Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

stija
24. feb 2010

jamaat to pozname aj my s tym liepanim. poslednu dobu je mama nepostradatelna. aj varovat je problem, ked nevidi mamu, nevydrzi dlho varovat, iba s tatinom a s babinou. inak je placu kopec. neviem, co sa robi, pred tym nemala ten problem. ci u nas nastupila separacna uzkoct, alebo co..

a desne ma dnes boli v hrdle 😠

stija
24. feb 2010

a blbne mi net 😠

mimi21
24. feb 2010

no aj ja som vcera zuzka pisala, ze mi mala nejako nechce jest
teraz zjedla trochu jablcka postruhaneho, vcera napriklad spakovala cele
a sme hore asi od 7, mm mal aj budik na 6, ze na hokej, ale nevstali sme ani jeden ...

jamaat
24. feb 2010

stija, ale Emka práveže je spokojná, keď ma nevidí. Až keď sa objavím, tak začne revčať. .............Dnes ti deň dosť dobre začína 🙂 ............Aspoň že tí naši hokejisti nakoniec vyhrali. 😅

mimi21
24. feb 2010

stija aj mne sa to uz niekolkokrat stalo, ze mala mala pocikane pyzamko a to som ju prebalovala ja, nie mm 😀
tiez nechapem ako sa to mohlo stat, ale stalo sa mi to minimalne 2krat co si pamatam

bol u nas moj ynovec a bohovsky sa s malou hral, vzal ju na ruky, akoze s nou lietal a Ninka sa akokeby odrazala nohami, cim viac sa ona odrazala, tym vyssie a rychlejsie on s nou pohyboval, vyzerala ako morsky konik, mame aj video, ale tam to az tak dobre nie je vidiet 😀 😀 😀

ladywitch26
24. feb 2010

caute, tak my sme hore od 5,30 to je stankin zvycajny cas na vstavanie.ale mrvila sa uz dobru hodinu predtym, to som si len zbozne zelala, nech este cosi pospi. jasne,ze ja som mala len taky polospanok uz a zasa mi zacalo byt zle. 😝 ale potom ju zobral muz dolu a este som potiahla do osmej. stanku sme uz uspali pred chvilou, ale akurat po 10tich minutach zasa zamrncala. no uvidim, ci to bude len ojedinely vykrik, alebo sa zobudi definitivne. 😒

mimi21
24. feb 2010

lady a ty tu co este robis, sup sup na sono, ja uz horim zvedavostou ... 😀

stija
24. feb 2010

hej jamaat, ja som skor myslela to, ze najprv sa tesi, ked sa objavis. a mozno nervaci preto, ze tak zo seba nieco vyda (mozno to potrebuje) a vie, ze ty to zvladnes 😅

lady tak to vstavanie vam nezavidim. tie nevolnosti tiez nie, ale tie raz prestanu 🙂

stija
24. feb 2010

mimi jasne, ze sa stane, on ju prebaluje uplne v pohode, len to dnes tak vypalilo, ze ju prebaloval zrovna on 😀

Beina uz spi hodinuuuu 🙂
len to nezakriknut.

stija
24. feb 2010

co som vravela? uz je hore 😒 zrovna, ked osm si aj ja lahla. a tom ani nesla do izby si lahnut 😠

ladywitch26
24. feb 2010

mimi, vyrazame az o hodinu, sono mam az o pol dvanastej. takze klidek, do vecera sa vratim a dam vediet....resp. ak sa neozvem do siestej, tak rozdychavam dvojicky 😀 😀

stija, ja viem, nevolnosti prestanu okolo 24.tt, takze uz "len" 10 tyzdnov... 😝

mne inak v poslednej dobe stanka zaspava len na lopte. ale vacsinou ani nie dve minuty a uz chrape. lenze to si ju muz tak naucil. ked ide v utorok a stvrtok vecer na trening, tak mi zaspi pri mne na gauci. to uz vie, ze ocko nie je doma, a mamca ziadne hopsanie na lopte nepodporuje, tak je kludna. ale minule v pondelok, ze ju idem uspat ako ju ja uspavam a houby, videla, ze je ocko doma, tak vreskooot. ona chce na loptu a hotovo. ale nechala som ju par minut vyziapat a potom kludna zaspala.

inak teraz som si spomenula, ze mi dnes vlastne budu krv brat 😝 5 ampuliek...no neviem, ci tolko dostanu zo mna, malo pijem posledne dni, lebo mi je zle, hlavne ked tekutiny pijem... 😝 😝

mystery7
24. feb 2010

dobre ranko,
Nasa noc... klasika. Kojila som o 22:30 a potom ani neviem kedy som ho brala k nam do postele. Rano som nevladala vstat, taka som bola rozbita.
Teraz mi spi uz pol hodku. Potom zje sabinacika a ideme na navstevu ku kamoske a jej 4 mesacnej dcerke. Sa budu okukovat, chcem to natocit. Aj sa tam naobeduje a potom pojdeme pokocikovat. Snad to vyjde podla mojich predstav.
Lady: som zvedavaaa
Zuzkaprofant: mozu mu ist zubky v dasienku a este to nevidno.
My mame opuchnute horne 1 a vyzera to tak, ze aj spodne 2 sa tlacia. Stale ma palcek v pusinke.

stija
24. feb 2010

lady to snad hej, ze este max. 10 tyzdnov. ja len, ze to vstavanie bude trvat iste dlhsie

ladywitch26
24. feb 2010

stija,to vstavanie uz nebude trvat dlho, o par tyzdnov sa posuva cas 😀 😀 a bude chodit neskor spinkat vecer, lebo v lete tu zapada slnko o pol jedenastej, takze urcite ju do postele nebude klatit o siedmej ako teraz. aj predtym mi v lete chodila spat o desiatej a vstavala o deviatej rano, co mi velmi vyhovovalo. tak sa na to spolieham aj teraz

ladywitch26
24. feb 2010

jamaat, tak to teda cloveka nastve, tie testy. no esteze romer, cize britax presiel, aj ked s vyhradami. by ma slahlo, clovek si mysli, ze drahsia sedacka, a to britaxy rozhodne su, a vobec to neznamena, ze aj bezpecnost je vyssia.

ludmilabb
24. feb 2010

ahojte, mna dnes boli brucho auuu dostala som mrchu, je to pravidelne takze uz to bude byvat ako pred tehu, len ovela bolestivejsie

Jani ako pises, Sofia mi uz parkrat dala hlavicku do tvare, po ustach, po cele a tiez ked ma nevidi tak je spokojnejsia, prehra sa ked ma vidi tak sa doplazi ku mne a uz sa mi zakvaci na nohu a mravci, minule som bola v robote pre nejake papiere a zobrala si ju jedna ekonomka na ruky, odisla z miestnosti a v pohode ani nezamrncala ale doma ked ju vezme moja mama a vidi ma tak ju musi zabavit aby neplakala kym zmiznem z miestnosti 😝 v cudzom prostredi je plna dojmov tak si ma ani nevsima. A furt sa pusta ked stoji, ja neviem ze nema ziadny pud zebazachovy, kebyze nie som pri neja tak ma viacnasobny otras mozgu

baby kolke tu vlastne latkujeme ja, jamaat, sirinka a mimi?

a ten test autosedackej no bieda a akoze recaro je Storchenmuhe ci ako sa to pise, vsak RECARO ziskalo ocenenie s jednou autosedackou tak nechapem 😒 😒 😒

Sofia ma uz dlhsie taku bodku na hornom dasienku akoby trosku prerezeny zubok ale ma to uz hadam aj mesiac tak tomu nerozumiem a aj doki vravela ze jej idu ale asi sakra pomalym tempom 😠

mimi21
24. feb 2010

ludka ja nelatkujem...

mimi21
24. feb 2010

inak aj ja som uz mala druhy krat mrchu, nie je to az take zle, ale prva noc a den je dost brutal, takze sa nabeham 😒

mimi21
24. feb 2010

no kde ste vsetci???
mne mala spi uz asi hodinu, tak ja som zmyvala, varim jej zeleninku, balila som balicky na postu a pomedzi to netujem ...

mimi21
24. feb 2010

tak uz z postielky pocujem radostne vykriky, tak snad sme sa dobre vyspali 😵

tymto koncim moj monolog 😀

iinuska
24. feb 2010

ahojte, tak sme boli u doktorky, hrdielko ma nastastie ciste, tak len dalej na teplotu a proti kaslu Stoptussin. Vonku je nadherne, Adamko zaspinkal v kociku ako sme isli domov, tak ho mam este vonku na dvore. Az mi je luto, ze je tak pekne a my musime teraz byt doma.

mimi, ja mam menzes uz od leta, uz som to tu spominala, ale nezvyklo silny. Ale neboli ma nic...

mimi21
24. feb 2010

iinuska a tebe je uz dobre?
adamkovi teda skore uzdravenie prajeme 😉

inac ani ja nemam pri menzese bolesti, ale ani pred porodom som nejako nemavala

sirinka
24. feb 2010

jaaaj zase tie autosedacky...recaro vyraba bezpecne sedacky pre sportove auta....myslim, ze pri detskych sedackach bude kvalita obdobna...aj my sme teraz kupili klarke recaro monza samozrejme s isofixom...
a co sa tyka cybex vitaza testov v kat. 15-36kg...na sk ju napr. nikto nepredava, dovazaju ju k nam iba z ciech... 😠

a moj brat predvecerom rozbil moju fabusku.... 😢

sirinka
24. feb 2010

klarka chudatko ma bronchitidu, od kasla sa niekedy az povracia... ☹ no uz ma nasadene ATB, tak dufam, ze coskoro zaberu a malinku nenakazi...

iinuska
24. feb 2010

mimi, no mna zacalo zase boliet hrdlo 😒

siri, tak Klarke skore uzdravenie. Adamko ma tiez kasel, doktorka povedala, ze ked mu to do piatku neprejde, ze mame prist a mozno mu da ATB ☹

sirinka
24. feb 2010

lady inac tie testy idu od konkretneho modelu, nie je to iba o znacke...romer king je perfektna sedacka...

sirinka
24. feb 2010

iinuska tak snad hej...ATB su hnusne, no ale co uz...drzim palce!

mimi21
24. feb 2010

no siri, tak aj vam skore uzdravenie zelame 😉

my este nemame vybranu autosedacku, ale uz by sme mali, lebo malej uz dost trcia nozicky z vajca
ja rozmyslam nad maxi cosi, aj vajce sme mali od nich

iinuska
24. feb 2010

mimi, nejde ani tak o nozicky, ako o hlavicku. Akonahle pretrca hlavicka, je to uz nebezpecne. My uz mame romerku.

siri, dik