Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
25. mar 2010

lady ako ty vies podpichnut 😀 😀 😀

jamaat
25. mar 2010

iinuska, tak to je asi všade rovnaký systém. Tak som spokojnejšia. 🙂

lady, ja si nechávam panely na Mozzile vždy zapamätať, takže pri zapnutí počítača sa mi všetko pootvára. A aj keď na FB nie som, tak som tam prihlásená.

ladywitch26
25. mar 2010

jamaat, ja som narazala na to, ze si napisala, ze ides tam foto hodit 😀 ja na fb nemam nervy, straaasne dlho to trva a ja strelec, a ako takej mi slovo trpezlivost vela nehovori. 😀

ludka, okrem ineho som aj znamenie podla cinanov kohut, a to teda som skoro majster v podpichovani 😀 😀

jamaat
25. mar 2010

lady, no veď niekedy mi pekne žerie nervy.

ladywitch26
25. mar 2010

ja som uz rezignovala, pridat tam video je takmer nemozne. radsej to hodim na youtube, tam je to za chvilku. a najviac ma vytacaju tie rychle spravy, zakazdym mi zamrzne pismo, ked mi niekto posle tu spravu. 😠

mystery7
25. mar 2010

jamaat, prave som prihodila fotku na trojkolke 🙂 mame rovnaky typ. U nas je super spokojnost, maly sa v nej total vazne tvari a silno drzi riaditka 😀

ladywitch26
25. mar 2010

mys, my sme trojkolku vyskusali vcera v materskom centre a presne ako vravis, stanka silno drzala tie riaditka a tak tam sedela, strasne hrda a tak sa vazne tvarila 😀 a zakazdym, ked isli s muzom okolo mna, tak mi zakyvala. no zlata bola.

jamaat
25. mar 2010

Tak video chce ozaj veľmi pevné nervy. A keď, tak doobedu treba pridávať.

Aj ja som práve nahrala fotky hábov, čo som dnes nakúpila. 🙂

mys, Emka je tiež spokojná. Hodím tiež foto.

ladywitch26
25. mar 2010

ja som to na dnes vzdala, uplne dnes hrabe tomu FB. nic mi tam nefunguje. 😠

mystery7
25. mar 2010

ja surfujem cez telefon a kym nemnili verziu, mala som v moile to co v kompe a ked zmenili..... cisty horor. Musela som stiahnut iny softver a tam uz len fotky sa daju nahravat.

mystery7
25. mar 2010

jamaat, kde si bola na nakupoch?? Ja som nakupovala minuly tyzden a aj tento. Kopec prachov som pustila, ale som spokojna, je vystrojeny na cele leto. Potrebuje uz len nejake kratasy a tenke nohavice a pohoda. Som sa vysantila hlane v tescu.

Pre mojho Mirka je hlavne zazitok, ze ma blizko psikov, holuby a deti. To je radosti 😀

jamaat
25. mar 2010

a ešte mačky 🙂

mystery7
25. mar 2010

macku sme este nevideli, ked uvidi, asi odpadne 🙂 chudatko. Ale uz bude teplo, tak bude u babky behat po dvore so psikom.
Na dnes koncim, som hotova, idem upadnut so komy. Snad mi milacik da aspon2 hodinky ;-N
Pa pa

jamaat
26. mar 2010

Dobré ráno, u nás noc ako už dávno nie, Emka sa zobudila len raz, hore sme od šiestej. A večer sme ju našli zapikovanú v opačnom rohu postieľky. Dosť ťažko zaspávala, v polospánku si sadala, tak asi zo sedu sa len zvalila na opačnú stranu 🙂

mystery7
26. mar 2010

dobre ranko
U nas noc nic moc, stale len cuckal. Vstal o 5:30, ale uz 15min predtym sa prehadzoval.
Dnes vraj mal byt super den, ale asi bol vcera. Od rana zatiahnute a mrholi ☹

jamaat
26. mar 2010

U nás je zatiaľ pekne.

Práve som pochopila, prečo bola Emka opačne zvrtnutá. Na tej strane je totiž komoda a na nej som nechala mobil, samozrejme som ho zabudla večer zobrať odtiaľ. Monika mi volala o 21,30, lebo bola na koncerte, či môže zostať dlhšie. Takže Emka sa snažila dostať k mobilu a cestou asi zaspala alebo keď dozvonil, tak zostala spať tam, kde práve bola 😀

iinuska
26. mar 2010

dobre ranko, my sme hore od 5, ale Adamko sa v noci zobudil len 2x . Uz vecer sa otocil s hlavickou na opacnu stranu postielky, tak som rozmyslala, ci to nebude aj tym, ze tak dobre spinal. Teda na jeho pomery. Alebo to bola iba nahoda. Vyskusam ho dnes vecer tak ulozit, tak som zvedava 😅

teraz zaspinkal a potom ideme ku kamoske pozriet jej polrocnu dcerku. Prvy krat pojdem s Adamkom sama s autom. Cesta trva cca tristvrte hodinky, tak dufam, ze to zvladneme bez kriku, lebo doteraz som vzdy sedela pri malom 😕

zuzkaprofant
26. mar 2010

cafte moj ide na letny cas uz tt mi vstava pred 7 a dnes o pol 7 na nervy snim uz som taka nevyspata ze skolabujem v noci som kazde 2-3hodky hore lebo je hladny a etse to ranne vstavanie pred tym sme spali do pol 9 😀 😀

nema este niekto zaujem o caje hipp lebo uz balime veci tak aby som vedela kolko mam nabalit toho 😉

iinuska
26. mar 2010

zuzka, do pol 7?Tak to by som bola stastna 😀 . My dnes o 5, vcera o pol 6, atd. A rekord mame o pol4 ☹

mystery7
26. mar 2010

zuzka, ja mam v pondelok babytelocvik. Potom sa ozvi, kedy sa stretneme. Uz sa tesim.

zuzkaprofant
26. mar 2010

inuska ale to ja myslim ze uz bol hore a hotovo sa chcel hrat to ze je hore od hladu vkuse to uz sa nerata

mys sa ozvem kedy mas beby telocvik a kde

nikanika28
26. mar 2010

ahojte. Klarka sa zobudila o 23,30 ked som uz zaspavala a mrnkotala do jednej skoro 🙄 . No pricinou bolo kakanie, slo jej to tazko, tak bola nervozna...asi ma stale este v crievkach mis-mas po tych vracackach a hnackach a nepapaniach... NO a rano bola dokakana zase 😝 . Uz sa zacala stavat v postielke...rano som nakukla do postielky a ona si herecka stoji a vykrika 😀 😀 .
A som nasrana, tesila som sa, ze spravim krstniatku tortu Tom a Jerry, ale nikam nejdeme, mm mal brusnu virozu, tak pre istotu zostaneme doma..aby sme ho nenakazili. Hlavne ked odchadza v utorok do Kovacovej na mesiac....tak skoda ☹
Vcera som kupila Milacika, tak dnes skusim dat ..vy uz ste davali? Mne totizto smotanovy jogurt ani neovonia...nechce ho ani vidiet 😝 . A uz mi dochadza inspiracia, netusim, co varit, co davat na ranajky, veceru, obed..mi to pride, ze jej davam stale to iste 😅

mystery7
26. mar 2010

zacina o 11:15 do 12:00 v starej radnici. Po telocviku utekame domov najest sa a zdriemnut si-vzdy potom zaspi. A vonku ideme okolo 15:30-16:00. A kocikujeme sa, ideme na ihrisko pri bloku tak do 17:00-17:30 podla jeho nalady.

mystery7
26. mar 2010

ja mam tiez pocit, ze davam to iste, ale skusala som menit odmietal. Tak naranajky a nveceru mava kasu, potom bud vyziva, alebo struhane jablcko s piskotkou, obed, jogurt, alebo sabinacik. Niekedy ked ideme vonku tak zbalim chlieb s maslom. N vzduchu mu dobre travi.
Zda sa mi ze poobede zje viacej ako doobeda.
Minule som robila kralika so zeleninou a zdalo sa mi to redke, tak som do toho dala ovsenne vlocky. Teraz je to take hladke a tahave, tak toto je v pohode. Uvazujem, ze do vsetkeho dam po troche vlociek ked mu to chuti a ide lahko dole hrdlom 😀

zuzkaprofant
26. mar 2010

dobre ved ked budeme v taky cas co ste vonku v metse tak sa ti ozvem ja predpokladam ze bduem cely den v meste lebo mi toho treba vela vybavid nakupit tak snad bude pekne pocasie a nebude velmi prsat

mystery7
26. mar 2010

ok, pohoda. Budes tu mat nejaky mobil so sebou?? Posli mi potom v sms tvoje cislo a ked pojdem vonku ozvem sa. Mne Mirko uz nechce velmi spavat v kociku :-/ tak chodim vonku az ked sa zobudi.

zuzkaprofant
26. mar 2010

no hej ale najpr si musim kupit cislo nove

moj spi vsade ked je unaveny tak zaspi ja tym nemam problem zatial takze ja snim chodim hore dole inac sa u mna ani neda 😀 😀

mystery7
26. mar 2010

moj ked je uz velmi unaveny, zaspi aj v kociku, ale poriadne to ohundre 😉

zuzkaprofant
26. mar 2010

som zvedava ako sa maly budu hrat pojdeme niekam kde je daky decky kutik je nieco take v dakej restike na hlavnej?

mimi21
26. mar 2010

jaaaj baby mala mala zase rano 38,2 😒
teraz je uz dobre, ale uz som z toho na nervy
chcela som s nou ist von, ale teraz neviem co mam robit, ci ist, alebo radsej nie