Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

bambi7
5. júl 2009

las aj jaaa sladke milujemmmmm ach jaj :-

my sa mame ok mala je zlata nas smejkoooo uz spava lepsie klop klop......

co je tu nove? a ako sa mate babulky ?mna dnes tak boli hlava

lasenka
5. júl 2009

danny - aj mne Matusko velmi pomaha, zacali sme s tym hned od zaciatku... snazila som sa ho zapajat do vsetkeho a za vsetko dostal pochvalu... teraz sa uz nebojim nechat ho pri malom, ked niekam odbehnem, vie ze mu ma dat cumlik ked zaplace... je fakt zlaty 😉

bambi7
5. júl 2009

las superrr ze pomaha to je zlateeee

lasenka
5. júl 2009

mna tak bolela hlava v piatok, myslela som, ze mi streli ☹
a neviem co je nove, bambi, som tu po dlhom case... prerabame domcek, tak nestiham

bambi7
5. júl 2009

no super a co konkretne prerabate?

lasenka
5. júl 2009

bambi - ani sa nepytaj 😔 od strechy az po pivnicu - vsetkoooo... museli sme sa vystahovat 😉 no strechgu uz mame hotovu, teraz sa robia inzinierske siete a zacne sa stierkovat, konecne 😉

dannynka
5. júl 2009

las-aj u nas je to podobne,Gabika mi nosi prebalavanie,dava Domimu dudu a aj plienocku cez hlavu pretoze Domi zaspava len s plienkou na hlave 😉

lasenka
5. júl 2009

danny - preco s plienkou?

bambi7
5. júl 2009

no ale budete to mat zasa krasneeeee,chapem ze je to teraz narocne s mimcom ale budete to mat krasneeeeeeee 😉

dannynka
5. júl 2009

las-neviem asi chce mat svoje sukomie,mama mi vravela ze aj ja som tak spinkavala 😅

bambi-akurat ma napadlo ze nase deturence budu spolu oslavovat meninky presne za mesiac 😵 😵 😵

lasenka
5. júl 2009

bambi - 😉

idem uz spinkat, babule, tak dobruuuuu 😉

bambi7
5. júl 2009

nasa princezna nema rada moc cumel,,,,,, 😀

bambi7
5. júl 2009

las dobruuu noc prajem 😉 aj ja pojdemmmm

las tak vydrzkaj coskoro bude domcek ok vsetko porobene 😉

bambi7
5. júl 2009

danny no 😀 ved maju krasne mena 😉

jamaat
5. júl 2009

las, ja som aj pri prvom mala problémy s kojením, nemala som dosť mlieka. Tak dobrú noc.

Dany, aj ja chcem to vibračné od Fischeru, čo je až do 18 kíl. Videla som tu na koňovi asi 3 inzeráty a jeden bol asi za takú cenu, ako si kúpila. Ibaže tam chýbala jedna hračka. Bolo obdobie, že mi Emka lepšie spávala, tak som ho nekúpila, ale teraz už zase nad tým rozmýšľam.

dannynka
5. júl 2009

las-bruuu 😉

bambi veru maju 😵 😵 😵

babulky aj ja sa uz pomalinky poberiem..pa a bruuu 😔

dannynka
5. júl 2009

jamaat- aj mne nechce doma spavat tak uvidime ci pomoze...niektore mamicky si ho chvalia ine zase nie,tak vyskusame a po pripade mozem predat dalej 😅

asi obe myslime toto
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jamaat
5. júl 2009

Ano, to je ono. Ak kúpim, tak určite toto.

Dobrú noc.

jamaat
5. júl 2009

Danny, daj potom vedieť, ako sa ti osvedčilo.

dannynka
5. júl 2009

jamaat oki urcite dam,bru noc 😔

bambi7
5. júl 2009

danny aj ja idem hajat tak dobruuuu 😉

inac tie lehatka co hojdaju same je podla mna ok,ja som najprv nechcela aby si nezvykla ale niekedy su dni kedy by to olo dobre 😀 ale pohoda hojdam ja 😀 😎 tak paaaa

zuzkad
5. júl 2009

no babulky kolkoooo ste popisali 😕 😕 😕 😕 mala som co robit, aby som si precitala vsetkooo 😅 😅 😅

Nie som sice odbornik, ale co pisete o tom mliecku a castejsiom kojeni, nie je podla mna kriza..alebo menej mliecka, ale skor, ze je teplo a babatka nase su smadne viac...aj moj maly castejsie papa...resp. pije cez den...ale uz to kombinujem...kojim, ale aj doplnam s cajikom ...lebo niekedy sa maly napije a je spokojny....cize islo len o smad a nie o hlad...ale som na tom podobne...rano ma az bolia prsia ake ich mam plne a na vecer ich mam makke a mam pocit, ze nemam ani kvapku mliecka...

bambi, dufam, ze uz ste ok a upal ustupil 😉 😉 co si pisala, ze mala je smejko...aj moj maly sa zacal kraaasne usmievat...staci ak sa mu prihovorim, spievam....a podobne...na siroko sa usmeje a vytrca to dasienko bez zubkov...je to tak rozkosne, ze to mi zahoji vsetkooooo 🙂 🙂 🙂

sssimi tak to mas po kupani vesele 😒 😒 😒 u nas som nasla zabavku pre maleho...tiez po kupani strasne plackal...tak som mu zavesila taku zabku na strunke na susiak na pradli, co je nad prebalovacim pultom a ked ho vyberiem z vanicky, rozhojdam zabku...a tak sa nou zaobera, ze si ani neuvedomuje, ze je vonku z vane, ze ho kremujem...nepusti z nej ocka...a je klud 😉 😉 😉
Inak mne sa pomaly maly uz nezmesti do vanicky co mame....a asi ho zacnem kupat vo velkej vani... 🙂 🙂 🙂

monkap
autor
5. júl 2009

ahojte,

tak som konecne vyskusala cervenu vineu ... a ziadny zazrak sa nekonal ☹

a uz som dostala menzes 😖 som dufala, ze si od neho na dlhsie odpocinem 😝

zajtra ideme na poradnu, tak som velmi zvedava, kolko lenka vazi ... bo papava malinko ... a prsniky mam uuuplne makke 😠

jamaat
5. júl 2009

monkap, a skúšala si klasickú rascovú zapraženú polievku? Zdá sa, že mne posledne tá zabrala. 🙂

jamaat
5. júl 2009

ale tej rasce som v nej zjedla poriadne veľa! 🙂

monkap
autor
5. júl 2009

jamaat: asi dva krat som si ju spravila ... ale ziaden zazrak v mojom pripade 😖
uvidim zajtra na poradni ,ci lenke mliecko staci .... ale je to velmi spokojne babatko, tak dufam, ze ano ...

bambi7
6. júl 2009

dobre ranko 🙂

zuzkad upal je uz prec 😀 ale to bolo presne ako pises bola som dlho s kocikom a tie teploty 😖 ja sice mam rada teplo ale niekde pri mori 😀 ale nie az takto.....aj malej sa horsie potom spi.....

co sa tyka kupania nasa princezna miluje kupanie ani z vody nechce stale sa tam smeje....ani ked ide von neplaceaj ked je jej zimka 😀 😀 😀 bude plavec 😀 😀 😀

a prajem pekny den

sssimi
6. júl 2009

Zuzkad tak to je dobré že si mu našla zábavku. Ja mám taký problém, že ona začne plakať už 10cm nad vodou a pri tom vrieskaní ma zatvorené oči-tak nemám šancu nejako ju upútať 🙂 ... Už sme skúšali aj tak že sa jej mm venuje. Drží ju za ručičky... Hrká z hrkálkou a nič nepomáha...

A Sarah sa už tiež každú chvíľu na niečom smeje 😀 a všetko sleduje... Strašne ju bavia hrkalky a všetko čo vydáva zvuky... No a dnes som ju vážila na našej digitálnej váhe. Ukázalo 4,2kg a to by znamenalo 300g za 2tt čo sa mi vydí dosť málo, ale zase bola vážená na dvoch rôznych váhach.

Neviete nejaké váhy koľko v priemere by malo bábo kojené priberať týždenne, mesačne?

lenand
6. júl 2009

čavte kočky tak mi berieme B 12 vitamín lebo je filipko chudokrvný ☹

ladywitch26
6. júl 2009

simi,podla tabuliek by mali priberat 22 az 30 gramov denne.cize tvoja je sice na dolnej hranici,ale este stale v norme 🙂 horsie je to s mojou hladoskou, ta mi za dva tyzdne pribrala 700g a len z MM,co az doktorka nechcela verit,ze ju nedokrmujem.len je teraz problem,ze sa uz nezmestime do gati,take mame velke brusko 😀 obliekame uz velkost na polrocne deti.na dlzku v tom sice plava,ale okolo bruska len tak tak. uz mame viac ako 5 a pol kila

bambi, nasa tiez lubi vodu, ta by sa kupala aj hodinu, ale zasa ked ju utieram,musim rychlo, lebo jej byva zima.