Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
26. mar 2010

joooj, mys ja by som mohla spat stale, ja som strasne spavy tvor...

mystery7
26. mar 2010

no, to sa mi stane len obcas, nastastie, inak by ma uz trafilo 😕

zuzkaprofant
26. mar 2010

ja to mam kazdu noc ci spim poobede alebo nie neviem preco ale ked sa zobudim pred 4 tak uz zaspat neviem ale ked o 5 tak v pohode 😀 😀
sa tesim ze sa u nasich vyspim joj to budem cely den v pyzame 😀 😀 😀

mystery7
26. mar 2010

mimi, aj ja som spachtos, respektive bola som. Ale teraz mi to uz vadi, teda ak sa vyspim cez den

mystery7
26. mar 2010

zuzka, tolko povinnosti budes mat, kade tade behat 😀
Ja ked si planujem pohodu a klus, just to nevyjde 🙄

zuzkaprofant
26. mar 2010

mys jasne ale mam cas7tt tak to bude cas aj na spanok

kackabrcka
26. mar 2010

kocky co idete v lete na dovolenku k moru myslite aj na taketo nieco ?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6571210&tab=3

zuzkaprofant
26. mar 2010

kati si to kupila malej?

mimi21
26. mar 2010

kati ja som na take nieco zatila ani len nepomyslela, skor na poriadny opalovak, aspon 50 pre malu

kackabrcka
26. mar 2010

zuzi kupila som no novy aj s ciapkou
idem poslat link
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8150029

myslim ze je to super vec.. na dovolenku k moru.. urcite by nebola pod slnecnikom ci v chladku..

kosska3003
26. mar 2010

ahojte
mys diky aj ja dufam este cakam ze mi ta baba napise cislo uctu a akosi je ticho
mi uz spinkame od pol 8 lebo dneska spala len raz ale vyse dvoch hodin a druhy krat sa jej uz nechcelo tak dufam ze bude v pohode noc a svagor ma dnes narodky tak som si dala aj vinko a teraz kukam panelak a pojdem aj do hajan pomaly asi

mystery7
26. mar 2010

ja som kukala v tescu bermudky a dam mu na to tricko s kratkym rukavom + ciapka so siltom. Opalovaci krem 50uv 🙂

kackabrcka
26. mar 2010

zevraj maju take nieco aj v tescu

kackabrcka
26. mar 2010

kooska to pockaj do pondelka na kocik.. potom sa ozvu vies ked to ma obchodny predaj tak je na nete len po-pia 9-18 😵

my spime od 19.00 🙂

mys aj ja mam 50 a 30 faktor ale radsej aj taketo nieco pri more ...

kosska3003
26. mar 2010

kati tak na to som ani nepomyslela ja dam krem 50tku a bude mat na sebe tricko a my nebudeme na obed chodit na plaz len rano a poobede na obed bude spat a to budeme pri bazene

kackabrcka
26. mar 2010

maji to aj my cez obed nie ale aj tak radsej nech sa nespali netraba im to..

kosska3003
26. mar 2010

kati ja pockam isto ale som zistila ze je ta baba s tej istejdediny ako ja ina nahoda co tak mi moze napisat aj cez vikend

ladywitch26
26. mar 2010

baby, s tymi opalovacimi kremami, urcite ich nezabudnite, ja som tu na plaz nikdy nesla cez obed, ale tu vas este aj o siestej vecer dokaze slnko spalit. proste pri mori je riadne agresivne.

kackabrcka
26. mar 2010

lady ved preto aj overal radsej 😕

mystery7
26. mar 2010

ja som davnejsie videla taky maly stan, ako iglu pre deti k moru a dalo sa to poskadat do tasky. Chcela by som to pozhanat.

kackabrcka
26. mar 2010

mys viem co myslis no neviem kde v sk sa to kupi.. ja mam tu slnecnu clonu na kocik este tak hadam nam to postaci..

mimi21
26. mar 2010

taky ten stan, na to som myslela, aj ja by som to chcela

inac dnes ninka objavila ako sa otvaraju skrinky...uz povytahovala kooopec veci 😅 😅 😅

mystery7
26. mar 2010

o otvarani skriniek ani nevrav, to je u nas tiez velmi oblubene a cim viac trieskaju tym je to smiesnejsie 😀

mimi21
26. mar 2010

baby myslite, ze tie nocne teploty moze mat Ninka zo zubv??? cez den nic, len v noci...

mystery7
26. mar 2010

ja som davnejsie videla taky maly stan, ako iglu pre deti k moru a dalo sa to poskadat do tasky. Chcela by som to pozhanat.

kackabrcka
26. mar 2010

mimi pekne zevraj maju nieco aj v tescu.. no pozrem ale ja uz mam jeden ten nam staci 😵

iinuska
26. mar 2010

mys, taky stan aj my chceme kupit. Mavaju to aj v Tescu. Stoji okolo 8 eur

ladywitch26
26. mar 2010

mimi, dost pravdepodobne. zuby bolia vacsinou vecer a v noci. teda aspon nasu stanku. cez den nic, pohodicka, ale ku veceru uz zacne byt nervna, hryzie vsetko dookola a na noc som jej musela davat sirup, to uz mi vecerne mlieko ani nechcela jest, len vrestala a vrestala, kym sirup nezabral. potom zrazu uplne ine dieta, kludnucka, spapala mliecko, v klude zalomila a spala celu noc.