Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

juska3
25. mar 2010

ahojte 🙂
tak my noc des, teda ja, Alex aj spal, ale s plnym nosom, tak som sa na to budila kazdu chvilu, aj som mu to chcela odsat, ale nedal si a nechcela som ho uplne prebrat, a odkedy spal so mnou na posteli, tak spal skoro do rana, kym bol v postielke, tak sa budil, prehadzoval sa, ale dnes mu uz aspon netecie z nosa, este sem-tam kychne a aj nieco vyleti 😉 ale uz je to podstatne menej

mimi, dufam, ze sa uz mate lepsie 🙂

mna uz parkrat pohryzol do bradavky, som videla vsetky hviezdicky, a tiez mam odtlacky zubov, ked kojim, niekedy to boli 😝

jamaat
25. mar 2010

iinuska, ty máš tiež spojenú brzdu na kolieskach? A ak máš, dá sa ti zabrzdiť aj poskladaný? .............Mne sa to nedalo a liezlo mi na nervy, že ho nemôžem poskladaný oprieť a ešte som do toho pri chôdzi aj kopala, tak sme to spojivo odmontovali a mám každú brzdu zvlášť a aj zabrzdiť sa dá poskladaný. Len prípadná reklamácia tým pádom nehrozí 🙂

zuzkad
25. mar 2010

Ahojte 😅 😅

hlasim sa po celkom dobrej noci...teda vybornej, az na to, ze ja truuuba som nevedela zaspat asi do pol tretej rano a bohuzial som nevyspata 😀 😀
varujem dvoch psikov, tak je u nas veselo 😝 😝 ale aspon sa pohraju 🙂 🙂
prave sa mi podarilo predat sedatko FP, nepouzivam ho uz tak som skusila dat nan inzerat dala som ho za 29€ a po 3 dnoch hned fuc 😉 😉 tak sa tesim, lebo mozem kupit nieco ine Nicolaskovi 😅 😅

nejak sa u nas zatiahlo 😕 😕 dufam, ze len na chvilku, lebo chcem ist von citat si knizku a kocikovat 🙂 🙂 ale inak je prijemne, konecne je pocasie ake zboznujeeem...az na moju alergiu..nesklamala a kycham ako besna 😝 😝 😝

iinuska
25. mar 2010

jamaat, hej, je tam spojena brzda, a ci sa da zabrzdit, ked je zlozeny, to neviem, skusim, dam vediet

mystery7
25. mar 2010

ahojky,
Dnes je tu nejako ticho. U nas dovna noc, maly sa budil s placom. Rano som kuk do pusy a prerezava sa dole vpravo dvojka. Dnes na noc mu dam nurofen.
Doobedu zdriemol, boli sme vonku 1,5hodinky a poobede pojdeme tiez, len nech neprsi. Nejako sa zatiahlo. Teraz tiez spinka.
Co sa tyka bradaviek, aj mna dost bolia, ale hlavne ked cmula. Ked pije je to este ok.
Dnes rano sme boli dat krv na krvny obraz koli zelezu, som zvedava na vysledky.
Dokina mi povedala, ze mu mam davat menej mrkvi, vraj ma oranzove licka. Ale teraz dost malo jedava a kupila som taku mrazenueleninu, kde je viacej druhov a mrkvi malo. Mne sa zda skor opaleny, ked teraz chodime po vonku 3-4 hodiny denne.
Vcera tu bol krsny a doniesol malemu sadu do pieskoviska, uz len pieskovisko potrebujeme 🙂 asi mu kupim nejake obycajne nohavice do piesku.
Date deti zaockovat proti zltacke A?? Je to vlastne choroba spiavych ruk a koli chodeniu do pieskoviska o tom uvazujem.
Ale som sa tu vysantila 😀

iinuska
25. mar 2010

ahojte

boli sme vonku 3 hodinky, Adamko si pekne pospinkal. Na lavicke som si trosku pocitala, bolo prijemne az na ten vetrik.

mys, aj my chodime na kontrolu, adamko ma hranicne hodnoty zeleza. Aj Mirko uziva Maltofer?

kosska3003
25. mar 2010

ahojte no tu je riadne ticho dneska mi sme boli na plavani mala sa popotapala a teraz spinka a ja vyberam ten kocik ale nemam sajn aky dajte este linky ak mate niektora kde mam vybrat diky

kackabrcka
25. mar 2010

kocky pounkam vam slnecne clony UV 50+ k obj. do 10.6. s dodanim k 23.6. kto by mal zaujem
super veci 😉

https://www.modrykonik.sk/bazar/golfky/uwbi/sln...

dualcore
25. mar 2010

hojte baby.tak dnes sme aj my boli skoro cely den vonku a teraz maly dospava.dufam ze sa uz coskoro zobudi aby potom nefungoval do desiatej.dnes aj trosku behal po vonku.bola som mu kupit prve topanocky na von ale poviem vam ze ta cena ma skoro zabila(26e)...aspon ze ma meniny prve z jeho dvoch mien 😀 tak to ma ako darcek.aj torticka ho uz caka...a muza tiez nieco dobre...co uz ked sa volaju rovnako 🙂

kosska3003
25. mar 2010

ahojte co poviete na tento kocik asi kupim tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7493685&tab=0

kackabrcka
25. mar 2010

maji podobny chiccu len lacny hod si do g**gle a uvidis ake su referencie.. aby si ho nereklamovala hned..

iinuska
25. mar 2010

kosska, mne sa tie jednoite kolieska nepozdavaju. Tiez som povodne chcela chocco, ale prave preto som si to rozmyslela

zuzkaprofant
25. mar 2010

koska bars lacny kocar nekupuj neoplati sa ti to nevydrzi ti dlho moj nazor 😉

ludmilabb
25. mar 2010

a mne Sofia zase poobede nespala 😠 😠 😠 a to sa celkom vyburila v detskom centre aj Jankina Emka mala co robit aby od nej nevyfasovala, teda par stuchancov jej Sofia ustedrila ale Emka sa drzala hrdinsky...ja neviem ale hadam z nej nebude bitkar 😅

kackabrcka
25. mar 2010

koska chod si kocik aj tak vyskusat do obchodu to je NAJ lebo skoncis ako ja nakupujem cez nett a co sa nepaci ide do 2dni prec 😀 ved mi uz sme mali hadam aj 12kocikov 😅

kosska3003
25. mar 2010

este sa rozhodujem a vaham joj to ti je na narvy nechcem kupit hovadinu henten sa mi pacil ale aj ten od kacky ten strede je pekny uz som pisala ake maju farby a tak no uvidim marika uz spi tak mozem hladat

kosska3003
25. mar 2010

kacka aj na to som myslela ale este nemam vybraty a chcem zeleny

jamaat
25. mar 2010

ludka, my sme sa dostali domov až o 15,30 a to som ani v Kauflande nakoniec nebola. Veeeeeľký nákup som urobila, ibaže nie jedlo, ale háby. A to som pôvodne chcela ísť len čiapku pozrieť do toho obchodu, kde si kúpila ty. Idem pofotiť popri kukaní Paneláku a švihnem na FB.

iinus, nezabudni kuknúť tú brzdu. Som zvedavá. Reku či som ja blbý kúpila, alebo to tak býva aj u iných.

iinuska
25. mar 2010

jamaat, neda sa zabrzdit ked je zlozeny.

mimi21
25. mar 2010

no cafte
ja som dnes bola od rana u maminy a poobede som sla do mesta, potom pesi domov, potom este u nas na postu a mam dost

inac sme prisli na to, ze mala ma asi hnacky z Ambrobene sirupu, vsetko to zacalo ako ho zacala brat 😝 je to aj v neziaducich ucinkoch

iinuska
25. mar 2010

mimi, Atb zvyknu robit sarapatu. Preto sa pridava napr. BioGaia.

mimi21
25. mar 2010

ja viem iinuska ale mm ma stale presviedca ci to nemoze byt aj z toho
a okrem ineho jej to vobec nezabera ...stale kasle ☹

iinuska
25. mar 2010

mimi, kasel je neprijemny a trva dlho. A co davas proti kaslu?

mimi21
25. mar 2010

no davala som to Ambrobene , ale kedze to nezaberalo, teraz vecer som presla na solmucol, lebo ten jej minule zabral

iinuska
25. mar 2010

mimi, tak snad zaberie a bude to uz len lepsie

nikanika28
25. mar 2010

Ahojte, tak dnes sme mali prvu noc po dlhej dobe, co sme spali bez zobudenia 😵 . No a boli sme na poradni, tak vazime 9,8kg a 74cm. A sme zaockovani ...zvladli sme to docela dobre, zatial som nedavala ziadne lieky, snad uz nebude treba.. 🤐

mystery7
25. mar 2010

kocky, vy vsetky kupujete uz len golface?? Ako sa s nimi chodi, ked mate volnu len jednu ruku?? A tie kolieska sa mi zdaju tiez velmi male. U vas su take dobre chodniky?? Tu su take popraskane, ze mi tam hocikedy skoci koliesko (predne mam mensie) ☹

ladywitch26
25. mar 2010

caute zeny, tak my dnes tiez nervny den, tlaci sa nam dalsi zub, horna dvojka, teda mozno aj viacere, ale tuto zatial vidno. ani bohvieco cez den nespala, len mrnuchala. tak som jej aspon na noc dala polovicnu davku sirupu, nech ju to neboli. lebo zula hryzatka ako o zivot, ale kazdu chvilu plakala. asi ked si priamo na ten zub zatlacila, tak ju to bolelo.
dnes som sla skapat v robote, ani homeopatika, ani cola, ani orechy nezaberali, uz som myslela, ze tam niekde tycku svahnem. este nech nam pride teraz niekedy kontrola z hygieny, tak mozem rovno doma zostat. lebo na oddeleni nesmieme skladovat osobne veci, nie este jedlo. a ja tam mam v policke hotovy piknik. flasu s kolou a balik s lieskovcami. 😀

inak akurat sa dobre smejem, ak si dobre pamatam, jamaat, tak ako si zo zaciatku frflala,ze ta FB nejako neoslovil, tak teraz si tam denno-denne 😀 😀

iinuska
25. mar 2010

mys, my pouzivame golfac len ked niekde ideme, na nakupy a tak, lebo kocik je nespratny a zaberie cely kufor. A golfac je super vec