Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
7. júl 2009

simi, tak to poznam
ja som mala vcera 3 pokusy o prechadzkua to o pleci a ciciku je tiez pravda 😅

monkap
autor
7. júl 2009

vyzera to, ze lenka zaspinkala 😅

sirinka
7. júl 2009

monkap ale nie je to celkom take super...musela som jej zrusit obedny spanok, lebo sme sa hnevali po obede, ked nie a nie zaspat iba vystrajacky, potom som ju musela uz o tretej budit, inac by spala ktovie dokedy a vecer o desiatej este aj tak bola cula ako rybicka... a aj bez obedneho spanku vydrzi aj do deviatej... to len dnes mame vynimku...

luba142
7. júl 2009

nasa mala uz spinka od osmej cez den toho nepospala a dokonca ani vonku to z dvoch hodin vozenia spala len pol hodinu

lasenka
7. júl 2009

aj my sme prave zaspali 😉
... no spali sme aj takmer cely den, tak dufam, ze noc nebude opacna 😒

luba142
7. júl 2009

lasenka my sme vcera spali skoro cely den a v noci bola hore tak ako vzdy tak nedufam ze dnes to bude inak ked nespala skoro nic cez den

lasenka
7. júl 2009

luba - pozeram, ze mas tak staru prvu dceru ako ja syna... pomaha? 😉

luba142
7. júl 2009

las- a syn pomaha? Mala ani velmi nie len by ju stale pusinkovala a hladila 🙂

luba142
7. júl 2009

siri- dobra reklama 😀

lasenka
7. júl 2009

siri - 😀
luba - moj ano, ked ma chut a naladu 😉 ale tiez pusinkuje nozicky, hladka ho a prihovara sa pekne 😉

mystery7
7. júl 2009

kocky davate detickam espumisan? ako casto? ja musim aj 2x denne

lasenka
7. júl 2009

mys - ja ani neviem co to je 😕 😅

kosska3003
7. júl 2009

ahojte
ste toho popisali teda kto to ma precitat ja som tu nachvilku caka ma posledna noc bez mm zajtra uz dojde hura spon sa bude starat o malu a moje krize si idychnu

monka hej ja som davala malej prepichnut ked som sla domov s porodnice v pohode prepichli dala som im 10 eur to platenie je dobrovolne zvycajne ze davaju 5 ale ja som dala 10 dobre sa mi tam starali o malu ked som bola na jiske dva dni aj treti som ju namala cez noc a boli mile tak preto

mimi21
7. júl 2009

ahojte kočice
ste toho popíííííísali
ja som bola cez deň u mamči a teraz ešte podvečer s kamoškou v meste
zajtra musím piecť kačku, lebo sme dostali ribezle, mrazničku mám plnú tak prvá išla von kačka - som zvedavá ako sa mi podarí, lebo ešte som to nerobila

aj ja budem musieť asi zvesiť kolotoč, lebo malá môže byť brutálne ospalá, ale ked ju dám do postielky a ona zbadá kolotoč, hneď sa preberie 😅

dnes ráno o piatej bol taký monológ s kolotočom, že sme sa s mm dobre zasmiali, zlatá bola strašne 😵

kosska3003
7. júl 2009

halooooooooooooooooooo
kde ste uz ste isli spat s babatkami asi aj ja pojdem za tou mojou princeznickou

mystery7
7. júl 2009

koska aj ja trpim, teda moje krize a ruky

co sa tyka kolotoca, ja som zvesila, lebo moj sa onho vobec nezaujima. on ma radsej okukavanie kvetu,stropu a zaclony

monkap
autor
7. júl 2009

kosska: my ideme dat prepichnut pozajtra na usne ... tam sa plati 5,-EUR ... joj, mam z toho trosku strach 😝

kosska3003
7. júl 2009

monka no ja som jej ich dala v porodnici prepichnut sestricke a jej som dala eura na usnom neviem no mala ani necekla ani jej krv nesla ale cim je starsie babo tym ze to viac boli lebo co bola kamoska po 6 tt prepichnut svojej tak ta mala krvave uska ved uvidis kazde babo to znasa inac a ma iny prych bolesti

mystery tak aspon vies ako kapem kazdy den

monkap
autor
7. júl 2009

kosska: snad ju to nebude moc boliet a nebudeme mat s tym problemy 😖 nech uz je to za nami ....

kosska3003
7. júl 2009

no a preco si jej neprepichla v porodnici aj sestricky mi povedali cim skor tym lepsie lebo ze je ten lalocik este makky neboj to bude v pohode potom mi kazali jej to natierat liehom co je na pupcek a natriet mastickou co mas na bradavky a stou nausnickou behat hore dole aby jej ten hnis a spiny vysli vonku

monkap
autor
7. júl 2009

kosska: my sme nikomu neprezradili ze budeme mat dievcatko ... a nausnicky dostala od krstnej ku krstu ....

kosska3003
7. júl 2009

monka jaj no tak potom hej neboj to zvladnete ja som mame volala nech mi kupi niake a kupila tak som si ich dala tam ozaj namoc si ich do liehu daj si ich do niakej krabicky alebo coho a nehaj ich tam namocene aj ked s nimi aj na to usne dojdes nevadi lebo to mi kazali aj v nemocnici oni za vydenzifikuje a tak
idem ja do postele tak dobru a vela stastia s prepychovanim pa

mystery7
7. júl 2009

kocky, uz ste ziadali o ten prispevok a priplatok k prsipevku, co je tych 25000? ja som stiahla tlacivo z netu ale nie je tam ziadne potvrdenie od detskeho lekara len od mojej gynekologicky. treba teda este nejaky speci papier od detskej doktorky?? ze sa maly dozil tych 28 dni??

jamaat
8. júl 2009

Dobre rano. Tak my sme uz zacali den mrzutostou a placom. Zase nevie zaspat, tak ju navlacam v babyvaku. Blbe je, ze aj ja som si chcela este zdriemnut, sme hore od pol siestej.

mys, mne dali vsetky papiere na matrike. Len som stale zabudla dat ich potvrdit doktorke.

dupinka
8. júl 2009

ahojte!

nas adam tuto noc dost blbo spal. Do prveho krmenia o 1:30 v pohode, no potom som ho stale pocula mrncat a ked som prisla k postielke, tak mal zavrete oci 😒 A teraz rano podriemkava systemom pol hodka spanku a pol hodka bdenia.

Ozaj, ako dlho trva, kym uspite vase deticky? Lebo nas maly sice zaspi do par minut, no o pol hodinu trhne zo sna ruckami, prudko otvori oci... tak ho hladim po hlavke a ockach a zaspi zvycajne az za dalsiu pol hodinu.

dupinka
8. júl 2009

mys: ten papier ti daju na urade prace, soc. veci a rodiny.

Mne dali naraz vsetky tlaciva - rodinne pridavky, prvy prispevok aj ten dodatok k prispevku pri narodeni, uz aj na rodicovsky prispevok.
Na nete nie su aktualne tie tlaciva, ja som mala trochu ine ako tam som videla.

emode
8. júl 2009

mys ja som sa rozculila lebo vsetky tlaciva su na nete okrem toho co davas pediatrovi na potvrdenie takze som tam aj tak musela ist este predtym ako som ich tam zaniesla vyplenene 😠 som si myslela ze usetrim cas ...

aj my sme dali uska prepichnut este v porodnici a mala o tom poriadne ani nevedela, ale my sme aj ockovanie proti TBC doslova prespali 😉

kosska tak si uzi muzicka a riadne ho priprav k malej ... lebo aj moj sice hovori ako ma vystrieda ale vydrzi s malou tak pol hodinku 😎

monkap
autor
8. júl 2009

ahojte,
dnes ideme na kontrolu k ortopedovi ... snad to bude OK ... vcera lenke preplachovali kanalik ... a zajtra tie uska ... no kazdy den nieco 😖

jamaat
8. júl 2009

monkap, tak nech vám to dobre dopadne. A aký kanálik jej preplachovali??