• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
nika, ta obdivujem pri dvoch detoch. Ale na druhej strane, aspon prides na ine myslienky. Ja by som radsej isla s kamoskami na kavicku. Minuly tyzden som bola, mamina varovala Adamka, a bolo super Sice len 2 hodinky, ale dobre mi to padlo...

ja dam Lukaskovi razitko :grinning:
9. mar 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam vobec ziadnu kondicku, co uz.
Mna by tiez zaujimalo, co potom robia deti v skolke?? To uz v skolke dostavaju doace ulohy???? Divne
9. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inuska :grinning: :grinning:
No ved nechodim sama a tiez si pokecame a trosku aj sunky ponatriasame...tiez by som sla radsej na kavicku len, ale potrebujem schudnut, musim sa hybat, aby to slo dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
9. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kavicku sa hlasim aj ja :dizzy_face: a aj kolacik k nej bude??? :grinning: :grinning: :grinning:

sme sapt z plavania, mala je bohovska, ked ju posadim na okraj bazena a poviem jej aby isla ku mne, tak sa normalne smari do vody :dizzy_face:
9. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja uz som slamena vdova na 3 tyzdne tak sa vam budem viac venovat mala mi akurat spinka tak mam chvilku veget aj aj musim uz zacat chudnut nech niako na dovolenke vyzeram a v juli ideme na svadbu tak este duplom :slight_smile:
9. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: iinuska, jasne, ze musim.... aj vpratat sa do siat, tyzden pred stretavkou ideme na svadbu, kupila som si na bratovu svadbu saty a mala som ich asi tri hodinky na sebe, tak ich musim este vyuzit :slight_smile:
9. mar 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, dame aj kolacik :wink:

jaaaj, to plavanie uprimne zavidim. mate take sikovych plavcov, ked pzeram tie videa a fotky, no super :slight_smile:
9. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nakoniec sme teda radsej vonku neboli. Cez obed mal Adamko len 37,3, ale bola pre istotu. V postielke spinkal hodinku a pol tak v pohodke
9. mar 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme v auguste na krstiny a mozno by som brala aj nejaku dovolenku-ked sa zadari.
Ale hlavne by som chcela schudnut pre moj dobry pocit :grinning:
9. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte
ako vam je dobre ze mozete chodit svicit ja nemozem nemam kde nechat maleho muz v kuse v robotke tak ja len doma mozem cvicit a to len 15min potom uz maly sa nudi a skace po mne a on chce tiez cvicit tak snim musim :grinning:
9. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste sa vsetky podeli?? Idem kuk film s belmondom na ct2- teraz kukam, ze to zrusili koli futbalu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tu :wink:
anketa: kto popija vinko? :grinning: jaaaaaaaaaaaaa, este niekto???

u nas sa este v postielke blaboce, ale aspon nie je plac, to by som musela k nej...

inac co sa mi terz po kupani stalooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zobrala som Ninku na ruky a kukali sme do zrkadla a ja sa jej pytam, ze kto to tam je a ona ze bába - no asi to skor bola nahoda ako nieco cielene ale potesilo ma to :slight_smile:
9. mar 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi nerooob chute :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: ja by som si aj dala, ale nemam :frowning2: :frowning2:

maly moj este stale spekuluje v postielke, tato ho prave tisi a uspava, aj ked to nevidim ruzovo..ledva pozera, ale spekulovat bude v postielke stale :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad zaspinka uz, lebo dnes mi spal len po obede hodinku a pol a potom uz nic :confounded: :confounded:
9. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my uz spime :wink:

ja stale rozmyslam, ci mam malu vziat so sebou na tu svadbu, ona tak rada tancuje, tak som ju chcela vziat, ze sa trochu pojasime a hlavne si urobime pekne fotky..., okolo 7-8 ju nakojim dam do auta a odveziem k mame, cestou zaspi, ja ju len prelozim do postielky a palim spat na svadbu - taku mam idealnu predstavu...
9. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my uz spinkame...tato odisiel a nejak dlhsie bolo ticho, tak som ho bola pozriet a on nejak ako asi este spekuloval po postielke odpadol a tak zaspinkal :grinning: :grinning: tak som ho opatrne ulozila a zhasla ...uz bol unaveny velmi ale do poslednej minutky spekuloval :slight_smile: :slight_smile:
9. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka to aj u nas tak, hra sa v postielke a zrazu ticho :zipper_mouth:
aj teraz som dosla a ona spala na kope z deky, plysakov a podobne - prevesena cez celu kopu, no proste sranda :grinning:
9. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola pri Adamkovi uz 2x. Tak to som zvdava, aka zase bude noc. Ale vlastne na uz nic neprekvapi :fearful:

mimi, dnes vynimocne nepopijam :grinning: , samej mi nechuti
9. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde mas muza?
balicek este nedosiel?
9. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v robotke
zatial nie, ratam zajtra
9. mar 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, ja som tiez sama, mm je na tenise...tak ja popijam aj sama :grinning:

a bystrica sa kde ulieva??? :confused: :confused: :confused:
9. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja som tento tyzden sama mm je na sluzobke do piatku teda vo stvrtok vecer pride a Kuka je uz druhu noc u babky ani nechce byt so mnou :frowning2: ale zajtra uz bude doma :slight_smile:
9. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, tak si slamena vdova... :slight_smile:

ja kukam ordinaiu, panelak ma uz nejako prestava bavit...

a iinuska nemohla by si na plavanie s Adamkom chodit do Pezinka? tusim sirinka spominala ze je tam dobre...
9. mar 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dala cervene - cez vikend :sweat_smile: dnes len nasucho.
U nas bol opat boj so zaspatim, asi na 6x :rolling_eyes:
Idem ja spat, rano zase skoro budicek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, predali sme moje auto, ale teraz na jar si chceme kupit nove. Tak sa tesim, konecne budem mobilna.O tom plavani v PK viem, len bez auta to nie je mozne absolvovat.
9. mar 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ano som a akosi sa citim tak divne lebo nie som zvyknuta a ako Kosska pisala ze aj ona je zasa na 3 tyzdne sama a bude sem castejsie chodit tak nechapem ja som sama 2 dni a mala mi akosi neda stale sa na mna skriabe a mrnci musim sa jej venovat hlavne navecer
9. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, mne bolo minuly tyzden smutno, a to som bola u mamy.
9. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ja uz som dopila svoj poharik vinka :grinning:
9. mar 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inuska ja som bola vcera upne sama teda doobeda bola kamoska u nas ale po obede az do vecera som bola sama s malou a dnes bola mama aj s Kikou u nas ale ona nechcela ete ostat doma tak zasa odisli spolu, zajtra po obede pride svokra kocikovat
9. mar 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clovek sem len nakukne a tu sa uz zasa chlasce... :grinning: :grinning:

ja som uplne rozbita, dnes si aj stanka vecer poziapala, asi zasa zuby. :frowning2:
9. mar 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
ufff, az na druhej strane som Vas nasla :sweat_smile:

noc klasika, 2krat hore a s uderom pol7 hore :slight_smile:
dnes potrebujem ist do mesta, tak snad pocasie vydrzi, lebo ma byt uz skaredo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok