a pol si vedia vybrat cas 🙄 ☹

zuzkad
8. feb 2010

ahojte

musim sa pochvalit, uz lozime....je to sranda, lebo este nam to ide vselijak...pripada mi ako jastericka 😀 😀 😀 ale loziiiiiiiiiiiiiii 😅 😅 😅 😅 😅

ja len na skok, lebo idem obliect maleho a ideme k mame a na vylet...poprechadzat sa troska, aj ked vonku je riadnaaa kosa 😝 😝 😝 ale troska treba otuzovat...

Janka a ako to rozratame ?? Nemohol by nam poslat nejake ceny presne napr. 2+1 kolko bude stat...a este ako to je s ubytovanim...od piatka ide kazdy ?? asi vela otazok naraz 😀 😀 😀

uuuuuuuuuuuf prave mi tu syn zamoril celu izbu...co nalozil riadne do plienky...citim to az sem...tak ideme prebalovat a suuup von...neskor sa ozvem...a aj na FB potom hodim video ako uspesne lozim 😉 😉

idem lebo je tu riadnyyyy smradok 😝 😝 😝 😝 😝 😝