Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
31. mar 2010

no ved mm aj preto nechce golfac, ze sme kupovali lahky spratny kociar a ze uz nebudem pytat iny 😀

mystery7
31. mar 2010

dnes som totalne vystavena, idem si umyt zuby a spat 🙄

nikanika28
31. mar 2010

no my mame este golfac po lukaskovi, modry, ale ten je zatial na balkone a druhy nechcem, lezu mi na nervy tie dvojite kolecka... a mame truhlu na auto, tak mozem vyberat aj vacsi 😀 😀 😀
a co tento? http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
alebo tento http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
tento - http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
tento 😵 😵 http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

a DOST 😀 😀 😀

mimi21
31. mar 2010

Nika ten posledny sa mi pozdava, ale ma umelohmotne kolesa a mne sa nepaci ked to tak hrkoce, ja som spokojna s nafukovacimi
a tieto znacky vobec nepoznam...

sssimi
31. mar 2010

Nika ten druhý sa mi páči. Ten 1 a 3tí som pozerala, ale našla som krajšie a ten posledný nie je golfáč inak by sa mi páčil...
Keďje toho tááák veľáááá... Do šlaka...
Ale ten čo som si vybrala je presne tá značka kočíka čo mám doma a je určeny aj na nie mestský terén čo ja potrebujem. No uvidíme čo mi zajtra ujo zavolá. Tie ma odrádzajú tie zdvojené kolieska, ale to majú skoro všetky... A zas to chcem len na leto.

mystery7
31. mar 2010

kocky, uz som sa to pytala, ale vtedy mi nikto neodpovedal: ako sa riadi golfac s jednou rukou? Ked telefonujete, napr. ????

nikanika28
31. mar 2010

mys, tak podla mna zvladnes telefonovat aj riadit 😀 😀 😀

jamaat
31. mar 2010

mys, nejde to až tak ľahko ako s klasickou rúčkou, ale inak v pohode. Už som trepala aj veľkú tašku so 100 plienkami v ruke a druhou som golfáč tlačila. Išlo to OK aj po kamenných dlaždičkách na námestí.

jamaat
31. mar 2010

A prečo vám vadia dvojité kolieska???

sssimi
31. mar 2010

Neviem, ale príde mi, že sa tam zasekáva bordel. Tráva konáriky, keby ideme niekam do lesa na prechádzku... Ale neviem-nemám odskúšané!!!

jamaat
31. mar 2010

žienky, ktoré máte chlapcov. Mám bohovské tenisky Kappa na predaj, vyzerajú rozkošne: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8230785&tab=0

nikanika28
31. mar 2010

a v zime uplne neprakticke ...

jamaat
31. mar 2010

sssimi, golfáč plánujem mať len do mesta. Na terény si ešte nechávam šporťák a hlavne plánujem takéto prechádzky robiť s nosičom, lebo Emke sa už v kočíku priviazanej veľmi nepáči.

juska3
31. mar 2010

jani, a to su nove, ze? ja by som ich brala

jamaat
31. mar 2010

Ano, novučičké. Mám aj iné veci, však kukni môj MMB (ešte nemám všetko nahodené, lebo som nestíhala). Len tieto tenisky sa mi zdajú byť také rozkošné, že som cítila potrebu vás na ne upozorniť 🙂

dm1
31. mar 2010

jani mne sa pacia aj tie biele co mas na MMB ale v tej velkosti uz mame by sme na teraz potrebovali

dm1
31. mar 2010

teda nemam az take velke 25 samozrejme 😉 ale tusim len 21 su to. ale nam su velke mame malu nozku tak som hladala nieco mensie

nikanika28
31. mar 2010

Jani, mas aj nejake topanocky c. 27?

jamaat
1. apr 2010

dm, menšie sú už len 20, málokedy sú normálne menšie, iba capačky. Ja tiež chcem ešte pre Emku nejaké, v najbližšej várke asi objednám.

nika, to pre Lukáška chceš? Pokukám, čo je ešte na ceste, čakám dodávku.

A dobré ráno.

iinuska
1. apr 2010

dobre ranecko

Adamko mi venoval k jeho vymesacniku super noc. Bol hore o 23, 3.30, 6.30 a o 7. 15 sme pekne vstali. Keby bola tak noc kazda, vobec by som sa nenahnevala 😀

dnes varim spenat, kedze je ten zeleny stvrok 😝

zuzkad
1. apr 2010

dobreee raaaanko,

vyspali sme sa vyborne ...mame za sebou dobru a prespatu noc...aj ked spinkat isiel Nico az okolo jedenastej vecer, ale potiahol do siedmej a po krmeni este do teraz 😅 😅 cize sme dospali vsetko nevyspate...dala som mu nurofen vecer a asi ten pomohol 😉 😉

Jamaat naozaj krasne tesnisky...popozeram co to tam este mas ...aj ked u nas je este 19 velkost cize na 20 a viac si pockame 😉 😉

jamaat
1. apr 2010

Inak na niektorých teniskách je pri veľkosti uvedené aj to, na koľko centimetrovú nohu to je. A zistila som, že to býva aj o centimeter menej, ako ja odmeriam vnútornú dĺžku. Až takú rezervu nechávajú.

Pokukám, aké majú vo veľkosti 19 a 20 a dám vám vedieť.

iinuska
1. apr 2010

Adamka som o 10.15 ulozila do postielky a nejako sa mu nedari zaspinakat. No, asi zi uz zvykol na ten kocik cez den 😔 . Aj som myslela, ze s ni pojdem aj teraz doobeda von, je pekne, ale musim aj navarit. Upratane uz mam. No ale ked pozriem, ani to tak nevyzera, Adamko si cital casopisy 😀

mimi21
1. apr 2010

ahojte... ☹
sme doma z krčného ☹
prišla som tam, že časenka 9 a pomedzi to ešte naobjednávané iné deti, no ale na dverách, že prednostne berú deti do 1 roka, deti s teplotou, bolestivé prípady a tď,
tak sa setsričky teda pýtam, že či nás vezme prednostne, keďže malá nemá ani rok, tak na prvýkrát som ani odpoveď nedostala, na druhýkrát sa ma opýtala, či máme teplotu a keď teda nie, tak čo akože chcem 😠 😠 😠 😠 😠
no ale potom vybaviliu jendeho pacienta a zavolali nás, tým sa však ochotný prístup nezmenil, lebo dr. s nami jednala, že každé druhé dieťa má nádchu, tak čo otravujem a zdržiavam, no ale keď sa jej pozrela do uška, tak zistila, že ho má zahnisané ☹
takže jej ho museli vydezinfikovať, umrtviť, prepichnúť a odsať 😢 😢 😢
zabalili ju do plachty aby sa nemykala ☹ a to vám bol taký plač, že aj mne skoro slzy tiekli
no a hneď bol prístup o 180 stupňov otočený 😠 😠 😠 😠

mimi21
1. apr 2010

trochu na odľahčenie

Bubba (B) je na pytačkách a pýta si od otca jeho dcéru, avšak otec (O) má podmienku: O: - Musíš jej kúpiť nový dom!!! B: - Bubba ľúbi, Bubba kúpi. O týždeň príde Bubba zas, ale otec má ďalšiu podmienku: O: - Musíš jej kúpiť auto!!! B: - Bubba ľúbi, Bubba kúpi. Zas príde o týždeň a otec má ďalšiu podmienku: O: - M...usíš ho mať 30 centrimetrového!!! B: - Bubba ľúbi, Bubba skráti.

dm1
1. apr 2010

mimi tak to je teda pristup 😠 . Chudatko Ninka... a aj si usko chytala ze ju boli?

iinuska
1. apr 2010

mimi, ale Ninke sa urcite ulavilo, ked jej z uska dali ten hnis von.

zuzkad
1. apr 2010

bozenko mimi ☹ ☹ ☹ mojenko, to naozaj musel byt strasny plac ☹ ☹ ako jej mohlo zahnisat usko ? to vo vnutri ? prievan, alebo co ?? Aj si si vsimla, ze si nejak stale usko chytala ? Maly dnes vyzera lepsie klop klop klop ...sopliky ustupuju, ale kupili sme kalciovy sirup a otrivin kvapky...tak dnes nasadim este to a uvidime ci zaberie 😖 😖
Ninke drzime paste, aby usko co najskor prestalo boliet a celkovo vsetky nase deticky, nech su v poriadku ☹ ☹

mimi21
1. apr 2010

no usko sa zahnisalo preto, lebo neodtekali sople, ja som aj mojej dr tvrdila, ze ona ma len zapchaty nos a nic jej neviem vysat
a usko si chytala ale to druhe 😅
a teraz som si vsimla, ze to bolo lave usko a ona spava na lavom boku, takze jej to tam asi v noci stekalo
aj teraz ako spinkala jej este trochu vytieklo, tak som musela plachtu vymenit

ale na to vsetko co mame dnes za sebou je uplne uzasna, nie je vobec zla 😵 😵 😵 pokladik moj

mimi21
1. apr 2010

no a prerezava sa jej ten ocny zub, tak asi bude fakt ako upírča 😀