Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
18. feb 2010

my pri obede prva lyzicka letela na stenu, oblecenie a zem a v zapati nasladovalo moje hlucne no-nooooo na cely byt ech ako mi vie adrenalin zodvihnut z nicoho a potom si ked jej nestihnem usta utriet tak si ho rukami po ociach, cele a licach rozotrie a ono to strasne rychlo vie zaschnut 😠

Jani ja tiez neviem preco 😖 😖 😖

juska3
18. feb 2010

ludka, tak to vie potesit, hlavne ta stena 😨

ladywitch26
18. feb 2010

no tak dnes som konecne sefovi oznamila, ze som tehu. ale sla som takticky na to, najskor som sa spytala na dovolenku, ze by som chcela v maji ist a potom mu vravim, ze este mam nieco. a pytam sa, "sedis?" a potom, ze kasia /kolegyna z pokladne) nie je jedina. ta mu hovorila v pondelok, ze je tehu. no a zobral to sportovo, on je uz asi zvyknuty, ze ked jedna v robote ohlasi, tak behom par mesiacov mu dalsie dve alebo tri oznamia to iste 😀 ked som prisla do irska, tak som akurat nastupovala na miesto jednej irky, co sla na matersku a s nou este dalsie dve. to bol rok 2006, potom mal 2007 pauzu, ale 2008 sme boli styri, no a 2009 mal zasa pauzu, to mu nikto neoznamil, ze je tehu, tak teraz 2010 zacalo nove kolo 😀

a dnes je stanka zlatucka, cely den, lebo rano, ked vstala o tej tretej, tak muz stratil nervy a povedal jej, ze ak nebude cely den posluchat, tak nech si ho nezela, ze jej vymlati zadok 😀 tak neviem,ci sa zlakla, ale poslucha. teda ak neratam, ze si na prechadzke stale strhava ciapku z hlavy.

mimi21
18. feb 2010

no caweste, ste toho neobvykle vela popislai, este som ani docitat nestihla
zastavil sa u nas svagor so synovcami, idu na lyzovacku na donovaly a v miske ostali keksy, tak uz ich Ninka prave vytahuje, jaaaaaaaaaaaaj musim zachranovat

jamaat
18. feb 2010

Najsamlepšie na žužlanie a obhrýzanie je manikúra a notebook! Pri Monike som notebook nemala, ale manikúru obhrýzala tiež priam zúrivo, až mi to slinami celé rozlepila 🙂

iinuska
18. feb 2010

ahojte,

lady, tak to budes mat v robote o nieco lahsie

stija
18. feb 2010

ahojte, nikde nikoho? ukladate deti? nasa je v postielke, ked som tam bola, este nespala, ale je tam ticho. pojdem pozriet o chvilku.

juska3 varena mrkvy zapeka, surova naopak. treba odstavit a taku dat 🙂

lady tak to tam mate veselo, sef z vas ma radost 🙂

jamaat u nas hraju prim snurky a kable. a pripadne rozne popruhy a podobne. aj plazit sa zacala, aby sa dostala ku kablom 😀

ludmilabb
18. feb 2010

Sofia sa dnes len stavia a stavia a jeduje sa ked sa jej nedari a puci sa, ochka, pisti aspon si vybija energiu ked nic ine 😀

iinuska
18. feb 2010

Adamko sa snazi zaspinkat, ale po dlllhej dobe place.

iinuska
18. feb 2010

...a drzime palce Kuzminovej 🙂

jamaat
18. feb 2010

My už tiež spíme. Zaspala pri kojení, ale keď som ju preložila do postieľky, tak sa prebrala a potom nervóznejšie zaspávala, ale netrvalo to dlho.
Furt sa chystám, že jej postrúham surovú mrkvu s jablkom, a furt zabudnem! 😒

ludmilabb
18. feb 2010

Jani Emka ti uz jedava nepomixovane? my stale rovnako ale keksik, rozok, korku a chrunku pozuje a prehltne v pohode

Kuzmine drzime palce aj my, ale aj ked nevyhra aj tak je to rekord co dokazala 😵

jamaat
18. feb 2010

ludka, viac jej chutí pomixované, ale zje aj len vidličkou rozpučené, hoci menej. Z pomixovaného mi však grcká, tak som sa rozhodla pučiť. Potom sa aj napiť môže bez toho, aby to vygrcla.

kosska3003
18. feb 2010

ahojte tak mne uz tiez marika spinka dneska sme boli na plavani tak bola unavena trozku mm mi siel na pivo a ja si davam cerveny strik tak romantika na hovado 😀

mimi21
18. feb 2010

my spime od 18:45
no kuzmina dnes nema asi najlepsi den... ale aj tak uz toho vyhrala dost 🙂 a este ma stale jedny preteky pred sebou 😉

ludmilabb
18. feb 2010

mne nezvykne grcat ale minule mala cumel, bola na bruchu zrazu nejaky kasel ci co a pozriem grcka aj nosom vysla 😅

ludmilabb
18. feb 2010

kosska ten tvoj chlap je expert 😀

mimi21
18. feb 2010

kosska, no tak to su typicki chlapi 😀 😀 😀

iinuska
18. feb 2010

my pijeme varene vinko 😝

mimi21
18. feb 2010

no ja svoje klasicke decko cerveneho a colu 😝 😝 😝
ale aj daco slane by som si dala,ale mm mi asi nedovoli 😅

ludmilabb
18. feb 2010

ja vino vobec nepijem, ech a vy ste tu sama vinna muska 😀

mimi21
18. feb 2010

ludka 😀 😀 😀

ja som minule mala normalne chut na jeden tvrdeho, nejaka dobra hruskovicka 😀 😀 😀

iinuska
18. feb 2010

mimi, to si dam, ked prestanem kojit 😀

ludmilabb
18. feb 2010

ja mam chut na likerik ale ziadny doma nie je, my doma vobec nepijeme, my pijeme kofolu, vineu a dojcensku vodu 😀 😀 😀

stija
18. feb 2010

ahojte, vidim, ze popijate 🙂

ludmila 😀 😀 😀 my sme na tom skoro podobne, ale tu kofolu pije iba mm, lebo mala mi po nej nespi. tak ja si dam, az nebudem kojit

kosska3003
18. feb 2010

ludmila on je to hej ale nechcel ist ze ma nenecha samu normaaaaaaaaaaaaaalne som bola v soku tak som ho pustila nech ide ale nech je o 10 doma tak som zvedava

ladywitch26
18. feb 2010

no, my mame doma baileys, ten by som si aj dala, potom pivo, hruskovica, slivovica, vino aj biele aj cervene, fernet a aj nejake sherry (a to som kupila jedine to baileys, ostatne sme podostavali) a mozem si tak hovno dat... 😝

stanuska sa dnes chcela ukazat pred babkou a dedkom, mala som ju v cestovnej postielke, telefonovali sme cez skype, a dovtedy sa mocovala, kym sa jej nepodarilo postavit. sice hned padla na zadok, ale v momente sa znova postavila a stala dobrych desat minut. tak ju nasi videli v priamom prenose.

inak stanka ked lozi, tak nejako extra nedava veci do pusy. aj co chodime do toho materskeho centra, tak ti dvaja chlapci,co su este medzi najmladsimi, ti pchaju do ust vsetko. stanka nie. doma obzuva akurat svoje oblubene hracky a to maca v pyzame, ktory ma taku capicu s uzlikom na konci, tak ten uzlik obzuva a potom ma este z hrazdicky takeho farebneho tukana a tomu zuje suchy zips. ale az cmuka pri tom 😀

kosska3003
18. feb 2010

a este som zabudla zajtra chcem ist do jedneho obchodiku koberec kuknut a ine tak musim byt dobra na neho

lady ani moja nedava nic do ust

jamaat
18. feb 2010

Ja som voľáka o ničom, nič sa mi nechce. Asi pôjdem skôr spať. Emka sa už stihla aj zobudiť medzitým.

sssimi
18. feb 2010

Ahojte babule.
Mňa už zmáha riadna nádcha. Nos mám už brontoví a štípe jak šlak.V hlave mi trndži a kašlem... Sakra a to sa musím učiť 😠 To na tej posratej poslednej skúške ma niekto nakazil 😠 ...

Vy už to pomaly chlastáte? Och ja už sa teším na takú oslavnú chlastačku... Ja nie som vínkarka, ale takou čerešňovicou nepohrdnem 😀 V podstate od kedy som zistila že som tehu až do teraz som pila len na Silvestra a teraz na valentína šampanské inak nič. Takže teraz by som bola pekne chytená už po jednom poldecáku 😀 No čo aspoň ušetrím 😀 ... Každopádne už mám niečo v pláne po skúškach a potom po štátniciach 😀