• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
no idem ja asi, blizi sa mm z tenisu, tak nech ma zase nezvozi, ze tu furt vysedavam :sweat_smile:
2. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi :grinning: :grinning: :grinning: utekaj :wink: :wink: :wink:
2. mar 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat a to ako robis, tie bananove omelety???
2. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat sa tu dobre rehoceeeeem. tak nakoniec to dievca slo na sutaz do texasu a kedze tam bola aj kategoria pre chlapcov, tak sa prihlasil aj jej brat. a ten to vyhral a ona ani len druha vicemis nebolaaaa :grinning: :grinning: :grinning: hlavne,ze jej tam trenerov platili, saty skusala plesove atd a jej brasko z recesie hodinu pred sutazou ze sa tiez prihlasi a uvidi... :grinning: :grinning:

zuzka, ta dianka vyzera uplne mladucka a ak teraz akoze caka tretie a medzi tym dve potratila (lebo spomina nejakych dvoch anielikov), tak to teda musela dobre stihat....kedy zacala, v 14tich?
2. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, Nike je sice moja oblubena znacka, ale toto ee
2. mar 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady noo asi stiha kocka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechcela by som ..teda ako to ona pise ...

jamaat ...no mne sa nepacia :confounded: :confounded:

ja uz som zufala...z kazdej strany pocuvam o samovrazdach...v poslednej dobe v okoli skocilo vela samovrahov z okna...pred vcerom oproti mlady chlapec 18nast rocny skocil v noci...ja uz mam stres a bojim sa normalne kocikovat popri domoch, lebo sa bojim, ze niekto skoci ked pojdem popod okna, alebo pri najhorsiom niekto padne pred nas alebo za nas :confused: :confused: :confused: :confused: ...kamarat to naozaj zazil dopadol samovrah za nim tesne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom kocikujte popri barakoch 12 posch. :confused: :confused: :confused:
2. mar 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat tie botasky su hrozneeeee
2. mar 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, vsak ani mne sa nepaci picasso, ale vidis aky je drahy :grinning: :grinning:

ale bitka riadna o tie nike
2. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, je to jednoduché. 1 vajce, 2 zarovnané pol. lyžice polohrubej múky, 1 zarovnaná PL prášk. cukru - vyšľaháš. Ako palacinky dávaš cesto na panvicu, na to poukladáš banán nakrájaný na kolieska a pomaly pečieš.

iinuska, no mne sa zdajú hrozné a aká bitka o ne! 53 eur a ešte neskončili!!
2. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, no to je sila
2. mar 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ste ma potešili, že nie som jediná, čo nie je in....či čo....keď sa mi zdajú hnusné :grinning:
2. mar 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte ich zajtra Monike ukážem, čo povie. :sweat_smile:
2. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako sa vam paci ta nova verzia MK?
2. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, podla mna sa Monike budu pacit :dizzy_face:
2. mar 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat niekedy zasnem nad modou niektorych dievcat...az som v soku niekedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ak mna uz dnes neporazi, tak asi nikdy. ten maly debil ide asi spat, tak zase dupe po schodoch ako stado slonov a zrejme lieta este aj okolo postele, lebo robi riadny ramus. uz mi aj stanku zobudil :angry: :angry: :angry:
lady, to nastve. :angry: My byvame v rodinnom dome, to je urcita vyhoda
2. mar 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dám vedieť, čo na ne Monika :slight_smile: .....idem kuk Profesionálov.
2. mar 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm aka nova verzia :confused: ...myslis tu reklamu vedla, alebo ??

lady to potesi :angry: :angry: ja sa nervujem ked mi pod onknom zacnu auta startovat a trubia po sebe, ale sa postavia chlapi co idu z futbalu a kecaju ...teda hucia :angry: :angry: aaaa vrazdila by som
2. mar 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata, idem si aj ja lahnut, Adamko ma uz za sebou prve kojenie, tak idem, kym sa da :pensive:
Dobruuuu
2. mar 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inus, ved ja byvam tiez v dome, ale v radovej zastavbe. no ale co to decko stvara, tak to ani ked sme kedysi s muzom v panelaku byvali, tak taky hluk nebol a to susedia mali rovno dvoch malych chlapcov. a byvame v strede, a co mame z druhej strany susedov, tiez maju male dieta a o tych ani nevieme. a toto ta mrzi, lebo su to akurat jedini slovaci v okoli. :confounded:
2. mar 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm tak ja som nejak mimo...ja mam stale po starom stranku...alebo to je len nejaky test a mozes si ho vyskusat ?? prvy krat to teraz vidim :slight_smile: :slight_smile: idem to mrknut
2. mar 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...sa mi inak celkom paci nova stranka...ja mam rada zmenu a tu nejde ani o taku velku zmenu...raz za cas moze byt :wink: :wink:
2. mar 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a o tomto ste uz poculi-videli???
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=125475&vGroupOffset=0&vOffset=0
http://www.rodina.cz/clanek7607.htm
sa mi nozik vo vrecku otvara, ked to vidim :frowning2: :frowning2:
2. mar 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad ano to je zatial len na skusku na pripomienkovanie kym to spustia. mne sa tam paci ten bazar konecne su vacsie fotky v nahlade rovno
2. mar 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a budu tam aj uzatvorene skupiny - fora len pre clenov co sa niekedy hodi ako napr. my dubnicanky sme sa museli zdekovat z MK lebo nam tam chodil kadekdo len citat a potom boli z toho problemy lebo sa zneuzivali informacie z tade. tak sme inde na uzavretom fore
2. mar 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ja som to ani dopozerat nemohla ked som na to narazila :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: hroza
2. mar 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsimli ste si, ze sa daju komentovat fotky????? v tej beta verzii :dizzy_face:
2. mar 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok