Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
12. mar 2010

ahojte!

emode no tedaaa to by bolo vzruuuuso 😀
jaslicky si zajednala v Podlaviciach? tusim tam su nejake sukromne ozaj na skok od vas by to bolo

my sa mame biedne, Sofia mi brnka na nervy tym jej skrekotom ked niekde nemoze, neda sa jej...jedlo ledva do nej napcham, rukami zahadzuje ze nemam sancu jej pekne lyzickou dat do ust a usadenie do stolicky a zapnutie tak to su ine uzjapane sceny 😠 😠 😠
spanie v postielke je tiez este stale prilis nove, tak sa budi urevena so strachom ze kde sa to prebrala no chuda taketo stresy jej robim ale uz sa nedalo inak 😔

ludmilabb
12. mar 2010

Jani vysavac??? najvacsi stresor pre Sofiu
dokonca tej zelenej lopty co sme v Tescu kupili sa boji, musela som ju odlozit inak ani do miestnosti nechcela prist ked ju videla na zemi, katastrofa

ludmilabb
12. mar 2010

a dnes sme viacmenej na jednorazovkach ☹ lebo nemam silu ju prebalovat aj BKM je pobiednejsie ale kakanie chytame stale na 100% a to v poslednej dobe aj 3x denne

jamaat
12. mar 2010

ludka, aj Emka veeeľmo nedôverčivo na loptu pozerala. Ale potom sme robili tými ksichtíkmi na nej KUK, tak si zvykla a už sa s ňou hrá. Dokonca aj s druhou, ktorej sa totál bála, lebo je taká "pichliačová"

Včera bol aj u nás hrozne ujačaný deň, dnes je lepšie.

sirinka
12. mar 2010

ludka dnes sme aj my na jednorazovkach...kvoli tej zapalenej ritke a kremikovaniu...

u nas vysavanie zabera na 100% magdusku to nesmierne zaujima, lozi za vysavacom, stvera sa na neho... 😀

iinuska
12. mar 2010

jamaat, hej, to je tam aj s vajickom, nejake na to sedi. Vybrala som hnedy. Uvazovala som aj nad tou tyrkysovou.

siri, a uz to ma mala lepsie?

Adamko dnes spinkal 2x po pol hodine, skusala som ho este ulozit, ale rev, a ked je zachripnuty, tak ho nechcem nechat plakat. No tak do vecera este daleko.

sirinka
12. mar 2010

iinuska uz je to trosku lepsie...ale to preto, ze dnes kakala iba raz aj to som hned vystihla a tak to nestihlo posobit na kozticku...tak dufam, ze to jedovate hovienko uz je fuc....

dm1
12. mar 2010

boze baby v Nexte je nova letna kolekcia nahodena. su tam nadherne veciiiiiiiiiiiii. boze idem pisat svagrovi kedy dojde 😵

zuzkad
12. mar 2010

dm ani nedrazdi ☹ ☹ ☹ hneeed by som brala..ale ked nejde tak nejde ☹ ☹ ☹

ja som prisla inak pred chvilkou domov, flakali sme sa aj s maminou aj s krsniatkom mojim a Nicolaskom po vonku, boli sme aj v mekaci ..maly ked videl tie deticky ako sa tam jasia tak krical po nich 😀 😀

mam takuuuu chut na vinko 😝 😝 pohravam sa s myslienkou, ze skocim do obchodu 🙂 🙂 🙂 🙂

mystery7
12. mar 2010

ahojky
Moj milacik zalomil, mal asi minutovy pac - ked spal 1h 20m cez den 😝 ale aspon si kus oddychneme. Ideme mrknut termiatora 4 aj ja mam chut na vinko, ale nemame. Asi si dm pivko 😝
Ludka: uz usavas v postielke?? Drzim palce. Ja som zacala asi pred 3-4 tt a uz to ide, len nepolavit - aj ked je to nieedy tazke.

iinuska
12. mar 2010

baby, tak dobehnite, my mame vinko doma v pivnici 😀

mystery7
12. mar 2010

keby si bola za rohom, tak nedbam 😉

ludmilabb
12. mar 2010

mys no ja malu uspavam v satke a az potom ked uz spi prekladam do postielky cize ked sa preberie je v soku ze lezi v postielke, no neviem ako dlho to bude trvat

siri Imazol zabral? (som docitala az teraz zo vcera prispevky 😝 )

my sme mali za posledne dva mesiace 3 pokakane plienky tak klop-klop mohli by sme takto fungovat aj nadalej aj ked viem ze to nebudeeeee ale aj toto potesi 😵

ludmilabb
12. mar 2010

iinuska likerik nemas?

ludmilabb
12. mar 2010

a novinka dnes si zacala Sofia konecne viackrat za sebou sama od seba sadat, no dozila som sa 😀

ludmilabb
12. mar 2010

ha a to este nie je vsetko!!! stvornozkujeme 😉

dm1
12. mar 2010

ludka no vidis pride to aj ked neskor 😉 . nas tiez akonahle sa posadil odvtedy zacal svornozkovat

zuzkad - ved si objednaj next od nejakej kocky z MMB tam maju dobre kurzy 😉

iinuska
12. mar 2010

ludka, tak Sofia to rozbalila. Sikulka 🙂
no ked tak vajecny 😀

ludmilabb
12. mar 2010

baby dakujem...aj ked obcas prejde na styl vojak v poli ale uz je to hlavne po styroch

iinuska
12. mar 2010

ludka, Adamko ma styl vojk v poli stale. Mam pocit, ze on zacne rovno chodit 😕

jamaat
12. mar 2010

No ludka, tak vám obom gratulujem 😀 ....Nezabudni si to zapísať do knižočky. 🙂

ludmilabb
12. mar 2010

Jani neuveris ale pred polhodinou som si to hrdo napisala

iinuska
12. mar 2010

knizku by som aj ja mala doplnit. Hlavne teraz tie choroby 😖

jamaat
12. mar 2010

A čo by som neuverila! 🙂 ....Ja som posledne zapisovala zub.

juska3
12. mar 2010

ludka dobre si urobila, ja som hned nezapisala a teraz presne neviem ktory den vysiel siedmy zub a kedy zacal stvornozkovat, zhruba len viem ktory tyzden ☹ doteraz som poctivo vsetko zapisovala a toto mi nejak uslo

ludmilabb
12. mar 2010

my zatial len dva zuby a ani bohovi ju naklonit nemozem ci aj hore nieco nepresvita

ludmilabb
12. mar 2010

kupila som Sunarku kasu na dobru noc a zarobila som Sofii hadam 4x a uz je fuc to aj vam vydrzi jedno balenie tak kratko? 😖

sssimi
12. mar 2010

Ahojte Kočky!
No Ludka aké pokroky. Gratulko. Len tak ďalej. Moja sa stále len gúla a sadá si len ako tak ráno v posteli, ale inak nie.

Kočky zajtra ráno poctivo o 8 mej vysielajte pozitívnu energiu. Mám skúšku...

A dožili sme sa aj privítania novorodencov 😀 Zajtra tam bude 17 deťúchov od 0 po 2 roky.

emode
12. mar 2010

Ahojte 🙂
poctivo hlasim, ze mrcha prisla 😅 som tusila ze dojde na vikend ale jeden nikdy nevie a aj tak meskala ... i ked mm normalne aj smutil 😕

ludka no super 😀 tak najblizsie v MC uz po styroch sa budu nahanat len aby mali lepsiu naladu lebo naposledy nic moc 😅

tie jaslicky v podlaviciach tam pri nas, ved preto som isla skor, lebo su oblubene tak aby nebol problem neskor ...

sssimi myslime na teba uz od siestej to sa ti naakumuluje 😀

ludmilabb
12. mar 2010

sssimi budem mysliet 😉 my sme napr. uz pred siestou buntosili takze zajtra asi tak isto

emode no skoda, nooo bol to chvilkovy napinak 😀
moja Sofia sa v tom MC celkom pohrala, len nie je velmi priatelska k inym detickam take neohrabane dieta to ja mam