• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
teda 60 som chcela napisat :sweat_smile:
29. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my sme mali zlu noc, mala stale na prsniku a aj ked uz zaspala tak po chvili zase plac
Emode, Janka kedze mame take senzibilne dcerusky tak sa nesmieme cudovat vsak zajtra je SPLN pripravte sa dnes si to len nacvicovali!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a zlate ste ze ste si na mna spomenuli :wink:
klobasky su to je jasne, tlacenka, paprikova slaninka, hurky co len chcete treba len prist :grinning:
29. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my noc z tych lepsich, prespali sme celu noc a zobudili sa o siestej, teda po novom o siedmej, ale sopliky ma Ajko stale, neboli sme este u dr., ale rozmyslam, ze ju navstivime, len sa mi tam moc nechce lebo mam obavy, ze mu bude chciet predpisat ATB a tomu sa chcem vyhnut. Doteraz som mu davala nasivin, len ho uz nemoze brat lebo je to viac ako 5 dni, co ine davate do nosteka, ked maju drobci sopliky, zbehla by som do lekarne? A kolko u deti trva nadcha? Lebo Alex ma uz tyzden
29. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juska a fenistil kvapky nemas?
mne to dr vzdy pri nadche dava, zastavuje tvorbu hlienov, ale je to len na predpis...
ja davam pred odsavanim morsky sprej a ked ma zapchaty nostek, tak kvapnem aj nasivin, lebo potom jej pekne odpuchne a moze dychat - ten davam hlavne pred spanim
no a este sme raz mali pamycon - to su atb kvapky
29. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme este sopliky nemali klop-klop odsavania sa bojim ako cert kriza :sweat_smile:
29. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, fenistil sme uz minuli, maly ho uzival lebo si stale suchal ocka, nos aj uska, asi ma nejaku alergiu, koncom aprila ideme k alergologicke, a ked som bola pred tyzdnom u detskej po doporucenie, tak mi ho nechcela predpisat, ze je mozne, ze mu budu brat krv a vtedy sa nesmie uzivat ten finistil, len to este nevedela, ze termin bude az koncom aprila, a pamycon, poznam, ten sme mu davali, ked bol prvykrat chory, siel mu prvy zub, ale ak teraz pojdem s nim k dr., tak je mozne, ze nam ho predpise lebo tych soplikov sa nie a nie zbavit, jeden den to vyzera lepsie, druhy horsie :frowning2: ale ten morsky sprej mu pojdem kupit, ten sme uz mali a pomohol
29. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, tak vam prajem, aby vas aj nadalej obchadzali lebo je to sila, ked musis dietatu odsavat sopliky, to je boj a vresti ako keby ho drali, len som jednu chybu spravila, ze som nekupila tu odsavacku na vysavac, mam len tu obycajnu a asi mam zmensenu kapacitu pluc lebo ja nevladzem tahat :fearful: aj preto chcem ist do lekarne, kupit novu
29. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tu na vysavac si neviem predstavit pretoze Sofia ma paniku z vysavaca takze kombinacia obidvoch by bola brutalna
29. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofia si tiez casto sucha usko ale iba jedno neviem ci si ho objavuje alebo ju tam svrbi alebo je to zlozvyk
29. mar 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juska, určite si kúp tú vysávačovú, to sa nedá ani porovnať účinnosťou s tou "ručnou".

ludka, že hurky :slight_smile: ....aj na Hrochoti to tak volajú.
29. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robila som si účto a tešila sa, ako Emka spolupracuje, že spí 1 a 3/4 hodiny. Keď sa už ozvala, šla som nakuknúť a milá slečinka si čmajzla telové mlieko, otvorila a natierala sa ním. Seba, posteľ, pančuchy a tak :slight_smile:

Inak krásna zábavka sú čudlíky na sporáku.
29. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat aj my sme hurkoví :grinning:

tak sme sa aj my statocne vyzurili v postielke nespala vobec iba na mne na posteli a ked som ju chcela prelozit tak rev ... som v koncoch ... akonahle robim nieco v kuchyni, co vobec nie je vela, tak ju mam zavesenu na nohaviciach a revy strasne ... :confounded: :confounded: :confounded: ... takze spala 15 minut

pojdeme von tak hadam nieco pospi :unamused:

najviac ma stve ze cela snaha naucit ju spavat v postielke je v haji lebo sme neboli dosledni a nespavala v nej cez den kazdy den :cry:
29. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode, a kde spávala ešte, keď ste boli doma?
29. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma som v čase jej doobedňajšieho spánku nebola asi dva týždne, tak asi preto ... a keď som prišla väčšinou od svokry tak som ju zo škrupinky dala rovno do postielky takú ospalú že neprotestovala ... inak spala vždy v kočíku vonku ...
29. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
Nebola som tu od soboty, tak som mala uz abstak :slight_smile:
V sobotu som sa fajne vycvivila pri upratovani, ale aspon mame uz vsetko upratane. Vecer som este dorabala aspik, trochu sa mi zvysilo, tak co s nim? Supla som ho do umyvadla. V nedelu rano som pustila vodu a ...... nic neodtekalo :sweat_smile: nastastie mm vytiahol take gulicky, nasypal do umyvadla, zalial vriacou vodou a prezralo to - zelatinu :grinning: ale dobre som sa zlakla :grinning: ja som taka sikovnaaaa
V nedelu oslava, torta je na FB, robila ju moja mama.
Casovy posun, zatial nic moc. Vcera vstal o 6:50 a dnes o 7:20. O 10 zival, ale nemohla som ho dat spat, lebo sme isli cvicit. Ked sme dosli, tak nervozita a krik, ani nejedol. Dala som mu cucnut a zaspal. Spi uz 1h 30m, ale o chvilu dojde mm, tak sa isto zobudi. Staci mu pocut ako sa kluc otaca :frowning2:
Odsavanie vysavacom je super, zo zaciatku tiez rev, ale po par dnoch pochopil, ze je to pre jeho dobro :grinning:
Emode, u nas tiez nechce zaspavat v postielke, aj ked je nervozny, unaveny, len stoji a krici. Ale aj ked ho uspim na prsniku, vzdy putuje do postielky. Cez den sa snazim, aby tam vzdy spal. Je to obmedzujuce, ale inac sa neda.
29. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale som sa tu vysantila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys :grinning: ved na to tu mame kona :grinning: :grinning:

teraz konecne zaspala vonku v kociku ... asi to vzdam a budeme spat len vonku ... horsie bude ak bude nahodou chora :unamused:
29. mar 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika, mne Klarka tiez spava poobede len na balkone v kociku...aj ked neprotestuje, ak ju dam aj do postielky...
Mys :grinning: :grinning: ..nabuduce budes mudrejsia, clovek sa uci na svojich chybach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...zachod toho "splachne" viacej, ako umyvadlo :grinning:
29. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte
my sme boli v meste skoro 5 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kym som peso zasla, tulali sme sa, na poste som bola, kamoske kupit vankus na kojenie, lebo v BB maju len za 30e a u nas som kupila za 16, s mamcou kupit darcek a aj s kamoskou som sa stretla, tak sme sa celkom pomotali :sweat_smile:

ja sa uplne hrozim co bude, ked prestanem kojit, lebo mne teraz mala doobeda a vecer zaspava pri kojeni, to ju potom len prelozim a poobede sme vacsinou vonku, takze spi v kociku
takze mam takeho tusaka, ze ked nebudem kojit automaticky prejdeme na jeden denny spanok a vecerny bude boj :confused:
29. mar 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes sme boli pekne 2x vonku, doobeda spnkal Adamko hodinku a pol teraz poobede hodinku pekne vonku v kociku. Aj ma uz veru nohy bolia.

ja som tiez zvedava ako to bude, ked prestanem kojit. U nas je to o to horsie, ze Adamko nema vobec dudel a vodu pije z poharika s naustkom :confused:

odkedy zhruba vlastne deti spavaju uz len raz denne? Uz si to napamatam :dizzy_face:
29. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Adamko ma prvy cestny lisaj :grinning: Prekoprcol sa dnes cez krabicu rovno na hlavicku, ale bolo to ako spomaleny zaber, tak sa dufam nic nestalo, len na cielku ma typel
29. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inus, mne Lukasko veru dlho spaval dvakrat, hadam aj do dvoch rokov tusim :confused: :sweat_smile: ...ale tiez si to uz moc nepamatam :grinning: . No a zo zaspavanim je u nas teraz tiez boj, Klarka sa x-krat postavi a potom mrnci, ked pridem, tak rehoty ohromne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a takto sa to opakuje......joj, ale uz nespravim tu chybu, ze ju zacnem uspavat na postely...to som si s Lukaskom uzila az-az, potom som musela odnaucat, lebo to uz bolo na nervy, niekedy to trvalo aj hodinu, kym zaspal :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak teraz lietam hore-dolu, kym zaspi poriadne...tak ale uz teraz zaspala..huraaa :grinning:
29. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikus, u nas az taky problem so zaspavanim nieje.KLOP, KLOP, KLOP. No uvidime, ako to bude s tym spinkanim cez den, myslim kolko x. Aj tak si to deti urcia viacmenej same :slight_smile:

a to co v tej telke, ja som sa konecne usadila, ze idem pozriet panelacik a tot :grinning:
29. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, aspon su tam ti herci z panelaku :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne...tak ani panelak, ani showdancce..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....vono se to porouuuuchalo :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ja som uz rezignovala a uspavam v posteli
akurat sme sa s mm kvoli tomu pohadali, lebo mala nezaspala pri kojeni, tak som ju dala do jej postielky a samozrejme plac
ja som tam nechcela ist a on ma tam posielal, ze co ju nechavam plakat, ze aj tak takto nezaspi...zacarovany kruh
29. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, uz to ideeee, teda tanecky :grinning:
29. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, ja som pri zaspavani v postielke maleho veru aj plakat nechala. Vydrzali sme to, a teraz je v pohodke. Vtedy mal cca 7 mesiacov.
29. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja by som ju nechala, ale mm ju nedokaze pocut plakat...
29. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o, Zuza Fialova ake salta
29. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok