Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
5. mar 2010

jamaat som to tak mala v plane ze povyberam vsetky varianty vo velkosti co chces a potom ti brnknem ze ktore zobrat. sak daj vediet ako si sa rozhodla

jamaat
5. mar 2010

dm IP

jamaat
6. mar 2010

No ale som ohromne vyspatá! Dva krát vstávala na chovanie a od piatej sme hore. Hm!

mimi21
6. mar 2010

no a ja že budem prvá a ty si ma Jamaat predbehla 😅
ja som tiez v noci kojila 2krat, od pol7 je mala hore a asi si s nou pojdem lahnut ked pojde doobeda spinkať 🙂

ludmilabb
6. mar 2010

ahojte, my v noci kazde dve hodky hore, bleee

ludmilabb
6. mar 2010

Jani tak nes budes vegetit 😀 aj pocasie vyzera slnecne

iinuska
6. mar 2010

dobre ranko

u nas je slnecno, ale riadsna kosa -3 st.Ale aspon nefuka, ako vcera

iinuska
6. mar 2010

jaj, ta moja mamina je zlata, ale uz sa tesim domov. Ten tyzden bol tak akurat 😀

iinuska
6. mar 2010

Adamko uz spinka, ja popijam kavicku a tlacim hodiny dopredu. Ale dost bolo mojho monolgu. Vidim, ze na mna kaslete 😅

ladywitch26
6. mar 2010

inus, no si sa rozrecnila 😀 😀 mna zasa chyta migrena. tak uz som si aj pripravila paralen.

stanka akurat stoji pri okne a klope na psa. ten stoji zvonku na parapetnej doske a cumi dovnutra. no podareni su. 😀 inak uz sa stavia skoro nonstop. len ked potrebuje kdesi prejst, tak prejde po styroch a potom zasa na nohy 😀

emode
6. mar 2010

cafte,
tak my hore uz pred siestou, mimi pol siedmej sa mi zda ako ideal 😀
slnko, my ideme hore na Donovaly, sofia zalomila ale bola riadne umrncana 😒
iinus dockas sa, neboj 😀

mimi21
6. mar 2010

no ja som s malou spala hodinu a tristvrte 🙂 dobre mi padlo, spala som akokeby ma do vody hodili
len teraz rychlo robim obed, lebo mm mi pili usi ze uz je hladny...

jamaat
6. mar 2010

A ja som ešte doma, lebo som si tiež ešte chcela zdriemnuť s Emkou. Takže aj s dm sme sa spojili bez problémov. Ale už balím a pôjdem. Tak sa tu opatrujte 🙂

ludmilabb
6. mar 2010

ja som si tiez s malou pospala, sme sa nejako zhodli 😀
mm isiel so psom, mojou segrou a synovcom do N.Tatier neplanovane, segra vzdy na poslednu chvilu vymysli mm program lebo ona nema auto a potrebuje odviezt a ja ze budeme mat sobotku taku kludnu vsetci spolu a figu borovu
aspon zobral fotak a spravi fotky 😉

ludmilabb
6. mar 2010

iinuska cas pomaly ale isto ideeeee 😀

ladywitch26
6. mar 2010

ja by som si tiez zdriemla, lebo ma nenormalne boli hlava zas, ale to sa mi ani neoplati, lebo ked sa zasa zobudim, tak budem zvracat a to radsej nejako pretrpim vyvalena v kresle 😝

mimi21
6. mar 2010

boze lady ty sa dotrapis, snad uz ti to rychlo prejde 😉
a kedy ides na dalsie sono?

iinuska
6. mar 2010

ludka, aaano, a uz ubehla dalsia hodinka 😀

ladywitch26
6. mar 2010

mimi, idem do nemocky 21.aprila najblizsie, tak hadam mi aj sono budu robit. aj ked neviem, to budem len 21+1, a tu sa vacsinou sono robi az okolo 23-24tt, tak aby ma nezavolali neskor. ze tak skoro este nemusi byt vsetko vidno. vtedy kontroluju, ci babo nema razstepy na pere, nos, srdiecko a take detaily, no a minule som mala sono tiez zavcasu a museli opakovat, lebo este pery nebolo poriadne vidno. ale dufam, ze do maja mi uz tiez nevolnosti prejdu uplne, vtedy mi tiez tak okolo druheho sona uz prestavalo byt pomaly zle. a ideme domov 12.maja, tak to bude akurat ten 24tt, co by som uz mala zvladnut.

mimi21
6. mar 2010

iinuska a key sa ti chlapi maju vratit?

boze ja som dnes ako okrepena, zase sa chyszam s malou spat 😝
to aby som v noci vydrzala kamoske na rozlucke, uz sa tesim na mojitooooooooooooo

ladywitch26
6. mar 2010

mne uz je zasa zle, ani ten talcid nezabral. 😝
a ta moja trubelka sa postavi a pusti, vobec ju nenapadne, ze by sa mala niecoho drzat. a potom si len hlavu obija, ked ide k zemi. asi jej prilbu kupim

iinuska
6. mar 2010

mamina zobrala rste Adamka trochu von, ved nech si ho uzije. Ja uz mam skoro vsetko zbalene

mimi, no uz su niekde na ceste

lady, ty si to teda dobre odtrpis. 😖 aj vobec priberas?

ladywitch26
6. mar 2010

inus, jasne, uz mam tri kila plus. vsak ja len zerem cele dni, lebo ked hodinu do zaludka nic nedam, tak uz ma napina. zasa budem mat vyse stvorkilove decko asi 😝

ludmilabb
6. mar 2010

lady ty si zatial tehotenstvo velmi neuzivas 😝

ladywitch26
6. mar 2010

ludka, ja som si ani prve neuzivala. prve tri mesiace som bola taka unavena,ze by som drichmala aj postojacky, dalsie tri mesiace som grcala ako slon a posledne tri mesiace ma tak bolel chrbat a klby, ze som toho mala plne zuby. ked sa mi zacali kontrakcie,tak som sa ani nebala, lebo som bola rada,ze sa to konecne skonci. 😝

dm1
6. mar 2010

tak ja som si tehotenstvo uzivala nebyvalo mi zle a blbe boli len tie posledne 2 tyzdne inak som sa citila super. aj druhe by mohlo byt take

dm1
6. mar 2010

ja padnem ktosi sa chce dobre nabalit. to su tie supravky co som v tescu kuila za 2,40 EUR.... http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1866287. tomu sa hovori primerany zisk. tusim zajtra utekam do tesca a nakupim na aukcie. som zvedava ako sa jej to vydrazi. jamaat idem odfotit tie tvoje

dm1
6. mar 2010

tu su dievcenske supravicky pre jamaat https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... mne sa paci to zlte tricenko velmi. a aj ta vacsia velkost ma mensie kratasky ako chlapcenske 1 - 1a pol roka. keby sa to dalo zvlast kupit tak Matkovi radsej tie babske zoberiem. inak mali tam aj jednofarebne tricka decke okolo 30,- Sk len uz to bolo cele take poprehadzovane v tych kosoch ze sa to zle hladalo. aj chlapcenske som objavila este dalsie 2 tielockove

ludmilabb
6. mar 2010

dm tak to je sila a niekto kto nevie tak potvrdi cenu a vymalovano
mne sa paci ten kompletik na pravo, ktovie ci tu v BB by sa este nieco naslo 😝

ladywitch26
6. mar 2010

dm, tak tomu sa hovori podnikanie 😀

ja som si tak fajne dve hodky schrupla na gauci, len hned po zobudeni si zaludok myslel, ze je rano, tak sa zasa chcel cistit 😝