Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
18. feb 2010

musenko, mozno Hedelix, neviem Adamko raz uzival Stoptussin a dobre ich znasal. Tak skore uzdravenie zelam

ludmilabb
18. feb 2010

ja som obedovala dva rozky s rybacou naterkou, dobra gazdina som jaaa 😀

dm1
18. feb 2010

no ludka ja som lepsia ja som prave zjedla suchy rozok 😀 mm donesie obed z prace tak tiez nemam navarene

nikanika28
18. feb 2010

a ja prave obedujem perkelt, co som vcera navarila 😀

dm1
18. feb 2010

tie nase deturence sa asi fakt dohodli... nas uz spi tiez 2 hodiny 😨

iinuska
18. feb 2010

ja som mala rybaciu pomazanku na ranajky,teraz si zohrievam sosovicovu omacku s vajickom

iinuska
18. feb 2010

a Adamko sa prave uspesne zamotal do nabijacky na mobil 😀

dm1
18. feb 2010

baby tak toto je ina haluz 😝 su perfisne http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7629869&tab=1 ale skor na baby

zuzkaprofant
18. feb 2010

cafte
ja som zltok este nedavala neivem mne sa to zda pre nasho dost tazke
ja som varila pre nas kuracie ryzoto a pre maleho dusene kuracie mesko na poriku

tie topanocky dm su nebezpecne hned by som ich pre maleho brala inac dievcence nekupujete topanocky od bati pre babatka mne sa celkom pacia nektore pre chlapcov co maju na nete aaj cena je celkom oki

dm1
18. feb 2010

zuzkaprofant u batu boli teraz dobre akcie kocky dubnicanky pisali ale ja som na destke topanocky od batu nic dobre nepocula este tak neviem.... vaham. skor sa chystam do deichmanu kuknut ci nemaju nieco pekne.

zuzkaprofant
18. feb 2010

dm a co su zle alebo co lebo ja neviem mne s apacili a dena bola do 20eur co je suepr bo tu take stoja okolo 50 a vysie eur a to je rozdiel

dm1
18. feb 2010

zuzka neviem ale vraj su tvrde na detsku nozku take neforemne. neviem nemala som takze len z pocutia. tu boli take akcie ze za 10,- Evro baby brali a zimne za 15 tusim

dm1
18. feb 2010

zaujimave botky http://www.deichmann-obuv.sk/site/sk/catalog.ph... a aj ta cena 😉

nikanika28
18. feb 2010

dani, my lukaskovi kupujeme len u batu topanky..nie su moc lacne, ale doteraz sme s nimi spokojni....podla mna su velmi kvalitne..mozno aj zavisi od ceny, tie lacnejsie asi za moc nestoja...to neviem.. A teraz ma zimne topanky druhy rok a su stale ako nove..a to lukas vobec nechodi ukazkovo po chodnicku vedla maminky...on skace po vseliakych kamenoch a doslova vyhladava najvacsie prekazky .... a prvykrat sme nemuseli na zimu kupovat topanky, doteraz co sezona, to nove topanky 😝 😝

zuzkaprofant
18. feb 2010

ja som chcela z netu objednat tek nevie asi pockam o mesaic sme na ske tak pojdem do obchodu lebo nam uz 18su male atu som mu kupila 22 lebo 20 co sa mi pacili nemali a uz nemam chut behat po obchodov mesiac stacilo 😀

ja osobne mam od bati topanky a som ako tak spokojna sem tzam sa mi potrhali ale to sa stava ale kedze ja mam velmi vela topanok tak sa mi neznosia tak skoro 😀 😀
dievcata napiste mi kolko stoja na sk jedla pre babatka napr kase instantne alebo vyziva ovocnalebo meskova , keksiky a pod ci to mam tahat zo sebou alebo nie

iinuska
18. feb 2010

ja som Petkovi ked bol maly len u Batu kupovala a aj ja mam odtial par topanok a spokojnost.

dm, ale tieto vyzeraju super, je to moja oblubena znacka 🙂

luba142
18. feb 2010

Nazdiš dievcata

nika- tak to my musime kupovatz co sezona to nove len koli tomu ze uz boli male 😀 a inak aj ked je baba tak su aj tak total okopane lebo chodi kade tade no horsie ako chalan 😀

luba142
18. feb 2010

dm pekne ale akurat pre taketo deti sa odporucaju snurovacie topanocky lebo drzia nozicku pevnejsie

stija
18. feb 2010

dm ja tiez niekedy potrebujem dalsi par ruk. ten cvik na kolene je asi najtazsi, to je veeelky problem ju udrzat. ked uz mam konecne pocit, ze sa dari a ze uz to zvladam, tak si vysklbne ruku, alebo vyvtrati hlavu alebo nieco. no co, pasujeme sa. zajtra ideme k sestricke, tak uvidim, co povie. minule nam jeden cvik odobrala, ze Beina je lahko unavitelna, aby sme to neprehnali. ale aj ja byvam niekedy riadne zmordovana, ked vela protestuje

emonde aj nasa na zaciatku papa pekne, a hneva sa vtedy, ked mama nestiha davat dostatocne rychlo. hlavne pri kasi, tu iba prehlta, nasi sa smeju, ze je ako male vtaca, otvara zobacik. ake staci, aby niekde nieco suchlo, alebo niekto nieco povedal, a vrti sa. nie ze by chcela robit zle, len je priiiserne zvedava. no po kom asi? 😀
nasa mala bola inak od narodenia dobre babo, len spanie sa nam v poslednych dvoch mesiacoch pokazilo.

stija
18. feb 2010

a k topankam od batu - ja ich velmi nemusim. 😖

dm1
18. feb 2010

no ako vidim tak sto ludi sto chuti co sa tyka Batu 😉 tak asi treba len skusit

nikanika28
18. feb 2010

stija, ved my sa nebavime o batackych dospelackych topankach 😀..uz si vyskusasla detske??

ludmilabb
18. feb 2010

s detskymi batackymi skusenosti nemam uvidime casom...

jani74
18. feb 2010
stija
18. feb 2010

nika s detskymi velke skusenosti nemam, iba od neterky. ale niekto tu hovoril aj o dospelackych. my este topanky nekupujeme, kedze mala sa este nestavia. takze si zatial stacime s capackovymi. 🙂

nikanika28
18. feb 2010

no dospelacke nemusim ani ja teda 😅 😅 .. ved ako pisala danka..sto ludi, sto chuti 🙂 ..ale zase sa mi zda, ze v poslednej dobe bata akosi s vyberom topanok zaostal....uz nie su az take pekne ako byvali..a teda dost aj drahe 😝 ..som zvedava, aka bude ponuka na jar..treba nam uz nove...teda pre lukaska. A klarke tiez este nedavame topanky, tiez sa nestavia a ani si nesada sama 😅 .
No a ze aku reklamu to tu mame ? 😀 😀 😀 Veci pekne, podla mna teda dost drahe ale.. 😝 8€ za tricko s kratkym rukavom pre dieta......................... 🤐

juska3
18. feb 2010

tak my sme spat z poradne, maly vazi rovnych 10 kil 🙂 a meria 76 cm, a hovorila som doktorke, ze sa mu tazsie kaka, tak sa aj zasmiali so sestrickou, ze sa ani necuduju lebo ma oranzovy nos, ze mrkva zapeka, takze musime obmedzit mrkvu a ja som mu ju davala kazdy den

mna pri papani vier rozculit, ked ma jedlo okolo ust a ja mu to nestihnem utriet, on to urobi hned do rukava lebo sa vykruca na vsetky strany, ale lyzicku mi zatial nevyrazil, vacsinou sa mu podari dostat prsty do misky 😅

jamaat, my sme uz kolotoc zrusili, resp. Alex lebo otrhol jedneho macka, takze som to uz musela odmontovat lebo viseli na jednu stranu a to by otrhol aj tie ostatne

jamaat
18. feb 2010

Ach jo, už sa opakujem, ale ja stále nechápem, prečo Emka nemôže v kľude zaspať. Za celý život sa jej to podarilo asi trikrát, ak nerátam kočík. Tak sedím pri nej pol hodiny, bola relatívne kľudná, hrala sa mi s rukou, škrabkala som ju, sem-tam zanerváčila, prekrúcala sa a hľadala si polohu. Ale zaspať kdežeee! Roznervačovala sa čoraz viac, začala sa dvíhať, tak som odišla. To samozrejme strašný ryk, od zlosti sa šmarila dozadu a nabila si hlavu o tyčky. Prišla som k nej, uložila, ale zase to isté. Odišla som a už som hneď neprišla, aj keď ryčala. Asi po 4 minútach som došla, upratala postieľku, uložila ju, pohojdala a do 2 minút zaspala. Mňa by to teda na jej mieste nebavilo. A ani na mojom mieste ma toto jej zaspávanie nebaví. 😠
A práve začal rozhlas húkať. Našťastie jej stále púšťam bubny a okno je zavreté natesno, tak ju to nezvykne budiť. Len aby som to teraz nezariekla.

Dnes si šišku od zlosti otrieskala už asi 7 krát, to nerátam v postieľke, má aj riadnu hrču. Osmy krát spadla bez zlostenia. 😖

jamaat
18. feb 2010

No a spala hodinu a 3/4. Teraz je taká chutne opuchnutá 😀

emode
18. feb 2010

jamaat my sme sa len teraz ulozili na poobednajsi spanok vobec nebola unavena 😕
fakt trapenie, ked vidis ako nervaci a nie a nie spat ... teraz som velmi vdacna, ze sme sa naucili na postielku a zaspi sama tak do 10 minut ...

no a velka zmena uz sa skamaratila s vysavacom ... som povysavala cely spodok lozila za mnou a nahlas rozpravala 😀 sranda ako sa prisposobila tomu hluku 😀