Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
4. mar 2010

mys ta je ako dm pise
ja som to malej nasla ked mala asi 2 tyzde, chytila som sters a paniku, vyrevala sa ze ma rakovinu a az potom som si sadla za pc a hladala
a aj dokina mi povedala ze to je len reakcie imunitneho systemu, lebo ten je velmi citlivy tak ho podrazdi cokolvek

mystery7
4. mar 2010

dm vdaka, upokojila si ma. Niekde som citala, ze v uzlinach prebeha boj s chorobou, preto sa zvacsuju. Snad to zmizne, a to len teraz 2 dni

ladywitch26
4. mar 2010

baby, ja som ako decko mala stale problemy s uzlinami. na krku som ich mala velke ako vlasske orechy. aj mi ich mama stale natierala octanovou mastou. a ja som to nenavidelaaaa. 😝 vraj som to mala z mandli, stale zapaly, tak sli mandle vonku, ked som mala 7 rokov a odvtedy bol pokoj.

jamaat
4. mar 2010

Pekné sú tie súpravičky. Len mám obavy, že v našom Tescu bude opäť veľký prd.

dm1
4. mar 2010

jamaat ak nebudu mat tak sa baby bystricanky spojte, mozem Vam kupit a poslat 😉

nikanika28
4. mar 2010

dani, tuto opickovu supravu som kupila tusim predminuly rok Lukaskovi 🙂 , a uz mu bude asi aj mala 😅 .
Klarka sa uz vydava na velke vylety po byte, takou rychlostou sa uz plazi, pomaly zacina aj kolienka pouzivat..tak bude veselo 😀

jamaat
4. mar 2010

dm, no aj by sme sa spojili proletárky, ale neviem, ako vyzerali tie dievčenské. Či to je nejaká letáková akcia?

chlapčenské pyžamká http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1861219

dm1
4. mar 2010

jamaat to je fakt... asi to nie je letakove lebo mne to len baby tu z Dca poradili. Bola taka ista ako je s opickou len tam bol motylik a potom este asi 2 dievcenske. no neviem ale asi by bolo divne keby to tam fotim... sak skus mozno budu aj u vas ak nie tak daj vediet a skusila by som odfotit aspon mobilom

zuzkad
4. mar 2010

tak uz mi chrustik spinka, aj ked zase cela postielka hore nohami 😝 😝 😝 tak som ho otocila v spravnom smere a zakryla, lebo stale sa odkopava 🙂 🙂

ja som dnes bola v tescu, ale nevidela som ziaden kompletik za super cenu ☹ ☹ mozno som dobre nepozerala...skoda ..ale zajtra idem zase s maminou tak popozeram 😉 😉 😉

ja som len teraz zistila, ze na STV1 isiel film natoceny podla knihy od Nory Roberts...ja tu spisovatelku zboznujeeeem...no ale ten film zacal 20,15 a tak som ho presvihla ☹ ☹ ☹ skoda...ale aj tak kniha je vzdy lepsia ako film 😉 😉 😉

dm1
4. mar 2010

zuzkad ja by som si ich tam tiez vobec nevsimla keby ma baby na to neupozornili bolo to nahadzane v kosi dole pod regalmi

jamaat
4. mar 2010

dm, pozerala som teraz leták a sú v akcii aj nejaké tričká, je tam jedno s opičkou aj s motýlikom. Pekné sú. Zajtra vyšlem chlapa, lebo on si berie auto a robotu má neďaleko Tesca. Ale pochybujem, že čosi bude.
Pošlem ti moje tel. číslo do IP, ak by si sa náhodou v Tescu vyskytla, tak mi aspoň opísať môžeš, čo majú 🙂

dm1
4. mar 2010

jamaat ulozene 😉 . ja pojdem do tesca asi v sobotu tak daj vediet ci ste kupili ak nie tak by som ti potom zavolala z tesca

ladywitch26
4. mar 2010

toto akurat kupil muz pre stanku, a hadam to nerozbije, tak bude aj pre druhe
http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/3...

dm1
4. mar 2010

lady aj my mame podobne. len maly sa este tak rychlo chce rozbehnut ze mu to uchodi. ale zachvilu uz s tym bude brazdit po byte

ladywitch26
4. mar 2010

dm, toto sme si vyskusali v stredu v materskom centre a tie kolieska idu dost tazko, takze je to akurat pre nas. lebo mame plavajucu a tie ostatne choditka by na dreve doslova leteli. za tymto aj mala v pohode stihala nohy prepletat 😀

zuzkad
4. mar 2010

😠 😠 😠 😠 za toto by som davala trest smrti 😠 😠 😠 😠 http://www.topky.sk/cl/100370/684632/Matka-zane...

jamaat
4. mar 2010

dm, dík.

čo som dala link na to pyžamko, tak som kukla jej ukončené aukcie a zisťujem, že ľudia sú na MMA ozaj riadne rozmaznaní. Má dobré ceny. Ja som dnes to pyžamko kúpila za vyše 8 euri, ona má anglické za 6. Jedno som aj potvrdila, tak nieže sa budete so mnou biť! 🙂

dm1
4. mar 2010

aj v lidli budu pyzamka v akcii

ladywitch26
4. mar 2010

jamaat, ja uz mma nekomentujem, oni by chceli next najradsej za cenu tesco vypredajov...

zuzka, tiez som to citala poobede a nechapem, na co maju niektore zeny deti. tak ked uz sa on nechcem starat, tak ho dam radsej na adopciu alebo do hniezda zachrany, a nie utyrat na smrt

jamaat
4. mar 2010

Tie Lidlácke sa mi až tak nepáčia. Sú dosť tenké.

A dala som link na väčšie, má aj veľkosť 12-18 mesiacov.

zuzkad
4. mar 2010

lady chuda to malicke, muselo strasne trpiet..to ho asi ani nekupala a necistila, ked dostal infekciu konecnika a pindula ☹ ☹ chudatenko male len 2 mesiace a takto musel trpiet 😢 😢 😢

ja som inak uz hooodne dlho nebola na MMA asi pre to, ze nemam moc peniaze 😝 😝 a setrime 😅 😅 😅

dm1
4. mar 2010

jamaat ja neviem ake su len som isla okolo lidla tak som si vsimla akciu

zuzkad ja uz take radsej ani necitam aby ma neslahlo

ladywitch26
4. mar 2010

fuj, nesadla mi svieckova na veceru.... 😝 a taka bola dobraaaa

sssimi
4. mar 2010

Lady ja mám také podobné chodítko doma. No malá sa toho nechce vôbec držať. A kým začne ako-tak chodiť, tak z neho isto vyrasie, lebo je to dosť nízke... Ale rada sa s tým hrá-momentálne jej najoblúbenejšia hračka.

jamaat
4. mar 2010

Ja také tiež radšej nečítam, minule mi bolo zle, keď v telke dávali, čo dievčatko od hladu zomrelo, lebo boli rodičia nejakí pridrbaní.

ladywitch26
4. mar 2010

simi, ja som ani nemala v plane nieco take kupovat, ale ked som ju videla v tom materskom centre, doslova ziarila od stastia, strasne sa jej to pacilo

sssimi
4. mar 2010

Ja už sa tiež snažím také veci nepozerať. Od kedy mám malú nemám na to žalúdok. Hneď mi je do plaču a potom by som len malú stískala a bozkávala 😀

Inak máme vonku 3tí zúbok a podľa toho ako papa a vyplakáva cez deň, tak idú ďaľšie-no uvidíme. Chúďatonko moje malé... Čo dávate na bolesť?-ten sairaid na ďasienka asi moc nepomáha... No a keďže horúčky nemá, tak do nej nechcem pchať paralenové čipky...

ladywitch26
4. mar 2010

inak dnes som sa citila uplne skvele v praci, tak ma skodoradost povznasala 😀 ked som bola tehu, tak ma jedna polka nechcela pustit sadnut za pokladnu, ze mam pockat na druhu, kym ma vystrieda. a ja som tam mrela od bolesti. a teraz je aj ona tehu a uz tam dnes mravcala, ze ako ju v bruchu picha a tvarila sa,ako keby isla umriet. tak som jej len tak s usmevom odpovedala, "to je normalne, rasties" 😀 😀

zuzkad
4. mar 2010

kocky poradte mi...mam zapalene a bolave dasno ...co si mam dat ?? Normalne ho mam horuce a boli ma to ☹ ☹ ☹

jamaat
4. mar 2010

repík