Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
15. feb 2010

no pri tych nervoch som si az teraz vsimla, ze mame vonku druhy zub!!!
na niekolky pokus je v postielke ticho, aj sa tam bojim ist pozriet 😅

jamaat
15. feb 2010

emode, no lebo to tak býva s nočníkom. ...........Sedalia je na nervozitu - teda proti nej 🙂 - a lepšie spanie. ........A nedala si vedieť ohľadom kamošky a stretka.

mimi, tak naraz nám zuby vyšli. 🙂

mimi21
15. feb 2010

no tak som nabrala odvahu a mila slecna sedi v postielke a hra sa 😒

ludmilabb
15. feb 2010

Jani aj vy uz druhy, mi to uslo 😵

Erika mne tiez baby vraveli ze ked deti zacnu chodit tak castejsie do plienky tlacia ako do nocnika

stija
15. feb 2010

ahojte
my tiez s overalom na spanie nemame problem. ale s plienkou uz zacina byt, zatial mi teda neuteka, len krici

iinuska
15. feb 2010

jamaat, aj na lepsie spanie? 😵 😵 😵

stija
15. feb 2010

mimi 🙂 vidis ako je jej tam dobre, ani o nej nevies. fajne to zakamuflovala

jamaat
15. feb 2010

iinus, ale len keď je spanie zlé kvôli nervozite 🙂

ludka, včera sme druhý zub našli.

emode
15. feb 2010

jamaat no vidis, esteze ta mam, ano, idu a chcu 2+1, udaje k platbe som jej poslala, aspon dufam 😀

co sa tyka nocnika, to kakanie je skor nahodne, lebo sa mi nepodari ju odchytit vcas, aj dnes rano, tlacila ked som ladovala umyvacku a nocnik hore v kupelni, som ju schmatla, mala uz aj v plienke ale dotlacila este na nocniku, mne sa rata aspon to, ze ked ju dam na nocnik, tak sa vzdy vycika alebo vykaka a je to hned ako ju tam posadim, tak si myslim, ze pochopila, o com to je ... ale vsak prekvapko nam este moze pripravit 😝

stija
15. feb 2010

ludka, jamaat gratulujem k druhemu zubku

ked je rec o lepsom spani - kolko krat vstavaju vasi drobci v noci?

iinuska
15. feb 2010

stija, kazde 2 hodiny 🙄 🙄 🙄

mimi21
15. feb 2010

uz spi, dufam, ze uz sa nezobudi 😕

mne sa este stale zdaju praktickejsie na spanie overaly, aj teraz mame oblecene normalne pyzamo, a stupa si po nohach, tak sa bojim aby mi nespadla, ked lozi po postielke

jamaat
15. feb 2010

No ja vám nechcem do nočníkov kafrať, ale podľa mňa je to zbytočne zavčasu. Oni zvyknú chvíľu pekne sedieť a maminky sa vytešovať, ale potom príde odmietanie.

emode, napíšem ujovi ohľadom izby.

Ženy, zatiaľ mi veľa tých platieb neprišlo. Zajtra ešte počkám a potom napíšem, od koho prišlo.

mimi21
15. feb 2010

stija my tak 2 krat, niekedy sa podari, ze len raz...

mimi21
15. feb 2010

juuuj, jamaat ja som este neposlala, ale idem to hned napravit 😉

jamaat
15. feb 2010

mimi, presne to napadlo aj mňa, či si nebude po gaťoch stúpať a sťahovať. No ale keby si videla, ako tie overaly obliekame... ☹ 😠

kosska3003
15. feb 2010

stija minimalne 3 krat tuto noc 5 krat

mimi21
15. feb 2010

jamaat a vzdy jej este musim dat tielkove body pod pyzamo

no, hrdlo ma boli ci dalej tym viac, stale pskam, no to bude noc 😖

iinuska
15. feb 2010

jamaat, ja som prave pisala do temy stretnutia. No ide o to, ze Petko ma mat niekedy v maji alebo juni birmovku, len termin este nikto nevie, tak teraz neviem. Skusime to nejako zistit

sssimi
15. feb 2010

Ahojte.
MM uspáva Sarah... Posledné 2 týždne spáva s nami ☹ Je to divočina, ale ak sa chcem aspoň trošku vyspať, tak nám nič iné nezostáva. Cez deň spáva v postieľke, ale na noc ee....

Ja som ešte nočník nekúpila. Kúpim až k roku. Zatiaľ sa mi zdá byť zima na vysedávanie na nočníku-ja som taká zmrzlina, tak preto 😀 ... No a uvidíme či sa nám cez leto niečo podarí 😀

emode
15. feb 2010

jamaat ja mam skor pozitivny priklad v neteri ... mala rok a pol a uz bez plienky, co sice neznamena, ze aj sofia bude, ale na nocniku bola od pol roka a ziadne negativne stavy rovnako aj moje krsna ... to my sme opozdeni oproti nim ...

dm1
15. feb 2010

baby akosi moc ste popisali uz ani neviem naco som chcela reagovat 😝

tusim stija sa pytala ktore cvicime vojtovku - my sme cvicili ale uz od januara nemusime 😵

danda25 - ja som predkozku nestahovala a uz som tu pisala ze ma na urologii kde sme isli kvoli pruhu totalne zprdla ze preco to nerobim a malemu ju stiahla... tak teraz ked kupeme tak stiahnem pokial ide. ale nejde uplne

maly nam zaspal az teraz pred 10 sa mu akosi nechcelo. a inak dnes uspech. Spapal 1/2 zvolenskeho jogurtu!!!!!

ladywitch26
15. feb 2010

baby, hlasim, ze som poslala zatial len dva numerologicke vyklady, zvysok odkladam na zajtra a pozajtra, lebo mam toho dost. a este mi ide aj moj oblubeny serial akurat, tak ak po nom nezaspim, poslem este jeden vyklad, ale zvysnych 7 az neskor. a kludne poslite aj tie, co ste este neposlali, vsak do konca tyzdna po veceroch aj tak nemam co robit. 😀

emode
15. feb 2010

😀 a obkukavame dovolenky v turecku ... 😀 😀

iinuska
15. feb 2010

dm, Adamko zjedol zvolensky cely na supu, ked som mu dala 1x a odvtedy som skusala 2x a po druhej lyzicke uz pusinku neotvoril...

dm1
15. feb 2010

inuska no u nas je to uspech lebo ja som ho skusala uz viac krat a bez uspechu a teraz akosi nechce ani ovocie ani jogurty. tak som bola rada ze aspon polku zjedol. dufam ze zajtra bude tiez papat

iinuska
15. feb 2010

dm, tak daj vediet. Ja dam teraz malemu s jogurtami chvilku pokoj 😀 Ale to je jedine, co mi odmieta papat, tak to je v pohode

dm1
15. feb 2010

inuska sak ani ja by som mu este nedavala keby neprestal papat to ovocie. vecer som skusila dat do kase surove jablcko a spapal polovicu. tiez uspech lebo surove nechcel ani predtym ked ovocie papal fical len na presnidavkach

stija
15. feb 2010

Dm, ano, pytala som sa na vojtovku. napisem I

emode v turecku som bola raz a nikdy viac. des

a k jogurtom - zvolensky u nas velmi neveze. Beina ma rada aktiviu. ale ja davam iba biely

jamaat
15. feb 2010

Skopírujem vám, čo písala kamoška v bystrickej téme o detských topánočkách:

ja som si tiez myslela, ze treba topanocky, ale to ti je vraj uplne inak. Minule davali v zenskom magazine...bola tam pani ortopedicka a vravela, ze najlepsir by bolo, keby deti do 4 rokov nemali obute nic, len na boso, ale kedze to nie je mozne, vravela o vhodnej obuve, takze sa budeme riadit podla toho a na doma bude stale bez topanociek, no nejake mu predsa kupim, nech sa v tom nauci chodit, ale nedam mu ich na cely den. No niekedy mali deticky na nohe od rana do vecera papucky, takze to vraj nie je dobre, lebo vyklenok sa vraj neformuje prirodzene, ale podla obutych topanociek. Takze naboso a najlpsie vraj po trave vela behat v lete naboso :D

Doktorka vravela, ze ak ma dieta dane, ze bude mat ploche nohy, bude ich mat aj napriek topankam a vsetkej moznej obuvy. Vravela, ze ploche nohy sa najcastejsie diagnostikuju v 4 az 5 rokoch a ze je to otazkou niekolkych mesiacov, co to daju doporiadku, ale ze je vzdy lepsie, ak ma dieta ploche nohy, s tym vedia rychlo nieco urobit, ale vraj ak nosia deticky nespravnu obuv, tak sa im umelo tvori vyklenok, ktory im nie je prirodzeny a ze to uz nie je jednoduche napravat, preto vraj treba topanocky bez vyklenku, rovne, aby dietatu rastla nozka tak, ako sa narodilo a nie umelo a ze s makkou podrazkou, aby tlmila take tie detske capkanie :D