Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
27. mar 2010

Aaaa, vitaj danuš, ďalšia, čo má taký veľký vekový rozdiel. A dokonca vedieš! 🙂

danus.ka
27. mar 2010

To vážne, vediem? 😎 Ale musím povedať, že je to fajn. Pri prvom som mala 20 a teraz mám 35. Starší je veľmi pozorný, veľmi sa malému teší, hraje sa s ním. Nemá problém ho kočíkovať či zostať s ním doma, keď potrebujeme niečo vonku vybaviť. Samozrejme, má svoje pubertálne chvíľky, ale je to v norme. Zase ho až tak veľmi nezneužívame. Sme s manželom za to, že je to naše dieťa, tak sa snažíme si vystačiť. Ale niekedy treba postrážiť a ten starší nenamieta. 😉

mimi21
27. mar 2010

no tak som dopadla presne ako som predpokladala...ja som grogy a Nina na vrchole svojich sil 😅
mm v nedohladne, takze si dnes nepospim...

danuska vitaj medzi nami 😉

mystery7
27. mar 2010

danuska, vitaj, kludne sa pridaj. Ja o golfaci velmi neuvazujem-zatial

Tak u nas mm vzal maleho vonku a ja som si v klude porobila. Okno umyte a balkon vydrhnuty. Musela som pouzit savo, lebo po zime vyzeral otrasne, holuby nam to tu peckuju 😠
Maly teraz spi. Ale taky je nervny, zaricany. Mm vravel, ze aj v kociari bol taky. Dala som mu nurofen a asi aj na noc. Nechcem ho prepchavat liekmi, ale bez nich je to strasne. Ako dlho mumozem davat nurofen, myslim kolko dni???

mystery7
27. mar 2010

este chceme dat na balkon prutene kresla (budeme si tam popijat kavicku 🙂 ) a vytrepat 2 koberce, umyt zrkadla
Zajtra oslavujeme meniny, v pondelok bude Miroslava a ja mam doma hned dvoch 😀 😀

ladywitch26
27. mar 2010

mys, no esteze si pripomenula,moj otec je miroslav, ale nemame slovensky kalendar, tak meniny akosi neregistrujem.
co sa tyka nurofenu, tak ja som stanke davala kazdy den pocas celeho tyzdna, ale len vecer. podla mna zasa ked nie je ina moznost, radsej mu ho daj, ako ked ma byt nervozny z bolesti.aj ked ja som davala len polovicnu davku, zabrala aj ta.

inak akurat sme dosli z toho mesta, dala som si gulasik, co som nad nim slintala cely tyzden a potom este vyprazany syr. este teraz mi je zle, co som sa objedla, ale kupili sme aj fatru, tak uz sa to lepsi 😀
a z toho nextu som trochu sklamana, chcela som kupit cosi stanke, ale na jej vekovu kategoriu tam skoro nic zlacnene uz nebolo, len par zimnych bund, zopar rifli, ale vacsina zateplene, akurat co som jej jedno tricko a dvojbalenie leginiek zobrala. a potom som este z novej nezlacnenej kolekcie zobrala 4balenie letnych triciek, nech ma v com na dovolenke behat. a tensie teplaciky tam nemali na nu, tak radsej pozriem niekde inde.

mimi21
27. mar 2010

no tak mne bola dopriata hodinka spanku, len mala sa zobudila o pol6, tak teraz neveim kedy pojde spat
mm objednal pizzu tak sa tesim ako s napapam 😝 😝 😝

aj ja chcem ist do nextuuuuuuuuuuuuu 😀

jamaat
27. mar 2010

No a nám Emka ešte stále spí poobedňajší spánok. Najskôr nedajbože ju uspať a teraz spí už skoro 3 hodiny.

mimi21
27. mar 2010

jamaat 😅
tak nás dnes vecer caka podobny program 😉

som inac zvedava ako mala zvladne casovy posun, a ked este pojde takto neskoro spat, tak to bude ina sranda 😅

iinuska
27. mar 2010

ahojte
domov sme prisli trosku neskor, tak Adamka som ulozila cca o 20.00. Otocila som aj postielku. Teraz je ako pokusny kralik 😀

jamaat, ten casovy posun zaujima aj mna. Ale myslim, ze nase detusky to velmi nerozhadze, im je to jedno, to skor my s tym budeme mat problem 😕

iinuska
27. mar 2010

haloooo, je tu niekto?
ja som nejaka znicena, asi si pojdem lahnut 😔

kosska3003
27. mar 2010

ja osm tu kukala som na nete kociky este lebo ta baba mi neodpisuje pockam do pondelka ak nenapise tak jej napisem ze ako si to mysli 😠 😠 a pritom dneska tam bola prihlasena tak si musela kukat maily lebo neponuka len jednu vec ale milion pat tak uvidime ci z toho cosi bude

jamaat
27. mar 2010

Ktorá ste magnetkový maniak? Aha http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1952346

Mne časové posuny veľmi nevadia, vstávam vždy rovnako ťažko 🙂 .....Len Emke chcem upraviť potom tak, aby do ôsmej spala.

ladywitch26
27. mar 2010

ja sa na casovy posun tesim, odkedy sa cas posuval v oktobri. dovtedy mi stanka spavala pekne do osmej, potom zrazu vstavala o pol piatej az siestej. tak teraz pospi hadam aj do osmej niekedy. a skor mi to cez leto takto vyhovuje, lebo vecer slnko zapada az o pol jedenastej.

ladywitch26
28. mar 2010

a to co som dnes prva? to sa uz davno nestalo 😀

mimi21
28. mar 2010

no a kde ste vsetci??? 😕 😕 😕
ja som uz s mamou obehla metro, boli sme na nakup, periem uz druhu pracku, obed len taky rychly, poievka a kuracie prsia na prirodno s hranolkami a uz aj nahucat sme na seba s mm stihli 🤐
mala ma stale sople ale v noci spala dobre, az do 3, vecer som jej dala polovicny Nurofen, ale kasel stale je, tak neviem...asi zajtra zbehnem k dokine

ladywitch26
28. mar 2010

mimi, no ja som tu, stale pozeram, ze kde kto...a nikde nikto 😀
mm zmizol hned rano na futbal, takze nahucat som nanho nestihla 😀
a veeeelmi si pochvalujem posun casu, stanka mi vstala o osmej, no az tak super...len nech jej to vydrzi.

mimi21
28. mar 2010

no my sme vstavali o 8:15 noveho casu, len teraz neviem ako spanok cez den, lebo chodieva mi spat o 10 a potom poobede okolo pol3, lenze teraz o pol12 uz bola taka unavena, ze mi zaspala hned ako som ju do postielky dala - takze dnes asi len jeden spanok

ja som si este chcela kupit jablka na vyzivu, ale nic take vhodne som nenasla, takze zase nenavarim 😠
no a von asi dnes nepojdeme, u nas je krasne, nie az tak teplo ako minuly tyzden ale slniecko svieti 😎 😎 😎

ladywitch26
28. mar 2010

ja som jej vsetko posunula automaticky o hodinu neskor. vstala o osmej, tak aj mlieko mala o osmej a desiatu presne o desiatej. predtym o deviatej a o pol desiatej mi uz sla spinkat. teraz mi zaspala o pol jedenastej, takze obed bude mat pred jednou. no a vecer do postele nepojde o pol deviatej, ale o pol desiatej. sa tesim normalne na leto, to sme s nou chodili este vecer o siedmej vonku na prechadzku, o deviatej sme az kupali, to nam slnko zacalo rovno do okien v obyvacke svietit, lebo mame na zapad a kvoli ostatnym domom nesvieti dnu, ale v lete akurat o osmej zacalo a tak nam vyhrialo obyvacku, ze sme kludne mohli stanku vo vanicke tam kupat a ani sme nekurili, co bolo tak horuco.

iinuska
28. mar 2010

ahojte a dobru chut k nedelnemu obedu 🙂

my sme uz vsetci po obede

u nas noc celkom v pohode, Adamkovi som prehodila postielku, tak mozno preto,mozno len nahoda. Hore sme od pol 7 noveho casu. Doobeda spinkal 40 min, tak okolo druhej ideme von, nech si pospi v kociku, tam mu je najlepsie. Teraz tu olizuje mramor pri krbovych dvierkach. No co uz, chladi si dasienka 😀 Ale Petko zakrocil 😵

zuzkad
28. mar 2010

ahojte 🙂

noc sme mali fajn, Nico spinkal celu noc, zobudil sa o siestej, ale to si ho svokra zobrala k sebe a do pol osmej ho mala u seba, potom som si ho dala este k sebe do postele a spinkal s nami do pol desiatej, tak som sa dobreee vyspala 😅 😅
ja som od vcera nejaka otapena z tej migreny co som mala, tak som dospavala co sa len dalo 😅 😅
Kocky mam dilemu, lebo sa zacinam obavat, ze maly po mne zdedil alergiu ☹ ☹ uz tt ma sopliky ale riadne, kycha ale uz nie moc...odsavame ...kvapky davam a aj fenistil kvapky. Bojim sa, ze to nebude prechladnutie, ale alergia...ja smrkam a kycham ako besna z alergie...ale Peto dostal nadchu, tak este je nadej, ze to chytil od maleho a nema alergiu ale naozaj je poprechladany uvidime...ako dlho moze trvat taka nadcha ?? Nechcem hned uutekat k doki, snazim sa to liecit sama...teda pokial naozaj nepojde o alergiu 😖 😖

jamaat
28. mar 2010

Zuzi, nerob paniku, veľa detvákov je teraz chorých, tak hádam aj Nico bude mať len obyčajnú nádchu.

jamaat
28. mar 2010

Inak minule ste tu spomínali aj norovírus...a keď sme boli posledne na poradni, tak doktorka vravela, že práve vtedy mnohé deti hromadne priam v jeden deň ochoreli na črevného bacila. Tak dúfam, že nás to obíde.

ladywitch26
28. mar 2010

zuzka, pokial by mal alergiu, tak by mu ten fenistil zaberal, ten je prave na alergicke reakcie, je to antihistaminikum. takze asi ma len obycajnu nadchu. inak mne mala nadchu tyzden predtym, ako jej sli zuby, tak mozno aj u vas to tak bude.

mimi21
28. mar 2010

zuzi lady ma asi pravdu, teda nie asi, ale podla mna urcite 😉

kosska3003
28. mar 2010

ahojte tak nam posunuty cas nerobi problem mala mi chodila spavat o 11 zaspala o pol 12 potom chodi o 16 a zaspala o 16 takze ziadna zmena sa nekona uvidime vecer chodi o 20 tak ju dam tak isto a bude potom sa jej bude prehadzovat rezim ked bude spat jeden krat si myslim aj v zime si to posunula sama tak ako mala aj predtym ziadna hodinka sa nekonala tak mi slnko teraz svieti do oci no nemohlo byt tak cely den a nie teraz ked mi mala spi v postielke uvidim hadam aj von este pojdeme 😀 😀 vsak bude dlho vidno toto bude sok pre mna dneska bude 7 hodin a este vidno waw

ladywitch26
28. mar 2010

kosska, k tomu soku, dnes bude tu vidno az do deviatej vecer 😀 😀

iinuska
28. mar 2010

tento casovy posun mi vyhovuje. Mam rada, ked je dho svetlo a teplucko a my mozeme sediet na dvore a debatit pri vinku 🙂

Adamko zacal naschval pustat sliny a umyva mi parkety. 😀

ladywitch26
28. mar 2010

inus, tak rychlo aj handru do ruky a moze rovno aj lestit 😀

iinuska
28. mar 2010

lady, Adamko sa plazi, tak ani handru netreba 😀