Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
16. mar 2010

no maly je v postielke, okupany, napapany a spekuluje 😀 😀 😀 dnes som vyspekulovala s postielkou nieco a tak som ju dala uplne dole, cize som kludnejsia a maly sa cuduje, ze nejak mu zabradlie narastlo 😀 😀 samozrejme, ze sa jeduje, lebo sa mu horsie vstava v nej ako pred tym 😝 😝

ja som uz hotova...dnes som sa namakala ...prezliekala som postelne nam aj malemu, vysavala, umyvala zem a koberec, zehlila, prala, psika kupala, fenovala...samozrejme varila a este nejake drobnosti 😝 😝 ale mam dost, nevladzem ani ist za malym...jeduje sa tam sice, ale uz je taky unaveny, ze snad nam zaspinka...este ma caka vencenie, lebo som nechcela ist von so psikom pokial mala mokru srst.

kocky co to co to...len citam same teplotky a choroby nasich pokladikov ☹ ☹ ...prajem im skore uzdravenie ☹ ☹

no medzicasom som stihla utekat k malemu, lebo cez vysielacku som pocula len taku ranu...a maly ako vstaval sa smykol a buchol si hlavicku a druhu stranu postielky ☹ ☹ tak chuda plackal, ale tomu nezabranim...nemozem celu postielku omotat penovym chranicom...bohuzial ☹ ☹

mimi21
16. mar 2010

zuzka take pady poznam, aj u nas take byvaju ☹

no a kde ste vsetci??? zase pridete pred polnocou, ked j uz spim 😒

iinuska
16. mar 2010

zuzka, tak ty si toho dnes postihala

Adamko sa este zatial v postielke nestava, spava vo vaku, tak je trosku obmedzeny

ladywitch26
16. mar 2010

zuzka, no ty sikovnica, ja som taka unavena, ze by som polovicu nepostihala a padla mrtva k zemi 😀

inak stanke nezabrani postavit sa v postielke ani to, ze je zabalena vo vaku. skace v tom ako vo vreci 😀

mimi21
16. mar 2010

lady 😀

ja som malu prestala davat do vaku ako sa zacala v noci otacat na brusko
aj teraz cestuje po celej postielke aj dnes som ju uz bola napravat 😅

jamaat
16. mar 2010

Emka je vo vaku, ale v pohode sa v ňom postaví. Putovať po postieľke nezvykne.

mimi21
16. mar 2010

no ja mam dnes naladu na bode mrazu, mala stale pomrnkava z postielky, chudatko moje, aj sa bojim ist ju pozriet...
mm je na tenise, tak som sama, a mám predkrámovú žravicu, tak už som bola aj na balkone po koláč 😝

zuzkad
16. mar 2010

no laska moja uz spinka, chuda taku cervenu ranku ma z toho padu ☹ ☹ a este ked zaspaval tak mu tiekla slza po licku ☹ ☹ ☹

lady ty mas pravo byt unavena 😉 😉

jamaat to ja keby som malemu este spaci vak dala, tak by padal stale 😅 😅

...inak ja poctivo pozeram "odsudene" lebo kamoska tam hra - komparz tak mam povinne pozerat...ale zatial ju nevidim...resp. vsetky odsudene maju rovnaku "rovnosatu" tak je tazke ju najst 😝 😝

zuzkad
16. mar 2010

mimi neboj mala bude v poriadku...mozno by si ju mala vziat k sebe a mojkat sa s nou, pomoze to aj jej aj tebe..nie je nic lepsie ako byt u maminky ked jej je zle..a hned sa jej bude lepsie zaspavat a aj teplota prehra v naruci maminky 😉 😉 😉 ...ked je nase dietatko chorucke najviac sa trapime my maminy ☹ ☹

ladywitch26
16. mar 2010

mne akurat stanka priam ukazkovo zaspinkala. len som si sadla na gauc, zobrala som ju do narucia, ona si mi polozila hlavu na hrud, zavrela ocka a spi. prakticky par sekund. 😀 no keby mi kazdy den tak zaspavala, tak som stastna. ale uvidime, aka bude noc, lebo dnes zasa cestovala po celej postielke. vzdy sa da na brusko, ritulu vytrci dohora a uz sa posuva hore, tam potom hlavou zapikuje do rohu, ale este sa dalej nohami odraza, az kym nie je uplne pokrutena. prakticky lezi po kolenach, akurat ma nos zaboreny do matracu. tak ju len napravam celu noc. resp. zo zaciatku spi este v pohode, ale od tej tretej zacne vymyslat, uz sa len mrvi.

ladywitch26
16. mar 2010

jeeeej, akurat som na nete objavila predlohu na karticky z hry lovci pokladov. uz sa davno nevyraba, ale mozem si tie karticky vytlacit. straaaasne som mala tu hru rada ako decko, dokonca sa rychlo vypredala a potom ju bolo tazke zohnat. aj dost draha bola. tak sa teraz vytesujem 😀 😀

jamaat
17. mar 2010

Dobré ráno.
Tak u nás sa už takmer polhodinu spí. Slečinka totiž po dlhej dobe spala vkuse do 4,30, lenže tým jej nočný spánok nadobro skončil. Mohla som sedieť pri postieľke, kojiť ju na dvakrát, pri sebe mať, nič nepomáhalo, prebrala sa. 😒

mimi21
17. mar 2010

ahojte
tak snad uz u nas bude dobre, potrebujem dnes aj do mesta ist, zatial svieti slniecko, tak dufam, ze bude pekne a teplucko
aj my sme mali v noci didžinu, od 4 do pol 6, nevedela spat a budila sa s placom...
a potom potiahla do 7:15, tak som zvedavá kedy teraz pojde spat 😕

jamaat
17. mar 2010

No mohutný polhodinový spánok to bol!
Ja mám doma Moniku, nechávam jej Emku a ja sa idem lyžovať. Jupííí!

jamaat
17. mar 2010

Došľaka! Šachtičky dnes neťahajú. Tak sa budem musieť trepať na Donovaly.

mimi21
17. mar 2010

jamaat šachty ja dáko nemusím, mám dáku averziu voči nim
donovaly sú fajn, ale mm ich nemá rád, že je to také snobské stredisko 😀

zuzkad
17. mar 2010

pekny dnik prajem 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja sa prave pripravujem...ideme do poradne, tak som zvedava kolko ten nas princ pribral a narastol... 😉 😉

noc sme mali super...spinkal do siestej, potom papal a potiahol este do osmej, tak aj ja som celkom dobre na tom...aj ked spat som nemohla tak som sa do jednej len prehadzovala 😝 😝 ale inak v pohodeeeee

jamaat ty si akcnaaa zienka 😉 😉 preto si taka kocanda..ja keby som mala ist lyzovat, tak si dolamem vsetky kosti co mam 😀 😀 lyzovala som len ako dieta a potom som uz nebola, lebo u nas doma nik nie je sportovo naladeny...ja len som ina troska...ale skor letne sporty no aaa dlhodobo som hrala volejbal a potom som od 8 rokov baletila do 15 r. potom sa stalo nieco co ma strasne odradilo a kooonec ☹ ☹ ale nevadi, teraz sa utesujem, ze by som bola mozno uz aj na invalidnom ako profesionalna baletka...aj ked ja som tancovala najprv klasiku a potom moderny balet...a ked vidim v TV nejake tanecne filmy, alebo program tanecny tak len pozeram a smuuutim...lebo ja som tanec vzdy milovala 🙂 🙂 🙂 🙂

noooo idem ja sa obliekat, lebo cas ma tlaci....drzte palcaky napisem ked pridem 😉 😉

mimi Ninuske posielame pusinku na povzbudenie..a aj tebeeeee 😉 😉 😉 drzte sa 😅 😅 😅

ladywitch26
17. mar 2010

raaanko, my sme spali do siedmej, ale od polnoci do tretej sme sa kazdu chvilu budili, mala plny nostek, tak sme aj odsavali a raz som jej aj nasivin uz dala. cez den vobec nic, ale v noci stale soplik. a rano som zasa isla vyplut cely zaludok. cez tyzden uz to nebolo take zle, ale dnes mi bolo hnusne za cely tyzden dokopy. 😝

kosska3003
17. mar 2010

ahojte i noc v pohode len dva krat hore ale od pol 7 uz bola vyspata tak ju idem da t a spat a potom nas tiez caka poradna tak som zvedava co na povie na Mariku potom dam tiez vediet

mystery7
17. mar 2010

ahojky
U nas bol vcera naozaj extremne tazky den. Gel na zuby mu davam stale, vcera som uz aj sirup davala. Nakoniec sme poobede boli este na nakupe v tescu. Mirkovi sme kupili trojkolku 🙂 bude mat o chvilu meniny. Snad sa mu bude pacit tak ako nam. A kupili sme aj zlte tricko s opickou, aby netrhal partiu 😀
Ja ho chapem, ze mu je tazko, ale aj ja sa snazim vydrzat a byt optimistka. Len niekedy je to tazkeeee
Dnes tu od rana svieti slnko, ked vstane pojdeme sa poprechadzat.

sirinka
17. mar 2010

ahojte...tak u nas jedna z najlepsich noci vobec...mala bola hore iba 4x...som vyspata 😀

horsie je, ze mm chytil grcaci virus chudak...ten spal iba dve hodky a teraz v robote caka na druhu cast virozy 😝
lady inac to doniesol kamoskin svagor z anglicka 😠 ...

no a kocur v noci vycinal v garazi a vyvalil si macacie dvierka...

nikanika28
17. mar 2010

ahojte...u nas noc tradicne bez zobudenia 😵 . Akurat raz som jej dudlik davala, ale spala dalej. Zub stale neprerezany..ale trci uz riadne 😅.
Teraz sa akurat chystame von, o dve poschodia nizssie prerabaju kuchynu a el. obvody...tak mam radost 😔 🤐
Dnes by som mala ist cvicit..no uz teraz sa mi nechce 😝 😀 .
Siri, Magdalenka uz lepsie? Horucky ste nemali?
My ideme zajtra na poradnu, tak som zvedava, kolko ten nas maly hrosi vazi 😀

sirinka
17. mar 2010

nika nie, horucka nebola. dnes jedna srajdicka zatial, inac je v pohode, uz aj banan dostala.

ladywitch26
17. mar 2010

inak som akurat citala zaujimavu vec na wikipedii ohladom tych norovirusov. ze vraj z nejakeho neznameho dovodu su hlavne ludia s krvnou skupinou AB a trochu aj B voci nim odolnejsi. no tak aspon to som rada. ja mam AB 😀

dnes by sme mali ist o pol jednej do sprievodu, den sv.patricka, to maju iri statny sviatok, tak budu vsetci vonku, ale mne sa nikam nechce. aj prsi kazdu chvilu, hlava ma zacina boliet a nemam ani nic zelene na seba. 😝 a tento rok vsetko tak sproste vyslo, akurat na stredu. vtedy mavam vzdy volno, cize ani mi ten sviatok nepreplatia a este aj v nemocnici chodim na kontroly v stredu. keby ma dali na iny den, tak mi to zamestnavatel musi normalne preplatit, ale takto chodim akurat v den volna 😝

mimi21
17. mar 2010

tak to moja dieta spi uz 1,5 hodiny, akurat ked chcem ist do mesta, uz sa aj zatiahlo... 😠

ja som uz aj obed stlacila - zemiaky zapekane s kyslou kapustou, slaninkou a pre mm som tam dala aj trochu klobasky
milujem kyslu kapustu, domacu od maminy 😝 😝 😝

dm1
17. mar 2010

zdravim! maly spinka tak si konecne vychutnavam kavicku. my noc klasika - tusim 3-4x hore. zase ked som si isla lahnut po 1 rano a uz sa mi konecne chcelo spat maly bol hodinu hore. a aj pred 4 sa zobudil a bol dho hore. a o 7 uz vyspany

inak vcera som zabudla napisat - ja od zaciatku kojim len z jedneho prsnika kedze druhy odmietal. vcera sme sa po kojeni valali v posteli a drobec zrazu nad klacal nad prsnikom z ktoreho nepije, kukol ze co to je a sup ho do pusy a cuckal 😵 . bolo to len chvilocku ale bol to zvlastny pocit z tej strany kojit... najlepsi bol ked skoncil, odtiahol sa a zrazu usmev od ucha k uchu s vyrazom "jeeeeej aj tu mam mnamku"

sirinka
17. mar 2010

lady tak to som sa zasmiala...moj muz ma AB a magda B...a obidvaja sa nakazili. ja mam A a klarka netusim aku a my sme zatial ok 🙂

iinuska
17. mar 2010

ahojte

ja som bola doobeda v Pezinku, chcela som pre Adamka nejaku bundicku, ale nic nemali, vsetko uz take tenke, alebo velke. Manzel medzitym varoval a maly zae spinkal celu dobu. Ze ake dobre varovanie 😀

chystam sa ist s Adamkom von, nejako je zatiahnute, tak snad nezcne prsat 😎

ladywitch26
17. mar 2010

no akurat si pisem s kamoskou, boli u mna pred dvoma rokmi. jej muz ju doslova nutil do tehu, ze on uz chce dieta atd. ona este nechcela, ze ma cas. ale presne ako u mna, v priebehu roka jej zrazu zacali tikat hodiny, tak zacala tuzit po babu. v novembri sa im syn narodil a chlap totalne nemozny. on nie je schopny ani len hodinu sa postarat o maleho. minule sla na hodinu do mesta, jej segra si sla svadobne saty skusat, pride po hodine domov, a tam nikoho. muz ani len tu hodinu bez nej nezvladol a zobral maleho radsej k jeho rodicom. alebo rano ze nech si ona pospi, ze on sa postara na chvilu. dal ho pod hrazdicku a siel jest. ked maly reval uz pol hodinu v kuse, tak jej to nedalo a sla sa pozriet,co s nim robi. a on zere parky v kuchyni, maly jaci pod hrazdickou a on nanho krical, vsak vydrz, dojem, pridem za tebou. pol hodinu. no ja by zabila takeho chlapa. na kieho dasa ju pomaly nutil mat deti, ked on nie je schopny ani len plienku vymenit?! 😠

sirinka
17. mar 2010

lady lebo maloktory chlap ma tusenie, co vsetko obnasa mat a starat sa o dieta... 😉